کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-06-09 ساعت 15:05)camel_60 نوشته:  سلام به دوستان گل من و خانومم به امید خدا 11 تیر تو ابوظبی مصاحبه داریم
شغل من هم فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ هست.
تحصیلاتم دیپلم ریاضی فیزیک هست.
ولی چون دیپلم برام هیچ وقت ازش نداشت دیپلم و ریز نمرات ۳سال تحصیلیم و پیش دانشگاهیم به صورت موقت تهیه شده.(فعلان این ترجمه شده )
برای گرفتن دیپلم مقوای چند ماه هست اقدام کردم . ولی هر روز یک بهانه دارن می ترسم سر موقع بدستم نرسه.
می خواستم بدونم اگه با موقت برم مصاحبه مشکل ساز میشه؟
البته رزومه کاری ۵ ساله خودم هم دارم می برم.
سلام
سعی کنید حتمآ اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو تهیه و ترجمه کنید که خدایی نکرده نقص مدرک نخوری. در مورد شغل شما بعید میدونم بجای مدرک تحصیلی پذیرفته بشه. پس همون دیپلمو پیگیری کن که بهتره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: camel_60 ، bahar101 ، Memolk
با سلام به نظر شما لاتاری 2017 برگذار میشه ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 11:04)mehrdad_latery نوشته:  با سلام به نظر شما لاتاری 2017 برگذار میشه ؟؟؟؟؟
حالا کو تا 2017[emoji23]
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi
دوستان یه سوال
از 9 مهر شروع میشه تا 11 ابان کسی ساعت هم میدونه از چه ساعتی استرات میخوره تا چه ساعتی پایان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 11:23)mehrdad_latery نوشته:  دوستان یه سوال
از ۹ مهر شروع میشه تا 11 ابان کسی ساعت هم میدونه از چه ساعتی استرات میخوره تا چه ساعتی پایان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توی سایتها بگردید بعضی هاشون شمارش معکوس دارن...ولی تا اونجایی که من یادمه حدود ساعت 8 شب می شد...البته فکر کنم همون شمارش معکوس را پیدا کنید معتبرتره تا این حافظه ی منCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: salar5452 ، areb1356
(2015-06-03 ساعت 14:07)behjat نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 13:27)Ruzbehtp نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 13:17)camel_60 نوشته:  درود به همه دوستان.
دوستان من وخانومم ۲ جولای تو ابوظبی مصاحبه داریم برنده هم من هستم تاریخ عقد ما هم قبل برنده شدن هست.
می خواستم بدونم که اگه به هر دلیلی خانومم نخواد با من بیاد و اصلا از اومدن فعلان منصرف شده باشه خودم می تونم به تنهای
برای مصاحبه برم و ویزا بگیرم؟ یا برام مشکل ساز میشه؟

سلام با توجه به تجربه دوستان با شرايط مشابه البته با داشتن مدارك اختلافشون من جمله مدارك دادگاه افيسر بخاطر عدم حضور همسر ريجكتش كرد اين رو تو سفرنامه ها خوندم ، ولي بدون شك راه حل داره از دوستاني كه اطلاعات دارن حتما راهنمايي بخواين به لطف خدا ويزا بگيريد
با آرزوي موفقيت

سلام حداقل کاری که میتونن برای شما بکنند اینه که مصاحبه همراه شما بیان و آنجا اعلام کنند که قصد مهاجرت ندارند شایدهم نظرشون عوض شد ولی اگر نیان شانس شماراهم میگیرند
پدر من هم شرایط شما رو داشتند. مادرم در مصاحبه شرکت نکردند با این وجود ویزا یک ضرب گرفتند.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
سلام
معمولا بعد از قرار گرفتن وضعیت کیس برای صدور گرین کارت درسایت الیس به حالت کلوز چند روز بعد گرین کارت ها دریافت میشه ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
دوستان نامه تمکن مالی موجودی بانک بر اساس دلار چند تومانی صادر میشه؟پولی که میتونیم تبدیل کنیم و ببریم چطور؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 13:04)vidatanha نوشته:  دوستان نامه تمکن مالی موجودی بانک بر اساس دلار چند تومانی صادر میشه؟پولی که میتونیم تبدیل کنیم و ببریم چطور؟

بر اساس نرخ روزی که تمکن میگیرید.
تشکر کنندگان: vidatanha ، bahar101 ، لطف اله
ببخشید دوستان.من یه سوال دارم.من نمیتونم پیغام خصوصی بذارم.همش ارور میده که تا 25 پست در مهاجر سرا نداشته باشید این امکان وجود نداره.در صورتیکه قبلا راحت پیغام میذاشتم.الان چند وقته که این ارور رو میده.کسی اگه میدونه علتش چیه خواهشا بهم پیغام خصوصی بده.ممنون
سلام دوستان گل این شایعاتی که در مورد بسته شدن سفارتهای اطراف شده راسته ممکنه تاریخ مصاحبه عقب بیفته
از کجا میشه فهمید کیسم مشکلی نداره من 2جولای تو ابوظبی مصاحبه دارم
و تاریخم تغییری نکرده؟
کیس: **67/ رویت قبولی ۲ May /ارسال فرم : 14 nov ۲۰۱۴ /سفارت : ترکیه انکارا تغییر به ابوظبی /تعداد افراد منظور در کیس: ۲نفر /کارنت شدن :12 May/ نامه دوم : 20 May/مصاحبه:02 July /گرفتن ویزای من یک ضرب همسر من کلیرانس خورد/ورود من به امریکاه 10 جولای/
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 00:37)camel_60 نوشته:  سلام دوستان گل این شایعاتی که در مورد بسته شدن سفارتهای اطراف شده راسته ممکنه تاریخ مصاحبه عقب بیفته
از کجا میشه فهمید کیسم مشکلی نداره من ۲جولای تو ابوظبی مصاحبه دارم
و تاریخم تغییری نکرده؟

مشکلات برطرف شده . اگر قرار بود زمان مصاحبتون تغییر کنه خبر می دادن شما همون تاریخ اعلام شده مراجعه کنید
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، AliReza.Sh
دوستان من برنده شدم

اما چون همسرم بایان خدمت نداشت نتونستیم اقدام کنیم کنیم

الان ۳ ماه فرصت مانده برام ایا زمان لازم رو دارم که اقدام کنم ؟ {دیروز هم همسرم بایان خدمت رو از دولت خرید }
این زمانی که نوشته تا ۳۰ سبتامبر مهلت باقی مونده مهلت ارسال مدارک هستش یا مهلت زفتن به سفارت و وارد شدن به امریکا

ممنون اگر جواب بدین

دوستان من برنده شدم

اما چون همسرم بایان خدمت نداشت نتونستیم اقدام کنیم کنیم

الان ۳ ماه فرصت مانده برام ایا زمان لازم رو دارم که اقدام کنم ؟ {دیروز هم همسرم بایان خدمت رو از دولت خرید }
این زمانی که نوشته تا ۳۰ سبتامبر مهلت باقی مونده مهلت ارسال مدارک هستش یا مهلت زفتن به سفارت و وارد شدن به امریکا

ممنون اگر جواب بدین
تشکر کنندگان:
دوستان تو کدوم مرحله تو فرودگاه ایران راجع به مقدار پول همراهمون سوال میپرسن؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
(2015-07-02 ساعت 16:35)mitramagh نوشته:  دوستان تو کدوم مرحله تو فرودگاه ایران راجع به مقدار پول همراهمون سوال میپرسن؟

تو مراحل اخر قبل از سوار شدن به هواپيما
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، p00ya2001 ، Aghaman ، ed2008 ، بابراس ، bahar101 ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان