کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2014-11-12 ساعت 23:33)morida نوشته:  سلام‌دوستان یه سوال ، میخواستم ببینم اعتبار پاسپورت ها مهمه؟؟؟ پاسپورت های ما تا خرداد ۹۴ مهلت داره و با توجه به شرایط کیسمون فکر‌کنم توی‌ژانویه بریم مصاحبه اما در کل نیازه که پاس هامون زو تمدید کنیم یا خیر؟

بله مهمه شما برای سفر های خارجی باید
پاسپورتتون حداقل از روزی که خارج میشید 6 ماه اعتبار داشته باشه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 00:00)majid7 نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 23:33)morida نوشته:  سلام‌دوستان یه سوال ، میخواستم ببینم اعتبار پاسپورت ها مهمه؟؟؟ پاسپورت های ما تا خرداد ۹۴ مهلت داره و با توجه به شرایط کیسمون فکر‌کنم توی‌ژانویه بریم مصاحبه اما در کل نیازه که پاس هامون زو تمدید کنیم یا خیر؟

پس با این وجود باید پاسپورت هامون رو تمدید کنیم این کار مشکلی که در اطلاعات پاسپورتمون که در فرم هامون نوشتیم ابجاد نمبکنه؟؟؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 00:04)morida نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 00:00)majid7 نوشته:  

پس با این وجود باید پاسپورت هامون رو تمدید کنیم این کار مشکلی که در اطلاعات پاسپورتمون که در فرم هامون نوشتیم ابجاد نمبکنه؟؟؟
نه مشکلی پیش نمیاد
اسم و فامیلتون که همون صورت در پاس جدیدتون هست و اگر
اطلاعاتی هست که در پاس جدیدتون عوض میشه شما میتونید
با همراه داشتن پاسپورت قدیمیتون (حتما همراتون باشه)در زمان مصاحبه
اون رو هم ارایه بدین واعلام کنید که تعویض کردید.

شما میتونید سوالتون رو تو لینک زیر هم پیگیری کنید.
http://www.mohajersara.com/thread-3702.html
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: atlantis770 ، m.ghoreishi
سلام ،پیام من به مدیران محترم تایپک ها است،اظهار نظر دوستان در باره موضوعات مطروحه در تایپک های مختلف (که در جای خود با توجه به وقتی که میگذارند جای تشکر دارد) زمانیکه توسط مدیران در قسمت "تبریک و تشکر" مورد تائید قرار نمی گیرد ایجاد شبهه در خصوص صحت مفاد آن اظهار نظر مینماید، خواهش من از مدیران زحمتکش مهاجر سرا اینست که حتی المقدور در مورد سوالات تعیین کننده و حساس اظهار نظر نموده و یا در قسمت " تبریک وتشکر" ، مهر تائید به پاسخ آن توسط سایر دوستان بزنند.
باتشکر و آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان: aghamilad ، vahidbaq ، m.ghoreishi ، yami ، لطف اله
باسلام خدمت دوستان من دیپلم کا ردانش 15سال پیش رو دارم الان هم دانشجوی کاردانی مکانیک هستم اگر تا وقت مصاحبه هنوز فارغ التحصیل نباشم و باتوجه به دیپلم 11 ساله و گواهی اشتغال به تحصیل ایا مشکلی پیش نمیاد؟واگر درسم تمام بشه (چون ترم اخر هستم)مدرک موقت فوق دیپلم با دیپلم 11ساله رو ببرم مشکلی نیست؟چون همونطور که میدونید تا بخواد مدرک اصلی صادر بشه کلی زمان میبره ایا افیسر مدرک موقت قابل ترجمه رو قبول داره ممنونم از جوابتون با احترام . جوابهای شما واقعا استرس رو کم میکنه حداقل در مورد من که اینجوریه.
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 18:19)alireza.moazini نوشته:  باسلام خدمت دوستان من دیپلم کا ردانش 15سال پیش رو دارم الان هم دانشجوی کاردانی مکانیک هستم اگر تا وقت مصاحبه هنوز فارغ التحصیل نباشم و باتوجه به دیپلم 11 ساله و گواهی اشتغال به تحصیل ایا مشکلی پیش نمیاد؟واگر درسم تمام بشه (چون ترم اخر هستم)مدرک موقت فوق دیپلم با دیپلم 11ساله رو ببرم مشکلی نیست؟چون همونطور که میدونید تا بخواد مدرک اصلی صادر بشه کلی زمان میبره ایا افیسر مدرک موقت قابل ترجمه رو قبول داره ممنونم از جوابتون با احترام . جوابهای شما واقعا استرس رو کم میکنه حداقل در مورد من که اینجوریه.

سلام هیچ مشکلی ندارید .
فقط برای اطمینان خاطر برید معاونت تحصیلات متوسطه تو خیابون طالقانی و مدرک معادل پیش دانشگاهی رو بگیرید.
با کارت دانشجویی و دیپلم کار و دانش تشریف ببرید .
بعد دیپلم با اون نامه و مدارک دانشجوییتون رو ترجمه کنید و به افیسر بدید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: ofrfar
مرسی از پاسختون اگر تا اون زمان درسم تمام شد مدرک کاردانی موقت قابل تر جمه با مدارکی که ذکر فرمودید . فقط از مد رک کاردانی موقت مشکوک هستم مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من يه ايميل زدم به kcc در مورد اينكه با توجه به كيس نامبر من زمان مصاحبه پاسپورتاي ما زير يكسال اعتبار خواهد داشت ايا لازمه پاسپورت عوض كنيم اونا اين رو جواب دادند. نظرتون چيه؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of January. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Complete instructions for diversity visa applicants, including a list of the documents needed at a consular interview, are available at http://www.dvselectee.state.gov. The list of required documents, as well as additional information about required translations and country-specific requirements, is available on the page entitled “Prepare Supporting Documents.” You will need to click on the plus sign (+) next to each type of document in order to view additional information.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-11-14 ساعت 20:48)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان من يه ايميل زدم به kcc در مورد اينكه با توجه به كيس نامبر من زمان مصاحبه پاسپورتاي ما زير يكسال اعتبار خواهد داشت ايا لازمه پاسپورت عوض كنيم اونا اين رو جواب دادند. نظرتون چيه؟

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of January. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Complete instructions for diversity visa applicants, including a list of the documents needed at a consular interview, are available at http://www.dvselectee.state.gov. The list of required documents, as well as additional information about required translations and country-specific requirements, is available on the page entitled “Prepare Supporting Documents.” You will need to click on the plus sign (+) next to each type of document in order to view additional information.
سلام. این یه جواب اتوماتیکه. می تونید یکبار دیگه ایمیل بزنید و سوالتون رو واضح تر بپرسید یا زنگ بزنید. به نظر من که تا زمان دارید پاسپورتتون رو عوض کنید و روزه ی شک دار نگیرید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur ، k1_m_1358 ، babak12
(2014-11-15 ساعت 01:02)L_haam نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 20:48)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان من يه ايميل زدم به kcc در مورد اينكه با توجه به كيس نامبر من زمان مصاحبه پاسپورتاي ما زير يكسال اعتبار خواهد داشت ايا لازمه پاسپورت عوض كنيم اونا اين رو جواب دادند. نظرتون چيه؟

سلام. این یه جواب اتوماتیکه. می تونید یکبار دیگه ایمیل بزنید و سوالتون رو واضح تر بپرسید یا زنگ بزنید. به نظر من که تا زمان دارید پاسپورتتون رو عوض کنید و روزه ی شک دار نگیرید

این پاسپورت رو هرچه سریعتر عوض کنی بهتره و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد فقط پاسپورت قدیمیتون رو نگه دارید و زمان مصاحبه همراهتون ببرید
وقت مصاحبت بهشون توضیح بدید به همین راحتی
یه هقته هم بیشتر کار نداره

لطفا امضاتون هم کامل کنید ،سود به خودتون میرسه اینطور بهتر میشه راهنماییتون کرد
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12
(2014-11-15 ساعت 01:02)L_haam نوشته:  

اخه همون لحظه که این ایمیل رو فرستادم یه جواب اتوماتیک اومد. این جواب 3-4 روز بعدش اومد. اره فک کنم یه بار دیگه بفرستم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر کسی مشکلی در مدیکالش باشه چه اتفاقی میوفته؟ریجکت میشه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا در صورت ویزا یک ضرب ، فقط یک نفر از اعضا خانواده می تونه برای گرفتن پاسپورت ها و ویزا بقیه ، به سفارت مراجعه کنه ؟
تشکر از راهنمایی شما
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان:
(2014-11-16 ساعت 20:57)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
آیا در صورت ویزا یک ضرب ، فقط یک نفر از اعضا خانواده می تونه برای گرفتن پاسپورت ها و ویزا بقیه ، به سفارت مراجعه کنه ؟
تشکر از راهنمایی شما
بله دوست عزیز حتما همینطوره......مگه اینکه تاریخ مدیکالتون رو به اتمام باشه ونیاز به تمدید مدیکال باشه در اینصورت حتما همه اعضای کیس باید تشریف ببرند.Shy
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، r.bazargan ، soruosh
بله اما واسه هزینه کمتر شرکتهایی هستند که کار pick upپاسپورت رو انجام میدن.
تشکر کنندگان: atlantis770 ، sh_mm10 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان