کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
عکسم 600 dpi ی نیست؟خیر سرم رفتم عکاسی
تشکر کنندگان:
مشکلی نیست؟همه چیزش درسته فقط dpi
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 16:02)mehrsa4 نوشته:  مشکلی نیست؟همه چیزش درسته فقط dpi

نه دوست عزیز مشکلی نیست دقت کنید که 300dpi برای عکسهایی لازم هستش که اسکن میشن نه عکسهای عکاسی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
عکسی که برای ثبت نام استفاده میشه برای خانم ها اگه با حجاب باشه ( مقنعه ) ، مشکلی نیست؟ گردی صورت کامل مشخص است ، و اینکه اگه عکس با حجاب باشه و انشالله برنده بشن و بخوان برن مصاحبه ، باید با حجاب برن یا بی حجاب ؟ یعنی اگه روز مصاحبه بی حجاب باشن مشکلی نداره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .
تشکر کنندگان:
اقا حمید سلام
عکس با مقنعه قابل قبوله
برنده شدن انشالا بدئن حجاب برن مصاحبه مشکلی نیست.. خیالت راحت
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: hamed1986
دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.
منبع خبر : شبکه TMTV بخش لاتاری

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-10-22 ساعت 12:04)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.

امسال اینطور شده؟
پارسال مال ما که مشکلی نداشت قبول هم شدیم...
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: Danoosh
(2014-10-22 ساعت 12:04)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.

دوست عزیز فتوشاپ کار تا فتو شاپ کار داریم

ما هم پارسال انجام دادیم قبول شدیم
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، storagemeter ، قصه گو ، fairy ، Danoosh
شایعه نکنید ...

مگه عکس بدون فتوشاپ هم میشه ؟؟

تازه خود لاتاری گفته میتونید به دوربین شخصی هم عکس بگیرید .. خب وقتی یکی با دوربین شخصی عکس میگیره به نظرت background رو چیکار میکنه ؟؟ معلومه دیگه مجبوره بره تو فتوشاپ هم واسه کات کردن عکس هم واسه فتوشاپ... تازه برای ثبت نام اینقئر که فکر میکنید حساس نیستن...

خیالتون راحت...

به امید قبولی همه دوستان.. ایشالله همه با هم بریم امریکا ... پیپیپ هوورااااا
تشکر کنندگان: SaAaMi ، Danoosh
دوستان یه سئوال دارم، من عکسی قبلا گرفتم . تاریخ عکس ماله 2013 است.
اشکالی داره اینو بفرستم؟
2 سال قبل هم از همین عکس استفاده کرده بودم.
اگه اینو آپلود کنم اشکالی که پیش نمیاد؟
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
تشکر کنندگان:
داشتن ریش و سیبیل تـو عکس مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزم سلام
يكي از دوستاي من داره ثبت نام مكينه ، يه نوزاد ٥ ماهه داره . عكس بايد بگيره ازش ؟
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 12:06)ibehnam نوشته:  دوستان عزيزم سلام
يكي از دوستاي من داره ثبت نام مكينه ، يه نوزاد ٥ ماهه داره . عكس بايد بگيره ازش ؟
بله حتما
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ibehnam

اگر میشه لینک خبر را بزارید چون عکس 99 درصد ایرانیها با فتوشاپ بک گراندش
دستکاری میشه چه توی خونه گرفته باشند چه عکاسی.
تشکر کنندگان:
یعنی با فتوشاپ نمیشه بک گراند سفید کرد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان