کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
خوب من هم از سر بیکاری نشستم کیس های اینترازیت اسیا رو زدم حدود 192 نفر برای ابوظبی در اومد .
فعلا با احتساب این امار 1377 ویزای صادر شده تا 30 جون و تعداد 812 نفر ap و 1072 نفر اماده باز ویزا موجود هست. به شرطی که بخوان ویزا بدن.

بنظرم اگر امسال بخوان بولتن اخر رو بدن رو همون 8500 تا 9000 بولتن اخر رو داشته باشیم.
امید است دوستان در واشنگتن و سفارت ها اهتمام به صدور ویزای ایرانی ها کنن که بنظرم اگر دست به کار بشن حدود 1000 تا 1500 تا ویزای دیگه صادر کنن.
یه نکته جالب تو کارنت های ماه های اخر ظاهرا خانواده دار ها دارای اعضای 2 به بالا بیشتر از تک نفره هست.
(2015-07-10 ساعت 12:22)رضا2015 نوشته:  خوب من هم از سر بیکاری نشستم کیس های اینترازیت اسیا رو زدم حدود 192 نفر برای ابوظبی در اومد .
فعلا با احتساب این امار 1377 ویزای صادر شده تا 30 جون و تعداد 812 نفر ap و 1072 نفر اماده باز ویزا موجود هست. به شرطی که بخوان ویزا بدن.

بنظرم اگر امسال بخوان بولتن اخر رو بدن رو همون 8500 تا 9000 بولتن اخر رو داشته باشیم.
امید است دوستان در واشنگتن و سفارت ها اهتمام به صدور ویزای ایرانی ها کنن که بنظرم اگر دست به کار بشن حدود 1000 تا 1500 تا ویزای دیگه صادر کنن.
یه نکته جالب تو کارنت های ماه های اخر ظاهرا خانواده دار ها دارای اعضای ۲ به بالا بیشتر از تک نفره هست.
اصولا وقتی که تعداد میانگین در کیس 1.875 است بنابراین تعداد دو نفره ها بسیار بیشتر از یک نفره هاست
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-07-10 ساعت 11:54)houshym نوشته:  دوستان
طبق اخرین فایل سیمون نرخ کلی معتبر نبودن شماره های کیس( کیسهایی که at nvc هستن و کیسهایی که زمان زیادی کارنت شدن ولی هنوز ready هستند یعنی طرف دنبال نکرده) حدود 37% است بنابراین میتوان گفت که تعداد کیسهای واقعی تا شماره ای که الان اعلام کرده اند ( 7650) با دقت بسیار بالا 4778 کیس میباشد که با احتساب متوسط هر نفر در هر کیس در اسیا( ۱.875) میتوان گفت که 8977 نفر تا به الان کاندید واقعی هستند( درصد کسانی که رد شده اند بسیار کم است و باید فرض کرد که اکثر این ادمها اکی هستند) حال با احتساب اینکه ۱۰% از این تعداد واقعی ( عدد دقیق ۹% است) کلا ویزا نمیگیرند( یعنی کلیرنسان اینقدر طولانی میشود که نمیگیرند) انگاه میتوان گفت انها میدانند که 8169 نفر ویزا تا این شماره به اسیا خواهند داد. بنابراین سه فرض محتمل است:
۱- مانند سال قبل حداقل 8500 ویزا بدهند ( احتمال این 50%)باید تا حدود 8600 اعلام کنند
۲- مانند سال 2103 حدود 9700 ویزا بدهند(احتما ۵%) بسیار به نظر نشدنی میاید
۳- ویزای کمتری بدهند یعنی حدود 8250 ( احتمال 45%) در این حالت حتی 8000 هم کافی است

امارهای ذیل نیز جالب هستند

حدود 50% ویزای صادر شده( دقیق ان 48%)
حدود ۱۰% در حالت ap
حدود 40% کیسهای دیگر شامل نامعتبر( یا اصلا حفره اند یا دنبال نکرده اند) رد شده در حال انتقال و .....

متوسط زمان کلیر حدود ۳ ماه بوده است
در کل حدود ۹% در حالت ap باقی میمانند که ۵% انها ایرانی هستند
دوستان
من خیلی با سیمون کل کل کردم که حفره ها در اسیا زیاده و ایشون اصرار داشتند که 5% است الان هم نمیدونم حق با کیه چیزی که من دراوردم اینه که دلیل اینکه دو برابر ظرفیت اعلام میکنن اینه که حدود 50% قبلا استقبال نمیکردند ولی در یکی دو سال گذشته خوب این نرخ کم شده و بنابراین در سال 2016 فکر میکنم بسیار کمتر از 2014 و 2015 نفرات اعلام کردن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، p00ya2001 ، bahar101
(2015-07-10 ساعت 17:20)houshym نوشته:  
طبق اخرین فایل سیمون نرخ کلی معتبر نبودن شماره های کیس( کیسهایی که at nvc هستن و کیسهایی که زمان زیادی کارنت شدن ولی هنوز ready هستند یعنی طرف دنبال نکرده) حدود 37% است بنابراین میتوان گفت که تعداد کیسهای واقعی تا شماره ای که الان اعلام کرده اند ( 7650) با دقت بسیار بالا 4778 کیس میباشد که با احتساب متوسط هر نفر در هر کیس در اسیا( ۱.875) میتوان گفت که 8977 نفر تا به الان کاندید واقعی هستند( درصد کسانی که رد شده اند بسیار کم است و باید فرض کرد که اکثر این ادمها اکی هستند) حال با احتساب اینکه ۱۰% از این تعداد واقعی ( عدد دقیق ۹% است) کلا ویزا نمیگیرند( یعنی کلیرنسان اینقدر طولانی میشود که نمیگیرند) انگاه میتوان گفت انها میدانند که 8169 نفر ویزا تا این شماره به اسیا خواهند داد. بنابراین سه فرض محتمل است:
۱- مانند سال قبل حداقل 8500 ویزا بدهند ( احتمال این 50%)باید تا حدود 8600 اعلام کنند
۳- ویزای کمتری بدهند یعنی حدود 8250 ( احتمال 45%) در این حالت حتی 8000 هم کافی است

حدود ۱۰% در حالت ap
حدود 40% کیسهای دیگر شامل نامعتبر( یا اصلا حفره اند یا دنبال نکرده اند) رد شده در حال انتقال و .....

دوستان
من خیلی با سیمون کل کل کردم که حفره ها در اسیا زیاده و ایشون اصرار داشتند که ۵% است الان هم نمیدونم حق با کیه چیزی که من دراوردم اینه که دلیل اینکه دو برابر ظرفیت اعلام میکنن اینه که حدود 50% قبلا استقبال نمیکردند ولی در یکی دو سال گذشته خوب این نرخ کم شده و بنابراین در سال ۲۰۱۶ فکر میکنم بسیار کمتر از ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نفرات اعلام کردن
نپالیها کات آف خوردن اونو به حساب آوردین؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 17:20)houshym نوشته:  

حدود ۱۰% در حالت ap

دوستان
من خیلی با سیمون کل کل کردم که حفره ها در اسیا زیاده و ایشون اصرار داشتند که ۵% است الان هم نمیدونم حق با کیه چیزی که من دراوردم اینه که دلیل اینکه دو برابر ظرفیت اعلام میکنن اینه که حدود 50% قبلا استقبال نمیکردند ولی در یکی دو سال گذشته خوب این نرخ کم شده و بنابراین در سال ۲۰۱۶ فکر میکنم بسیار کمتر از ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نفرات اعلام کردن

دوست من، اگه منظورتون از حفره واقعاً Hole هست و نه کسایی که به مصاحبه نمیرن، حق کاملاً با سیمونه.
حفره ها تا 8600 حدود 5 درصد هست.
از 8600 تا 9100 حدود 38 درصد، و از 9100 به بالا به حدود 70 درصد میرسه.
تا جایی که من اطلاع دارم این حفره ها واقعاً خالی هستن و فرد حقیقی واسشون وجود نداره، کسایی که حاضر نمیشن یا به مصاحبه نمیرن مشمول این داستان نمیشن و شما باید تعدادشون رو به این درصد اضافه کنید اگه میخواید محاسبه ای داشته باشید.
نپالی های کات آف خورده هم که بقول دوستمون Alikh باید وارد محاسبات تون کنید.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، bahar101 ، آزاده_امین ، sinapco ، p00ya2001
سلام به همه دوستان
من آخرین فایل سیاک (سیمون 30 جون) رو در قالب یک فایل جمع کردم. آمار ویزاهای احتمالی قابل صدور پس از کسر درصد رد شده ها رو با کل ویزاهای صادر شده تا اون تاریخ جمع کردم و از کل آمار نهایی سال 2014 کسر کردم. نکته جالب اینه که اگه فرض کنیم KCC بخواد همون آمار پارسال رو به هر قاره بده و تغییر در آمار کل نده، تنها آروپا و آمریکای جنوبی باید تو بولتن آخری کارنتی داشته باشند اونهم به مقدار خیلی جزیی. حالا چه برنامه ای دارن با این مدل کارنت کردن، خدا داند.

[عکس: 9Ic9D.jpg]
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: behdadK ، AliReza.Sh ، ebrahim1e ، HERMES7 ، َalikh ، bahar101 ، rbrb-2015 ، p00ya2001 ، lighthouse
(2015-07-11 ساعت 12:44)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان
من آخرین فایل سیاک (سیمون 30 جون) رو در قالب یک فایل جمع کردم. آمار ویزاهای احتمالی قابل صدور پس از کسر درصد رد شده ها رو با کل ویزاهای صادر شده تا اون تاریخ جمع کردم و از کل آمار نهایی سال ۲۰۱۴ کسر کردم. نکته جالب اینه که اگه فرض کنیم KCC بخواد همون آمار پارسال رو به هر قاره بده و تغییر در آمار کل نده، تنها آروپا و آمریکای جنوبی باید تو بولتن آخری کارنتی داشته باشند اونهم به مقدار خیلی جزیی. حالا چه برنامه ای دارن با این مدل کارنت کردن، خدا داند.

من بقیه منطقه ها را نمیدونم اما در اسیا تا آخر ماه می 300 نفر به مصاحبه نرفتند . اگر همین مقیاس را برای قاره های دیگه داشته باشیم میبینیم کی سی سی درست کارنت کرده نسبت به ویزا های پارسال و انگار منطقیه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: bahar101 ، p00ya2001
درود

آخرین فایل CEAC توسط سیمون بر روی سایتش آپلود شد:

CEAC Data 11 July - BritSimonSays

موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، p00ya2001 ، khalilkhah ، behdadK ، HERMES7 ، ebrahim1e
(2015-07-12 ساعت 07:37)AliReza.Sh نوشته:  درود

آخرین فایل CEAC توسط سیمون بر روی سایتش آپلود شد:

CEAC Data 11 July - BritSimonSays

موفق باشید.

مرسی علیرضا جان که هنوز فعال و یاری دهنده ی دوستانی ، ممنون

مطلبی که لازم میدونم در مورد فایل سیمون بگم اینه که همیشه چند تا اشکال کوچولو توش هست ، یعنی با توجه به حجم کیس ها احتمالا این گزارش ها رو در مدت ۳ ، ۴ روز آماده میکنه و همیشه زیاد دیده میشه که آپدیت های بعضی از دوستان در ۲ ، ۳ روز آخر منتهی به ارائه فایل مربوطه جای تغییر و اصلاح داره
در فایل های قبلی این مورد رو دیده بودم و در این فایل هم مثلا کیس خود من را با اشتباه به ثبت رسونده
البته اشتباهات مربوطه بسیار جزئی و قابل گذشته ولی خوب وجود دارد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، AliReza.Sh ، r.bazargan ، ebrahim1e ، bahar101
در اسیا تا آخر جون 257 کیس نزدیک 462 نفر به مصاحبه نرفتند یعنی ردی شدند ولی مصاحبه نرفتند
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، fa15 ، ebrahim1e ، bahar101
(2015-07-11 ساعت 14:28)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 12:44)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان
من آخرین فایل سیاک (سیمون 30 جون) رو در قالب یک فایل جمع کردم. آمار ویزاهای احتمالی قابل صدور پس از کسر درصد رد شده ها رو با کل ویزاهای صادر شده تا اون تاریخ جمع کردم و از کل آمار نهایی سال ۲۰۱۴ کسر کردم. نکته جالب اینه که اگه فرض کنیم KCC بخواد همون آمار پارسال رو به هر قاره بده و تغییر در آمار کل نده، تنها آروپا و آمریکای جنوبی باید تو بولتن آخری کارنتی داشته باشند اونهم به مقدار خیلی جزیی. حالا چه برنامه ای دارن با این مدل کارنت کردن، خدا داند.

من بقیه منطقه ها را نمیدونم اما در اسیا تا آخر ماه می 300 نفر به مصاحبه نرفتند . اگر همین مقیاس را برای قاره های دیگه داشته باشیم میبینیم کی سی سی درست کارنت کرده نسبت به ویزا های پارسال و انگار منطقیه

سلام
فایل 11 جولای سیمون هم همین اعداد را میگه تقریبا
5215 نفر صادر شده
1126 نفر AP
2490 نفر آماده مصاحبه
که جمعا میشه گفت 8831 نفر که یک تعدادی از آماده ها اصلا به مصاحبه نرفتن که دوستمون مهرداد اشاره کردند 462 نفر هستند و اگر این عدد را از کل نفرات کم کنیم یعنی:
8831-462=8362 نفر
که تقریبا مشابه تعداد ویزای سال 2014 میشود و میتواند یکی از دلایلی باشد که ماه آخر کارنتی نداشتیم
و کی سی سی برای اینکه به رقم 8321 نفر برسه و سهمیه آسیا را پر کند باید همه افراد AP و اماده به مصاحبه را ویزا دهد.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، r.bazargan ، areb1356 ، bahar101
با سلام به همه دوستان.
با توجه به آخرین استخراجی که سیمون از سایت سیاک کرده نتایج زیر مشاهده میشه. فقط اگه کسی از دوستان بتونه آمار دقیقی از کسانی که قبلن Ready بودن و به مصاحبه نرفتن در بیاره میشه تقریب دقیقی ار وضعیت کل ویزاها تا الان برآورد کرد.

[عکس: 9DI9r.jpg]

بر اساس برآورد دوست عزیز مهرداد_123
برای آسیا 462-3437= 2975 نفر جمع کل AP ها و آماده به مصاحبه ها
تعداد ویزای صادر شده = 5215 نفر
کل سهمیه آسیا در صورت صدور ویزا برای همه AP ها و منتظران مصاحبه =
8180 نفر
یعنی در بهترین حالت هم به عدد پارسال نمیرسیم
البته :
البته یک سری داریم که شماره کیسشون زیر 7650 هست ولی بدلیل دیر فرستادن فرم DS260 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردن. اگر این افراد با نامه دومیهای این سری براشون نامه بیاد سهمیه آسیا بیشتر خواهد شد.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ebrahim1e ، bahar101 ، AliReza.Sh
(2015-07-12 ساعت 14:01)areb1356 نوشته:  با سلام به همه دوستان.
با توجه به آخرین استخراجی که سیمون از سایت سیاک کرده نتایج زیر مشاهده میشه. فقط اگه کسی از دوستان بتونه آمار دقیقی از کسانی که قبلن Ready بودن و به مصاحبه نرفتن در بیاره میشه تقریب دقیقی ار وضعیت کل ویزاها تا الان برآورد کرد.

8180 نفر
البته :
البته یک سری داریم که شماره کیسشون زیر 7650 هست ولی بدلیل دیر فرستادن فرم DS260 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردن. اگر این افراد با نامه دومیهای این سری براشون نامه بیاد سهمیه آسیا بیشتر خواهد شد.
این 462 نفر چجوری بدست اوردین. ممنون میشم توضیح بدید
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: mehrdad_123
(2015-07-12 ساعت 21:42)ziba_sunset نوشته:  

8180 نفر
البته :

بعله چرا نمبیشه طبق فابل سیمون در 16/4/2015 کسایی که ردی بودند را انتخاب کردم بعد از اون کسایی که در فایل 30/06/2015 ردی بودند انتخاب کردم حالا کسایی که در هر دو لیست بودند کسایی هستند که نرفتن مصاحبه .شد 257 کیس بعد ضربدر 1.8 کردم شد 462(1.8 ضریب تعداد افراد در هر کیس بگور میانگین در ایران)
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: areb1356
(2015-07-12 ساعت 22:24)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 21:42)ziba_sunset نوشته:  

8180 نفر
البته :

بعله چرا نمبیشه طبق فابل سیمون در 16/۴/۲۰۱۵ کسایی که ردی بودند را انتخاب کردم بعد از اون کسایی که در فایل 30/06/۲۰۱۵ ردی بودند انتخاب کردم حالا کسایی که در هر دو لیست بودند کسایی هستند که نرفتن مصاحبه .شد 257 کیس بعد ضربدر ۱.۸ کردم شد 462(۱.۸ ضریب تعداد افراد در هر کیس بگور میانگین در ایران)
یعنی دونه دونه چک کردی کیسهای دوتا فایل رو؟
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان