کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام اقاي بهداد مدير محترم
متشكر از اطلا عات خوب ومفيدتان
مي خواستم بدانم براي پرسيدن مطلبي اكر بخواهيم درجمع نباشد چگونه بايد عمل كنيم
با تشكر از شما
با ارزوي بهترين ها براي همه
تشکر کنندگان:
(2014-08-07 ساعت 17:19)quasimodo نوشته:  دوستان من تجربه خودم رو بهتون میگم شاید بکار بیاد. من با اینکه اسپانسر خوبی داشتم ولی بنا به پیشنهاد دوستان ارائه نکردم.در روز مصاحبه مدارک اسپانسر رو همراه بردم که اگه خواست ارائه بدم که خوشبختانه نخواست.برای گرفتن موجودی حساب بانک پاسارگاد بسیار بانک مناسبیه و موجودی حساب رو هم ریالی هم دلاری به لاتین برروی سر برگ بانک با هولوگرام تحویلتون میده حتی اگه یک ساعت هم پول تو حساب بریزین اینکارو میکنه و کارکرد حساب هم نمیده.
شما هر چقدر هم از اسپانسرتون مطمئن باشید کنسول باز هم چکش میکنه و یه ایراد و عیب کوچیک مثلا دیر پرداخت کردن مالیات یا اینجور چیزا باعث کلیرنس خوردنتوم میشه پس تا میتونید و هنوز وقت هم دارید دنبال کار گواهی موجودی حساب باشید و مسئله دیگه اینه که سند خون و ماشین و این چیزها خیلی بکار نمیاد کما اینکه اگه بخواین سند ببرین حتما قیمت کارشناسی شده رو به همراه ترجمه رسمی باید همراه داشته باشین.
امیدوارم این حرفها به کارتون بیاد و موفق باشینSmile
ممنون از تجربه خوبتون
من آدرس برای فرم رو مثلا زدم شهر شیراز، ولی حساب بانکیم برای بانک تو تهران باشه و بخوام پرینت حساب بگیرم وقتی آدرس شعبه رو میزنه آفیسر شک نمیکنه چرا آدرس حساب بانکی با آدرس محل سکونت فرق داره؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: tandis_n_m
یه سوال دیگه هم دارم از دوستان
من اگه بخوام از حساب بابام که مثلا بانک سینا باشه بریزم تو حساب خودم که بانک پاسارگاد باشه باید چک رمزدار بگیرم یا خود بانک انتقال میده؟
تا حالا تجربه انتقال پول بالا 3 میلیون تومان رو نداشتم نمیدونم چه جوریه!!!
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
شما مي توانيد چك بين بانكي بگيريد
يا حواله
يا شماره شباي حسابتان پول را انتقال دهيد
شبا يك شماره ٢٤ رقمي است
تشکر کنندگان:
شما حداقل باید یه مقداری مثلا 25 میلیون پول داشته باشی تا بشه کاری کرد. از این گذشته فکرش رو کرده اید که اگر به هزار زحمت و کلک اون گواهی تمکن رو جور کردید و آفیسر گیر نداد و یکضرب گرفتید چطور میخواهید مهاجرت کنید؟ تنها هزینه دریافت ویزا و سفر به ایالات متحده برای شما حدود 10 میلیون آب میخوره و اونجا حداقل باید 10 هزار دلار داشته باشید به شرطی که بخواهید از روز اول تن به هر کاری بدید، هر جایی زندگی کنید و اصلا توی خورد و خوراک و سایر موارد سخت نگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: reza.aa ، babak12 ، A_A
(2014-08-15 ساعت 13:45)mamali121 نوشته:  یه سوال دیگه هم دارم از دوستان
من اگه بخوام از حساب بابام که مثلا بانک سینا باشه بریزم تو حساب خودم که بانک پاسارگاد باشه باید چک رمزدار بگیرم یا خود بانک انتقال میده؟

راحت ترین راه استفاده از اینتزنت بانکه ،کافیه بری بانک حساب مبدا و بگی میخوام اینترنت بانک رو فعال کنم .
من با تجارت امتحان کردم ، خیلی راحته ،البته با شبا هم میشه انجام داد.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
آخرش نفهمیدیم مبلغ دقیق واسه امسال چقدر باید باشه؟

اگه منزلی که وام مسکن داره و قسمتیش در رهن بانکه رو میشه سندش رو ترجمه و استفاده کرد؟
تشکر کنندگان:
قربان پست امضای من روبخونید دقیقش رو میفهمید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، sunflower00
اگه حساب پدرت با خودتون در یک بانک هست که نیازی به چک نیست، اکا اگه دو بانک مجزاست باید بگم خود بانک ها چک میدن و میبری بانکت نقد میکنی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز ايا براي تمكن مالي گردش حساب هم بايد گرفت يا همان موجودي كافيه؟
تشکر کنندگان:
خیر . فقط و فقط و فقط و فقط موجودی
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Sara_lphmkf ، قصه گو

سلام. برای انتقال پول بین بانکی تا سقف 15 میلیون حواله پایا باید بگیرین و برای مبلغ بالاتر از 15 ملیون حواله ساتنا می خواهد. در هر دو حالت شماره شبا حساب مقصد رو نیاز دارین. Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: قصه گو
دوستان منم لازم دیدم تجربه شخصیمو در اختیارتون بذارم
اسپانسر شما اگه مشکل قضائی یا حقوقی نداشته باشه و مالیاتشو به موقع پرداخت کرده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد من از اسپانسر استفاده کردم و اصلا هم مشکلی پیش نیومد
در واقع اون کسی که میخواد اسپانسرتون بشه از همه بهتر میدونه که میتونه این کارو انجام بده یا نه

در مورد گواهی تمکن مالی هم سعی کنید بیشتر روی بانک های خصوصی زوم کنید چون شرایطشون بهتره و گواهیشون هم به انگلیسیه
لطفا فقط موجودی بگیرید گردش حساب لازم نیست چون اگه گردش ببرید ممکنه برای آفیسرهای سخت گیر روال بشه و برای بقیه مشکل پیش بیاد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، k1_m_1358 ، sunflower00
(2014-08-20 ساعت 15:43)shahrooz s نوشته:  سلام دوستان عزيز ايا براي تمكن مالي گردش حساب هم بايد گرفت يا همان موجودي كافيه؟

موجودی کافی است ولی اگر گردش حساب بالایی دارید و به چشم میاید ،چه بهتر که گردش حسابتان هم در گواهی قید شود.
ولی اگر گردشتان پایین است حتمابه بانک تذکر دهید که نمیخواهید گواهیتان گردش حساب داشته باشد.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
اگر موجودی کافی است چرا گردش حساب ببرند؟ از زیادی تمکن مالی که کسی رو زودتر کلیر نمیکنند! فقط تنها اتفاقی که میوفته اینه که به آفیسر باید توضیح بدهند که چرا این گردش بالا رو دارند! اونوقت ممکنه آفیسر شک کنه و چک بیشتر بخورند. نخورند هم برای ما که گردش نمیبریم دردسر ایجاد میکنند.
نبرید دوستان گردش نبرید خواهشا . چطور بگوییم لازم نیست؟!
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sunflower00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان