کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
(2014-05-18 ساعت 11:57)sun2015 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 01:37)Afshineh نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 21:30)sun2015 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

بسیار ممنونم از جوابتون مال من چون اون زمان ایران نبودم پاریس خورده پس تو اپدیت مطمینا تغییر می کنه چون الان ایرانم
دوست عزیز امیدوارم اشتباها" از سهمیه اروپا استفاده نکرده باشین !
یا اگرم استفاده کردین اقامت اروپا رو داشته باشین .

من شک کردم کجا در پرکردن فرم اولیه مشخص می کنه از سهمیه اروپا استفاده شده؟
اون زمان اقامت یکساله داشتم که تموم شده
دوست عزیز اگه اقامت اروپا نداشته باشی و کیس نامبرت به صورت 2015EU000 باشه.متاسفانه کیست رد میشه
تشکر کنندگان: sun2015 ، armin021
(2014-05-18 ساعت 13:27)..... نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:57)sun2015 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 01:37)Afshineh نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 21:30)sun2015 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

بسیار ممنونم از جوابتون مال من چون اون زمان ایران نبودم پاریس خورده پس تو اپدیت مطمینا تغییر می کنه چون الان ایرانم
دوست عزیز امیدوارم اشتباها" از سهمیه اروپا استفاده نکرده باشین !
یا اگرم استفاده کردین اقامت اروپا رو داشته باشین .

من شک کردم کجا در پرکردن فرم اولیه مشخص می کنه از سهمیه اروپا استفاده شده؟
اون زمان اقامت یکساله داشتم که تموم شده
دوست عزیز اگه اقامت اروپا نداشته باشی و کیس نامبرت به صورت 2015EU000 باشه.متاسفانه کیست رد میشه

نه کیس نامبرم َ2015AS0002xxx خیالم راحت شد
تشکر کنندگان: samansaba ، armin021
با سلام من دانشجویم و هنوز امکان داشتن پاسپورت و رو نداشتم میخاستم ببینم اون قسمتی که از من document ID میخاد چی باید بنویسم
تشکر کنندگان: armin021
سلام ،امسال برده شدم فقط نمی دونم الان چیکار کنم چه فرم های رو بگیرم .پست کنم یا ایمیل هر کسی یه چیزی می گه لطفا دقیق من رو راهنمایی کنید ؟
تشکر کنندگان: armin021 ، mohsenmb ، A-N
(2014-05-18 ساعت 20:38)دیوید سلینجر نوشته:  سلام ،امسال برده شدم فقط نمی دونم الان چیکار کنم چه فرم های رو بگیرم .پست کنم یا ایمیل هر کسی یه چیزی می گه لطفا دقیق من رو راهنمایی کنید ؟

دوست عزیز ضمن تبریک، توی همون صفحه قبولیتون یه سایت معرفی کرده که روش کلیک کنید و فرمهای مربوطه رو دانلود کنید و با آگاهی کامل تکمیل کنید.من خودم باپست TNT فرستادم چهارروزه هم رسید مبلغش هم 108 هزار تومن شد. بعضی دوستان هم با ایمیل ارسال کرده بودند. مشکلی هم داشتی تو امضای من لاتاری از آغاز تا پایان رو نگاه کنید . موفقق باشیCool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
بچه های قبول شده با تبریک به شما لطفا در نطرسنجی کیس نامبر شرکت فرمایید....تشکر از همتون
تشکر کنندگان:
بچه ها تو همین سایته که فرمو ازش دانلود می کنیم اون زیر می تونیم هرجا رو خواستیم به عنوان مکان مصاحبه انتخاب کنیم؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 23:00)aidaz نوشته:  بچه ها تو همین سایته که فرمو ازش دانلود می کنیم اون زیر می تونیم هرجا رو خواستیم به عنوان مکان مصاحبه انتخاب کنیم؟؟؟

بله میتونید ولی در نهایت kcc تصمیم گیرنده هست. من خودم ترکیه رو انتخاب کرده بودم که kcc به ایروان انتقال داد و از این بابت خیلی ازشون ممنونم Big Grin
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 20:55)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 20:38)دیوید سلینجر نوشته:  سلام ،امسال برده شدم فقط نمی دونم الان چیکار کنم چه فرم های رو بگیرم .پست کنم یا ایمیل هر کسی یه چیزی می گه لطفا دقیق من رو راهنمایی کنید ؟

دوست عزیز ضمن تبریک، توی همون صفحه قبولیتون یه سایت معرفی کرده که روش کلیک کنید و فرمهای مربوطه رو دانلود کنید و با آگاهی کامل تکمیل کنید.من خودم باپست TNT فرستادم چهارروزه هم رسید مبلغش هم 108 هزار تومن شد. بعضی دوستان هم با ایمیل ارسال کرده بودند. مشکلی هم داشتی تو امضای من لاتاری از آغاز تا پایان رو نگاه کنید . موفقق باشیCool

ببخشیدمن متوجه نشدم.
باید فرمهای خاصی رو پست کنیم مگه؟؟
کدوم فرمها؟ به کجا؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 00:00)atlantis770 نوشته:  

ببخشیدمن متوجه نشدم.
کدوم فرمها؟ به کجا؟
فرم ها رو آنلاین باید پرکنی از همون سایتی که چک میکنی از فردا یعنی 19 می جایگزین میشه.
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 00:00)atlantis770 نوشته:  

با عرض سلام
چرا با راهنمایی غلط دوستان را اشتباه راهنمایی میکنید جالبه در خود فرم برنده شدن نوشته فقط از طریق پر کردن فرم DS-260 به صورت انلاین و فرم کاغذی قبول نیست حداقل برا ترجمه فرم از google translate که می تونید استفاده کنید روی چه سند و مدرکی شما فرم پست کردی و راهنمایی غلط می کنی ؟
ببخشیدمن متوجه نشدم.
کدوم فرمها؟ به کجا؟

با عرض سلام
چرا با راهنمایی غلط دوستان را اشتباه راهنمایی میکنید جالبه در خود فرم برنده شدن نوشته فقط از طریق پر کردن فرم DS-260 به صورت انلاین و فرم کاغذی قبول نیست حداقل برا ترجمه فرم از google translate که می تونید استفاده کنید روی چه سند و مدرکی شما فرم پست کردی و راهنمایی غلط می کنی ؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: puryapurya ، atlantis770 ، A_A ، ایراندوخت ، shahriar2002
سلام من اینو چی بزنم ؟ من لیسانس دارم
Highest Level of Education Completed

Number of Educational Institutions Attended:

Provide the following information on all educational institutions at a secondary level or above you have
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 00:30)aidin2015 نوشته:  سلام من اینو چی بزنم ؟ من لیسانس دارم
Highest Level of Education Completed

Number of Educational Institutions Attended:

Provide the following information on all educational institutions at a secondary level or above you have

خب 1- دیپلم 2- پیش دانشگاهی 3- کاردانی(اگه داری) 4-لیسانس
تشکر کنندگان:
دوستان
کسی میدونه بخش مربوط به سربازی را باید چطوری پر کرد؟
1- من ستوان دوم بودم
2- وزارت دفاع بودم
رسته هم پیاده بوده
میشه راهنمایی کنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
من کامل پر کردم آخرش یه جا داشت عکس می خواست واقعا باید عکس بذاریم ولی بار کد داد بهم با confermation number یعنی تمومه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان