کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
ببینید دوست عزیز سیستم اونا فقط اندازه و حجم را چک میکنه

پس شما هر عکس 600 در 600 بدی فقط حجم + اندازه میتونه بفهمه . اما پس از قبولی عکس شما مشکل داشته باشه اسمتون در نمیات .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Fifi2015 ، Rock ، storagemeter
(2014-10-26 ساعت 20:23)Mahmood129 نوشته:  ببینید دوست عزیز سیستم اونا فقط اندازه و حجم را چک میکنه

پس شما هر عکس 600 در 600 بدی فقط حجم + اندازه میتونه بفهمه . اما پس از قبولی عکس شما مشکل داشته باشه اسمتون در نمیات .

درود
البته كه عكس واضحه و توسط Canon EOS 5D گرفته شده در عكاسي!
و من روي سايز بحث ندارم ، فقط روي dpi سوال دارم.
اجازه بفرمايد براي اينكه مشكل برطرف بشه مجددا بررسي كنيم چون من جوابم را پبدا نكردم و بعضي دوستان ميفرمايند كه اين عكس قابل قبول نيست نه بخاطر وضوح بلكه به خاطر dpi زير 300 !!!!
با اجازه عزيزان من 2تا موضوع برام روشن نيست :

1)
ببينيد ، اگر مانند عكسي كه براتون اپلود كردم عكس واضح باشه اما 300 dpi نباشه (در اين عكس نمونه 96 dip بود)، بعد از قبولي ريجكت ميشه؟
يعني مهم نيست كه توي سايت زده valid و ممكنه بعدا ريجكت كنن؟

2)
قبول نشدن در قرعه كشي و عدم تاييد مدارك در يك زمان چك ميشه يا جدا ؟
يعني ما ممكنه انتخاب بشيم و پس از چك كردن confirmation no بدونيم كه انتخاب هم شديم اما بعدش به اطلاع ما برسه كه مثلا عكستون مشكل داشته يا چيز ديگه اي و سرانجام ريجكت بشيم؟
يا اصلا توي قرععه كشي شركتمون نميدن؟

سپاسگزارم از راهنماييتون
تشکر کنندگان: sami.parsi
منم مانند pernia عکسم خیلی واضحه ولی dpi زیر 300 هست و با عکس dpi 300 که مقایسه کردمش تفاوتی نداشت//
من بعید میدونم بخاطر این مسئله حدف بشیم... اما کسانی که اطلاعی دارند نظرشون رو اعلام کنند.

ممنون
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من پارسال عکس خودم DPI 96 بود - در خانه گرفته شد . خودم کمی درستش کردم . فقط اندازش استاندارد بود و فاصله ها درست بود

دیگه خودتون تا ته ماجرا را بخونید .
زیاد نگران نباشید فقط مهم مهم اینه که نمونه عکس های استاندارد توی صفحه لاتاری را ببینید همین مثل اونا باشه ضمینه ساده پشت یدون نور زیاد و سایه و ... همین ها کافیه
آرزوی موفقیت برای تک تک شما خوبان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان: pernia ، saboteur ، babak12 ، sami.parsi ، HERMES7 ، Rock ، kollok ، storagemeter
ما که عکسای پارسالو فرستادیم رفت اصلا وقت عکس گرفتن جدیدو نداشتم اگه قبول شدیم بهتون خبر میدیم

نظرتون چیه؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 17:01)azadeh91 نوشته:  ما که عکسای پارسالو فرستادیم رفت اصلا وقت عکس گرفتن جدیدو نداشتم اگه قبول شدیم بهتون خبر میدیم

نظرتون چیه؟؟

به کل مشکلی نداره.. دوستانی بودن که از عکس پارسالشون استفاده کرده بودند و برنده هم شده بودند..
تشکر کنندگان: HERMES7 ، azadeh91
سلام بچه ها.امیدوارم حال همگیتون خوب باشه و ایام به کام.

بچه ها من یه عکس گرفتم برای ثبت نام گرین کارت...درستش کردم/اندازه 600*600 پیکسل است. size 163 kb/ jpeg .

فقط یکم عکسم کشیده شده.البته نه خیلی زیاد.چون صورتم یکم بزرگ است.سر شونه هام نیوفتاده..عکس رو آپلود کردم تا شما هم ببینید که کل صورتم چه مقدار از تصویر رو گرفته.خواهشا اساتید و بچه ها بیاین نظر بدین امشب می خوام ثبت نام کنم.5 روز بیشتر نمونده.اینم لینک عکسم:

http://s14.directupload.net/images/141028/3t5p7eau.jpg
تشکر کنندگان: kollok
دوست عزیز این عکس مشکل داره .
عکاس باید شما را توی عکس عقب تر ببره اینجوری شونه های شما هم معلوم میشه + سر شما هم کوچکتر میشه . ایشون فاصله ها را اصلا رعایت نکردن

تشکر کنندگان: 007armin ، sami.parsi ، kollok
مرسی که مشکل را گفتین.من فردا یه عکس می گیرم.درست می کنم.اینجا میزارم یه نظر بدین تا من سریع ثبت نام کنم.ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 01:40)007armin نوشته:  مرسی که مشکل را گفتین.من فردا یه عکس می گیرم.درست می کنم.اینجا میزارم یه نظر بدین تا من سریع ثبت نام کنم.ممنون

[عکس: phototemplate.gif]

[عکس: help_good_3.jpg]
تشکر کنندگان: kollok ، 007armin ، Rock
با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی داشتم من یک نوزاد 26 روزه دارم برای ارسال فرم های ثبت نام در آخر عکس رو خواست و من چگونه میتونم عکس یه نوزاد رو بگیرم ؟؟ لطفا راهنمایی کنین ...... متشکرم
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: kollok
(2014-10-29 ساعت 01:48)perperok نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی داشتم من یک نوزاد 26 روزه دارم برای ارسال فرم های ثبت نام در آخر عکس رو خواست و من چگونه میتونم عکس یه نوزاد رو بگیرم ؟؟ لطفا راهنمایی کنین ...... متشکرم

فرد متقاضی و تمامی افراد مجازی که میتوانند به همراه ایشان ثبت کنند (همسر و فرزندان) بایستی حتماً تصویر مناسب و مجاز جهت شرکت در لاتاری تهیه کنند.
حتی اگر کودک یک ماهه دارید، بایستی از ایشان نیز عکس تهیه کنید. اگر کودکتان نمیتواند بنشیند میتوانید به صورت خوابیده رو به دوربین(زمینه سفید_مثل ملحفه و....) از او عکس بگیرید.
در عکس کودکان زیر 2 سال سختگیری زیادی وجود ندارد. اما تهیه تصویر اجباریست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: 007armin ، storagemeter
(2014-10-29 ساعت 01:48)perperok نوشته:  با سلام خدمت دوستان

نمونه صحیح و غلط :
تشکر کنندگان: kollok ، 007armin ، Rock
دوستان براي عكس خانم ها بايد گوشها پيدا باشه ؟
يه توضيح اجمالي درباره عكس خانمها اگه بديد ممنون ميشم ...
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 18:28)S0SHiANT نوشته:  دوستان براي عكس خانم ها بايد گوشها پيدا باشه ؟
يه توضيح اجمالي درباره عكس خانمها اگه بديد ممنون ميشم ...

درود.

نیازی به مشخص شدن گوش ها نیست.. اگر از شال و روسری و ... استفاده میکنید صورتتان کاملا مشخص باشد... تمام رخ..

نمونه : .

[عکس: cq5dam.thumbnail.125.125.png]

http://travel.state.gov/content/passport...mples.html

موفق باشید[/align]
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، 007armin ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان