کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-07-21 ساعت 04:16)SNSH نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 06:06)hoorshid نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 05:58)SNSH نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 01:09)Iaccept نوشته:  دوستان اگه شما بعد از اولین ورود سی ماه بمونی تو ماه بعدش میتونی برا سیتیزنی اقدام کنی!؟
یا باید پنج سالش گذشته باشه!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

شما هر موقع كه سي ماهت پر شد بايستي تحمل كني تا ماه ٥٧ ام و سپس اقدام كني براي پاسپورت امريكايي
وای واقعا!! یعنی تقریبا یکسال و خورده ای بعدش؟

بله، شما زودتر از اون موعد نمي توني اقدام كني، ماه ٥٧ به بعد رو به خاطر بسپار و اقدام كن
[emoji20] [emoji24] خیلی زیاده!من فکر میکردم 30 ماه پر شه میشه اقدام کرد!
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW
(2015-07-20 ساعت 08:45)اشکان. نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 06:34)hoorshid نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 06:31)اشکان. نوشته:  با سلام
از دوستان کسی هست که بتونه نحوه پرداخت مبلغ 165 دلار رو از ایران توضیح بده و در لحظه ورود به غیر از پاکت زرد رنگ دیگه چه مدارکی و سوالاتی می کنن
با تشکر
من راجع به پرداخت فکر میکنم آژانس راهواری انجام بده مطمئن نیستم،ولی اگر انجام بده آژانس مطمئنی هستش خیالتان راحت،اون پاکت رو میگیرن ممکنه ۲ ساعت معطل بشین ممکن هم هست یک ربع! یه سری سوالات میپرسن چی کار میکنی اینجا پیش کی میری برنامه چیه! کی برمیگردی! با یه سری امضا و اینا!
ممنون ولی نحوه ثبت نام برای پرداخت 165 دلار و نحوه پرداخت اون رو از ایران می خواستم بدونم

من در جاهاي مختلف خوندم بعد از ورود به امريكا مي تونيد پرداخت كنيد
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW
(2015-07-18 ساعت 14:06)yassin30 نوشته:  
(2015-07-18 ساعت 14:04)Aghaman نوشته:  
(2015-07-18 ساعت 13:58)yassin30 نوشته:  سلام
کسی میدونه بقیه شماره هایی که هنوز تاریخ مصاحبه شون نیومده امکان داره اعلام بشه یا نه دیگه کلا قطع امید کنن؟؟؟؟ ؟ ؟ ؟

كاملا قطع امید کنن
چرااااا ؟بر چه اساسی میفرمایید؟ الان تا شماره 7500 کارنت شدن. بقیه دیگه نمیشن ؟؟ [emoji17] [emoji17] [emoji17]

دوست عزيز ...در ماه اخير برندگان آسيا Cut Off شدند ...يعني شماره 7650 آخرين شماره اعلامي آسيا جهت مصاحبه است
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، bahar101
سلام
یکی از دوستان من متولد 1977/11/30 هست و برنده شده و بعد از پر کردن فرم DS-260 وقت مصاحبه اش هم اومده

ایشون کی خواهر مجرد بزرگتر و پدر مادرش هم شرکت کرده بودن که اسم اونها در نیومد

تو فرم DS-260 هم فقط همسر و فرزندان رو میشد اضافه کرد

الان با توجه به سن به پدر و مادر و خواهرش هم چیزی تعلق میگیره ؟

...

اگه امکان داره درباره ادامه پروسه و اینکه چه کارهایی باید کرد راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 10:29)Mostafa U نوشته:  سلام
یکی از دوستان من متولد 1977/11/30 هست و برنده شده و بعد از پر کردن فرم DS-260 وقت مصاحبه اش هم اومده

...

منظورتون از اینکه چیزی تعلق میگیره, یعنی چی؟ ایشون برای لاتاری زن و بچشون (اگه زیر ۲۱ سال باشه) رو میتونه همراه ببره, که البته بایدتوی فرم ds260 ذکر کرده باشه. برای پدر و مادرشون ایشالا از امریکا بایداقدام کنه. (وقتی رفت و گرین کارتشون رو گرفت و ....)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Mostafa U ، victor2016 ، p00ya2001
(2015-07-29 ساعت 14:55)areb1356 نوشته:  

...

منظورتون از اینکه چیزی تعلق میگیره, یعنی چی؟ ایشون برای لاتاری زن و بچشون (اگه زیر ۲۱ سال باشه) رو میتونه همراه ببره, که البته بایدتوی فرم ds260 ذکر کرده باشه. برای پدر و مادرشون ایشالا از آمریکا بایداقدام کنه. (وقتی رفت و گرین کارتشون رو گرفت و ....)

ایشون مجرد هست

پس باید تنها بره آمریکا و بعد از اون اقدام کنه ؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-07-30 ساعت 11:45)Mostafa U نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 14:55)areb1356 نوشته:  

...

منظورتون از اینکه چیزی تعلق میگیره, یعنی چی؟ ایشون برای لاتاری زن و بچشون (اگه زیر ۲۱ سال باشه) رو میتونه همراه ببره, که البته بایدتوی فرم ds260 ذکر کرده باشه. برای پدر و مادرشون ایشالا از آمریکا بایداقدام کنه. (وقتی رفت و گرین کارتشون رو گرفت و ....)

ایشون مجرد هست

بله دوست عزيز
ايشون تنها ميرن امريكا بعد از گرفتن گرين كارتشون ميتونن واسه همسر، فرزندان مجرد زير 21 سال ، پدر و مادر و خواهر و برادرشون اقدام كنن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: آزاده_امین ، hilda60 ، bahar101 ، kaamiran
(2015-08-21 ساعت 00:25)Siamak.k نوشته:  سلام به دوستان عزیز

از دوستان باتجربه یک سوال داشتم

ما از برندگان ۲۰۱۶ هستیم و 12 آگوست کارنت شدیم ولی هنوز بعد از گذشت ۹ روز نامه دوم نیومده برامون .میخواستم بدونم پارسال تقریبا چقدر طول کشید تا سری اول کارنتی ها نامه دومشون بیاد

با تشکر

سلام
نگران نباش فعلا فرصت هست، پارسال تقريبأ اواسط سپتامبر نامه هاى دوم جايگزين شدند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Siamak
(2015-08-04 ساعت 11:48)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 14:55)areb1356 نوشته:  [quote='Mostafa U' pid='642539' dateline='1438149587']
سلام

...

ایشون مجرد هست

بله دوست عزيز
ايشون تنها ميرن امريكا بعد از گرفتن گرين كارتشون ميتونن واسه همسر، فرزندان مجرد زير 21 سال ، پدر و مادر و خواهر و برادرشون اقدام كنن
[/quote

برای پدر و مادر و برادر و خواهر با گرین کارت نمیشه اقدام کرد ، بعد از سیتیزن شدن این امکان وجود خواهد داشت.

(2015-08-04 ساعت 11:48)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 14:55)areb1356 نوشته:  [quote='Mostafa U' pid='642539' dateline='1438149587']
سلام

...

ایشون مجرد هست

بله دوست عزيز
[/quote

برای پدر و مادر و برادر و خواهر با گرین کارت نمیشه اقدام کرد ، بعد از سیتیزن شدن این امکان وجود خواهد داشت.
تشکر کنندگان: Amir.AA
سلام
اگه كسي كه ويزا رو تو پاسپورت داره و اونو گم كنه يا ازش بدزدن چيكار بايد كنه
ميتونه به سفارت ايميل بزنه بگه؟
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 20:58)miyu نوشته:  سلام
اگه كسي كه ويزا رو تو پاسپورت داره و اونو گم كنه يا ازش بدزدن چيكار بايد كنه
ميتونه به سفارت ايميل بزنه بگه؟

دوستان توروخدا كسي نميدونه بايد چيكار كرد؟اسكن پاسپورت و ويزا رو هم داره
در ضمن كسي ميدونه اگه بخاد درخواست پاسپورت مجدد كنه چقدر طول ميكشه تا بياد؟
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
بايد به سفارت بگيد
احتمالا مجددا براتون چاپ ميكنن
تشکر کنندگان: miyu
سلام به همه دوستان عزيز
اميدوارم كه خوب و خوش باشيد.
من از برندگان 2014 هستم كه قسمت شد و ويزا گرفتيم. تا حالا دو بار به امريكا سفر كرديم و انشالله تا 1 سال آينده بصورت كامل مهاجرت مي كنيم.
يه سوالي داشتم، راستش نتونستم تاپيك مورد نظر رو پيدا كنم واسه همين، اينجا مطرح ميكنم، از مديران و دوستان مطلع خواهش مي كنم جواب بدن.
من همسرم باردارند و حقيقتا بخاطر بعضي مشكلات امكان اينكه در آمريكا بچه به دنيا بياد نيست. سوالم اينكه اگه ايران به دنيا بياد براي گرفتن ويزاش بايد دوباره به سفارت بريم و درخواست ويزا بكنيم؟
من از يكي از دوستام شنيدم كه موقع ورود به آمريكا، اگر همه مدارك نوزاد كامل باشه تو همون فرودگاه آفيسر كاراي اوليه نوزاد رو انجام مي ده و ويزا واسه نوزاد صادر مي كنه!
ممنون مي شم هر كي اطلاع داره مارو از نگراني در بياره.
تشكر
مهدي
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 20:01)مهدی 2014 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز
من از برندگان ۲۰۱۴ هستم كه قسمت شد و ويزا گرفتيم. تا حالا دو بار به امريكا سفر كرديم و انشالله تا ۱ سال آينده بصورت كامل مهاجرت مي كنيم.
يه سوالي داشتم، راستش نتونستم تاپيك مورد نظر رو پيدا كنم واسه همين، اينجا مطرح ميكنم، از مديران و دوستان مطلع خواهش مي كنم جواب بدن.
من همسرم باردارند و حقيقتا بخاطر بعضي مشكلات امكان اينكه در آمريكا بچه به دنيا بياد نيست. سوالم اينكه اگه ايران به دنيا بياد براي گرفتن ويزاش بايد دوباره به سفارت بريم و درخواست ويزا بكنيم؟
من از يكي از دوستام شنيدم كه موقع ورود به آمريكا، اگر همه مدارك نوزاد كامل باشه تو همون فرودگاه آفيسر كاراي اوليه نوزاد رو انجام مي ده و ويزا واسه نوزاد صادر مي كنه!
تشكر
مهدي
من جاى شما باشم اصلا به حرف اين و اون تكيه نميكنم و ايميل ميزنم سفارت و ميگم بِنَا به دليلى نتونستم برگردم امريكا بچه داره اينجا بدنيا مياد (چون شما قاعدتا بايد ساكن امريكا شده باشين وقتى ويزاتون مهاجرتى هست درحاليكه دو بار باهاش رفت و آمد كردين)
از طرفى به سفارت سوييس بخش حفاظت منافع امريكا تماس بگيرين و اونجا هم سوال كنين
باز اگه جاى شما باشم به پزشك همسر ميگم يه گواهى چيزى بده كه ايشون استراحت مطلق بوده و واسه همين برنگشته امريكا
اين نظر منه اميدوارم كه بدردتون بخوره فقط بعنوان يه خواهر ميگم فقط به حرف اين و اون اكتفا نكنين چون همه اكثرا با نظر خودشون با اطمينان حرف ميزنن ولى شما بايد مطمئن باشين از قانون اصلى پس رفرنس اصل شما سفارت هست كه حتما از جوابشون هم پرينت بگيرين و داشته باشين
موفق باشين و پيشاپيش قدم نورسيده مبارك
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، victor2016 ، آلیس-1980 ، milad_aae ، ریحانا
(2015-08-27 ساعت 05:23)laleht نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:01)مهدی ۲۰۱۴ نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز
من از برندگان ۲۰۱۴ هستم كه قسمت شد و ويزا گرفتيم. تا حالا دو بار به امريكا سفر كرديم و انشالله تا ۱ سال آينده بصورت كامل مهاجرت مي كنيم.
تشكر
مهدي
من جاى شما باشم اصلا به حرف اين و اون تكيه نميكنم و ايميل ميزنم سفارت و ميگم بِنَا به دليلى نتونستم برگردم امريكا بچه داره اينجا بدنيا مياد (چون شما قاعدتا بايد ساكن امريكا شده باشين وقتى ويزاتون مهاجرتى هست درحاليكه دو بار باهاش رفت و آمد كردين)
از طرفى به سفارت سوييس بخش حفاظت منافع امريكا تماس بگيرين و اونجا هم سوال كنين
باز اگه جاى شما باشم به پزشك همسر ميگم يه گواهى چيزى بده كه ايشون استراحت مطلق بوده و واسه همين برنگشته امريكا
اين نظر منه اميدوارم كه بدردتون بخوره فقط بعنوان يه خواهر ميگم فقط به حرف اين و اون اكتفا نكنين چون همه اكثرا با نظر خودشون با اطمينان حرف ميزنن ولى شما بايد مطمئن باشين از قانون اصلى پس رفرنس اصل شما سفارت هست كه حتما از جوابشون هم پرينت بگيرين و داشته باشين
موفق باشين و پيشاپيش قدم نورسيده مبارك

فرزند زير ٢.٥سال ميتونه از سفارت سوييس در ايران پاسپورت امريكايي بگيره در صورتيكه پدر و مادر گرين كارت داشته باشند كه شما حتما داريد با دوبار سفر به امريكا.
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان