کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان 2015
(2014-05-04 ساعت 23:24)MOHAJERSARA نوشته:  مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.

سلام

من پیامک اطلاعات رو ارسال کردم

ممنونم از این گردهمایی و لطفا ساعت و مکانش رو اعلام بفرمایید

پاینده باشید
تشکر کنندگان:
نمیخواد کسی بگه این گردهمایی کی و کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: k1_m_1358
من فک میکنم اصلن کسی از مدیران به این تاپیک سر نمیزنه چون اولا که پر است از موضوعات نا مربوط به این تاپیک ثانیا هر چی در مورد زمان دقیق و مکان گردهمایی پرسیده میشه کسی جواب نمیده.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-05-11 ساعت 12:10)k1_m_1358 نوشته:  اقا پس هیچ اطلاعی در مورد زمان مکان گردهمایی به دست ما نرسیده. من دو بار اطلاعاتم رو به اون شماره ه اعلام کرده بودین اس ام اس کردم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم.

سلام من تلفنی به همان شماره مهاجرسرا زنگ زدم گفتند 5شنبه اطلاعات جلسه و هزینشو برامون مسیج میکنند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: miyu ، Ali Sepehr ، k1_m_1358
(2014-05-12 ساعت 12:34)mordad نوشته:  نمیخواد کسی بگه این گردهمایی کی و کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من زنگ زدم مهاجرسرا گفتند دنبال جای بزرگتر می گردند 5 شنبه مسیج میدند تلفنی هم اسم و شماره موبایل را پرسیدند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: omidjon2001 ، Ali Sepehr
(2014-05-12 ساعت 15:20)behjat نوشته:  
(2014-05-12 ساعت 12:34)mordad نوشته:  نمیخواد کسی بگه این گردهمایی کی و کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من زنگ زدم مهاجرسرا گفتند دنبال جای بزرگتر می گردند 5 شنبه مسیج میدند تلفنی هم اسم و شماره موبایل را پرسیدند

دوست عزیز بر طبق گفته مدیران انجمن، روز پنج شنبه با پیامک اطلاع رسانی می کنند. لطفا صبر و حوصله کنید و به خودتون استرس وارد نکنید.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: FariD.T ، A_A ، Ali Sepehr
سلام
تبریک میگم به همهٔ دوستای گلم
من امسال بار اول ثبت نم کردمو خوشبختانه برنده شدم.
منم خیلی‌ استرس دارم واسه ادامهٔ کارم.
. من از مازندران هستم و حتما خودمو ب گردهمایی می‌رسونم. چون واقعا نیاز دارم ب راهنمای.
اگه واستون مهم حتما خودتونو برسون. چون نباید همچین شانسیو با یه اشتباه کوچیک تواین پر کردن فرم از دست بدیم.
ب امید موفقیت همهٔ دوستای گلم
تشکر کنندگان: A_A ، Ali Sepehr ، m007
با سلام
من برای شرکت در همایش اس ام اس زدم اما جوابی رزیافت نکردم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2014-05-12 ساعت 23:08)FariD.T نوشته:  سلام
تبریک میگم به همهٔ دوستای گلم
من امسال بار اول ثبت نم کردمو خوشبختانه برنده شدم.
منم خیلی‌ استرس دارم واسه ادامهٔ کارم.
. من از مازندران هستم و حتما خودمو ب گردهمایی می‌رسونم. چون واقعا نیاز دارم ب راهنمای.
اگه واستون مهم حتما خودتونو برسون. چون نباید همچین شانسیو با یه اشتباه کوچیک تواین پر کردن فرم از دست بدیم.
ب امید موفقیت همهٔ دوستای گلم
سلام تبریک میگم. یه خواهش داشتم اینکه چون من ایران نیستم نمیتونم بیام همایش اگه مطلبی یادداشت کردین ممنون میشم به منم بگین موفق باشین
تشکر کنندگان: sunn789 ، FariD.T ، m007
دوستانی که پیامک زدند و پیامکی دریافت نکردند میتونند با شماره تلفن های اعلام شده تماس بگیرند تا دستی توی سیستم قرار بگیرند.

ساعت و محل گردهمایی مشخص شده اما تا روز پنجشنبه 25 اردیبهشت منتظر پیامک باشید و درصورتی که تا پنجشنبه بعد از ظهر پیامکی دریافت نکردید با شماره همراه 09121253557 تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rohemast ، SomeOneX ، rbrb-2015 ، behnaz248 ، romance33
پس پی شد این گردهمایی؟!!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
با شماره 09121253557 تماس بگیرید من زنگ زدم جاشو زمانشو گفتن
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
خوب شما که جاشو پرسیدین نمیتونین بگین؟؟؟؟؟
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان:
من sms زدم ولی تا الان خبری از اطلاع رسانی نشده !
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
اول اینکه به همه تون تبریک میگم.
دوم اینکه : من برای یک دختر دارم جهیزیه درست می کنم اگر در بین دوستان تازه عروس و دوماد داریم که می خوان وسایل شون روبفروشند ممنون میشم که برای من پیام بذارند Smile
موفق باشید
نوع ویزا:K1/ابوظبی/تاریخ مصاحبه:30Jul2013
برگه سفید!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان