کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-07-18 ساعت 15:49)رضا2015 نوشته:  ویزای ایران 3500 عدد هست شواهدی که نشون میده امسال اگر کل ایرانی ها ویزا رو بگیرن که انشاله میگرین بین 3000 تا 3300 ویزا نیاز داریم.
امسال کمبود ویزا نداریم و تا لحظه اخر ویزا هست
کسی تحلیل نهایی داره؟ بر طبق اخرین وضعیت ؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، bahar101 ، hamed shayan
شما همين تاپيك رو چند صفحه برين عقب تحليل داريم
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-07-15 ساعت 08:05)Behinaz نوشته:  سلام دوستان براى ۲۰۱۶ به نظرتون كيس 68xx كارنت ميشه و safe هست؟ ممنون

پپیش بینی کرن خیلی سخته
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان:
دو تا سوال
1-چرا وقتی کیس اصلی ریفیوز شده زیر مجموعش اپ و ردی هستند ( تو فایل سیمون این فراد رو جزء اپ ها و ردی ها میاره)
2- چرا وقتی کیس اصلی ایشود هست باز زیر مجموعش ردی هست
فکر کنم یه 200 نفری اینجوری ما الکی حسابشون میکنیم تو آمارا
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، hamed shayan
(2015-07-19 ساعت 09:30)sherwean001 نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 08:05)Behinaz نوشته:  سلام دوستان براى ۲۰۱۶ به نظرتون كيس 68xx كارنت ميشه و safe هست؟ ممنون

پپیش بینی کرن خیلی سخته
دوست عزیز اگه ساختار کاریشون مثل 2015 باشه حتما مصاحبه میرید ولی اینکه بگوییم امن است را نمیشود گفت.
به طور کلی میتوان گفت قبل از شماره شما حدود 65% شماره اتان شماره واقعی وجود دارد یعنی 6800*65% که میشود 4420 کیس. هر کیس در اسیا متوسط دو نفر است یعنی در کل 8840 نفر قبل از شما واجد شرایط هستند بنابراین به شما میتوانم بگویم بستگی به این تصمیم بگیرند چه تعدادی ویزا به اسیا بدهند دارد اگر بالای 8500 ویزا بدهند شماره شما روی کاغذ به شرط مشکلات دیگر وجود نداشته باشد امن است ولی اگر کمتر از 8500 ویزا بدهند انگاه شماره اتان ریسک دارد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، bahar101 ، ریحانا ، r.bazargan ، hamed shayan ، Alex 2014 ، soruosh ، Siamak
(2015-07-14 ساعت 09:57)houshym نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 00:42)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 00:20)ican2015 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:52)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:38)ziba_sunset نوشته:  البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی

البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی

البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی
۱- کیس های ایشود که مصاحبه رفتند که ایشود شدند و ویزا مبارکشون پس چرا اضافشون کنم بعله من دیدم زیر مجموعه شون ردی هستند (که من دلیلش را نمیدونم اگه نرفتند مصاحبه را حق میدم بهتون) اما من گفتم من کیس هایی که مصاحبه نرفتند را در نظر گرفتم
۲ کیس های رفیوز هم بدا به حالشون اما باز اون هام مصاحبه رفتند و رد شدند دلیل نداره من اضافه شون کنم اون ها یک بار کم شدند دوباره من کمشون کنم امار غلط میشه
۳- گفتید کسایی که در جولای و اگست از nvc به ردی تبدیل شدند 900 نا من میخوام بدونم نحوه محاسبه تون را شما چطور کسایی که فرم اشون را دیر ارسال کردند میفهمید ردی شدند بعله کیس هایی که به موقع تبدیل میشند را میشه فهمید اما این کیس های قدیمی را از کجا میفهمید؟

سلام دوستان
همه readyها مصاحبه نرفته نیستند. برخی از اینها مانند ما مصاحبه رفتند و مثل ما نفر اصلی اپ خورده و نفرات بعدی بدون مشکل بودن ولی بدلیل وابستگی به نفر اصلی تا زمان کلیر شدن نفر اصلی در فایل سیس بحالت ready میمانند.
شما ردی های کیسهای ایشود و رفیوز رو مستحق ویزا فرض کردی یعنی 157 نفر در ضمن 36 نفر از کیسهای رفیوز هم ap موندن که در مجموع 193 نفر میشه. حرف اخرمن تردید ندارم تو فایل 30 سپتامبر سیمون بالای هزار نفر ردی داریم تو اسیا و بازهم میگم اگه تعداد مصاحبه شونده های سپتامبر با توجه به نبودن کارنتی جدید حدود صد نفر باشه همه هم کلیر بشن ویزای اسیا به 7800 تا هم نمیرسه که این یعنی ظلم به ما کارنت نشده ها
با تعداد کارنتی های اعلام شده تعداد افراد واجد ویزا طبق اخرین فایل سیمون 8740 نفر خواهد بود که اگر ۱۰% هم به هر دلیلی گیر بکنند (امسال گفتن که ماه های اخر رو برای کلیرنس میگذارن( یعنی ساراگرو گفت) ) باز هم 8000 ویزا قطعا صادر خواهد شد
به نظر میرسد که امسال میخواهند حداکثر 8500 و حداقل 8000 تا ویزا را صادر کنند
این جمله آخر یعنی شانس هر کدام از ما برای اخذ ویزا( که از مجموعه 8740 نفر واجد شرایط مورد نظرسیمون هستیم )92 تا 97 درصد هست.
بعبارت ساده تر و قشنگ تر، قریب به یقین همه ما ویزا می گیریم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-07-19 ساعت 10:33)mehrdad_123 نوشته:  دو تا سوال
۱-چرا وقتی کیس اصلی ریفیوز شده زیر مجموعش اپ و ردی هستند ( تو فایل سیمون این فراد رو جزء اپ ها و ردی ها میاره)
۲- چرا وقتی کیس اصلی ایشود هست باز زیر مجموعش ردی هست
فکر کنم یه 200 نفری اینجوری ما الکی حسابشون میکنیم تو آمارا
?????????
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من قبولی 2016 هستم با کیس نامبر 5000
تو سایت ceac که میرم https://ceac.state.gov/ceac/ از قسمت Check My Visa Application Status هر گزینه ای رو که انتخاب میکنم چه immigrant visa چه nonimmigrant visa و کیس نامبرمو میزنم این پیغام با فونت قرمز نمایش داده میشه: Invalid Immigrant Visa Case Number.
ضمنا کیس نامبرم رو هم با صفر هم بدون صفر زدم.
ممکنه چون هنوز 2016 کارنت نشدن این پیغام رو میده؟
از این لینک که میرم و کیس نامبرمو وارد میکنم جدولمونو میاره DS-261, Online Choice of Address and Agent
میشه یه توضیحی بدین یکم نگران شدم.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-07-26 ساعت 20:10)ben123 نوشته:  سلام دوستان
من قبولی ۲۰۱۶ هستم با کیس نامبر 5000
تو سایت ceac که میرم https://ceac.state.gov/ceac/ از قسمت Check My Visa Application Status هر گزینه ای رو که انتخاب میکنم چه immigrant visa چه nonimmigrant visa و کیس نامبرمو میزنم این پیغام با فونت قرمز نمایش داده میشه: Invalid Immigrant Visa Case Number.
ضمنا کیس نامبرم رو هم با صفر هم بدون صفر زدم.
ممکنه چون هنوز ۲۰۱۶ کارنت نشدن این پیغام رو میده؟
از این لینک که میرم و کیس نامبرمو وارد میکنم جدولمونو میاره DS-261, Online Choice of Address and Agent
میشه یه توضیحی بدین یکم نگران شدم.

دوست عزيزم، سايت ceac انشا... از ژانويه سال بعد case ها رو مي شناسه. اصلا نگران نباشيد.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ben123 ، mehrdad_123 ، r.bazargan ، بابراس ، bahar101 ، Amir.AA ، hooman017
بررسی آخرین فایل سیمون
آپلود شده به تاریخ اول آگوست [عکس: rose.gif]

وضعیت کل مناطق در سه سفارت ابوظبی، ارمنستان و آنکارا
[عکس: jhNeg.jpg]

شرح وضعیت آسیا در سه سفارت ابوظبی، ارمنستان و آنکارا بر اساس آخرین آپدیت
[عکس: dBpt8.jpg]
سلام
با تشکر بر اساس این آمار ، این احتمال وجد داره که یکضربی های Ready ظرفیت خالی ویزا ها رو پرکنن و به کلیرنس ها ویز نرسه؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، hooman017
نع احتمالش خیلی کمه با توجه به کارنت نکردن بیشتر از اسیا احتمال رسیدن ویزا هست ولی باید تا قبل 30 سپتامبر کلیر بشید.
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، ebrahim1e ، areb1356 ، laleht ، bahar101 ، peyman55
تقریبا از اول تا نیمه آگست حدود 230 کیس یک ضرب و دو ضرب گرفتند که تا آخر اگست اگر با همین روند ادامه یابد به حدود 450 ویزا می رسد از طرفی از کل 3300 نفری ایران وضعیت 2900 نفر مشخص شده که حدود 100 نفر آنها رد شدند و 400 نفر منتظر مصاحبه هستند (که احتمالا 250 نفر آنها احتمالا به مصاحبه نروند و 50 نفر یک ضرب گرفته و 100 نفر به تعداد چک امنیتی افزوده خواهد شد) و 2800 نفر باقی مانده که از این تعداد 2000 نفر ویزا گرفتن و حدود 800 نفر هم در چک امنیتی هستند که با 100 نفر باقی مانده ماه اگست می شود 900 نفر. حال اگر همین میانگین 15 ویزا در روز ادامه یابد تا آخر سپتامبر فقط 600 نفر دیگر ویزا خواهند گرفت
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hilda60 ، آزاده_امین ، Amir.AA ، ریحانا ، bahar101 ، ziba_sunset ، soruosh
(2015-07-13 ساعت 00:42)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 00:20)ican2015 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:52)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:38)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:34)ziba_sunset نوشته:  تعداد کیسهایی که تو جولای و اگوست از at nvc به حالتready دراومدن

(2015-07-12 ساعت 23:34)ziba_sunset نوشته:  تعداد کیسهایی که تو جولای و اگوست از at nvc به حالتready دراومدن

۱- کیس های ایشود که مصاحبه رفتند که ایشود شدند و ویزا مبارکشون پس چرا اضافشون کنم بعله من دیدم زیر مجموعه شون ردی هستند (که من دلیلش را نمیدونم اگه نرفتند مصاحبه را حق میدم بهتون) اما من گفتم من کیس هایی که مصاحبه نرفتند را در نظر گرفتم
۲ کیس های رفیوز هم بدا به حالشون اما باز اون هام مصاحبه رفتند و رد شدند دلیل نداره من اضافه شون کنم اون ها یک بار کم شدند دوباره من کمشون کنم امار غلط میشه
۳- گفتید کسایی که در جولای و اگست از nvc به ردی تبدیل شدند 900 نا من میخوام بدونم نحوه محاسبه تون را شما چطور کسایی که فرم اشون را دیر ارسال کردند میفهمید ردی شدند بعله کیس هایی که به موقع تبدیل میشند را میشه فهمید اما این کیس های قدیمی را از کجا میفهمید؟

سلام دوستان
همه readyها مصاحبه نرفته نیستند. برخی از اینها مانند ما مصاحبه رفتند و مثل ما نفر اصلی اپ خورده و نفرات بعدی بدون مشکل بودن ولی بدلیل وابستگی به نفر اصلی تا زمان کلیر شدن نفر اصلی در فایل سیس بحالت ready میمانند.
شما ردی های کیسهای ایشود و رفیوز رو مستحق ویزا فرض کردی یعنی 157 نفر در ضمن 36 نفر از کیسهای رفیوز هم ap موندن که در مجموع 193 نفر میشه. حرف اخرمن تردید ندارم تو فایل 30 سپتامبر سیمون بالای هزار نفر ردی داریم تو اسیا و بازهم میگم اگه تعداد مصاحبه شونده های سپتامبر با توجه به نبودن کارنتی جدید حدود صد نفر باشه همه هم کلیر بشن ویزای اسیا به 7800 تا هم نمیرسه که این یعنی ظلم به ما کارنت نشده ها

دقیقا همینطور است که می فرمائید و این طور بنظر می رسد که برنامه ریزی درخصوص شماره کات آف آسیا یک مقدار دست پایین گرفته شده و این با توجه به کل تعداد درخواست کننده لاتاری در قاره آسیاکمی غیر منصافانه بوده است ,بخصوص آنکه به خاطر حل مشکلات سال پیش به جای تغییرات دیگری که روی تعداد ویزا یا نحوه کلرینس یا تسهیلات دیگری که می توانستند قائل شوند راحترین راه را انتخاب کردند .یعنی به عبارت دیگر صورت مسئله را پاک کردند نه حل !!!!

بازمانده با شماره **76
تشکر کنندگان:
دوستان راهنمایی می فرمایید که معمولا تغییر وضعیت از حالت at NVC به دو حالت بعدی یعنی IN Transiant , ready جه مدت باید طول بکشه ما یک هفته قبل نامه ی دوم که گفته مدارک تکمیل هست و منتظر نوبت مصاحبه باشید را دریافت کردیم در بولتن ویزا هم نوع کیس ما را کارنت اعلام کرده ولی در سایت ceac هنوز در حالت at nvc هستیم به نظرتون تا کی اینطور هست
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان