کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
رزومه را باید برنده ی اصلی بده? من ۲ساله که بخاطر پسرم دیگه کار نمی کنم و برنده ی اصلی هم خودم هستم همسرم باید رزومه بده?
یه چیز دیگه یکی بخواد بگه شغلش آزاده و مغازه داره ازش جواز کسب می خوان؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-11-04 ساعت 22:35)atlantis770 نوشته:  یه سوالی خیلی از من پرسیده شد. اینجا پاسخ میدم شاید بدرد سایرین هم بخوره:
دانشگاه بمن گواهی اشتغال به تحصیلی که ارزش ترجمه داشته باشه نداد(احتمالا به شما هم نمیده) مگر با گذاشتن وثیقه ی بانکی.
من قید این برگه رو زدم. ولی برای اثبات اینکه من در حال حاضر دانشجو و در حال تحصیل هستم برای سفارت، کارت دانشجویی رو ترجمه کردم و همراه با اصلش بردم. اگر هم از من میپرسیدن، خب دقیقا روند این کار رو برای سفارت توضیح میدادم.
ولی شکر خدا چیزی در اینمورد از من نخواستن.
من پیشنهاد میکنم شما هرررر مدرکی رو که احتمالش میدید از شما بخوان رو ببرید.
من در آخرررررین لحظات، در حالیکه فقط 1% احتمال میدادم شاید از من رزومه بخوان، یک پرینت تهیه کردم و با خودم بردم. دقیقا هم زد و همون رزومه رو از من خواستن.

ممنون دوست عزیز میشه بفرمایید رزومه شامبل چی باید باشه؟
یه توضیح مختصر ممنو نمیشم بدید
چون برام مبهمه که سفارت چه رزومه ای میخواد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
(2014-11-05 ساعت 14:15)r.bazargan نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 22:35)atlantis770 نوشته:  یه سوالی خیلی از من پرسیده شد. اینجا پاسخ میدم شاید بدرد سایرین هم بخوره:
دانشگاه بمن گواهی اشتغال به تحصیلی که ارزش ترجمه داشته باشه نداد(احتمالا به شما هم نمیده) مگر با گذاشتن وثیقه ی بانکی.
من قید این برگه رو زدم. ولی برای اثبات اینکه من در حال حاضر دانشجو و در حال تحصیل هستم برای سفارت، کارت دانشجویی رو ترجمه کردم و همراه با اصلش بردم. اگر هم از من میپرسیدن، خب دقیقا روند این کار رو برای سفارت توضیح میدادم.
ولی شکر خدا چیزی در اینمورد از من نخواستن.
من پیشنهاد میکنم شما هرررر مدرکی رو که احتمالش میدید از شما بخوان رو ببرید.
من در آخرررررین لحظات، در حالیکه فقط 1% احتمال میدادم شاید از من رزومه بخوان، یک پرینت تهیه کردم و با خودم بردم. دقیقا هم زد و همون رزومه رو از من خواستن.

ممنون دوست عزیز میشه بفرمایید رزومه شامبل چی باید باشه؟
یه توضیح مختصر ممنو نمیشم بدید
چون برام مبهمه که سفارت چه رزومه ای میخواد

خواهش میکنم.
رزومه یعنی باید بنویسید تا حالا چه کارهایی انجام دادید/کجا مشغول بودید/چه تحقیقاتی کردید/به چه کارهای تحقیقاتی ای علاقمند هستید/ دوست دارید چه کارهایی در آینده انجام بدید و ..........
البته رزومه رو معمولا افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارند باید داشته باشند معمولا. مثلا من تا حالا ندیدم کسی که شغل آزاد داشته بخواد رزومه بنویسه.
من هم چون به آفیسر گفتم کار تحقیقاتی انجام دادم از من رزومه رو خواست.
تشکر کنندگان: behjat ، r.bazargan
(2014-11-05 ساعت 12:07)Memolk نوشته:  رزومه را باید برنده ی اصلی بده? من ۲ساله که بخاطر پسرم دیگه کار نمی کنم و برنده ی اصلی هم خودم هستم همسرم باید رزومه بده?

من کیسم یکنفره بود و فقط هم خودم رزومه م رو دادم. نمیدونم برای خانمتون هم لازم باشه یا نه. بد نیست همراهشون باشه.
در مورد شغل آزاد نمیدونم دوست گرامی.
تشکر کنندگان:
(2014-11-05 ساعت 15:53)atlantis770 نوشته:  
(2014-11-05 ساعت 12:07)Memolk نوشته:  رزومه را باید برنده ی اصلی بده? من ۲ساله که بخاطر پسرم دیگه کار نمی کنم و برنده ی اصلی هم خودم هستم همسرم باید رزومه بده?

من کیسم یکنفره بود و فقط هم خودم رزومه م رو دادم. نمیدونم برای خانمتون هم لازم باشه یا نه. بد نیست همراهشون باشه.

مرسی آتلانتیس جان من خودم که خانم هستم برنده ی اصلیم... و برای همسرم که آقا هستن پرسیدم چون خودم که در حال حاضر خانه دارمCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
سلام...
کسی هست که مصاحبش تو ارمنستان بوده باشه و ازش رزومه خواسته باشن....؟ از دوستانی که در این خصوص اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن. ممنونم.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
من برای 2016 ثبت نام کردم (در حالی که در 2015 برنده هستم با کیس نامبر بالا)
قبل از ثبت نام کمی جستجو کردم و موردی پیدا نکردم که اینکار خلاف قانون باشه و یا مشکلی ایجاد کنه
از دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟

متشکرم
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 14:29)shahab.et نوشته:  دوستان سلام،
من برای 2016 ثبت نام کردم (در حالی که در 2015 برنده هستم با کیس نامبر بالا)
قبل از ثبت نام کمی جستجو کردم و موردی پیدا نکردم که اینکار خلاف قانون باشه و یا مشکلی ایجاد کنه
از دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟

متشکرم

نخیر هیچ مشکلی نداره تغریبا همه افرادی پی که برنده شدن برای سال بعدش هم ثبت نام کردن
خیالت راحت و اینجوری نگو کیس نامبر بالا ویزا گرفتن شما ممکنه با همین کیس نامبر بالا هم صورت بگیره ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: shahab.et
(2014-11-05 ساعت 17:46)Memolk نوشته:  
(2014-11-05 ساعت 15:53)atlantis770 نوشته:  

مرسی آتلانتیس جان من خودم که خانم هستم برنده ی اصلیم... و برای همسرم که آقا هستن پرسیدم چون خودم که در حال حاضر خانه دارمCool
دوست گرامي :تا جاييكه من متوجه شدم اگر شما ديپلم كامل داشته باشي حتي درصورتي كه كار آزاد داشته باشي نياز به اراعه مدارك كاري نيست. لطفا اگر اشتباه ميكنم پيشكسوتها تصحيح كنند.با تشكر
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: HERMES7
پیکاپ ویزا یعنی چی؟
پیکاپ مگه اسم ماشین نیست؟!
تشکر کنندگان:
(2014-11-10 ساعت 23:11)atlantis770 نوشته:  پیکاپ ویزا یعنی چی؟

نه زهرا جان ، یه سری شرکت هستن که پاسپورت شما رو وقتی کلیرنستون تموم شد میگیرن بدون اینکه نیاز باشه خودتون دوباره برین ابوظبی ویزاتون رو براتون تو پاس میارن .
به این میگن پیکاپ ویزا pick up visa Wink
(2014-11-10 ساعت 23:53)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 23:11)atlantis770 نوشته:  پیکاپ ویزا یعنی چی؟

نه زهرا جان ، یه سری شرکت هستن که پاسپورت شما رو وقتی کلیرنستون تموم شد میگیرن بدون اینکه نیاز باشه خودتون دوباره برین ابوظبی ویزاتون رو براتون تو پاس میارن .
به این میگن پیکاپ ویزا pick up visa Wink

مرسی رضا جان.گفتم بدانم و بمیرم بهتره تا اینکه ندانسته از دنیا برم....
Shy
تشکر کنندگان: Memolk
(2014-10-04 ساعت 01:13)ofrfar نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 15:07)ostaad نوشته:  ممنون بابت این تاپیک
من رتبه ام حدود 8 هزار هست و فکر میکنم نوبت مصاحبه ام اوایل تابستون بعد باشه ، چون نگرانی اینو دارم که کلیر بهم بخوره و حتی ویزا بهم نرسه ، میخواستم ببینم میتونم لاتاری 2016 هم الان ثبت نام کنم؟ مشکلی تو روند پرونده ی 2015 من ایجاد نمیکنه؟
ممنون میشم جواب بدید و یا اگه کسی هم تو سالهای قبل شرایط منو داشته از تجربه اش بگه.
سلام دوست عزیز با تبریک برای قبولی شما .....بنظرم تو تاپیک2013 بودند کسانی که ثبت نام کرده بودتد وحتی قبول شدند و مشکلی پیش نیومد....خودتونم میتونید اون تاپیکها رو مطالعه بفرمایید.

سلام
پس این صحبت درسته که ممکنه ویزا تموم بشه و نفرات با کیس نامبر بالا به مصاحبه دعوت نشوند؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-12 ساعت 23:11)rahnama_f63 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 01:13)ofrfar نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 15:07)ostaad نوشته:  

سلام
پس این صحبت درسته که ممکنه ویزا تموم بشه و نفرات با کیس نامبر بالا به مصاحبه دعوت نشوند؟

بله , متاسفانه درسته
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
سلام‌دوستان یه سوال ، میخواستم ببینم اعتبار پاسپورت ها مهمه؟؟؟ پاسپورت های ما تا خرداد ۹۴ مهلت داره و با توجه به شرایط کیسمون فکر‌کنم توی‌ژانویه بریم مصاحبه اما در کل نیازه که پاس هامون زو تمدید کنیم یا خیر؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان