کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من 3 اکتبر تو سوئد مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم.
سربازی هم نرفتم و کارت معافی دادم ، اینجا هم دانشجو ام و ترم آخر درسم هستم. در نتیجه ربطی به این دو مورد نداره.
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، babak12 ، miyu ، ashkansoso65 ، rbrb-2015 ، rezasadeghi ، ofrfar ، آلیس-1980 ، A_A ، َalikh ، alireza51
(2014-10-09 ساعت 15:59)luigiazzuri4 نوشته:  من 3 اکتبر تو سوئد مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم.
سربازی هم نرفتم و کارت معافی دادم ، اینجا هم دانشجو ام و ترم آخر درسم هستم. در نتیجه ربطی به این دو مورد نداره.

چه سوالایی ازتون پرسیدن؟ اگه معافین و دانشجو تو سوئد و کار دولتی نداشتین ایران، دیگه خیلی عجیبه که کلیرنس خوردین.!!!
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: luigiazzuri4 ، miyu ، A_A ، alireza51
(2014-10-09 ساعت 15:59)luigiazzuri4 نوشته:  من 3 اکتبر تو سوئد مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم.

دوست عزیز سوپیشینه ازسوئد گرفته بودید و هنگام مصاحبه تحویل دادید؟
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: luigiazzuri4 ، miyu ، A_A ، alireza51
هم عدم سو پیشینه از سوئد بردم هم از ایران. کار دولتی هم نداشتم.

سوالات کلی پرسید. پرسید اینجا چی میخونی (رشته ام نرم افزاره.) بعد گفت یه کم توضیح بده راجع به رشته ات. بعد این که بری اونجا میخوای چه کار کنی؟ چرا اصلا لاتاری شرکت کردی؟ نظر خانواده ات نسبت به این که انتخاب شدی چیه؟ آمریکا کی رو داری؟ که گفتم دوستام هستن و فامیل های درجه دو. دیگه پرسید کجای امریکا دوست داری زندگی کنی؟ و این که دوست داری phd بخونی که گفتم الآن نه ترجیح میدم کار کنم. تمام جواب ها رو هم راستش رو گفتم و اصلا چیز پنهان کردنی نداشتم. دیگه حالا کلیرنس خورده ببینیم چی میشه.
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: miyu ، aghamilad ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، babak12 ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، A_A ، pari pari ، AliReza.Sh ، alireza51
(2014-10-09 ساعت 18:53)luigiazzuri4 نوشته:  هم سو پیشینه از سوئد بردم هم از ایران. کار دولتی هم نداشتم.

سوالات کلی پرسید. پرسید اینجا چی میخونی (رشته ام نرم افزاره.) بعد گفت یه کم توضیح بده راجع به رشته ات. بعد این که بری اونجا میخوای چه کار کنی؟ چرا اصلا لاتاری شرکت کردی؟ نظر خانواده ات نسبت به این که انتخاب شدی چیه؟ آمریکا کی رو داری؟ که گفتم دوستام هستن و فامیل های درجه دو. دیگه پرسید کجای آمریکا دوست داری زندگی کنی؟ و این که دوست داری phd بخونی که گفتم الآن نه ترجیح میدم کار کنم. تمام جواب ها رو هم راستش رو گفتم و اصلا چیز پنهان کردنی نداشتم. دیگه حالا کلیرنس خورده ببینیم چی میشه.
سلام
میتونید سفرنامه تون رو در فرصت مناسب در اینجا بنویسید.
سپاسگذارم.
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، ofrfar ، luigiazzuri4 ، rbrb-2015 ، alireza51
(2014-10-09 ساعت 18:53)luigiazzuri4 نوشته:  هم سو پیشینه از سوئد بردم هم از ایران. کار دولتی هم نداشتم.

سوالات کلی پرسید. پرسید اینجا چی میخونی (رشته ام نرم افزاره.) بعد گفت یه کم توضیح بده راجع به رشته ات. بعد این که بری اونجا میخوای چه کار کنی؟ چرا اصلا لاتاری شرکت کردی؟ نظر خانواده ات نسبت به این که انتخاب شدی چیه؟ آمریکا کی رو داری؟ که گفتم دوستام هستن و فامیل های درجه دو. دیگه پرسید کجای آمریکا دوست داری زندگی کنی؟ و این که دوست داری phd بخونی که گفتم الآن نه ترجیح میدم کار کنم. تمام جواب ها رو هم راستش رو گفتم و اصلا چیز پنهان کردنی نداشتم. دیگه حالا کلیرنس خورده ببینیم چی میشه.
دوست عزیز سعی کنید در منتظر سرا هم ثبت نام کنید
ایشاله که این انتظار برای شما کوتاه خواهد بود
منتظر سرای 2015
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ofrfar ، luigiazzuri4 ، قصه گو ، rbrb-2015 ، A_A ، saboteur ، ashkansoso65 ، alireza51
من هم اين قدر كاشكي كاشكي كردم بعد از مصاحبه....كاشكي گفته بودم دخترم تيز هوشان درس مي خونه، كاشكي اصلا ميديد كه چقدر خوب بلده انگليسي حرف بزنه، حيف ، كاشكي اون موقع كه ازم پرسيد برادرت چطوري رفت آمريكا، يادم بود و بهش دقيق جواب ميدادم،كاشكي وقتي ازم با تعجب پرسيد چرا ليسانس گرفتي ولي سر كار نرفتي بهش مي گفتم از شش ماه پيش تو سراي محله افتخاري كار مي كنم،نكنه ميدونسته و فهميده راست نمي گم!! از اون طرف همسرم مجبور شده بود توضيحات مفصل و غير واقعي از دوران دانشگاه و سربازي و دوباره دانشگاهش و فعاليت ها فني اش بده، بسكه سؤال پيچش كرد هول شد! كارهاي نكرده رو هم گردن گرفت! ١٩٢ روز در كاشكي هاي كليرنس زندگي كرديم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، miyu ، babak12 ، aghamilad ، alitab ، ofrfar ، behjat ، A_A ، reza_norouzi ، نیلان ، ashkansoso65 ، pari pari ، sadaf44 ، AliReza.Sh ، alireza51
شماره های پایین همتون ویزا میگیرید ولی با کلی تاخیر اگر مثل پارسال باشه شماره ها ی 3000 به بالا یکم خطر ناک تر هستند که اونم کاملا شانسی هست و بستگی به سادگی فرمهای اولیه داره هرچی ساده تر درباره شغلتون توضیح داده باشین بهتره ما کلا فکر میکردیم پروندمون یکی از ساده ترین هاست و هیچ نکته منفی نداره ولی اشتباهی که کرده بودیم یکم تو فرم اولیه شغلو اب و تاب داده بودیم شغلهای فنی خیلی حساسه هر چند ساده و پیش پا افتاده باشه امیدوارم امسال حداقل سهم ویزای ایرانو بدن موفق باشید
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، alitab ، ofrfar ، luigiazzuri4 ، miyu ، hedyhoney ، نیلان ، ashkansoso65 ، alireza51
(2014-10-10 ساعت 11:16)abbas09 نوشته:  شماره های پایین همتون ویزا میگیرید ولی با کلی تاخیر اگر مثل پارسال باشه شماره ها ی 3000 به بالا یکم خطر ناک تر هستند که اونم کاملا شانسی هست و بستگی به سادگی فرمهای اولیه داره هرچی ساده تر درباره شغلتون توضیح داده باشین بهتره ما کلا فکر میکردیم پروندمون یکی از ساده ترین هاست و هیچ نکته منفی نداره ولی اشتباهی که کرده بودیم یکم تو فرم اولیه شغلو اب و تاب داده بودیم شغلهای فنی خیلی حساسه هر چند ساده و پیش پا افتاده باشه امیدوارم امسال حداقل سهم ویزای ایرانو بدن موفق باشید

سلام دوست من
روند لاتاری هر سال با سال قبل متفاوته و نمیشه برای سال بعد نسخه سال قبلشو پیچید.
لطفاً از همین اول کار نگرانی بیخودی به دل دوستان نندازین و اجازه بدین همه چی با زمان جلو بره.
نمیگم بیش از حد خوشبین باشین. واقع گرایی هم لازمه اما نباید ناامیدی و استرس غیرلازم به دل دوستان بندازیم.
امید و انرژی مثبت و واقع بینی لازمه اساسی این مسیره.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، قصه گو ، aghamilad ، k1_m_1358 ، A_A ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، pari pari ، alireza51
من بعنوان کسی که اول راه در این مسیر هستم با رضا عزیز کاملا موافقم
اخه چرا تو پروسه ای کسی ازش کاملا اطلاع نداره بصورت قاطع اظهار نظر کنیم
و انرژی منفی بدیم
داشتن انرژی مثبت و واقع بین بودن بهترین راه برای رسیدن هدف می باشد
پس به جای این همه هیاهو و فاز منفی
سعی کنیم به هم کمک کنیم نه اینکه در ابتدای کار باعث استرس و نگرانی دوستان بشیم
این تاپیک مثل سایر تاپیکهای دیگه در جهت راهنمایی و پیگیری پرونده دوستان ایجاد شده پس خواهشا رعایت کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
دوسان سلام
فکر میکنم نوبت من در ماه ژانویه باشد لذا ایا دوستان می دانند که به علت کریسمس سفارت ترکیه تعطیل می باشد یا خیر ؟ اگر تعطیل است چند روز و از چه تاریخی ؟
متشکرم
تشکر کنندگان: alireza51
(2014-10-10 ساعت 13:02)moghadas نوشته:  دوسان سلام
فکر میکنم نوبت من در ماه ژانویه باشد لذا ایا دوستان می دانند که به علت کریسمس سفارت ترکیه تعطیل می باشد یا خیر ؟ اگر تعطیل است چند روز و از چه تاریخی ؟
متشکرم

سلام دوست من
تو سایت کلیه سفارتا یه قسمتی هست که تعطیلات رسمی سفارتارو کامل نوشته.
یکم بگردین به راحتی پیداش میکنین.
تحت عنوان embassy holidays هست.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: قصه گو ، soliimi ، ashkansoso65 ، alireza51
(2014-09-12 ساعت 15:20)lida55 نوشته:  سلام
به نظر من این تاپیک میتونه صمیمانه ترین تاپیک 2015 باشه میتونه پایگاه اشناییها و دوستیهایی باشه که تا اونور اب باقی بمونه. باورتون نمیشه وقتی تو محیط واقعی تو سفارت یا حتی آمریکا دوستان مجازی تون رو میبینین و ایدی مهاجر سرایی رو میگین چه شوقی تو چشم طرف مقابل دیده میشه . وقتی با هم اپدیت میشین و کلیر میشین . میشه بدون اینکه هویت واقعیتون رو بر ملا کنین صادق باشین
الان تعداد زیادی از 2013 ای ها تو آمریکا با هم همشهرینو هم خونه. تعدادی از خانمهایی 2014 تایی که باید تنهابرن برنامه ریزی میکنن تا با هم برن . و اونهایی که جا موندن به هم کمک میکنن تا بتونن مشکلات رو از پیش رو بردارن .
امیدوارم دوستیهای این تاپیک صادقانه و پایدار باشه و کلیرنس ها کوتاه
موفق باشین
خانوم لیلا من کاملا با حرفتون موافقم ،من من هم که مجردم و هم جوون
تصمیم گرفتم دوستانی رو که با هم شرایط مشابه داریم پیدا کنم و یه تیم خوب و کار درست کنیم .
به نظرث یه گروه سه ،چهار نفر خیلی میتونه هزینه ها و مشکلات واررد شدن به کشور جدید رو کم کنه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: soliimi ، نیلان ، قصه گو ، shabghazal ، alireza51
(2014-10-09 ساعت 12:52)Ehsan171 نوشته:  اینکه کسانی که کار دولتی دارند شامل پروسه کلیرنس میشوند قابل قبول تره در مقایسه با کسی که خدمت سریازی رفته یاشه و اونهم مثلا تو تقسیمات سپاه بیفته.چونکه کسی که کارمند دولته به میل خودش به استخدام در اومده و چه بسا کلی هم تلاش کرده تا استخدام بشه اما خدمت سربازی اجباریه و تعیین اینکه کجا خدمت کنی با خود شخص نیست.یکی باید این موضوع رو به اونها بفهمونه!

تكليف ما كه به زور بايد بريم طرح و واسه دولت كار كنيم چيه؟ Sad كارمند دولتيم به ناچار
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
از بچه هايي كه تا امروز مصاحبه رفتن كسي بوده كه با كار دولتي يا سربازي يكضرب گرفته باشه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان