کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

[عکس: 25975350729614481512.gif]
تشکر کنندگان: hedyhoney ، shahryar_eng
(2014-05-17 ساعت 19:46)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:41)mona_usa نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:32)aidin2015 نوشته:  من یه سوال دارم من فرم که کیس نامبرم داخلش بود را اشتباهی برای یکی فرستادم آیا برام مشکل ساز میشه؟

نه مشکلی پیش نمیاد

البته اگه به اون شخص اعتماد داری نه ولی یاید مواظب باشی. الان اون شخص از طرف شما میتونه هر مکاتبه ای با کی سی سی داشته باشه و مسلما میتونه خطر داشته باشه.
البته پی نوشت فرمایش دوستان. اون شخص اگر تاریخ تولد دقیق شما رو داشته باشه میتونه مکاتبه داشته باشه.
طی تجربه من هر وقت میل یا تماس تل داشتم با کی سی سی تاریخ تولد رو پرسید.
در نهایت طی استرسیکه شما الان به عنوان برنده شده داریدو بد به دلت راه نده ودنبال بقیه ماجرا باشید...

تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 20:46)غزل شهاب نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:01)miladfathi021 نوشته:  وااای خدا

بلاخره بعد از 4 سال آمریکا به ما یه نیم نگاهی کرد

خدایا شکر

50% راه نصیبم شد خدایا اون 50% باقیمانده رو هم نصیبم کن

سلام
تبریک میگم. منم قبول شدم
اگه اشکالی نداره میخوام بدونم شما چیکار کردین من نمیدونم باید چه کار کنم؟
مرسی
90% دوستان برنده شده نمی دونند باید چه کار کنند و این سایت و دوستان مدیران این سایت برای همین امر خودشون تو زحمت انداختند. روالکار. قبول که شدید . دو فرم اولیه هست که گویا اینترنتی شده امسال اونا رو پرکنید و بفرستید. تاپیک هاش موجود هست و هر سوال در تاپیکمخصوص خودش کنید تا سریعا صریحاٌ جواب بگیرید. بعد منتظرمی مونید تا کارنت شید . تواین مدت هم با بچه های فرم باشید و مدارک و دگرچیز ها رو ترجمه کنید( کارتها مدارک ...) بعد میرین مصاحبه و بعدش می مونید تا اگه چک خوردید کلیر شید. و بعدش همدگه تشریف می برید و از سال بعد لطف میکنید همونجوری که این سایت باعث شد از دلنگرونی خارج شد شما هم دیگران و تازه وارد ها رو از دل نگرونی خارج میکنید.
پپی اس : یکسایت csic یه همچین چیزای 2سال بود که قبل مصاحبه باید پر مکیشد الان نمی دونم وضعیت په جوری شده!

تشکر کنندگان: shahryar_eng
سئوالات افیسر روز مصاحبه

شغلی

شما شاغل هستید؟
شغلت چیه؟
کجا کار میکنی؟
دولتی است یا خصوصی؟
دقیقا چیکار می کنید؟
شرکتی که توش کار میکنی چیکار میکنه؟ تو در اون شرکت چیکار میکنی؟ توي شركت در كدوم قسمت كار مي كني؟
چند سال است که در این شغل هستید؟
از اول همین جا کار می کردی؟
قبلا هم كار كرديد؟
چند نفر کارمند دارید؟
رشته تحصیلی تون چی بود؟
موضوع پایان نامت چی بود؟ پروژه ي كارشناسيت چي بوده؟
تخصصتون چیه؟
اسم درس هایی که تدریس کردین چیه؟
پزشکان: تخصصتون مربوط به کجاست؟ چه بیماری هایی رو معالجه میکنید؟ طرح گذروندین؟ کجا؟
شرکت بازرگانی شما کار خارج از ایران داشته؟ با کدام بندر؟ بعد از تحریم چکار کردید؟
عنوان تحصیلی شما رو چه جوری مینویسن؟
اعلام كرديد در فلان محل 2 سال كار مي كرديد از چه سالي تا چه سالي بوده؟
تحصیلاتت در ایران کی تمام خواهد شد؟

سربازی

خدمت سربازی کجا بودی و چی کار می کردی؟
در رابطه با رشتتون اون جا مشغول بودید؟
چطوری معاف شدی؟
سربازیتو چند خريدي؟
میشه کارتتون رو ببینم؟

مقصد

تا حالا ایالات متحده رفتی؟
برای چی میری آمریکا؟ برنامه‌ات چیه؟ (قصد شما از مهاجرت)
در آمریکا کجا میخوای بری؟
آمریکا کجا میخوای کار کنی؟
کسی رو اونجا دارید؟
برای چی این ایالت/ شهر رو انتخاب کردید؟
کی میخواهی بری آمریکا؟ تو آمریکا میخواهی چه کاره باشی؟
هدفت از رفتن به آمریکا چیه؟
با کی میخوای زندگی کنی؟
تو آمریکا فامیل دارید؟
فامیلتون چند وقته آمریکاست؟ چه جوری رفته؟
برای رفتنت به آمریکا و خرج اول زندگیت کی هزینه هاتو میده؟
آدرس آمریکات چکاره ات میشن؟
در امريكا ميخواهيد با مدرك دانشگاهیتون كار كنيد؟
آیا تصمیم دارید تو رشته تحصیلی خودتون مشغول به کار بشید؟
تا حالا دانشگاهی ثبت‌نام کردی؟

مالی

چقدر پول تو بانک داری؟
اسپانسرت چه نسبتي داره؟ و نحوه آشنایی؟
اسپانسرت كارش چيه؟
مي خواي با اسپانسرت با هم زندگي كنين؟!
تمکن مالی تون رو از کجا آوردید؟
چطور میخواهید پولتان را به آمریکا منتقل کنید؟
کی قراره خرج زندگی شما را تامین کند؟

متفرقه

- شما در دانشگاه با هم آشنا شدید؟
پدر و مادرت چکاره اند؟
چگونگی آشنایی با همسر و چگونگی ازدواج (واسه متاهلایی که بعد از نامه قبولی ازدواج کردن)؟
سفر های خارجی داشتین؟ به چه کشورهایی‌؟
کدوم دانشگاه می خوای درس بخونی؟
چند بار لاتاری شرکت کردی؟
چند سالته؟کی فارغ التحصيل میشی؟
غير از تهران جاي ديگري سكونت داشتيد؟
چطوري باهم آشنا شديد؟ كجا و چطوري ازت خواستگاري كرد؟ آيا خانواده خانمت با ازدواجتون مخالف بودن؟

با تشکر از kimia2005
(2014-05-17 ساعت 20:50)..... نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

بسیار ممنونم از جوابتون مال من چون اون زمان ایران نبودم پاریس خورده پس تو اپدیت مطمینا تغییر می کنه چون الان ایرانم
تشکر کنندگان: samansaba ، babak12 ، HERMES7
(2014-05-17 ساعت 15:53)elnaz sh نوشته:  دوستان
کی میدونه سهم ایرانیان چند نفره؟ (این تعداد براساس پرونده است یا به تعداد افرادی که نامشان ثبت میشه)ممکنه هر سال که می گذره کمتر بشه؟
ممنون
امسال تعداد کیس نامبرهای قبولی 4992 کیس می باشد.به علاوه ی تعداد کیس های زیرمجموعه شان...
تشکر کنندگان: elnaz sh
بچه ها کسی هست که قرعه کشی یکبار برنده شده باشه ولی بعد به مصاحبه نرسیده باشه. شماره کیس نامبر را می خوام . تقریبی
مرسی
تشکر کنندگان: AliT
(2014-05-17 ساعت 20:46)غزل شهاب نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:01)miladfathi021 نوشته:  وااای خدا

بلاخره بعد از 4 سال آمریکا به ما یه نیم نگاهی کرد

خدایا شکر

50% راه نصیبم شد خدایا اون 50% باقیمانده رو هم نصیبم کن

سلام
تبریک میگم. منم قبول شدم
اگه اشکالی نداره میخوام بدونم شما چیکار کردین من نمیدونم باید چه کار کنم؟
مرسی
تبریک میگم میلاد جون به شما.بره ما هم دعا کن امسال بره ما هم راه لاتاری باز بشه....
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-05-17 ساعت 23:02)elnaz sh نوشته:  بچه ها کسی هست که قرعه کشی یکبار برنده شده باشه ولی بعد به مصاحبه نرسیده باشه. شماره کیس نامبر را می خوام . تقریبی
مرسی

نه فک نکنم
همه به مصاحبه میرسن.فقط ممکنه وقتی کلیرنس بخورن دیر کلییر بشن و بهشون ویزا نرسه
(2014-05-17 ساعت 23:50)Vandadi نوشته:  با عرض سلام و خسته مباشید
من 2 تا سوال داشتم:
1-من دیپلم و پیش دانشگاهی خودم را در یک مدرسه گذروندم و همه مدارک و ریز نمرات هم دارم اما چندین سال هست که ان مدرسه خراب شده و اصلا امتیازش را فروخته و دیگه وجود خارجی نداره من ادرس را چی باید بنویسم گرچه من لیسانس هم دارم و مدرک و ریز نمرات هم دارم با اددرس کامل و دانشجوی ارشد همون دانشگا هم اما ادرس دیپلم و پیش دانشگاهی چی بنویسم وقتی ان مدرسه دیگه وجود نداره؟
2- فیلم همایش را از کجا باید خرید؟

1- not applicated بنویس و روز مصاحبه اگه پرسید براش توضیح بده
2-نمی دونم
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 23:54)..... نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 23:50)Vandadi نوشته:  با عرض سلام و خسته مباشید
من 2 تا سوال داشتم:
1-من دیپلم و پیش دانشگاهی خودم را در یک مدرسه گذروندم و همه مدارک و ریز نمرات هم دارم اما چندین سال هست که ان مدرسه خراب شده و اصلا امتیازش را فروخته و دیگه وجود خارجی نداره من ادرس را چی باید بنویسم گرچه من لیسانس هم دارم و مدرک و ریز نمرات هم دارم با اددرس کامل و دانشجوی ارشد همون دانشگا هم اما ادرس دیپلم و پیش دانشگاهی چی بنویسم وقتی ان مدرسه دیگه وجود نداره؟
2- فیلم همایش را از کجا باید خرید؟

1- not applicated بنویس و روز مصاحبه اگه پرسید براش توضیح بده
2-نمی دونم
من ایمیل زدم به ایمیگرنجل
info@immigrangel.com
شماره کارت دادن مبلغ 20000 تومان واریز کردم
فردا تماس میگیرم که ارسال کنند
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-17 ساعت 21:30)sun2015 نوشته:  

بسیار ممنونم از جوابتون مال من چون اون زمان ایران نبودم پاریس خورده پس تو اپدیت مطمینا تغییر می کنه چون الان ایرانم
دوست عزیز امیدوارم اشتباها" از سهمیه اروپا استفاده نکرده باشین !
یا اگرم استفاده کردین اقامت اروپا رو داشته باشین .
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-02 ساعت 00:26)keylight نوشته:  من و ۵ نفر دیگه هم قبول نشدیم .... شد سال دوممون !!!!

آقا من فکر کنم همش کشکیه !!! مگه میشه ۶۰۰۰ تفر از ایران بگیرن و این همه ملت شرکت کرده باشن و ما نبینیمشون !!!

اعداد و ارقامشم غجیبه زده کلا ۱۵ میلیون در جهان شرکت میکنن ! و ۶۰۰۰ تا مال ایرانه !

دوست عزیز اصلا کشکی نیست.من امسال با یک شاتس و برا اولین بار ثبت نام کردم و قبول شدم.انشالا که شما هم سال بعد قبول شی و بیای پیش خودمSmile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، eagla ، A_A ، arveen100
(2014-05-17 ساعت 22:41)puryapurya نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 15:53)elnaz sh نوشته:  دوستان
کی میدونه سهم ایرانیان چند نفره؟ (این تعداد براساس پرونده است یا به تعداد افرادی که نامشان ثبت میشه)ممکنه هر سال که می گذره کمتر بشه؟
ممنون
امسال تعداد کیس نامبرهای قبولی 4992 کیس می باشد.به علاوه ی تعداد کیس های زیرمجموعه شان...

البته کلی راجع به این قضیه بحث شد که این تعداد کل برندگانه و نه کیس نامبرها. میتونید به سایت مهاجرت خودشون مراجعه کنید و این مطلب رو بخونید.
(2014-05-18 ساعت 01:37)Afshineh نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 21:30)sun2015 نوشته:  

دوست عزیز امیدوارم اشتباها" از سهمیه اروپا استفاده نکرده باشین !
یا اگرم استفاده کردین اقامت اروپا رو داشته باشین .

من شک کردم کجا در پرکردن فرم اولیه مشخص می کنه از سهمیه اروپا استفاده شده؟
اون زمان اقامت یکساله داشتم که تموم شده
تشکر کنندگان: armin021

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان