کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2014-10-10 ساعت 09:22)parisrose22 نوشته:  به نظرم درستش اینه واقعیتها نوشته بشه در فرم ثبت نام ..اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن ...بنظرتون چرا این حرف عجیب رو زد؟

شاید اون وکیل گرامی خودش آفیسره Big Grin عزیز هیچ اهمیتی نداره مدرک تحصیلی شما چی باشه فقط روی بعضی از رشته ها گیر میدن مثلا فیزیک ه.س.ت.ه.ا.ی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: parisrose22
دوستان دقت کنید در موقع ثبت نام در انتخاب گزینه ها وضعیت حال حاضر خود را انتخاب کنید.... نه اینکه بعد از چند ماه و چند سال به اون گزینه انتخاب خواهید رسید. مثلا در خرداد سال آینده فارغ التحصیل خواهید شد یا با دوست پسر/دختر ازدواج خواهید کرد و .... که در این صورت ممکنه بعد از قبولی خیلی راحت ریجکت شوید..... لطفا دستورالعمل فارسی 2016 رو کاملا مطالعه کنید.
با آرزوی موفقیت برای همه
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-10 ساعت 13:56)King Eagle نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 09:22)parisrose22 نوشته:  به نظرم درستش اینه واقعیتها نوشته بشه در فرم ثبت نام ..اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن ...بنظرتون چرا این حرف عجیب رو زد؟

شاید اون وکیل گرامی خودش آفیسره Big Grin عزیز هیچ اهمیتی نداره مدرک تحصیلی شما چی باشه فقط روی بعضی از رشته ها گیر میدن مثلا فیزیک ه.س.ت.ه.ا.ی

خوب یعنی کسی که فوق لیسانس یا دکترا داره بنویسه کارشناسی ؟؟؟ عجب.... خوب آفیسر اگر بعدا متوجه این موضوع بشه که دروغ گفتین خیلی بدتر از اینه که بگین فوق لیسانس یا دکترا هستین !!!!! خیلی راحت ریجکت !!!!
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: parisrose22
(2014-10-12 ساعت 16:31)sunnyday نوشته:  خوب یعنی کسی که فوق لیسانس یا دکترا داره بنویسه کارشناسی ؟؟؟ عجب.... خوب آفیسر اگر بعدا متوجه این موضوع بشه که دروغ گفتین خیلی بدتر از اینه که بگین فوق لیسانس یا دکترا هستین !!!!! خیلی راحت ریجکت !!!!

والا من هرچی حرفی رو که زدم میخونم نمیبینم که چنین منظوری دال بر اینکه مدرکمون رو به دروغ پایین تر ذکر کنیم در حرف من مستتر باشه.من فقط گفتم فرقی نداره چه مقطعی باشید و اونا نمیاین بگن چون آقای x ارشده یا دکتراس قبولش کنیم و اون اقای z چون دیپلمه ردش کنیم.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: sunnyday
(2014-10-12 ساعت 22:30)King Eagle نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 16:31)sunnyday نوشته:  خوب یعنی کسی که فوق لیسانس یا دکترا داره بنویسه کارشناسی ؟؟؟ عجب.... خوب آفیسر اگر بعدا متوجه این موضوع بشه که دروغ گفتین خیلی بدتر از اینه که بگین فوق لیسانس یا دکترا هستین !!!!! خیلی راحت ریجکت !!!!

والا من هرچی حرفی رو که زدم میخونم نمیبینم که چنین منظوری دال بر اینکه مدرکمون رو به دروغ پایین تر ذکر کنیم در حرف من مستتر باشه.من فقط گفتم فرقی نداره چه مقطعی باشید و اونا نمیاین بگن چون آقای x ارشده یا دکتراس قبولش کنیم و اون اقای z چون دیپلمه ردش کنیم.

عزیز اگر جسارت شد شرمنده. وقتی " .اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن " اینو میخونم تنها چیزی که متوجه میشم اینه که از طبق نقل و قول از وکیل ، از انتخاب گزینه فوق لیسانس اجتناب بشه. همین. اگر منظور شما چیزه دیگری غیر از اینه یا مطلب شما درست تایپ نشده یا من درست متوجه نشدم. به هر حال شرمنده. موفق و پیروز باشید عزیز
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-13 ساعت 00:01)sunnyday نوشته:  عزیز اگر جسارت شد شرمنده. وقتی " .اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن " اینو میخونم تنها چیزی که متوجه میشم اینه که از طبق نقل و قول از وکیل ، از انتخاب گزینه فوق لیسانس اجتناب بشه. همین. اگر منظور شما چیزه دیگری غیر از اینه یا مطلب شما درست تایپ نشده یا من درست متوجه نشدم. به هر حال شرمنده. موفق و پیروز باشید عزیز

دشمنتون شرمنده من بد برداشت نکردم از حرفتون خیالتون راحت Smile
اون جناب وکیل اشتباه گفتن چونهمون وطر که خودتونم اشاره داشتین در صورت مشخص شدن اینکه شما مدرک رو به اشتباه گزارش کردین خیلی راحت با یک لبخن زیبا جناب آفیسر رد میکنه کیس رو
اتفاقا مدارک بالاتر بهتره چون نشون دهنده اینه که اون فرد حداقل یه مهارتی داره که بشه روش حساب کرد

تشکر کنندگان: sunnyday
خدایا امسال کلک لاتاری رو برای ما بکن برای همیشه!!!!!!!!

ما رو امسال قبول کن!!!!!!

خسته شدیم به مولا قسم!!!!!!! دیگه نمیکشیم به خودت قسم!!!!!!! آخه نوکرتم یه دونه ویزا میون 55000 تا به کجا بر میخوره!!!!؟؟؟ ردیفش کن . نمیدونم چجوری فقط ردیفش کن!!!!!! حال که دادی بهمون یه کم بیشترش کن
تا کی شاهد این باشیم که یکی که اصلا تو فاز رفتن نیست و از روی سرخوشی میاد ثبت نام میکنه و قبول میشه و ویزا رو میگیره و نمیره ولی یکی مثل من که لنگ این ویزا هستم با has not been selected روبروشم. انصاف نیستش/ برای بار آخر میگم ردیفش کن/ این پست میدونم برای اول می میشه یادگاری و خاطره ساز برام.
king eagle and me in central park forever (spring, summer,autumn, winter
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، ali258
(2014-10-13 ساعت 12:26)King Eagle نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 00:01)sunnyday نوشته:  عزیز اگر جسارت شد شرمنده. وقتی " .اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن " اینو میخونم تنها چیزی که متوجه میشم اینه که از طبق نقل و قول از وکیل ، از انتخاب گزینه فوق لیسانس اجتناب بشه. همین. اگر منظور شما چیزه دیگری غیر از اینه یا مطلب شما درست تایپ نشده یا من درست متوجه نشدم. به هر حال شرمنده. موفق و پیروز باشید عزیز

دشمنتون شرمنده من بد برداشت نکردم از حرفتون خیالتون راحت Smile
اون جناب وکیل اشتباه گفتن چونهمون وطر که خودتونم اشاره داشتین در صورت مشخص شدن اینکه شما مدرک رو به اشتباه گزارش کردین خیلی راحت با یک لبخن زیبا جناب آفیسر رد میکنه کیس رو
اتفاقا مدارک بالاتر بهتره چون نشون دهنده اینه که اون فرد حداقل یه مهارتی داره که بشه روش حساب کرد
این حرفها چیه که نزنید فلان مدرک تحصیلی؟؟!!!!!! من نمیدونم ایرانیها این حرفها رو از کجاشون در میارن؟؟؟ از یه وکیل بعیده که این حرفها رو بزنه. اسمش هست ویزای تنوع یعنی از هر نوع قومیت و هر سطح تحصیلی مختلف. در ضمن اگه یه فوق لیسانس رو نخواد لابد دیپلمه رو 100 درصد میخواد. خندم گرفت از حرف این وکیله
تشکر کنندگان: King Eagle ، sunnyday ، ofrfar
با سلام
ببخشید پدر من سوم ریاضی نظام قدیم و گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه شاخه کاردانش رشته تعمیر موتور خودرو دارند و در همین رشته سابقه کار طولانی دارند الان برای ثبت نام باید تو بخش تحصیلات چه گزینه ای رو انتخاب کنم و آیا از طریق سابقه کاری میتونیم اقدام کنیم ؟
با تشکر
You'll be lucky once, when the fall listen to send around
When the sun comes, dry tears from my eyes
So you come around as the weather starts to change
and you settle in. And the best has yet been made
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من خانومم ترم آخر کارشناسی رو داره میگذرونه ولی معلوم نیست کی مدرکش رو بگیره. موقع ثبت نام گزینه Some university courses که همون " چند ترم دانشگاه" هستش رو زدم. درست زدم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 00:28)hadi-sh نوشته:  سلام دوستان
من خانومم ترم آخر کارشناسی رو داره میگذرونه ولی معلوم نیست کی مدرکش رو بگیره. موقع ثبت نام گزینه Some university courses که همون " چند ترم دانشگاه" هستش رو زدم. درست زدم ؟
بله درسته دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 23:09)farzad parsa نوشته:  با سلام
ببخشید پدر من سوم ریاضی نظام قدیم و گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه شاخه کاردانش رشته تعمیر موتور خودرو دارند و در همین رشته سابقه کار طولانی دارند الان برای ثبت نام باید تو بخش تحصیلات چه گزینه ای رو انتخاب کنم و آیا از طریق سابقه کاری میتونیم اقدام کنیم ؟
با تشکر
شما باید گزینه vocational school انتخاب کنید
این پست مطالعه بفرمایید
سپس می تونید بررسی کنید که ایا شغل پدر شما مورد تایید است یا نه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Rock ، farzad parsa
ببخشید پس الان میتونم از طریق تحصیلات اقدام کنیم یعنی رجکت نمیشه ؟
You'll be lucky once, when the fall listen to send around
When the sun comes, dry tears from my eyes
So you come around as the weather starts to change
and you settle in. And the best has yet been made
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 20:54)farzad parsa نوشته:  ببخشید پس الان میتونم از طریق تحصیلات اقدام کنیم یعنی رجکت نمیشه ؟
اگر دیپلم 12 ساله دارن می تونید اقدام کنید
دیپلم +پیش دانشگاهی
در غیر این صورت باید از طریق شغل اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
من مدرک فوق لیسانس رو هنوز نگرفتم ،میخوام توی فرم گزینه کارشناسی رو بزنم ،اشکال نداره به نظرتون ؟؟چون اینجا هیچ انگیزه ای برای رفتن و گرفتن مدرکم ندارم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان