کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-11-17 ساعت 20:04)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 22:17)A2000 نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 01:17)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 23:43)sepideh1234 نوشته:  دوستان من توی تاپیک های ٢٠١۵ در مورد بیمه ماشین خوندم, و اینکه اگر اینجا سابقه بیمه ماشین تون رو بگیرید و ترجمه کنید, ایشال

سپيده خانوم با تشكر از شما كه بفكر بقيه بچه ها هم هستيد
ولي نكته اي كه وج
مدیر گرامی آیا اطلاع دارید که این سوابق در ایالات نیویورک و نیوجرسی هم بدرد میخوره یا خیر ؟
عرض كنم خدمتتون كه يادمه يكي از دوستان در سانفرانسيسكو ازين موضوع بهره بردند (الب
دو تا مورد در این باره پیدا کردم
یکی از دوستان در ایالت میشیگان که اسم بیمه شون (Farmer) بوده
و اونیکی در کالیفرنیا اسم بیمه (AAA) که خب خیلی معروفه
توضیحش اینه که اگر سه سال به بالا تصادف نداشته باشید بعنوان گود درایور محسوب میشید و مشمول حدود 30% تخفیف خواهید شد.
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، mehdihk ، lighthouse ، j.modarres ، matin86
(2015-11-22 ساعت 12:37)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 01:17)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 23:43)sepideh1234 نوشته:  دوستان من توی تاپیک های ٢٠١۵ در مورد بیمه ماشین خوندم, و اینکه اگر اینجا سابقه بیمه ماشین تون رو بگیرید و ترجمه کنید, ایشال

سپيده خانوم با تشكر از شما كه بفكر بقيه بچه ها هم هستيد
ولي نكته اي كه وج
مدیر گرامی آیا اطلاع دارید که این سوابق در ایالات نیویورک و نیوجرسی هم بدرد میخوره یا خیر ؟
عرض كنم خدمتتون كه يادمه يكي از دوستان در سانفرانسيسكو ازين موضوع بهره بردند (الب
توضیحش اینه که اگر سه سال به بالا تصادف نداشته باشید بعنوان گود درایور محسوب میشید و مشمول حدود 30% تخفیف خواهید شد.
سلام لطفا بگین از کدوم سایت پیداکردین.میخوام درمورد سیاتل بدونم.ممنونم
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان:
(2015-11-22 ساعت 15:32)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-22 ساعت 12:37)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 01:17)Interuniversal نوشته:  سپيده خانوم با تشكر از شما كه بفكر بقيه بچه ها هم هستيد
ولي نكته اي كه وج
سلام لطفا بگین از کدوم سایت پیداکردین.میخوام درمورد سیاتل بدونم.ممنونم
سلام
از تو همين تاپيك ها تو امضاي يكي از دوستان بود
سياتل و كه خودتون ميتونيد تو تاپيكش مطرح كنيد ولي من از rezaa ميپرسم براتون كه آشنا هم داره براي بيمه ماشين
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، lighthouse
سلام. دوستان هزینه صدور ویزای امریکا چیزی جدا از 330 دلاری هست که به حساب سفارت میریزیم؟
مشاهده نتیجه: 7 ژوئن
کیس نامبر: **2016AS28
وضعیت کیس: 2 نفر، برنده خانم، با اسپانسر، بدون کار دولتی، معافیت سربازی
ارسال فرم: 1 ژولای
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
محل مصاحبه: انکارا (خودشون تغییر به ابوظبی)
نتیجه: ویزا یکضرب Smile
جمع تقریبی هزینه ها قبل از مهاجرت: 11 میلیون تومان
مقصد: مریلند
تشکر کنندگان:
(2015-11-22 ساعت 22:03)FMMM نوشته:  سلام. دوستان هزینه صدور ویزای آمریکا چیزی جدا از 330 دلاری هست که به حساب سفارت میریزیم؟

سلام دوست عزیز
هزینه مصاحبه و صدور ویزا فقط همون 330 دلار هست ولی در صورت دریافت ویزا باید قبل از ورود به خاک آمریکا به ازای هر نفر 165 دلار دیگه بپردازید.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: ستوده ، Interuniversal ، FMMM ، behjan ، matin86 ، marysa
دوستان من زمانی که در امارات بودم جهت باز کردن ایمیلم یه مشکلی برام پیش اومد.من میخواستم با اینترنت هتل وارد ایمیلم بشم که پیغامی مبنی بر این که جون میهمان هستم باید یک سکوریتی نامبر به غیر از پسورد رو وارد کنم و در ادامه از من محل تولد پدرم رو میپرسید که من وارد کردم و سیستم errorداد و دوباره که وارد کردم باز هم نپذیرفت و ایمیلم برای 12 ساعت قفل شد.کسی از دوستان تجربه ای داره؟در هر حال تا زمانی که امارات بودم نتونستم وارد ایمیلم بشم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 13:30)a4542 نوشته:  دوستان من زمانی که در امارات بودم جهت باز کردن ایمیلم یه مشکلی برام پیش اومد.من میخواستم با اینترنت هتل وارد ایمیلم بشم که پیغامی مبنی بر این که جون میهمان هستم باید یک سکوریتی نامبر به غیر از پسورد رو وارد کنم و در ادامه از من محل تولد پدرم رو میپرسید که من وارد کردم و سیستم errorداد و دوباره که وارد کردم باز هم نپذیرفت و ایمیلم برای 12 ساعت قفل شد.کسی از دوستان تجربه ای داره؟در هر حال تا زمانی که امارات بودم نتونستم وارد ایمیلم بشم.
مشکلی نیست.سیستم یاهو و این قبیل سرویس ها به این شکل کار میکنند که اگه از یک آی پی خارج و یا با استفاده از پ ر و ک س ی ها و برنامه های نظیر اینها برای باز کردن ایمیلتون استفاده کنید برای اینکه بدونه خود شما هستید و هک نشدید سوالهای سکیوریتی میپرسه یا یک کد براتون ارسال میکنه که دراین حالت ارور داده و لاک کرده.
دوباره اینجا با همون سیستم همیشگیتون چک کنید درست خواهد شد.

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: lighthouse ، Siamak ، sahar2016 ، matin86 ، j.modarres ، پرسپولیس6
با عرض سلام و ادب به دوستان و خسته نباشید
میخواستم از دوستان خواهش کنم در رابطه با تجارب خودشون در خصوص یادگیری و مکالمه زبان انگلیسی هم مطلب بزارند
چون فکر میکنم بیشترین چیزی که در لحظه ورود و بعد از اوون بهش نیاز پیدا میکنیم همین مکالمه زبانه
مثلا من شنیدم مکالمه به روش clc نسبتا خوب و سریع هست و یا روش های دیگه مثل یادگیری به روش زبان مادری و ...
لطفا دوستان عزیز اگر تجربه و یا اطلاعاتی در این خصوص دارند به بقیه هم انتقال و ما رو یاری کنند . با تشکر و سپاس فراوان
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: Interuniversal ، j.modarres ، sweety.alireza
(2015-11-23 ساعت 20:02)omid40 نوشته:  با عرض سلام و ادب به دوستان و خسته نباشید
میخواستم از دوستان خواهش کنم در رابطه با تجارب خودشون در خصوص یادگیری و مکالمه زبان انگلیسی هم مطلب بزارند
چون فکر میکنم بیشترین چیزی که در لحظه ورود و بعد از اوون بهش نیاز پیدا میکنیم همین مکالمه زبانه
مثلا من شنیدم مکالمه به روش clc نسبتا خوب و سریع هست و یا روش های دیگه مثل یادگیری به روش زبان مادری و ...
لطفا دوستان عزیز اگر تجربه و یا اطلاعاتی در این خصوص دارند به بقیه هم انتقال و ما رو یاری کنند . با تشکر و سپاس فراوان
امید جان سلام
تاپیک مربوطه در انجمن وجود داره و دوستان مطالب و تجربیات خوبی رو بیان کردند.میتونی اونجا رو یه نگاه بندازی

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: omid40 ، j.modarres
(2015-11-23 ساعت 22:04)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 20:02)omid40 نوشته:  با عرض سلام و ادب به دوستان و خسته نباشید
امید جان سلام
تاپیک مربوطه در انجمن وجود داره و دوستان مطالب و تجربیات خوبی رو بیان کردند.میتونی اونجا رو یه نگاه بندازی
مرسی .ببخشید من ندیدم الان میرم سراغش. ممنون از راهنماییت
تشکر کنندگان:
ببخشید توو انجمن خصوصی برندگان 2016 که نبود میشه لطف کنید آدرسشو بدید
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 22:11)omid40 نوشته:  ببخشید توو انجمن خصوصی برندگان ۲۰۱۶ که نبود میشه لطف کنید آدرسشو بدید

تو اينجا
http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%85...%B7?page=1
و بسيار مفصل تر در اينجا

http://www.mohajersara.com/Forum-%D8%A2%...A%AF%DB%8C

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: ستوده ، omid40 ، behjan ، sahar2016
سلام به همه دوستان
نميدونم جاي درستي رو براي صحبتم انتخاب كردم يا نه، ولي اين چند روز جوّ مهاجر سرا رو متفاوت از گذشته ميبينم.
نظري در مورد هيچ كدوم از طرفين ندارم و قصد قضاوت در مورد درست و غلطي صحبت ها ندارم.
فقط دوست دارم روابط صميمي گذشته مهاجرسرا دوباره برقرار بشه و ديگه شاهد بحث هاي بي مورد نباشيم.
نميدونم چرا ما ٢٠١٦ ايي ها نميتونيم به صميميت و صداقت بچه هاي ٢٠١٥ باشيم.
البته بازم دير نيست، اميدوارم همه مون در اين برهه زماني سخت دنيا در راهي كه گام برداشتيم موفق باشيم.
به اميد روزهاي بهتر
شاد باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: lighthouse ، Hana2015 ، mehdihk ، omid40 ، matin86 ، Interuniversal
سلام دوستان می خواستم نظرتون رو راجع به طرح اخیر مجلس نمایندگان آمریکا در مورد کسانی که به ایران سفر کرده اند بدانم و این که آیا با این وضعیت به ایرانی ها ویزا می دهند تکلیف برندگان لاتاری چیست
**Case number : 1xxx‎
Dv ‎260 : 28 may‎
Interview: ‎second week of november‎
Abu ‎dhabi‎
Up ‎dates: 18November‎
Ceac ‎update: ‎
25 ‎January‎
Clearance .31 March
تشکر کنندگان:
(2015-12-09 ساعت 09:16)417881 نوشته:  سلام دوستان می خواستم نظرتون رو راجع به طرح اخیر مجلس نمایندگان آمریکا در مورد کسانی که به ایران سفر کرده اند بدانم و این که آیا با این وضعیت به ایرانی ها ویزا می دهند تکلیف برندگان لاتاری چیست
اين طرح كه البته اميدوارم رأي نياره در واقع ربطي به شرايط ما نداره و خيالتون راحت كه ما پروسه كلييرنس را با و بدون اين طرح طي خواهيم نمود.Tongue
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: 417881 ، Rira_1982 ، behjan ، Hana2015 ، matin86 ، Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان