کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟
(2015-06-17 ساعت 16:29)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-17 ساعت 15:48)1362amin1362 نوشته:  دوستان اینجا چرا انقدر بی حس و حال شده.
این تاپیک رو رضای عزیز افتتاح کرده. یکم راه بندازیدش تور و خداRolleyes
امین آقای عزیز. خب شما از خودت شروع کن یه پیشنهادی چیزی ... Big Grin
من که هنوز وارد دوران کلیرنس نشدم ولی خودم خیلی وقته که دارم سریال میبینم. سریال های ا.م.ر.ی.ک.ا.ی.ی ببینید اونم به زبان اصلی. اگه میتونید که با زیرنویس انگلیسی ببینید اگرم نه زیرنویس فارسی. حداقل مزیتی که داره ایناست : Listening تون به شدت قوی میشه. و اینکه با فرهنگ شون آشنا میشید، فرهنگ و شوخی ها و احترام ها و ...
من واسه شروع Modern Family رو بهتون پیشنهاد میکنم که هم سریال بروزی هست و هم به راحتی همه ی فصل هاش رو میتونید از اینترنت یا بازار تهیه کنید. زیرنویس هم که خدا بده برکت همه جا پیدا میشه.
موفق باشید.
من پيشنهاد ميكنم كه سريال ها رو به زبان اصلي و بدون هيچ زيرنويسي ببينيد چرا كه وقتي از مهارت بينايي استفاده ميكنيد تا حد زياده شنوايي رو مهار ميكنه
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، nora-nora ، ریحانا ، vahidbaq ، mordad ، victor2016 ، ازاده حسيني
سلام دوستان عزیزم ؛ قابل توجه دوستانی که کلیر شده اند و در مرحله اولین سفر به امریکا هستند من دارای مستر کارد با موجودی 500 دلار می باشم و می توانم شما را در پرداخت 165 دلار کمک کنم دوستانی که مایل هستند این کار را برایشان انجام دهم می توانند به من پیغام دهند . (ترجیحا خانواده 3 نفره )
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: nora-nora ، hamid99 ، mordad
(2015-05-25 ساعت 11:36)tajhizgaran نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 08:16)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 19:29)Iaccept نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:04)tajhizgaran نوشته:  از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .

ببخشید میشه اگه تحقیق کردین یکمی بیشتر شرح بدین
مثلا وظایف یه مهندس مکانیک برا شغلی ک با این عنوان استخدام میشه چیه!؟
تویه ایران ک بیشتر نصب تجهیزات مثل چیلر و کولر گازیو ... وبعید میدونم ساخت و یا طراحی داشته باشیم!!!

سلام
منم مشتاقم بيشتر در مورد HVAC بدونم كه زمينه كاريش در چه سطحي هست البته من شنيدم كه واسه هر زمينه كاري بايد لايسنس امريكا رو بگيري يعني يه دوره بايد بگذروني و لايسنس بگيري يا سرتيفيكت درسته؟

دوستان عزیز ، اگر در هر زمینه این رشته از طراحی تا اجرا و تعمیرات اگر واقعا مهارت داشته باشید بدون لایسنس در آمریکا هم میشه اینجا خوب کار کرد . باز هم تاکید می کنم واقعا کار بلد باشید

http://www.tabadolkar-trainingcenter.com/
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: ریحانا ، p00ya2001 ، nora-nora ، mordad
خوب، کتابی هست به نام "چه کسی پنیر مرا جابجا کرده" این کتاب رو شاید خیلی ها خونده باشن
خوندن دوباره اش بد نیست Smile

شادیتان مستدام
لینک دانلود
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، laleht ، ریحانا ، SAAM_60 ، 1362amin1362 ، mordad
[عکس: j0ue_img_1916_thumb.jpg]

والا
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، laleht ، ریحانا ، 1362amin1362 ، ebrahim1e ، mordad
(2015-08-06 ساعت 15:26)HERMES7 نوشته:  خوب، کتابی هست به نام "چه کسی پنیر مرا جابجا کرده" این کتاب رو شاید خیلی ها خونده باشن

شادیتان مستدام
لینک دانلود

تشكر مدير جان
بيصبرانه منتظر كليري شما و ديگر دوستان عزيز هستمSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، 1362amin1362 ، mordad
https://en-maktoob.news.yahoo.com/25-com...01270.html
بنظرم خواندنش خوبه .درخصوص 25 عادت آمریکایی که در کشورهای دیگر آزاردهنده هست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Abdorrezaa ، hilda60 ، Amir.AA ، 1362amin1362 ، HERMES7 ، mordad
(2015-08-06 ساعت 15:26)HERMES7 نوشته:  خوب، کتابی هست به نام "چه کسی پنیر مرا جابجا کرده" این کتاب رو شاید خیلی ها خونده باشن

شادیتان مستدام
لینک دانلود

در جواب این کتاب یه کتاب طنزی هست به اسم "من پنیر تو را برداشتم" نوشته "دارل بریستو باوی" که خوندنش خالی از لطف نیست. کلی نکته ریز و درشت بامزه داره.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، ریحانا ، 1362amin1362 ، HERMES7 ، Siamak ، mordad ، victor2016
دوستان زمان کلیرنس چک اونقدر ها استرس اور نیست.من اردیبهشت تو همون مصاحبه ویزامو گرفتم و شوهرم کلیرنس چک خورد. خیلی استرس شدم. کمتر از یکماه جوابش اومد و رفت ویزاشو گرفت.باورم نمیشه
تشکر کنندگان: ریحانا ، Amir.AA ، 1362amin1362 ، mordad
سلام بچه ها من وهمسرم چهارشنبه مصاحبه داشتیم ابوظبی من معاف بودم وخودم وخانومم شغلمون خصوصی بود ولی افیسر خانوم که امریکایی بودند گفتندپرونده شما باید یک سری مراحل اداری راطی کند وبین دوهفته تا یکماه توسایت چک کنید ویک برگه سفید به ما داد ما که قفل کرده بودیم رفتیم بیرون وناامید چون تا اخرسپتامبر که ویزا لاتاری تموم میشه یکماه بیشتر باقی نمونده وشنبه شب برگشتیم ایران ولی فردا صبح یکشنبه از سفارت یه خانوم ایرانی تماس گرفت گفت روند اداری شما تمام شده پاسپورتها رابیارید تا ویزا صادرشود تعجب کردم تو4روز این روند به اتمام رسیده ومن هم سریع پاسپورتها را دادم یکی از فامیل که داشت میرفت دبی شانس من وپاسپورت ها راتحویل دا. د وگفت یکشنبه بیا ویزا گرفت پس بچه ها نا امید نباشید

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، areb1356 ، Amir.AA ، nora ، ریحانا ، mordad ، ho_tasha ، nara ، hassan8ir
(2015-08-31 ساعت 01:27)Amir_California نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 11:35)p00ya2001 نوشته:  

شادیتان مستدام
لینک دانلود

تشكر مدير جان
بيصبرانه منتظر كليري شما و ديگر دوستان عزيز هستمSmile

بسيار عالي ???

با سلام و تشكر از كتابي كه معرفي كرديد، با اينكه سالها پيش خونده بودم ولي الان با نگرش جديد ، مفهوم جديدي برام داشت.
يه سوالي كه در مورد كلير نس برام پيش اومده اينكه ساعت و روزهاي خاصي اسامي كلير شده ها اعلام ميشه؟ يعني چند بار در روز بايد سايت رو چك كنيم؟
ممنون ميشم پاسخ بديد.
تشکر کنندگان: mordad
سلاااااااااااااااااااااااااااااام
صبح همی بخیر
روز پر از شادی و کلیری برای همه عزیزان آرزو میکنم
کاربران در حال بازدید این موضوع: mordad!!! مگه میشه؟ مگه داریم؟ پس کجایین شماها؟ تا حالا تنهایی تو هیچ تاپیکی نبودم Smile)) هیجان زده شدم
ممنون از ایجاد این تاپیک خوب و شاد و پر از انرژی مثبت
اینم یه عالمه انرژی مثبت اول صبح ++++++++++++++++++++...++++++++++++++++++++++
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، areb1356 ، Siamak ، ریحانا ، nara
من که میگم اول زبان
دوم زبان
سوم زبان
بعدش هر چیز دیگه ای.
گواهینامه بین المللی هم که از واجباته
در مورد مدارک فنی حرفه ای هم یکی از آشناهای ما میگفت حتی بیشر از مدارک دانشگاهی به درد میخوره! حالا اینکه واقعا اینجوری هست یا نه رو من نمیدونم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، nara
(2015-09-01 ساعت 08:43)mordad نوشته:  من که میگم اول زبان
دوم زبان
سوم زبان
بعدش هر چیز دیگه ای.
گواهینامه بین المللی هم که از واجباته
در مورد مدارک فنی حرفه ای هم یکی از آشناهای ما میگفت حتی بیشر از مدارک دانشگاهی به درد میخوره! حالا اینکه واقعا اینجوری هست یا نه رو من نمیدونم.

دوست عزيز سلام ... البته كه زبان مهمه ...اما قبل از اون پشتوانه مالي مهمه كه شما شش ماه دقدقه كار پيدا كردن رو نداشته باشيد.... يه سوال هم داشتم !!!! شما از دسامبر تا حالا كلير نشديد...
(2015-08-26 ساعت 22:55)alihaghani1472 نوشته:  سلام بچه ها من وهمسرم چهارشنبه مصاحبه داشتیم ابوظبی من معاف بودم وخودم وخانومم شغلمون خصوصی بود ولی افیسر خانوم که آمریکایی بودند گفتندپرونده شما باید یک سری مراحل اداری راطی کند وبین دوهفته تا یکماه توسایت چک کنید ویک برگه سفید به ما داد ما که قفل کرده بودیم رفتیم بیرون وناامید چون تا اخرسپتامبر که ویزا لاتاری تموم میشه یکماه بیشتر باقی نمونده وشنبه شب برگشتیم ایران ولی فردا صبح یکشنبه از سفارت یه خانوم ایرانی تماس گرفت گفت روند اداری شما تمام شده پاسپورتها رابیارید تا ویزا صادرشود تعجب کردم تو۴روز این روند به اتمام رسیده ومن هم سریع پاسپورتها را دادم یکی از فامیل که داشت میرفت دبی شانس من وپاسپورت ها راتحویل دا. د وگفت یکشنبه بیا ویزا گرفت پس بچه ها نا امید نباشید

سلام و عرض تبريك
شما 19 اگوست مصاحبه داشتيد و 23 آگوست كلير شديد ....منظورتون دقيقا اين بود؟
واقعا تبريك

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان