کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
اقا مخلصیم پس دیگه به معادل سازی نیاز نیست؟
تشکر کنندگان:
ببخشید من یکبار دیگه هم سوال کردم ولی یک بار دیگه مطرح می کنم:
من بعد از دفاع پایان نامه ام (مقطع کارشناسی ارشد ) با توجه به اینکه در یه شهر دور درس خوندم دیگه واسه گرفتن مدرک مراجعه نکردم و الان هم خیلی سخته برام رفتن به اونجا به خاطر داشتن بچه کوچیک ،

حالا سوالم اینه که : می تونم تو لاتاری گزینه لیسانس رو انتخاب کنم ؟؟
اشکالی به وجود نمیاد بعدا؟؟
مدرک فوق لیسانس در مراحل بعد واسه من یه امتیاز محسوب میشه یا تاثیر ی نداره ؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 23:09)alireza.moazini نوشته:  اقا مخلصیم پس دیگه به معادل سازی نیاز نیست؟

چون وارد دانشگاه شدیم همون گزینه اوکیه
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 01:48)elitaheri677 نوشته:  ببخشید من یکبار دیگه هم سوال کردم ولی یک بار دیگه مطرح می کنم:
من بعد از دفاع پایان نامه ام (مقطع کارشناسی ارشد ) با توجه به اینکه در یه شهر دور درس خوندم دیگه واسه گرفتن مدرک مراجعه نکردم و الان هم خیلی سخته برام رفتن به اونجا به خاطر داشتن بچه کوچیک ،

حالا سوالم اینه که : می تونم تو لاتاری گزینه لیسانس رو انتخاب کنم ؟؟
اشکالی به وجود نمیاد بعدا؟؟
مدرک فوق لیسانس در مراحل بعد واسه من یه امتیاز محسوب میشه یا تاثیر ی نداره ؟؟

ننظر بنده :

بله میتونید با مدرک لیسانس ثبتنام نمایید..مشکلی به وجود نمیاد .. بعد از قبولی و زمان مصاحبه میتوانید اینو به کنسول گری اعلام کنید ..
بازم به نظر من گمون نکنم امتیاز خاصی محصوب بشه... چنان تاثیری داشته باشه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. پزشک عمومی هستم برای ثبت نام باید کدام گزینه را برای مدرک تحصیلی انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 03:09)monasln نوشته:  سلام دوستان. پزشک عمومی هستم برای ثبت نام باید کدام گزینه را برای مدرک تحصیلی انتخاب کنم؟
Doctorate Degree
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: monasln ، sami.parsi
دوستان دیپلم میشه؟ High School degree؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 14:43)tara2005 نوشته:  دوستان دیپلم میشه؟ High School degree؟

بله . همین میشه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 14:43)tara2005 نوشته:  دوستان دیپلم میشه؟ High School degree؟

بله
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 19:27)88808880 نوشته:  من همه واحدهای فوق لیسانس رو پاس کردم و دفاع هم کردم . ولی مدرک رو احتمالا تا یکماه دیگه میدن و تاریخش ممکنه برای همون موقع بزنند . الان میتونم بزنم فوق لیسانس ؟ یا بزنم چند واحد گذرانده ؟

همون فوق لیسانس رو بزن. چون تاریخ فارغ التحصیلیت روز دفاع از تزت بوده
تشکر کنندگان: 88808880 ، sami.parsi
من ترم اخر فوق لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر هستم و پایان نامه برداشتم. چه گزینه ای را باید انتخاب کنم؟
برای خانم ام که لیسانس هست، چی باید بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 20:11)adel28 نوشته:  من ترم اخر فوق لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر هستم و پایان نامه برداشتم. چه گزینه ای را باید انتخاب کنم؟
برای خانم ام که لیسانس هست، چی باید بزنم؟
سلام دوست عزیز
برای شما Some Graduate Level Courses
برای همسر شما University Degree
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sami.parsi
با عرض سلام به شما دوستان عزیز
می خواستم بپرسم پسرم دیپلم امسال و پیش دانشگاهی را هم تمام کرده اما سربازی هنوز نرفته. آیا می تواند در قرعه کشی شرکت نماید. در ضمن اون 19 ساله است
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-28 ساعت 19:39)mdhn نوشته:  با عرض سلام به شما دوستان عزیز
می خواستم بپرسم پسرم دیپلم امسال و پیش دانشگاهی را هم تمام کرده اما سربازی هنوز نرفته. آیا می تواند در قرعه کشی شرکت نماید. در ضمن اون 19 ساله است

درود.

بله مشکلی نداره میتونه ثبت نام کنه...
تشکر کنندگان:
با سلام مجدد
همسر من دیپلم بهیاری سال 1360 می باشد و 25 سال سابقه کار در بیمارستان دارد. می خواهم راهنمایی فرمایید در فرم کدام گزینه را تیک بزنم
بسیار متشکر از راهنمایی شما عزیزان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان