کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
اینو داد Immigrant Visa and Alien Registration Application Confirmation
Thank You
Your Immigrant Visa and Alien Registration Application (DS-260) was sent to the Kentucky Consular Center (KCC)
for review.
Next Steps
All Diversity Visa applicants must:
1. Obtain required supporting civil documents.
2. Obtain photographs that meet the Department of State’s visa requirements.
3. Review the information specific to the U.S. Embassy/Consulate General where your visa interview will
occur.
You do not need to submit any documentation to the Kentucky Consular Center. The KCC will review your
application and will notify you if any of the information you have provided is insufficient or incomplete. Your DS-
260 application will be kept on file with KCC until a visa number is available for you and your case can be
scheduled. When your case is scheduled, the KCC will send you an email message directing you to log into the
Entrant Status Check (ESC) website for further instructions.
If you would like to change your interview location, you must contact the Kentucky Consular Center by sending an
e-mail to (KCCDV@state.gov) before your interview is scheduled. Your e-mail must include your name and case
number, and must clearly indicate where you would like to be interviewed. Please note that once you have an
appointment, you must contact the consular section where you have been scheduled in order to request a change.
تشکر کنندگان: puryapurya ، tapartoor600
(2014-05-19 ساعت 09:20)aidin2015 نوشته:  من کامل پر کردم آخرش یه جا داشت عکس می خواست واقعا باید عکس بذاریم ولی بار کد داد بهم با confermation number یعنی تمومه؟

اره تمومه
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:19)Vandadi نوشته:  سلام
من هم از ایمگر انجل پرسیدم هم بعضی از افراد اینجا میگن این فرم عکس نمی خواد که نیاز به اپلود نیست من نفهمیدم کی درست میگه؟

سلام، بله ظاهرا نمیخواد امسال! اگر جایی برای آپلود کردنش موجود نیست پس احتیاجی ندارید، من تصور میکردم مثل پارسال هست، هر چند عجیب به نظر میرسه که چرا عکس نیاز نداره!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mohsenmb ، aaraam
(2014-05-19 ساعت 13:00)Vandadi نوشته:  سلام
میشه یکی بگه یا اینجا هستش که فرم را پر کرده باشه و عکس اپلود کرده باشه؟ من گیج شدم یکی میگه نمی خواد یکی میگه می خواد؟
اینجا یکی نوشته جای عکس داشت یعنی چی اخه یعنی انقدر پیچیده است که کسی نمیدونه؟
نخیر الان نمی خواهند عکس را برای کنسولگری می برید زمان مصاحبه یا مثلا اگر کنسولگری آنکارا باید دو هفته قبل مصاحبه با بقیه مدارک ارسال نمود.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
من پاس پسرم عکسش مربوط به ۷ روزگیش هست که کاملا با الان که دو سالش تفاوت دارد باید تقاضای پاس مجددکنم؟بعد فرم ۲۶۰ روپر کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:00)Vandadi نوشته:  سلام
میشه یکی بگه یا اینجا هستش که فرم را پر کرده باشه و عکس اپلود کرده باشه؟ من گیج شدم یکی میگه نمی خواد یکی میگه می خواد؟
اینجا یکی نوشته جای عکس داشت یعنی چی اخه یعنی انقدر پیچیده است که کسی نمیدونه؟

سلام دوست عزیز شما چرا همه چیز رو پیچیده می کنید ؟
بارها گفته شده عکس نمی خواد
مهمترنی دلیل برای قانع شدنتون ؛ من
امروز پر کردم و عکسی نخواست ؛ در آخر لینکی داد که شرایط عکس لازم در اون بود برای روز مصاحبه که باید همراه داشته باشیم

خلاص
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، shahriar2002
با سلام
از دوستان کسی هست که این پروسه ی اداری لاتاری و مصاحبه را از تو خود آمریکا انجام داده باشی و یا اطلاعاتی داشته باشه؟ گویا روال کاری کلآ متفاوت هست و باید به KENTUCKY CONSULAR CENTER مراجعه کرد. ممنون می شم اگه اطلاعاتی بدید
تشکر کنندگان:
با سلام
به همه اونهایی که برنده شدن تبریک می گم.
من چند روز دارم سعی می کنم اطلاعات رو وارد کنم اما متاسفانه قبول نمی کنه . مطمئنم که همه چیز رو درست وارد می کنم اما باز می گه
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
نمی دونم شاید سایت مشکل داره . البته برای همسرم چک کردم متاسفانه قبول نشده بود. اما اطلاعات مربوط به من رو قبول نمی کنه
کسی می دونه مشکل از کجاست؟
تشکر کنندگان:
با درود فراوان. میدونم که جای این پست اینجا نیست. هر تاپیکی خواستم پست بزنم قفل شده بود.

پس از بررسی های فراوان در اینترنت و همچنین انجمن های فارسی زبان به نتیجه دلخواه نرسیدم. چرا که دوگانگی زیادی در بین راهنمایی های دوستان وجود داشت.

لذا این پست رو زدم که در صورت امکان و به امید اینکه مثل سایر تاپیک های دیگر به حاشیه نره و دوستان هم سعی کنند شفاف راهنمایی کنند ، جوری که همه افراد متوجه بشند و نه فقط خودشان بسیار ممنون خواهم شد.

سوال : با فرض نداشتن سابقه کار ، آیا میتوان با مدرک (فنی حرفه ای یا کاردانش) 11 ساله و بدون پیش دانشگاهی در لاتاری سرکت کرد ؟ ( به عبارتی مورد تایید سفارت است ؟)

در اینجا مایلم توجه شما را به چندین پست جلب کنم: (که بدونید من کلی تحقیقات کردم و الکی پست نزدم و همچنین جهت آشنایی شما با مطالبی که من خوندم و باعث بروز دوگانگی در من شده است)

چند نمونه نظرات مثبت Rolleyes
دوستم پارسال با مدرک فنی قبول شده ( پست 32)
اگر ترجمه مدارکتون high school diploma باشه مشکلی نیست (پست 65)
جدیدا هم دیپلم 11 ساله رو به رسمیت می شناسن (پست 218)

چند نمونه نظرات منفی Sad
من دیپلم فنی بودم و اخرین مدرکم فوق دیپلم اما اصلا نگاه نکردن و از اولین لحظه هم که رفتم برای مصاحبه ازم پیش دانشگاهی خواستن (پست 646)
مامور مصاحبه توی سفارت به دیپلم یازده ساله ایشون گیر داده بود (پست 35)
باید سابقه ی کاری جور کنید و یا برید مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرید (پست 24)
حداقل مدرک مورد نیاز داشتن دیپلم 12 ساله است نه دیپلم هایی که مرکز فنی و حرفه ای می دهد (پست 58)
مدرک دیپلمی می خوان که 12 سال براش درس خونده باشی (پست 413)

چند نمونه نظرات فوق متضاد Cool
گوهی اشتغال به تحصیل بگیرید از دنشگاه ترجمه کنید (پست 17)
من رشته گرافیک خواندم و هنرستانی هستم(فنی هرفه ای) پیش دانشگاهی هم نخوندم به همین دلیل گفتن تو ۱۱سال درس خوندی چه طوری رفتی دانشگاه چون اخرین مدرکم فوق دیپلم. می گفت باید۱۲سال خونده باشی.و سابقه کارم نبرده بودم الان رد شدم و ایران هستم (پست 39)

بنده میخوام برای سال آینده (2016) ثبت نام کنم.
عقل حکم میکنه که مهر امسال (1393) برم پیش دانشگاهی بگیرم و به تمام مباحث بالا خاتمه دهم
( پیش دانشگاهی بزرگسالان، 24 واحد هست که ترمی 12 واحد میدند و تا خرداد 94 تمام میشه)

ولی عقل میگه من که میخوام یکسال درس بخونم، اگر واقعاً میشه طبق لینک های زیر ، گواهی اشتغال به تحصیل گرفت، پس برم دانشگاه و تا خرداد سال آینده 2 یا 3 ترم میگذرونم. اگر لاتاری قبول شدم که خوشبحالم و با پاسپورت سفید یا روش های دیگری برمیگردم و فوق دیپلم رو میگیرم و اگر قبول نشدم ، دانشگاه رو ادامه میدم و خرداد سال بعدترش در لاتاری اگر قبول شدم با مدرک فوق دیپلم میرم مصاحبه و باز هم اگر قبول نشدم چیزی از دست ندادم و فوق دیپلم دارم و میشه یک معادل سازی پیش دانشگاهی هم باهاش گرفت.

اگه برید دانشگاه بعد از یک ترم میتونید گواهی اشتغال بگیرید همراه ریز نمرات ترجمه کنید و با خودتون ببرید (پست 77 و 78)
اگه الان برید دانشگاه یا ورودی بهمن ماه ، میتونید یه 2-3 ترمی رو بخونید در صورت برنده شدن هم گواهی اشتغال به تحصیل میگیرید و بعد از ترجمه به سفارت ارائه میدید (پست 26)
گوهی اشتغال به تحصیل بگیرید از دانشگاه ترجمه کنید و ببرید مشکلی پیش نمیاد بیشتر دوستان 2011 وضعیتشون مثل شما بود که الان بیشترشون آمریکا هستن (پست 17)
اگر دانشجو هم هستید باید یا مدرک دانشگاهی و یا گواهی اشتغال به تحصیل ارائه بدی (پست 24)

الان شاید بپرسید پس چرا دانشگاه نمیری ؟ جواب مشخصه. چون واقعاً نمیدونم سفارت قبول میکنه یا نه. برم دانشگاه و بعد سفارت بگه اشتغال به تحصیل یا اینکه چند ترم درس دانشگاهی خوندید قبول نیست. (مثلا گزینه 1 نمونه نظرات منفی رو بخونید)

با ایمیگرنجل تماس گرفتم. گفتند مشکلی نداره و سفارت قبول میکنه و افراد بسیاری به این شکل هر ساله مهاجرت کردند.

حتی در اینجا نیز بهش اشاره شده. (پست 17)

ولی با سایت همسایه و 3 شماره تلفنی که قرار دادند تماس گرفتند و آنها بر این باور بودند که تجربه ما میگه هر ساله افراد زیادی میشناسند که با وجود داشتن گواهی اشتغال به تحصیل ، مصاحبه رو از دست دادند و مردود شدند.

لطفاً فقط دوستانی که اطمینان 100% به صحبت خودشون دارند ، به این پست جواب بدند که بالاخره باید چی کار کرد؟
زمان زیادی برای تصمیم گیری ندارم. با یکی از دانشگاه آزاد های اطراف صحبت کردم و گفتند تا هفته آینده برای ثبت نام این ترم وقت داری و خرداد هم بیا پایان ترم بده. این جوری یک ترم به راحتی جلو میفتم و تا خرداد سال دیگه 3 ترم گذروندم.

راستی مدرک دانشگاه آزاد رو سفارت قبول داره ؟

(admin محترم ، بسیار خوب میشد اگر این پست به تاپیک مجزایی انتقال پیدا میکرد که همه و هر ساله بتونند سریعتر به جواب برسند و بین تاپیک ها ، سرگردان نباشند و البته قفل هم نشه Wink )
Has Not Been Selected = DV 2015
Has Not Been Selected = DV 2016
من خسته ترين واژه ملموس شبم ,کاش در اين وسعت تاریک ، يک نفر درد مرا مي فهميد Sad
تشکر کنندگان: puryapurya ، shahriar2002
سلام دوست عزیز. من ترجیح میدم شما خودتون این مطلب موثق رو بخونید و خودتون متوجه بشید نه من توضیح بدم. این راهنمای لاتاری از خود سایت مهاجرت ایالات متحده ست. روی گزینه فارسی بزنید تا بصورت فارسی براتون بیاد.
موفق باشید
http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-05-19 ساعت 23:07)nicemoon نوشته:  با سلام
به همه اونهایی که برنده شدن تبریک می گم.
من چند روز دارم سعی می کنم اطلاعات رو وارد کنم اما متاسفانه قبول نمی کنه . مطمئنم که همه چیز رو درست وارد می کنم اما باز می گه
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
نمی دونم شاید سایت مشکل داره . البته برای همسرم چک کردم متاسفانه قبول نشده بود. اما اطلاعات مربوط به من رو قبول نمی کنه
کسی می دونه مشکل از کجاست؟
با اینترنت اکسپلورر امتحان کن شاید مشکل حل بشه.
تمام
تشکر کنندگان:
تشکر از همه برندگان
با امید و روحیه ی مضاعف میریم بره DV-2016.
تا این لحظه تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی «کیس نامبرها» 292 رای داده شده.
«مهاجرت از مهاجرسرا میگذره...»
با تشکر از مدیران گرامی سایت.
تشکر کنندگان: arveen100
با سلام به برندگان عزیز و تبریک به همتون
برندگان لطفا به صفحه «خلاصه پیشرفت برندگان» هم یه سری بزنید و اونجا هم نظرخواهی فرمایید.
با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان یه بار دیگه واسه اینکه خیال همه راحت شه این فرم عکس نمیخواد. منم پر میکردم و عکس نخواست . نمیدونم بعضی ها چرا دوست دارند شایعه درست کنن بقیه رو تو استرس اضافی بندازند. عزیز، برادر، اگر ثبت نام نکردی، اگه از شرایط امسال خبر نداری، اگر مطلع نیستی خواهشا اطلاع رسانی نکن. این یه فرم ساده است وای به حال ما قبل از مصاحبه و احتمالا زمان کلیرنس که چه داستانی داشته باشیم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، puryapurya ، shahriar2002
با تبريك به قبول شدگان جدید
من هم قبلا در این مسیر اومدم و تجربیاتی دارم و البته خیلی ازین تجربیاتو مدیون دوستان قدیمیتر می دونم پس وظیفم میدونم دینمو ادا کنم و به جدیدیها کمک کنم . موردی خاصی بود پیغام بدید در خدمتتون هستم
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: mohsenmb ، puryapurya ، shahriar2002

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان