کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2016-03-08 ساعت 00:11)mobydick نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 23:58)matin.sh نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 23:47)saeidfireboy67 نوشته:  با سلام
این مرحله دوم مربوط به بعد از مصاحبه است یا قبل مصاحبه ؟
سلام
برای قبل از مصاحبه است
چرا بدون داشتن اطلاعات دقیق جواب میدین؟!! این مرحله مربوط به بعد از مصاحبه و بعد از گذروندن AP و کلیر شدنه که متقاضی ویزا باید پاسپورتش رو بر خلاف گذشته به اداره ی پست تحویل بده
بله حق با شماست عذرخواهی میکنم حواسم نبود
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: jaberi1986
(2016-03-08 ساعت 00:38)matin.sh نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 00:11)mobydick نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 23:58)matin.sh نوشته:  سلام
برای قبل از مصاحبه است
چرا بدون داشتن اطلاعات دقیق جواب میدین؟!! این مرحله مربوط به بعد از مصاحبه و بعد از گذروندن AP و کلیر شدنه که متقاضی ویزا باید پاسپورتش رو بر خلاف گذشته به اداره ی پست تحویل بده
البته در حسن نیت شما شکی نیست یه وقتایی عجله تو خوبی کردن در حق بقیه دقت رو پایین میاره
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
تشکر کنندگان:
(2016-03-08 ساعت 00:39)mobydick نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 00:38)matin.sh نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 00:11)mobydick نوشته:  چرا بدون داشتن اطلاعات دقیق جواب میدین؟!! این مرحله مربوط به بعد از مصاحبه و بعد از گذروندن AP و کلیر شدنه که متقاضی ویزا باید پاسپورتش رو بر خلاف گذشته به اداره ی پست تحویل بده
البته در حسن نیت شما شکی نیست یه وقتایی عجله تو خوبی کردن در حق بقیه دقت رو پایین میاره
بله همینطوره خوب عکس هارو نکاه نکردم فکر کردم مرحله اولشه خیلی خوب شد شما بودید و اشتباه منو تصحیح کردید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: mobydick
سلام دوستان
من برای 2 می مصاحبه دارم.
دعوتنامه امروز صادر شد.
موقع ثبت نام به کیس نامبر گیر میداد که طبق نوشته های آموزشی این تاپیک، نشون دهنده این هست که هنوز دیتابیس سایت آپدیت نشده و هنوز کارنتی های ماه may به سایت وارد نشده. دوستان گفتند چند روز صبر کنند.
با این حال من نامه را طبق فرمتی که که در سایت زده بود برای esee_contactus+tr+ivcasenumber+fa@visaops.net ارسال کردم.

امیدوارم مشکلی نباشد.

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:
(2016-03-27 ساعت 00:20)Amir.Mansoury نوشته:  سلام دوستان
دعوتنامه امروز صادر شد.
موقع ثبت نام به کیس نامبر گیر میداد که طبق نوشته های آموزشی این تاپیک، نشون دهنده این هست که هنوز دیتابیس سایت آپدیت نشده و هنوز کارنتی های ماه may به سایت وارد نشده. دوستان گفتند چند روز صبر کنند.
با این حال من نامه را طبق فرمتی که که در سایت زده بود برای esee_contactus+tr+ivcasenumber+fa@visaops.net ارسال کردم.

امیدوارم مشکلی نباشد.

مگه قرار است نامه اي را به جايي ارسال كنيم؟؟ من منظور شما را متوجه نميشم!
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من میخواستم بدونم نزدیکترین پست به سفارت ، کدوم مرکز پستی هست در انکارا ؟
تشکر کنندگان: siyasiya
(2016-03-29 ساعت 12:38)sara_ka نوشته:  سلام دوستان

دقیقا. منم همین سئوال رو داشتم.
به علاوه اینکه اگر ایشالا ویزا یکضرب بگیریم، از روز مصاحبه چند روز طول میکشه تا ویزا آماده تحویل بشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 16:27)siyasiya نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 12:38)sara_ka نوشته:  سلام دوستان

دقیقا. منم همین سئوال رو داشتم.
به علاوه اینکه اگر ایشالا ویزا یکضرب بگیریم، از روز مصاحبه چند روز طول میکشه تا ویزا آماده تحویل بشه؟
بيشتر دوستان پست يني شهير رو انتخاب ميكنند كه شنبه ها هم بازه و تا سفارت تقريبا يك ربع ده دقيقه راهه پياده البته
در مورد اماده شدن ويزا دوستان در اون تاپيك آنكارا پاسخ شمارو دادن ولي بين سه تا پنج روز كاري طول ميكشه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: dv2017 ، Danoosh ، jaberi1986 ، siyasiya
دعوتنامه امروز صادر شد.

امیدوارم مشکلی نباشد.

دوستان عزیز

منم میخوام در CSC Visa Information Service ثبت نام کنم، اما به شماره پرونده من هم گیر میده و میگه که "برای ملاقات آماده نیست"
چکار کنم؟
یعنی همه ما باید نامه ای به این ایمیل بفرستیم؟
این فرمتی که برای ایمیل گفته رو من متوجه نمیشم...!
تشکر کنندگان:
(2016-03-30 ساعت 20:27)siyasiya نوشته:  
دعوتنامه امروز صادر شد.

امیدوارم مشکلی نباشد.

دوستان عزیز

منم میخوام در CSC Visa Information Service ثبت نام کنم، اما به شماره پرونده من هم گیر میده و میگه که "برای ملاقات آماده نیست"
چکار کنم؟
یعنی همه ما باید نامه ای به این ایمیل بفرستیم؟
این فرمتی که برای ایمیل گفته رو من متوجه نمیشم...!
دوستان باید یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه تو سیستم ثبت نام کنید. چرا اینقدر عجله دارین؟!! اگه آنکارا هستین هم وقت دکتر و هم ثبت ptt رو باید یک ماه قبل حداکثر انجام بدین. نگران نباشین هیچ کار سختی نیست و اگه به وقتش انجام بشه هر کدومش پنج دقیقه بیشتر زمان نمی بره. استرس منتظر جواب ایمیل بودن و این همه عجله رو من متوجه نمیشم! بی نگرانی به فکر جمع آوری مدارک و آمادگی واسه مصاحبه باشین و از همه واجب تر تو این مقطع کارت واکسن بین المللی

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
تشکر کنندگان: siyasiya
سلام
وقت مصاحبه ما اعلام شده و من باید هر چه سریعتر مدارکو پست کنم. ولی هر کاری میکنم موفق نمیشم ثبت نام cscانجام بدم. لطفا هر کس میتونه منو راهنمایی کنه Sad
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 12:45)jaberi1986 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 17:46)jaberi1986 نوشته:  آموزش ثبت نام بخش اول  CSC

مرحله دوم

مرحله دوم تکمیل فرم csc (این قسمت برای افرادی انجام میشه که ایمیل از سفارت دریافت کردن و مراحل اداریشون تموم شده)
از تاریخ 01-March-2016 باید این مراحل ثبت نام در CSC رو تکمیل کنین. (ادامه ثبت نام قبلیتونه)
در این قسمت شما نیاز نیست پاسپورتو ببرین سفارت ، باید مراحل ثبت نامو انجام بدین و رسید ارسال مدارکو دریافت کنین و پرینت بگیرین و بعد رفتین آنکارا باید پاسپورت و بقیه مدارک که تو ایمیل ازتون خواستن (مثل پرینت ایمیل و اگر دارین مدیکال رو تمدید میکنین ، پاکت دربسته مدیکال و خلاصه تو ایمیل گفته شده و به ایمیل دریافتیتون مراجعه کنین.) بدین به یکی از مراکز پستی PTT ، تا اونا مدارک و پاسپورتتونو بفرستن سفارت و مجدادا با مراجعه به دفتر پستی که انتخاب کردین و رسید دریافتی که قبل از مصاحبه فرستادین سفارت با اون رسید هم میرین پاسپورتتونو میگیرین از پست PTT

سلام. من وقتی وارد سایت میشم اصلا به این قسمتها که شما گفتید نمیره! حتی نوع ویزا خودبخود به غیر مهاجرتی تبدیل میشه. میشه منو راهنمایی کنید؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 14:32)narges1234 نوشته:  سلام. من وقتی وارد سایت میشم اصلا به این قسمتها که شما گفتید نمیره! حتی نوع ویزا خودبخود به غیر مهاجرتی تبدیل میشه. میشه منو راهنمایی کنید؟
سلام
خانم نرگس این مراحل برای مرحله دوم ثبت نام هست یعنی شما قبلا ثبت نام کردید به روشی که دوستان در صفحات اولیه توضیح دادند و پسوورد و یوزر نیم دارید
در این صورت شما طبق این مراحل میرید جلو ولی اگه قبلا ثبت نام نکردید به ابتدای تاپیک مراجعه کنید
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: golia ، jaberi1986
دوستان كسي ميدونه كه وفتي نامه كليرنس اومد بايد دوباره پست را انتخاب كرد يا همون بار اول كه براي مصاحبه انجام داديم كافي هست

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march
تشکر کنندگان:
سلام من هم دیروز کلیر شدم و اقدامی که در صفحه قبل راهنمایی کردید رو تو csc انجام دادم صفحه مربوط به پیک رو پرینت گرفتم
اول اینکه میتونم خودم به آنکارا نرم و مدارکم رو بدم به یک فرد مورد اعتماد تا ویزام رو بگیره؟
اگه اکی هست الان باید ویزام و یکسری مدارکرو اون فرد بده مرکز پستی که قبلا انتخاب کردم تا پست ویزام رو تحویل بگیره؟
من چه مدارکی باید بفرستم از کجا بفهمم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان