کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام خسته نباشید
من فرم csc رو پر کردم ، فقط چون در زمان پر کردن فرم ، پرینتر در اختیارم نبود نشد که پرینتشو بگیرم ، حالا وقتی وارد سایت می شم صفحه اطلاعاتم می یاد اما گزینه نسخه قابل چاپ نمی یاد ، تنها راهش اینه که ببریش تو word تا بشه ازش پرینت بگیری ، این اشکالی نداره ؟؟
تشکر کنندگان: taherifar
گزينه چاپ اون بالا هست سمت چپ هست هر وقت خواستين چاپ كنيد
(2014-12-21 ساعت 14:46)رضا2015 نوشته:  گزينه چاپ اون بالا هست سمت چپ هست هر وقت خواستين چاپ كنيد

lمن هر چی می زنم نمی یاد ، بعد از اینکه ثبت نام کردیم برای پرینت همون مراحل قبلی رو دوباره از اول باید بزنیم یا وارد حساب کاربریمون بشیم ؟ چون وقتی من وارد حساب کاربریم می شم اطلاعات مربوط به خودم کامل میاد اما گزینه پرینت رو نداره
سلام دوستان
من سایت csc ثبت نام کردم. حالا میشه دوباره وارد اکانتم شم؟
کلا بعد از مصاحبه از چه طریقی میتونم پیگیری کنم که ویزام به اون دفتر پستی ارسال شده یا نه؟
کیس نامبر : 2015as000034xx
تعداد افراد در کیس : خودم
سفارت : آنکارا
دریافت نامه دوم : 12 دسامبر
مصاحبه : فوریه
دریافت ویزا
دوستان به نظر شما منظور از این جمله چیه؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date. یعنی همون یه ثبت نام با زیر مجموعه ها کافیه یا باید برای هر نفر جدا ثبت نام کنیم!!! Sad Cool
(2014-12-24 ساعت 00:59)kimfar نوشته:  دوستان به نظر شما منظور از این جمله چیه؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date. یعنی همون یه ثبت نام با زیر مجموعه ها کافیه یا باید برای هر نفر جدا ثبت نام کنیم!!! Sad Cool

زمانی‌ که شما نفر اصلی‌ را ثبت‌نام می‌کنید و افراد خانواده رو در انتها اضافه می‌کنید ، برای هر نفر ۱ رسیپت نامبر اختصاص میدهد که همان کفایت می‌کند
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام
منظور ازشماره AWB(شماره پیگیری پیک ) چیه؟؟
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان:
میشه یک دفتر پستی رو تو استانبول انتخاب کرد (آنکارا نه استانبول ) . اگه میشه کدوم دفتر پستی برای استانبول خوبه .
می خوام بعد از انکارا برم استانبول و اگر بشه که دیگه برای گرفتنش بر نگردم آنکارا . دوستان اگر تجربه ای دارن بگن
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان:
(2014-12-28 ساعت 17:16)amrikale نوشته:  میشه یک دفتر پستی رو تو استانبول انتخاب کرد (آنکارا نه استانبول ) . اگه میشه کدوم دفتر پستی برای استانبول خوبه .
می خوام بعد از انکارا برم استانبول و اگر بشه که دیگه برای گرفتنش بر نگردم آنکارا . دوستان اگر تجربه ای دارن بگن

بله شما میتونی تو کل ترکیه یه دفتر پستی انتخاب کنی که ویزات اونجا بیاد ،همین جوری 3 تا 5 روز ویزا طول میکشه بیاد هم استانبول 1 روز بزار روش!
دفتر خوب رو باید ببینی هتل کجا گرفتی تو استانبول یه دفتر پیدا کنی دورش که شنبه ها هم باز باشه که اگر ویزات اومد معطلی نداشته باشی ، گوگل کن بنظرم.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-12-25 ساعت 15:23)آی تک نوشته:  سلام
منظور ازشماره AWB(شماره پیگیری پیک ) چیه؟؟

چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان:
(2014-12-21 ساعت 14:16)somayeh1363 نوشته:  سلام خسته نباشید
من فرم csc رو پر کردم ، فقط چون در زمان پر کردن فرم ، پرینتر در اختیارم نبود نشد که پرینتشو بگیرم ، حالا وقتی وارد سایت می شم صفحه اطلاعاتم می یاد اما گزینه نسخه قابل چاپ نمی یاد ، تنها راهش اینه که ببریش تو word تا بشه ازش پرینت بگیری ، این اشکالی نداره ؟؟

از یه مرورگر دیگه استفاده کنید
تشکر کنندگان:
سلام میخواستم بدونم بین این دو PTT کدوم رو انتخاب کنم adliyesarayi و yenisehir ؟ هر دو شنبه ها باز هستند؟ adliyesarayi کجا میشه دقیقا رو google map نیس!
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-03 ساعت 20:55)manah نوشته:  سلام میخواستم بدونم بین این دو PTT کدوم رو انتخاب کنم adliyesarayi و yenisehir ؟ هر دو شنبه ها باز هستند؟ adliyesarayi کجا میشه دقیقا رو google map نیس!
کسی جواب منو نمیده؟؟؟Sad
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
تشکر کنندگان:
(2015-01-04 ساعت 01:24)manah نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 20:55)manah نوشته:  سلام میخواستم بدونم بین این دو PTT کدوم رو انتخاب کنم adliyesarayi و yenisehir ؟ هر دو شنبه ها باز هستند؟ adliyesarayi کجا میشه دقیقا رو google map نیس!
کسی جواب منو نمیده؟؟؟Sad
سلام خیلی فرق خاصی نمیکنه! وقتی ویزام رو صادر کنن جاضرم اون سر انکارا هم بریم بگیریمش! Big Grin
بنظرم همون yenisehir رو انتخاب کنید که محلش مشخصه و بیشتر ویزاها اونجا میره.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh1675
خوب هر سفارتی یه سیاستی اجرا میکنه و علت مشخصی نداره.
بنظر من انکارا چون کیس ایرانی زیاد داره و دسترسی به مدارکشون هم سخت هست اینکار رو انجام میده که بنظر من خوب هم هست
یهو شما نمیری پای باجه بگن این کمه اون کمه قلبت از کار بیفته !
تشکر کنندگان: farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان