کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-10-11 ساعت 07:46)mendoosh نوشته:  از بچه هايي كه تا امروز مصاحبه رفتن كسي بوده كه با كار دولتي يا سربازي يكضرب گرفته باشه؟
دوستانی که مصاحبه رفتین و کلیرنس خوردید یا خدا رو شکر یه ضرب گرفتید، لطفا بیاین و تجربه ی مصاحبه تون رو با ما در میون بذارین
ممنون
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، behjat ، r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 07:33)mendoosh نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 12:52)Ehsan171 نوشته:  اینکه کسانی که کار دولتی دارند شامل پروسه کلیرنس میشوند قابل قبول تره در مقایسه با کسی که خدمت سریازی رفته یاشه و اونهم مثلا تو تقسیمات سپاه بیفته.چونکه کسی که کارمند دولته به میل خودش به استخدام در اومده و چه بسا کلی هم تلاش کرده تا استخدام بشه اما خدمت سربازی اجباریه و تعیین اینکه کجا خدمت کنی با خود شخص نیست.یکی باید این موضوع رو به اونها بفهمونه!

تكليف ما كه به زور بايد بريم طرح و واسه دولت كار كنيم چيه؟ Sad كارمند دولتيم به ناچار

دوست عزیز همه می دونن که بالاخره همه ی انسان ها ناچار به در آمدزایی هستن ولی ما داریم راجع به این حرف می زنیم که سربازی کلا اجباریه ولی برای سر کار رفتن که دولت ایرانی ها رو اجبار نکرده...همه ی ما مردم ایران الان ناچارا داریم جواب رفتارهای غلط یه عده ی دیگه رو می دیم و این اجباریه که هیچ فراری ازش نیست
با تمام این شرایط امیدواریم توی این مرحله از زندگی به جز جبر جغرافیایی نژادی و ...معیارهای انسانی ما رو از این مرحله نجات بده

(2014-10-09 ساعت 15:59)luigiazzuri4 نوشته:  من 3 اکتبر تو سوئد مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم.
سربازی هم نرفتم و کارت معافی دادم ، اینجا هم دانشجو ام و ترم آخر درسم هستم. در نتیجه ربطی به این دو مورد نداره.

دوست عزیز فکر می کنم، کلا به خاطر ادامه تحصیل و رشته تون کلیرنس خوردین و احتمالا زود هم کلیرنس شما تموم میشه چون سوء پیشینه ی خارجی بردید
ایشالا زود ویزا می گیرید و خبرش رو اعلام می کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-10-08 ساعت 10:09)behdadK نوشته:  برای دوستانی که میگفتند هیچ رابطه ای بین سربازی و کلیرنس وجود نداره و هیچ آفیسری نگفته که به این خاطره که مصاحبه شونده کلیرنس خورده :
http://www.mohajersara.com/thread-5608-p...#pid251708
اینجا به صراحت اینطور نوشته :
و بعد گفت اینجا نوشته شما سربازیتون رو 3 پاه رفتین ( با حالت تعجب !!!) من : Sad همسرم گفت بله و من ادامه دادم اما هیچ درجه ای نداشته . گفت برای ما مهم نیست که درجه ای نداشته !! اما نگران نباشید ، قبلا به این شکل بود ک هر کسی ک سربازیشو تو 3 پاه بوده کلا بهش ویزا نمیدادن ، اما الان یه مدتی بین 7-6 ماه طول میکشه . بعدشم یه برگه A4 سفید داد دستمون و گفت سایت رو از 2 هفته دیگه چک کنید

بهداد عزیز
پس این شرح مصاحبه ی شماست؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 09:20)نیلان نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 12:52)Ehsan171 نوشته:  اینکه کسانی که کار دولتی دارند شامل پروسه کلیرنس میشوند قابل قبول تره در مقایسه با کسی که خدمت سریازی رفته یاشه و اونهم مثلا تو تقسیمات سپاه بیفته.چونکه کسی که کارمند دولته به میل خودش به استخدام در اومده و چه بسا کلی هم تلاش کرده تا استخدام بشه اما خدمت سربازی اجباریه و تعیین اینکه کجا خدمت کنی با خود شخص نیست.یکی باید این موضوع رو به اونها بفهمونه!

تكليف ما كه به زور بايد بريم طرح و واسه دولت كار كنيم چيه؟ Sad كارمند دولتيم به ناچار

دوست عزیز همه می دونن که بالاخره همه ی انسان ها ناچار به در آمدزایی هستن ولی ما داریم راجع به این حرف می زنیم که سربازی کلا اجباریه ولی برای سر کار رفتن که دولت ایرانی ها رو اجبار نکرده...همه ی ما مردم ایران الان ناچارا داریم جواب رفتارهای غلط یه عده ی دیگه رو می دیم و این اجباریه که هیچ فراری ازش نیست
با تمام این شرایط امیدواریم توی این مرحله از زندگی به جز جبر جغرافیایی نژادی و ...معیارهای انسانی ما رو از این مرحله نجات بده

(2014-10-09 ساعت 15:59)luigiazzuri4 نوشته:  من 3 اکتبر تو سوئد مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم.
سربازی هم نرفتم و کارت معافی دادم ، اینجا هم دانشجو ام و ترم آخر درسم هستم. در نتیجه ربطی به این دو مورد نداره.

دوست عزیز فکر می کنم، کلا به خاطر ادامه تحصیل و رشته تون کلیرنس خوردین و احتمالا زود هم کلیرنس شما تموم میشه چون سوء پیشینه ی خارجی بردید

ببخشید دوست عزیز
یک سوال
شما که سوئد مصاحبه داشتید، فارسی بود یا انگلیسی؟
حق انتخاب فارسی هم داشتید؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 09:24)نیلان نوشته:  بهداد عزیز
خیر قربان. این یک مورد از مصاحبه های 2013 به عنوان نمونه است. بنده هم مصاحبه نرفته ام هم مونث نیستم هم 2013 ای نیستم Wink

(2014-10-11 ساعت 09:42)نیلان نوشته:  

ببخشید دوست عزیز
یک سوال
ممنون
تنها و تنها سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ایروان مصاحبه به زبان فارسی برای ویزاهای مهاجرتی لاتاری انجام میدن.
بقیه سفارت ها به زبان انگلیسی و یا زبان رسمی کشور مصاحبه کننده مصاحبه انجام میدهند.

البته برای پرونده های دانشجویی تاجیکستان و ازبکستان و افغانستان هم زبان فارسی مصاحبه میکنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، babak12 ، ashkansoso65 ، soruosh ، AliReza.Sh
(2014-10-11 ساعت 09:54)behdadK نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 09:24)نیلان نوشته:  بهداد عزیز
خیر قربان. این یک مورد از مصاحبه های 2013 به عنوان نمونه است. بنده هم مصاحبه نرفته ام هم مونث نیستم هم 2013 ای نیستم Wink

(2014-10-11 ساعت 09:42)نیلان نوشته:  

ببخشید دوست عزیز
یک سوال
ممنون
تنها و تنها سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ایروان مصاحبه به زبان فارسی برای ویزاهای مهاجرتی لاتاری انجام میدن.
بقیه سفارت ها به زبان انگلیسی و یا زبان رسمی کشور مصاحبه کننده مصاحبه انجام میدهند.

البته برای پرونده های دانشجویی تاجیکستان و ازبکستان و افغانستان هم زبان فارسی مصاحبه میکنند.

من هنوز اطلاع ندارم که مصاحبه ی من به چه زبانی خواهد بود...
تشکر کنندگان:
شما اگر یکی از این سه سفارت هستید (که نمیدانم چون امضای کاملی ندارید متاسفانه) مصاحبه شما به زبان فارسی است مگر اینکه خودتان خلافش رو موقع مصاحبه انتخاب کنید و آفیسر موافقت کنه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 12:24)behdadK نوشته:  شما اگر یکی از این سه سفارت هستید (که نمیدانم چون امضای کاملی ندارید متاسفانه) مصاحبه شما به زبان فارسی است مگر اینکه خودتان خلافش رو موقع مصاحبه انتخاب کنید و آفیسر موافقت کنه

مصاحبه ی من کوالالامپور هست
چون خیلی تو تاپیک گفته بودم، فکر کردم همه می دونن
Big Grin
الان میرم امضام رو سر و سامون می دم
تشکر کنندگان: behdadK ، alitab ، babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65
سلام من از دوستانی که رفتن مصاحبه یه سوال داشتم اینکه نوع حسابشون چی بوده و آیا برای سفارت در تمکن مالی نوع حساب اهمیت داره یا نه ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 15:40)حسین69 نوشته:  سلام من از دوستانی که رفتن مصاحبه یه سوال داشتم اینکه نوع حسابشون چی بوده و آیا برای سفارت در تمکن مالی نوع حساب اهمیت داره یا نه ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
شما یه گواهی تمکن مالی میخواین
که یه روز هم پول تو حساب باشه کافیه
این گواهی رو از بانک بگیرید و نه موسسات
ترجیحا بانک ملت و سامان
نوع حساب فکر نمی کنم مهم باشه
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، alitab ، حسین69 ، soruosh ، r.bazargan
(2014-10-11 ساعت 09:42)نیلان نوشته:  ببخشید دوست عزیز
یک سوال
ممنون

همینجور که بچه ها گفتن تو اون سفارت ها فقط میشه فارسی مصاحبه کرد. مصاحبه من هم انگلیسی بود.
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: ziba_sunset
(2014-10-11 ساعت 12:24)behdadK نوشته:  شما اگر یکی از این سه سفارت هستید (که نمیدانم چون امضای کاملی ندارید متاسفانه) مصاحبه شما به زبان فارسی است مگر اینکه خودتان خلافش رو موقع مصاحبه انتخاب کنید و آفیسر موافقت کنه

البته همونطور که من توی سفرنامه خودم نوشتم. ما زبان فارسی را برای مصاحبه انتخاب کردیم و آفیسر هم فارسی بلد بود و همون آفیسری بود که با بقیه بچه ها فارسی مصاحبه کرد. ولی به ما که رسید گفت من می خوام با شما انگلیسی مصاحبه کنم.

البته شاید دلیلش این بود که آخرین مدرک تحصیلی من و همسرم هر دو از خارج از کشور و به زبان انگلیسی بود. نمی دونم.

نمی خوام به بچه ها استرس وارد کنم ولی به جا اینکه انقدر وسواس الکی و بیهوده سر مهر دادگستری یا انتخاب پست یا ... داشته باشید، بد نیست جواب سوالاتی که حدس میزنید آفیسر ممکنه ازتون بپرسه را به زبان انگلیسی هم بلد باشید.

موفق باشید.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: babak12 ، 3rip ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، soruosh ، r.bazargan ، areb1356
سلام دوستان، من امروز دوستم رو ديدم ازش پرسيدم در مورد مصاحبش، گفت توي اون روز يه دختر خانم ديگه به جز خودش يكضرب گرفته، بقيه اكثرا به خاطر نقص مدرك كليرنس خوردن، سعي كنيم همه مدارك رو كامل همراه ببريم همه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 23:36)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، من امروز دوستم رو ديدم ازش پرسيدم در مورد مصاحبش، گفت توي اون روز يه دختر خانم ديگه به جز خودش يكضرب گرفته، بقيه اكثرا به خاطر نقص مدرك كليرنس خوردن، سعي كنيم همه مدارك رو كامل همراه ببريم همه

دوست عزیز نقص مدرک منظورشون کدوم مدارک بوده؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 23:36)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، من امروز دوستم رو ديدم ازش پرسيدم در مورد مصاحبش، گفت توي اون روز يه دختر خانم ديگه به جز خودش يكضرب گرفته، بقيه اكثرا به خاطر نقص مدرك كليرنس خوردن، سعي كنيم همه مدارك رو كامل همراه ببريم همه

من متوجه نيستم به جز چيزايي كه خواستن مگه مدرك ديگه اي بايد همراهمون باشه؟ يعني مثلا چيا همراهمون باشه خوبه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان