کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2014-10-21 ساعت 11:05)elitaheri677 نوشته:  من مدرک فوق لیسانس رو هنوز نگرفتم ،میخوام توی فرم گزینه کارشناسی رو بزنم ،اشکال نداره به نظرتون ؟؟چون اینجا هیچ انگیزه ای برای رفتن و گرفتن مدرکم ندارم
اگه درس شما تموم شده شما بايد گزينه master degree بزنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من دیپلم کاردانش 11 سال‌ـه دارم و چند سالی میشه گرفتم. میخواستم بودنم من میتونم "معدل سازی" کنم؟ (درس نمیخونم الان)

شغلمم ازاد هست و یک سالی در یک شرکت خصوصی کار کردم و سابقه برام رد شده، دوستان اگه میشه راهنمایی کنند. با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام بنده ديپلم ١١ ساله كاردانش دارم و high school degree را انتخاب كردم همچنين اسم بنده به مدت ٥ سال در ليست بيمه شركت پدرم به عنوان كارمند رد شده ايا شرايط من مناسب و قابل قبول بوده؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 11:15)Hamid2016 نوشته:  سلام بنده ديپلم ١١ ساله كاردانش دارم و high school degree را انتخاب كردم همچنين اسم بنده به مدت ٥ سال در ليست بيمه شركت پدرم به عنوان كارمند رد شده ايا شرايط من مناسب و قابل قبول بوده؟

طبق قوانین امریکا مدرک دیپلم 12 ساله هست و شما یا باید پیش دانشگاهی یه رشته رو بخونید یا اینکه دانشجو باشید. وگرنه انتخاب گزینه ی high school degree اشتباهه و باید high school no degree رو انتخاب می کردید. البته فرصت دارید که دانشجو بشید یا پیش بخونید. همه ی سابقه کارها مورد قبول نیست از این سایت چک کنید اگه شعلتون SVP>7 بود مورد قبوله.

onetonline.org
we fight for a better life
تشکر کنندگان: Hamid2016 ، rbrb-2015
دوست عزيز ايا اگر بتونم مدرك پيش را تهيه كنم سفارت اصل يا جعلي بودن مدرك پيش دانشگاهي را استعلام ميكند ؟؟چون در حال حاظر شرايط براي رفتن به پيش دانشگاهي را ندارم
البته با بررسي ليست شغل ها ، شغل بنده به عنوان مدير باربري تاييد بود و بنده در زوزنامه رسمي شركت حمل ونقل به عنوان رئيس هيئت مديره هستم ايا قبول است ؟
تشکر کنندگان:
اكه تاريخ اخذ مدرك ديبلم وبيش دانشكاهي بعد از اعلام قبولي در لاتاري باشه مشكل بيش مياد ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 10:16)farh@d نوشته:  سلام دوستان. من دیپلم کاردانش 11 سال‌ـه دارم و چند سالی میشه گرفتم. میخواستم بودنم من میتونم "معدل سازی" کنم؟ (درس نمیخونم الان)

شغلمم ازاد هست و یک سالی در یک شرکت خصوصی کار کردم و سابقه برام رد شده، دوستان اگه میشه راهنمایی کنند. با تشکر

زماني شما مي تونيد معادل سازي كنيد كه مدرك فوق ديپلم داشته باشيد
در غير اين صورت امكان معادل سازي نيست
يا شما بايد حداقل 2 سال سابقه و تجربه در يكي از مشاغل مورد تاييد يو اس اس داشته باشيد با svp رنج 7 به بالا
تا صلاحيت گرفتن ويزاي داشته باشيد
در غير اين صورت عدم نداشتن هر يك از شرايط بالا بعد از قبولي منجبر به ريجكت شدن شما مي شود
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: fairy
سلام
دوستان من کلی صفحات رو مطالعه کردم اما بیشتر گیج شدم
حالا سه تا سوال کوچیک دارم راجع به تحصیلات ایران و معدل اون تو امریکا برا لاتاری
1)دیپلم فنی حرفه ایی
2)دکتری داروسازی
3)دانشجوی دکتری داروسازی
میخوام بدونم اینا رو تو فرم چی باید بزنم ؟
(دکتری حرفه ایی تو امریکا فوق لیسانسه یا دکتری ؟؟؟؟ )
با تشکر فراوانننننننننننننننننننننننننن
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 12:04)lollipop_9704 نوشته:  سلام
حالا سه تا سوال کوچیک دارم راجع به تحصیلات ایران و معدل اون تو آمریکا برا لاتاری
1)دیپلم فنی حرفه ایی
2)دکتری داروسازی
3)دانشجوی دکتری داروسازی
(دکتری حرفه ایی تو آمریکا فوق لیسانسه یا دکتری ؟؟؟؟ )
سلام دوست عزیز
1-Vocational School
2-Doctorate Degree
3-Some Doctorate Level Courses
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 12:43)babak12 نوشته:  
حالا سه تا سوال کوچیک دارم راجع به تحصیلات ایران و معدل اون تو آمریکا برا لاتاری
1)دیپلم فنی حرفه ایی
2)دکتری داروسازی
3)دانشجوی دکتری داروسازی
سلام دوست عزیز
1-Vocational School
2-Doctorate Degree

مرسی دوست گل برا جوابتون
اول اینکه مطمینا دکتری داروسازی هم اونجا دکتری هست ؟ (چون یه سری جاها فوق لیسانس میدونن)
و سوال دومم برا دیپلم هنرستان اکه اسمشون در بیاد مورد قبول امریکا هست ؟ یا باید 1 سال دیگه درس بخونه ژیش دانشگاهی بگیره ؟
(چون این شخص الان داره پیش دانشگاهی میخونه اما معلوم نیست کی تموم میشه )
پیشاپیش مرسی از وقتی که برا جواب دادن میزارید
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 14:17)lollipop_9704 نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 12:43)babak12 نوشته:  
1)دیپلم فنی حرفه ایی
2)دکتری داروسازی
3)دانشجوی دکتری داروسازی
سلام دوست عزیز
1-Vocational School
2-Doctorate Degree

مرسی دوست گل برا جوابتون
اول اینکه مطمینا دکتری داروسازی هم اونجا دکتری هست ؟ (چون یه سری جاها فوق لیسانس میدونن)
و سوال دومم برا دیپلم هنرستان اکه اسمشون در بیاد مورد قبول آمریکا هست ؟ یا باید 1 سال دیگه درس بخونه ژیش دانشگاهی بگیره ؟
(چون این شخص الان داره پیش دانشگاهی میخونه اما معلوم نیست کی تموم میشه )
پیشاپیش مرسی از وقتی که برا جواب دادن میزارید
خواهش می کنم
من زیاد اطلاعایی ندارم در این خصوص
اگر شما در حال حاضر دانشجو دکتری هستید Some Doctorate Level Courses
و اگر هم مدرک دکتری دارید Doctorate Degree
فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه
اگر فقط دیپلم فنی (دیپلم 11 ساله) داره قابل قبول نیست
بله باید پیش دانشگاهی بخونه
یعنی دیپلم +پیش دانشگاهی می شود دیپلم 12 ساله که قابل قبوله
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
[عکس: xf7vcxs6o7e35nlr6a2k.jpg]
تشکر کنندگان: SaAaMi
سلام اول ممنونم از تمامی جوابهای کاملتون سوالم اینه که اگر مدرک فارغ التحصیلی کاردانی داشته باشم و دیپلمم هم کاردانش باشه مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه کاردانی رو تمام کردم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 15:31)alireza.moazini نوشته:  سلام اول ممنونم از تمامی جوابهای کاملتون سوالم اینه که اگر مدرک فارغ التحصیلی کاردانی داشته باشم و دیپلمم هم کاردانش باشه مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه کاردانی رو تمام کردم؟
خیر مشکلی پیش نمی یاد
سعی کنید نامه معادل پیش هم بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 15:31)alireza.moazini نوشته:  سلام اول ممنونم از تمامی جوابهای کاملتون سوالم اینه که اگر مدرک فارغ التحصیلی کاردانی داشته باشم و دیپلمم هم کاردانش باشه مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه کاردانی رو تمام کردم؟

منم دقیقا مثل خودتم... نه مشکلی نداره...
Wink
some university courses
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان