کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
(2015-05-17 ساعت 16:09)saboteur نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 14:53)alirezasadrearhami نوشته:  با سلام دوستان من ۱ سال ديگه دانشجو هستم حالا لاتاري برنده شدم و كيس حدود 3500 دارم براي مشكل سربازيم بايد چكار كنم براي مصاحبه مي تونم با وثيقه برم و بيام اما بعدش چي؟

سلام
شما هیچ مشکلی در این مورد ندارید و براحتی میتونین از کشور با وثیقه خارج بشین ویزا بگیرید و به ایران برگردید

خيلي ممنون از پاسختون فقط ميشه بگيد بعدش اگه بخوام پاس سفيد بگيرم و برگردم ايران و سربازي برم آيا روي روند سيتيزن شدن تاثيري داره؟
شرايط پاس سفيد هم اگه لينك بدين بخونم كه واقعا عاليه
تشکر کنندگان:
تشکر ازین که انقد کامل جوابگوی سوالات هستید.
من برنده شدم و همین امروز فهمیدم با کیس نامبر 64xx
من لیسانس عمرانم و در فرجه یکساله قصدم این بود برای المان ادامه تحصیل اقدام کنم همین امسال که دیگه لاتاری بردم حالا سوالم اینه برای رفتن به آمریکا و نوع ویزاش مشکلی بابت سربازی نمیخورم جدا از خروج از کشور برای ویزا ؟ منظورم اینه من آلمان تحصیلی میخواستم برم و با معافیت تحصیلی من مدارک اصل دیپلم و دانشگاه رو میگرفتم الان چه میشه کرد ؟
پذیرش در آمریکا بگیرم؟یا نیازی نیس؟ممنون میشم راهنمایی کنید و اگه مشکل سربازی میخورم میشه برای آلمان اقدام کنم ازونجا برم برای سفارت آمریکا تو آلمان ؟ممنون میشم کمکم کنید
تشکر کنندگان: آلیس-1980
دوستان تورو خدا کمک کنید اونایی که سربازی نرفتن و مدرک دیپلم و پیششون رو طبق قانون جدید بهشون نمیدن چکار باید بکنن ؟ با وثیقه سفر غیر علمی خارج شن که مدارکشونو بهشون نمیدن////چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 16:07)sinar نوشته:  دوستان تورو خدا کمک کنید اونایی که سربازی نرفتن و مدرک دیپلم و پیششون رو طبق قانون جدید بهشون نمیدن چکار باید بکنن ؟ با وثیقه سفر غیر علمی خارج شن که مدارکشونو بهشون نمیدن////چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با کارت دانشجویی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی را میدن من خودم همینطور گرفتم
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 16:29)alirezasadrearhami نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 16:07)sinar نوشته:  دوستان تورو خدا کمک کنید اونایی که سربازی نرفتن و مدرک دیپلم و پیششون رو طبق قانون جدید بهشون نمیدن چکار باید بکنن ؟ با وثیقه سفر غیر علمی خارج شن که مدارکشونو بهشون نمیدن////چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدا نمیده دیگه مدرسه
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 16:32)sinar نوشته:  

جدیدا نمیده دیگه مدرسه
من هفته پیش گرفتم نمیدونم شما را چرا ندادن
تشکر کنندگان:
دوستان کسی اطلاع داره که ایا اگر به جای وثیقه 15 میلیون خروج از کشور دانشجو سرباز ها وثیقه ضمانت سپرده 18 ملیونی بزاریم و خوب بر هم که نمی گردیم با این سپرده چکار میکنند؟
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 17:07)alirezasadrearhami نوشته:  

جدیدا نمیده دیگه مدرسه
من هفته پیش گرفتم نمیدونم شما را چرا ندادن
واقعا نمیدونم چرا؟من اراک درس خوندم.حالا اگه اصل دیپلمو داشته باشیم دیگه مشکلی نمیخوریم ؟ اینکه چجوری خارج شیم از کشور؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 18:29)zhila1393 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره که ایا اگر به جای وثیقه 15 میلیون خروج از کشور دانشجو سرباز ها وثیقه ضمانت سپرده 18 ملیونی بزاریم و خوب بر هم که نمی گردیم با این سپرده چکار میکنند؟
احتمالا ضبط میشه به نفع دولت
تشکر کنندگان:
از دوستانی که تجربه لطفا کمک کنن این مسئله خدمت و سربازی رو حل کنیم.من که الان تو فرجه یکسالم.میخوام جوری خارج شم از ایران که مدارک لیسانسمو بگیرم (ریز نمراتمو خریدم برای ادامه تحصیل اصل دانشنامه نیازه؟یا گواهی موقت ترجمه شده که تاییده وزرات هم نداره اوکیه ؟) هم اینکه بتونم برگردم ایران و غیبت نخورم؟ من الان یک راه گرفتن پاس سفیده که باید اینجور که میگن یک ماه امریکا بمونی.که بعضیا هم میگن نیازی نیس یه آدرس مطمین که بدی برات گرین کارتتو آشناهات تو امریکا میتونن پست کنن ایران.که اینو میخوام دوستان باتجربه راهنمایی کنن.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من میخوام تا آخرین مرحله ی کارم یعنی تا زمانی که ویزا رو نگرفتم به هیچ کس چیزی نگم و کسی نفهمه خصوصا محل کارم. حالا سوالم اینه که زمانی که برای مصاحبه از کشور خارج میشم ممکنه محل کارم که ارگان دولتی هست متوجه خروجم از کشور بشه.؟ چون به دلیل خدمت رفتن و کار دولتی ۱۰۰٪ ویزای یکضرب نمیگیرم و بازم باید برم.
{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 14:48)َalikh نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 18:29)zhila1393 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره که ایا اگر به جای وثیقه 15 میلیون خروج از کشور دانشجو سرباز ها وثیقه ضمانت سپرده 18 ملیونی بزاریم و خوب بر هم که نمی گردیم با این سپرده چکار میکنند؟
احتمالا ضبط میشه به نفع دولت

اصولا بانكها در زمان سررسيد ضمانتنامه كه پنج ساله است تا زماني كه نظام وظيفه درخواست نكنه سپرده رو نميبندن ولي سپرده گذار هم نميتونه سپرده رو آزاد كنه و فقط ميتونه سودش رو بگيره اين يعني عملا اون پول مال شما نيست
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: amin_j
با سلام، من از برندگان لاتاری 2016 هستم و با کیس نامبر خیلی پایین.
دو ماه پیش اخراج آموزشی شدم از مقطع ارشد ( بدلیل چند ترم غیبت). مدیر آموزش هم یجورایی باهام مشکل داره. میگه اخراج شدی دوباره برو کنکور بده بیا ثبت نام کن!!
من الان چکار میتونم کنم برای گرفتن پاسپورت؟؟؟
رفتم پلیس +10 ، گفتن با همون نامه اخراجی بهت پاسپورت و اجازه خروج میدن. چون هنوز 10 ماه از فرجه باقی مونده. ولی رفتم نظام وظیفه میگن نمیشه! فقط برا فارغ التحصیلاست!
الان چکار کنم خیلی گیجم.
آشنا دارید تو نظام وظیفه تهران بپرسید؟ یا باید برم تهران حضوری بپرسم؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 11:49)nahid.t نوشته:  دوست ما رفت عراق از اونجا رفت دبي بعد هم ويزاي يك ضرب گرفت از دبي رفت امريكا پاس سفيد گرفت اومد ايران البته ايشون دانشجو بود و ١/٥سال از درسش مونده بود

سلام دوست عزیز
میشه راجع به پاس سفید یخرده بیشتر توضیح بدین!
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 16:09)saboteur نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 14:53)alirezasadrearhami نوشته:  با سلام دوستان من ۱ سال ديگه دانشجو هستم حالا لاتاري برنده شدم و كيس حدود 3500 دارم براي مشكل سربازيم بايد چكار كنم براي مصاحبه مي تونم با وثيقه برم و بيام اما بعدش چي؟

سلام
شما هیچ مشکلی در این مورد ندارید و براحتی میتونین از کشور با وثیقه خارج بشین ویزا بگیرید و به ایران برگردید

اگه یه بار با وثیقه از کشور خارج بشیم، برای دفعه بعد که بخواهیم وباره با وثیقه خارج بشیم محدودیت زمانی وجود داره؟ یعنی مثلا ممکنه که تا 6 ماه یا یک سال دوباره نشه از وثیقه استفاده کرد؟

جدیدا نمیده دیگه مدرسه

من دیروز رفتم مدرسه پرسیدم
گفتن میدن!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان