کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام بر همه
آقا من با اجازتون،هفته ی پیش ویزامو گرفتم فقط یه سوال داشتم تاریخ ویزام تا چهارده آذرماه است ولی بعضی افراد میگن باید تا آخر سپتامبر به آمریکا ورود داشته باشم.من واقعاً گیج شدم.ممنون میشم راهنماییم کنید
تشکر کنندگان: partovi ، pmoudi
(2015-07-06 ساعت 22:40)mmf8967 نوشته:  سلام بر همه
آقا من با اجازتون،هفته ی پیش ویزامو گرفتم فقط یه سوال داشتم تاریخ ویزام تا چهارده آذرماه است ولی بعضی افراد میگن باید تا آخر سپتامبر به آمریکا ورود داشته باشم.من واقعاً گیج شدم.ممنون میشم راهنماییم کنید

درود
اول از همه، تبریک فراوان به شما. امیدوارم موفق باشید.
ویزای شما دقیقاً شش ماه از تاریخ مدیکال تون اعتبار خواهد داشت و شما باید پیش از این زمان وارد خاک آمـ ـری کـ ا بشید. برای اتفاقات غیرمنتظره کمی وقت بذارید و با خیال راحت برنامه ریزی کنید.
اون افراد احتمالاً این موضوع رو با موضوع اتمام پروسه لاتاری 2015 اشتباه گرفتن دوست من.
شاد باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: mmf8967 ، USIMMIGRANT ، Aghaman ، m.ghoreishi ، bahar101 ، samane1363 ، hamed shayan
سلام بر همه
تشکر کنندگان: p00ya2001
آقا ممنون از لطف و پاسختون.ایشالا شما هم هر جا هستین موفق و پیروز و شاد باشین
تشکر کنندگان: partovi ، bahar101
(2015-07-06 ساعت 23:39)mmf8967 نوشته:  آقا ممنون از لطف و پاسختون.ایشالا شما هم هر جا هستین موفق و پیروز و شاد باشین

سلامت باشی قربان.
(راستی پست بالایی رو دو بار ارسال کردید و تکراری هست، لطفاً دومی رو حذف بفرمائید. ممنون از شما)
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، bahar101 ، m.ghoreishi
سلام دوستان
بابا یه سری به قسمت اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی بزنین و از پست هایی که در صفحات آخر گذاشتم دیدن کنیدBig Grin. من هروز چندتایی اصطلاح میزارم ولی مثل اینکه اونجا قو هم پر نمیزنه. ناسلامتی فردا میخواین برید اون طرف و اولین شوکی که بهتون وارد میشه زبانه مخصوصا اصطاحاتش که واسه خودش یه دنیاییه. البته من کوچیکتر از اونیم که سفارش و راهنمایی کنم ولی به عنوان یه مدرس زبان میدونم که این اصطلاحات عامیانه از نون شب هم واجبتره و اگه تا یه حدی بلد نباشید خدایی نکرده ممکن باعث سوء تفاهم بشه. ما را از تشکر و امتیازات بی دریغتان بی نصیب نذارین.Big Grin
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
(2015-07-06 ساعت 23:22)mmf8967 نوشته:  سلام بر همه

اولا مباركه
دوما شما با توجه به مدت اعتبار مديكالتون ( از تاريخ مديكال 6 ماه اعتبار داره ) ويزاتون اعتبار داره و ربطي به سپتامبر نداره نگران نباشينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، Aghaman ، bahar101
سلام خدمت عزیزان از تک تک شما که مطالب رو میخوانید و جواب میدید تشکر میکنم میشه در مورد( federaral tax (1040 and W2 توضیح بدین جه موقع باید پرداخت کنیم
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 14:30)Elahe2015 نوشته:  سلام خدمت عزیزان از تک تک شما که مطالب رو میخوانید و جواب میدید تشکر میکنم میشه در مورد( federaral tax (1040 and W2 توضیح بدین جه موقع باید پرداخت کنیم
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم سوال شما مربوط به زمانی میشه که وارد آ م ر ی کا شده باشید.و برای خرید کالاهای مورد نیاز انواعی از مالیاتها رو باید پرداخت کنید که یکیش فدرالیه.امیدوارم سوال شما مورد نظرتون رو جواب داده باشم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101 ، Elahe2015 ، ed2008
سلام دوستان
من شنیدم که قراره سفارت آم ر ی ک ا را در تهران بازکشایی کنند. شما این خبر را نشنیدین؟ حتی داخل اینترنتم چک کردم دیدم یه جورایی واقعیت داره. نظرتون چیه؟ اگه این اتفاق بیوفته تهران میریم مصاحبهBig Grin. آیا این خوبه یا بد؟
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2015-07-13 ساعت 01:00)davouddavoud نوشته:  سلام دوستان
من شنیدم که قراره سفارت آم ر ی ک ا را در تهران بازکشایی کنند. شما این خبر را نشنیدین؟ حتی داخل اینترنتم چک کردم دیدم یه جورایی واقعیت داره. نظرتون چیه؟ اگه این اتفاق بیوفته تهران میریم مصاحبهBig Grin. آیا این خوبه یا بد؟
نه آقا
یکی از سران مملکت در مصاحبه ای اظهار داشتند که بازگشایی سفارت دور از ذهن نیست...
ما هم که کلا از این دور از ذهن ها و ایشالا و ماشالا زیاد شنیدیم...شما هم شنیده ای؟:دی
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، ed2008
(2015-07-13 ساعت 01:19)mohsen.moh3n نوشته:  
نه آقا
یکی از سران مملکت در مصاحبه ای اظهار داشتند که بازگشایی سفارت دور از ذهن نیست...
ما هم که کلا از این دور از ذهن ها و ایشالا و ماشالا زیاد شنیدیم...شما هم شنیده ای؟:دی
خب اکه این اتفاق بیوفته واسه مصاحبه شوندگان خوبه یا بد؟
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2015-07-13 ساعت 01:22)davouddavoud نوشته:  
نه آقا
از اون سوال هاست ها برادر من
اگر امروز هم شروع به بازگشایی کنن حداقل 3 تا 4 سال طول میکشه
البته بعدش برای مصاحبه شوندگان خوبه خوب
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: behjat ، AliReza.Sh ، ed2008 ، bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-07-13 ساعت 01:22)davouddavoud نوشته:  
نه آقا
خوب و بدش که معلوم نیست ولی خب راحت ترن برای مصاحبه....
تشکر کنندگان:
سلام
کسی میدونه بقیه شماره هایی که هنوز تاریخ مصاحبه شون نیومده امکان داره اعلام بشه یا نه دیگه کلا قطع امید کنن؟؟؟؟ ؟ ؟ ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان