کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام دوستان من یه میل دریافت کردم که نوشته هر اپلیکنت باید جداگانه برا سی‌ اس‌ سی‌ ثبت نام کنه .. من و خانمم ثبت نام کردیم و اسم من به عنوانه همراه نوشته شد الان برا هر کدوممون یه شناسه مرجع داده می‌خواستم بدونم که نیاز هست من دوباره و جداگانه ثبت نام کنم

...IMPORTANT NOTE: All immigrant visa applicants who are scheduled for an interview in Ankara will have
to register with our service provider, CSC, to select a passport/visa pick-up location before coming to the
Embassy for their interviews. In order to select a passport/visa pick-up location, all applicants should visit
http://usvisa-info.com/ or call (850) 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.
Please note that each family member needs to register individually and have a separate registration
receipt. Failure to register a passport pick up address before the interview may cause delays in the visa
application process.
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: Mahboy
(2014-12-01 ساعت 03:10)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من یه میل دریافت کردم که نوشته هر اپلیکنت باید جداگانه برا سی‌ اس‌ سی‌ ثبت نام کنه .. من و خانمم ثبت نام کردیم و اسم من به عنوانه همراه نوشته شد الان برا هر کدوممون یه شناسه مرجع داده می‌خواستم بدونم که نیاز هست من دوباره و جداگانه ثبت نام کنم

...IMPORTANT NOTE: All immigrant visa applicants who are scheduled for an interview in Ankara will have
to register with our service provider, CSC, to select a passport/visa pick-up location before coming to the
Embassy for their interviews. In order to select a passport/visa pick-up location, all applicants should visit
http://usvisa-info.com/ or call (850) 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.
Please note that each family member needs to register individually and have a separate registration
receipt. Failure to register a passport pick up address before the interview may cause delays in the visa
application process.

دوست عزيز نگفته جداگانه ثبت نام كنيد، گفته بايد رسيد يا همون كد ثبت جدا داشته باشيد. شما اگر موقع ثبت نام در بخشي كه ازتون ميخواد افراد خانواده رو اضافه كنيد، مشخصات تمام افراد كيستون رو اضافه كرده باشيد به هريك از افراد يك كد رهگيري/رسيد جدا ميده. Shy
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ofrfar
دوستان من در پر كردن فرم سي اس سي اشتباهي كردم و اون اينكه در قسمت مشخصات همسر مكان زندگي رو ايران زدم، در حاليكه ٢ ماه هست كه دانشجو هست در كشور ژاپن، ايا راهي هست اصلاحش كنم و ايا ميتونه مشكل ساز باشه؟ با توجه به اينكه تو پرينت چيزي ذكر نشده، ممنون ميشم پاسخگو باشيد

تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
ایا پرینت رسید ثبت نام در CSC برای روز مصاحبه لازم است ؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام

من دیرور مصاحبه کردم و ویزامو قرار شد ۳ تا ۵ روز بعد دریافت کنم ولی شماره بارنامه ندادند به من. چجوری باید از سایت پیگیری کنم؟
اگه ممکنه سریع منو راهنمایی کنید.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 12:06)mah1362 نوشته:  سلام

من دیرور مصاحبه کردم و ویزامو قرار شد ۳ تا ۵ روز بعد دریافت کنم ولی شماره بارنامه ندادند به من. چجوری باید از سایت پیگیری کنم؟

ممنون

سلام

تبریک میگم یه سوالی داشتم شما میدونید اگه تو ویزای یکضرب کپی پاسپورت بدیم قبول می کنن به جای خود پاسپورت ؟؟؟
و اینکه اصل اخرین مدرک رو نداشته باشیم چیکار میشه کرد؟ کپی داشتم و از روی اون ترجمه کردم. اصلش در دانشگاه ارشدم هست که هنوز تشویه نکردم به هم بدن. ایراد میگیرن؟
ممنون جواب بدین.
تشکر کنندگان:

ممنون

تبريك بابت ويزا
اگه رسيد CSC رو داريد، فكر ميكنم بايد با همون اطلاعات وارد سايت بشيد و اونجا ميتونيد آخرين وضعيت پرونده تون رو ببينيد
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 12:37)visa2015 نوشته:  

ممنون

سلام

تبریک میگم یه سوالی داشتم شما میدونید اگه تو ویزای یکضرب کپی پاسپورت بدیم قبول می کنن به جای خود پاسپورت ؟؟؟
و اینکه اصل اخرین مدرک رو نداشته باشیم چیکار میشه کرد؟ کپی داشتم و از روی اون ترجمه کردم. اصلش در دانشگاه ارشدم هست که هنوز تشویه نکردم به هم بدن. ایراد میگیرن؟
ممنون جواب بدین.

ممنون
اصل مدرکتون رو میخواد هر طور شده ببرید و پاسپورت زو میگره که ویزا بچسبونه به کپی که نمیشه ویزا زد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، R-AL
(2014-12-04 ساعت 12:38)Mahboy نوشته:  

ممنون

تبريك بابت ويزا
اگه رسيد CSC رو داريد، فكر ميكنم بايد با همون اطلاعات وارد سايت بشيد و اونجا ميتونيد آخرين وضعيت پرونده تون رو ببينيد

ممنون از راهنماییتون

فعلا که تو سایت نوشته شماره بارنامه موجود نیست میدونین چقدر طول میکشه به پست تحویل بدن معمولا؟
تشکر کنندگان:

ممنون

سلام

ممنون جواب بدین.

دوست عزیز فکر میکنم برداشت شما از ویزا اشتباست. جهت دریافت ویزا تحویل اصل پاسپورت ضروری هستش و هیچ بحثی تو این قضیه نیست.
برا مدرک تحصیلی هم باید ببینیم تو فرمهاتون اخرین مدرک رو چی عنوان کردی؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: visa2015 ، R-AL
سلام دوستان
من برای پر کردن فرم CSC اول خانمم رو در قسمت add family member اضافه کردم که دوتا ریفرنس آی دی داد. طبق گفته دوستمون که گفته بود باید جدا فرم پر کنی، اسم خانمم رو از فرم خودم پاک کردم و یک اکانت دیگه برای خانمم درست کردم. بعد از انتخاب پست ریفرنس آی دی که برای خانمم داد دقیقا مثل ریفرنس آی دی بود که وقتی تو قسمت add family member اضافه کرده بودم. پس هیچ فرقی نداره چه جدا درست کنی، چه باهم! فقط به تعداد نفرات باید پرینت بگیری و با ماژیک های لایت اسم طرف رو مارک کنی
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: R-AL ، yekta2015
(2014-12-04 ساعت 20:53)m.ghoreishi نوشته:  

ممنون

سلام

ممنون جواب بدین.

دوست عزیز فکر میکنم برداشت شما از ویزا اشتباست. جهت دریافت ویزا تحویل اصل پاسپورت ضروری هستش و هیچ بحثی تو این قضیه نیست.
برا مدرک تحصیلی هم باید ببینیم تو فرمهاتون اخرین مدرک رو چی عنوان کردی؟
سپاس از پاسختون

من نوشتم دانشچوی ارشد هستم. البته دفاع کردم ولی هنوز کارای تسویه انجام ندادم. میتونم کپی مدرک لیسانس رو ببرم؟ مهمه اصل مدرک؟
تشکر کنندگان:
دوستان
من دیروز دوشنبه پاسپورت ها رو تحویل سفارت دادم. از طرفی برای فردا چهارشنبه بلیط برگشت دارم. امیدی هست به پروازم برسم؟
چطور می تونم وضعیت ارسال پاسپورت ها رو چک کنم؟
تشکر کنندگان:

ممنون

سلام

ممنون جواب بدین.

به نظر شما میخوای یک روش جدید در مراودات دیپلماتیک راه بندازی. با بحث کپی به جای اصل. من پشتیبانی خودمو اعلام میکنم.
تشکر کنندگان:
دوستان حتما باید این پستی که خودشون گفتن رو انتخاب کنیم یا میتونیم yenishir -mitatpasa رو هم که شنبه ها بازه انتخاب کنیم؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان