کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
پدرم در بانک قوامین سپرده ثابت داره و امکان انتقال به من را داره میخوام ببینم
1 - آیا بانک قوامین مورد تائید می باشد؟
2 - چون بانک قوامین زیر نظر نیروی انتظامی هست مشکلی نداره؟
3 - مقدار پولی که سپرده میذاریم حدود 65 میلیون کافیه ؟
4 - چه مدت سپرده باید تو حساب بمونه؟
تشکر کنندگان:
1-بهتره که بانکتون رو عوض کنید
2- به همین دلیل بهتره که بانکتون رو عوض کنید. یکی از دوستان همین یک ماه پیش رفته مصاحبه و بهش گفتن که نامه رسمی بیار از بانک هرچند که نامه ای که آورده در سربرگ قوامین بوده.
3- امضای من رو بخونید. بسته به تعداد افراد کیستون و قیمت دلار در زمان مصاحبه این مبلغ میتونه کافی و یا کم باشه.
4- فقط به اندازه ای که گواهی تمکن بگیرید. مانده حساب لازمه و نه گردش حساب و اگر 1 سال پول در حسابتون باشه و یا 5 دقیقه نتیجه یکی خواهد بود
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015
سلام دوستان ارجمند: سوالی داشتم من مدتی پیش مبلغی را در یکی از این بانک های به قولی نهادی گذاشتم متاسفانه به مدت یکساله که اگر بخوام بردارم خیلی متضرر میشم ودر ضمن حفظ این حساب برای مدت یکسال هم از نظر مالی خیلی به من کمک میکنه ونیز هزینه های پروسه ل ات ار ی تا حدی جبران میکنه ودرضمن بعنوان تمکن مالی مناسب با یکسال قدمت حساب می تونم ازش استفاده کنم. ولی اینکه دوستان اشاره کردند بهتره نامه تمکن مالی از اینگونه بانکها نباشه ایا واقعا چقدر اهمیت ذاره و ایا نمونه ای از این دست تجربه اش بوده که به مشکل خورده باشند؟یاری بخصوص از پیش کسوت ها با امتنان
تشکر کنندگان:
اقای بهداد عزیز لطفا بفرمایید منظورتون از اینکه بهتره این نوع بانک رو عوض کنیم چیه؟یک نوع نظر شخصی پولو تی کال ه یا گزارشی ازموارد غیر قابل قبول از سوی سفارت ارسال شده؟با تشکر
تشکر کنندگان:
قربان بنده از تاپیک های پارسال دیدم که به تازگی یکی از دوستان که از قوامین گواهی تمکن گرفته بود نقص مدرک خورده بود. بهش گفته بودن که برو در سربرگ بانک گواهی تمکن بیار!ب در حالی که گواهی تمکنش لاتین و با سربرگ قوامین بود. میتونین شانستون رو امتحان کنید و همون گواهی رو ببرید .باز تاکید میکنم کسی به خاطر نقص مدرک مالی ریجکت نمیشه و تنها ریکستون یک سفر مجدد به اون کشور هست که میتونین با دادن وکالت به خانواده حلش کنید و اگر این اتفاق افتاد ازشون درخواست کنید به بانک برن حسابتون رو ببندند به بانک دیگه ای برن و گواهی تمکن مد نظر شما رو باز کنند و بعد مدرک رو با پست بفرستند. البته در این صورت هم شما 2-3 روز هزینه هتل اضافی خواهید داد.
یک راه دیگه : معمولا این موسسات یک خدمتی به اسم ارائه اعتبار هم دارند که مثلا چیزی است شبیه کارت اعتباری که اون ور آب اولش به شما میدهند. به این صورت که مثلا شما 10 میلیون اگر در حسابی دارید اوراقش رو بهشون تقدیم میکنید بهتون 80-90% اش رو وام میدهند با درصدی بالاتر . یعنی اگر شما گذاشته اید سپرده 20% به شما 90% پول خودتان را 23% وام میدهند با شرایطی که میخواهید. میتوانید از بانک مد نظرتون سئوال کنید و اگر این کار رو میکنن به مقداری که لازم دارید بدون اینکه حساب اصلیتون رو دست بزنید وام بگیرید. برید یک بانک دیگه گواهی بگیرید و همونروز وام رو پس بدید و فقط درصد سود همونروز و کارمزد رو بپردازید. البته این راه مجانی نیست اما برای 60-70 میلیون نباید بیشتر از 200-300 تومن هزینه داشته باشه. البته همه اینها به شرطیه که موسسه شما این خدمت رو ارائه بده. (مثلا سینا همچین کاری میکنه)
و البته راه آخر اینکه حداقل مبلغ رو به هر زحمتی شده یک نصفه روز قرض بگیرید. اگر 60 میلیون لازم دارید لازم نیست محض احتیاط 70 میلیون بریزید. حتی 50 تومن هم که بریزید کافیه و جهت اطمینان تمکن اون موسسه رو هم همراه داشته باشید. در مورد اینکه چطور پولی رو که داریم حداقل دو برابر در تمکن هم نشون بدیم که فکر کنم به حد کافی پست وجود داره و درست نیست تکرار شه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، rbrb-2015 ، hamed shayan
با سلام
متاسفانه من يكم دير با اين گروه مفيد آشنا شدم، سوالي دارم كه اگر جواب بدين ممنون ميشم، من زمان پر كردن فرم مشخصات اسپانسر رو دادم، اما الان با توجه به مطالبي كه خوندم از اين كار پشيمان هستم، آيا راهي هست كه داشتن اسپانسر رو كنسل كنم؟ و به همون مدارك مالي خودم اكتفا كنم؟
با تشكر از شما
تشکر کنندگان:
اون چیزی که شما وارد کردین مشخصات اسپانسر نیست. جایی است که قراره اگر پروستون تکمیل شد و به آمریکا مهاجرت کردید گرین کارت به اونجا بیاد. شما در زمان مصاحبه نامه اسپانسر و یا تمکن رو تهیه میکنید . اون زمان نسبت به تهیه مدرک اقدام کنید.
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، rbrb-2015
(2014-07-21 ساعت 18:19)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان ارجمند: سوالی داشتم من مدتی پیش مبلغی را در یکی از این بانک های به قولی نهادی گذاشتم متاسفانه به مدت یکساله که اگر بخوام بردارم خیلی متضرر میشم ودر ضمن حفظ این حساب برای مدت یکسال هم از نظر مالی خیلی به من کمک میکنه ونیز هزینه های پروسه ل ات ار ی تا حدی جبران میکنه ودرضمن بعنوان تمکن مالی مناسب با یکسال قدمت حساب می تونم ازش استفاده کنم. ولی اینکه دوستان اشاره کردند بهتره نامه تمکن مالی از اینگونه بانکها نباشه ایا واقعا چقدر اهمیت ذاره و ایا نمونه ای از این دست تجربه اش بوده که به مشکل خورده باشند؟یاری بخصوص از پیش کسوت ها با امتنان
سلام
در خصوص اون بنده خدا بهداد جان مشکلش سربرگ بانک یا نوعش نبود مورد دیگه ای بود که تایید نشده بود و بهش گفته بودن مجدد ارسال کنه.
دوستان هیچ تفاوتی بین بانکها نیست خودم تمکنم مربوط به بانک قوامین بوده و هیچ مشکلی هم بابت این موضوع نداشتم فقط لاتین باشه و حتما مهر برجسته رو داشته باشه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behdadK ، rbrb-2015 ، مامان خانم ، Mahmood129 ، hamed shayan
خوب پس مثل اینکه این مشکل هم حل شد. دقیقا مشکل چی بود قربان اگر اینجا اعلام کنید ممنون میشم.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، محبت
(2014-07-23 ساعت 08:29)behdadK نوشته:  خوب پس مثل اینکه این مشکل هم حل شد. دقیقا مشکل چی بود قربان اگر اینجا اعلام کنید ممنون میشم.
سلام

چهار موردی که آفیسرها به تمکن مالی گیر داده بودن در مصاحبه های 2014 و ماقبلش کلا اینها بودن:

1- با توجه به عدم درآمد و یا مدت زمان کم کارتون این مبلغ رو از کجا آوردید؟
2- تمکن مالی فاقد مهر برجسته و یا سربرگ بانک بوده.
3- روز افتتاح حساب با دریافت موجودی چرا یکیه و آیا این پول هنوز تو حسابتونه؟
4- چرا مبلغ تمکن مالیتون رنده و خورده نداره؟
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

با سلام
سوالاتی داشتم در مورد اسپانسر و حساب بانکی.
بنده اگر 60 میلیون از الان تا زمان مصاحبه که حدودا دسامبر هست در حساب خودم داشته باشم کافیه؟ و آیا اگر تو بانک قوامین باشه مشکلی هست؟
و سوال آخر اینکه اسپانسر هم دارم، آیا حساب بانکی کفایت می کنه یا مدارک اسپانسر رو هم ببرم؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
قربان اول صفحه 7 همین تاپیک رو که در امضای من هست بخونید جواب همه سئوالات رو میگیرید. اگر باز سئوالی بود خارج از موضوع مربوطه مطرح کنید دوستان جواب میدن
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12
Smile 
دوستان من تجربه خودم رو بهتون میگم شاید بکار بیاد. من با اینکه اسپانسر خوبی داشتم ولی بنا به پیشنهاد دوستان ارائه نکردم.در روز مصاحبه مدارک اسپانسر رو همراه بردم که اگه خواست ارائه بدم که خوشبختانه نخواست.برای گرفتن موجودی حساب بانک پاسارگاد بسیار بانک مناسبیه و موجودی حساب رو هم ریالی هم دلاری به لاتین برروی سر برگ بانک با هولوگرام تحویلتون میده حتی اگه یک ساعت هم پول تو حساب بریزین اینکارو میکنه و کارکرد حساب هم نمیده.
شما هر چقدر هم از اسپانسرتون مطمئن باشید کنسول باز هم چکش میکنه و یه ایراد و عیب کوچیک مثلا دیر پرداخت کردن مالیات یا اینجور چیزا باعث کلیرنس خوردنتوم میشه پس تا میتونید و هنوز وقت هم دارید دنبال کار گواهی موجودی حساب باشید و مسئله دیگه اینه که سند خون و ماشین و این چیزها خیلی بکار نمیاد کما اینکه اگه بخواین سند ببرین حتما قیمت کارشناسی شده رو به همراه ترجمه رسمی باید همراه داشته باشین.
امیدوارم این حرفها به کارتون بیاد و موفق باشینSmile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، A_A ، آلیس-1980 ، قصه گو ، m.ghoreishi ، sunflower00 ، samane1363
سلام به اقا بهداد مدیر محترم و زحمت کش و بقیه دوستان... میخاستم بدونم بانک اقتصاد نوین در زمینه گرفتن گواهی موجود حساب مناسب هست؟من اخیرا در این بانک حساب باز کردم. یا فردا افسیر گیر نده مثل موسسه قوامین که امتیازش برای نیروی انتظامیه و نقض مدارک بخوریم.
تشکر کنندگان: sunflower00
(2014-08-15 ساعت 09:24)farhad_syd نوشته:  سلام به اقا بهداد مدیر محترم و زحمت کش و بقیه دوستان... میخاستم بدونم بانک اقتصاد نوین در زمینه گرفتن گواهی موجود حساب مناسب هست؟من اخیرا در این بانک حساب باز کردم. یا فردا افسیر گیر نده مثل موسسه قوامین که امتیازش برای نیروی انتظامیه و نقض مدارک بخوریم.
سلام دوست عزیز
هیچ فرقی بین بانک ها نیست بودن دوستانی که از بانک قوامین تمکن گرفتن و همه جیز درست پیش رفته یه نگاهی به جند پست بالاتر بندازید محبت عزیز هم از همین بانک استفاده کرده...
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Mahmood129 ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان