کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2016-04-06 ساعت 17:34)Interuniversal نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 14:32)narges1234 نوشته:  سلام. من وقتی وارد سایت میشم اصلا به این قسمتها که شما گفتید نمیره! حتی نوع ویزا خودبخود به غیر مهاجرتی تبدیل میشه. میشه منو راهنمایی کنید؟
سلام
خانم نرگس این مراحل برای مرحله دوم ثبت نام هست یعنی شما قبلا ثبت نام کردید به روشی که دوستان در صفحات اولیه توضیح دادند  و پسوورد و یوزر نیم دارید
در این صورت شما طبق این مراحل میرید جلو ولی اگه قبلا ثبت نام نکردید به ابتدای تاپیک مراجعه کنید

من تاپیک رو مطالعه کردم
همون ابتدای کار که نوع ویزا رو مشخص کرده من گزینه مهاجرتی رو انتخاب میکنم(همونطور که در تاپیک توضیح داده شده) ولی وقتی وارد میشه بخش غیر مهاجرتیه! بیش از ده بار امتحان کردم هر کاری میکنم نمیتونم Sad
تشکر کنندگان:
دوستان ميشه راهنمايي كنيد توي ادامه ثبت نام ميشه ادرس شعبه پستي را عوض كرد

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 10:03)nasimm1 نوشته:  سلام من هم دیروز کلیر شدم و اقدامی که در صفحه قبل راهنمایی کردید رو تو csc انجام دادم صفحه مربوط به پیک رو پرینت گرفتم
اول اینکه میتونم خودم به آنکارا نرم و مدارکم رو بدم به یک فرد مورد اعتماد تا ویزام رو بگیره؟
اگه اکی هست الان باید ویزام و یکسری مدارکرو اون فرد بده مرکز پستی که قبلا انتخاب کردم تا پست ویزام رو تحویل بگیره؟
من چه مدارکی باید بفرستم از کجا بفهمم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
دوست عزیز تا جایی که میدونم آنکارا فقط به خود شخص ویزا رو میده و اگه بخواین کسی رو جای خودتون بفرستین باید وکالت رسمی بهش بدین. من شخصاً با دو موردش مواجه شدم که یه مرد و زن مسن بودن و برای تحویل پاسپورت به پست و گرفتن ویزا به تور لیدری که اونجا تجربه ی بالایی داشت وکالت محضری دادن.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
تشکر کنندگان: copol
با سلام و خسته نباشید .من ویزا را در سفارت انکارا گرفتم . تو نامه که باید ببرم .(ptt) نسخه چاپی (SWB)را بیارید .این همون نامه ثبت نام ptt هست؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید من را با تشکر.
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید .من ویزا را در سفارت انکارا گرفتم . تو نامه که باید ببرم ‎.(ptt)‎ نسخه چاپی (SWB)را بیارید .این همون نامه ثبت نام ‎ptt‎ هست؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید من را با تشکر.
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید .من ویزا را در سفارت انکارا گرفتم . تو نامه که باید ببرم ‎.(ptt)‎ نسخه چاپی (SWB)را بیارید .این همون نامه ثبت نام ‎ptt‎ هست؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید من را با تشکر.
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 14:55)mobydick نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 10:03)nasimm1 نوشته:  سلام من هم دیروز کلیر شدم و اقدامی که در صفحه قبل راهنمایی کردید رو تو csc انجام  دادم  صفحه مربوط به پیک رو پرینت گرفتم
اول اینکه میتونم خودم به آنکارا نرم و مدارکم رو بدم به یک فرد مورد اعتماد تا ویزام رو بگیره؟
اگه اکی هست الان باید ویزام و یکسری مدارکرو اون فرد بده مرکز پستی که قبلا انتخاب کردم تا پست ویزام رو تحویل بگیره؟
من چه مدارکی باید بفرستم از کجا بفهمم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
دوست عزیز تا جایی که میدونم آنکارا فقط به خود شخص ویزا رو میده و اگه بخواین کسی رو جای خودتون بفرستین باید وکالت رسمی بهش بدین. من شخصاً با دو موردش مواجه شدم که یه مرد و زن مسن بودن و برای تحویل پاسپورت به پست و گرفتن ویزا به تور لیدری که اونجا تجربه ی بالایی داشت وکالت محضری دادن.
دوست عزیز با سلام
من وقتی آنکارا بودم از یک شرکتی که کار پیکاپ ویزا میکرد پرسیدم شما باید مراحل زیر را انجام دهید :
وکالتنامه محضری به نام شخصی که مدارک شما را به پست و از پست دریافت می کند که در آن نام شخص و شماره پاسپورت با مشخصات
کامل درج شده برای تمام مراکز پستی ترکیه ( آنکارا ) و نام پست مورد نظر شما.
ترجمه رسمی به زبان ترکی با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری
تایید سفارت ترکیه در تهران
کپی پاسپورت
ممکنه این اطلاعات کمکی باشه برای عزیزان
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید .من برگه سفید ویزا را در سفارت انکارا گرفتم و گفتند 4 روز طول می کشه ویزا حاضر بشه. تو نامه که باید ببرم (ptt)‎) نوشته نسخه چاپی (SWB)را بیارید .این همون نامه ثبت نام ‎ptt‎ هست؟ که قبلا ثبت نام کردم . ممنون می شوم راهنمایی کنید من را با تشکر.
تشکر کنندگان:
والا امروز من رفتم شعبه ايي كه قبلا ثبت نام كرده بودم!! خانمي كه مداراك را گرفت انگار هيچ چيزي نمي دونست در اين زمينه

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان و پیشکسوتان عزیز
آیا پس از کلیر شدن شخص برنده میتواند به تنهایی به آنکارا رفته (همراه با پاسپورت خود و زیر مجموعه اش) و تمامی پاسپورتهارا تحویل پست نماید و پس از ثبت ویزا در آن ، همه پاسپرتهای خانواده اش را از پست تحویل بگیرد (البته با در نظر گرفتن این موضوع که در سایت پست بقیه اعضای خانواده را زیر مجموعه خود ثبت نموده باشد ) یا بایستی دوباره کل اعضای کیس نیز برای دریافت ویزا حضور داشته باشند؟ با تشکر از پاسخ گوییتان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
تشکر کنندگان: dv2017
با سلام
من کلیر شده ام و دو روز دیگه قراره پاسپورتم را برای چاپ ویزا تحویل بدم ولی نمیدونم چطوری فرم CSC جدید رو بگیریم وقتی وارد سایتش میشم فقط تاریخ قدیمی هست که توش مصاحبه شده بودم لطفا راهنمایی کنید مراحل ثبت نام دوباره CSC بعد از کلیر شده چیه؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
(2016-04-15 ساعت 17:10)yashar041 نوشته:  با سلام
من کلیر شده ام و دو روز دیگه قراره پاسپورتم را برای چاپ ویزا تحویل بدم ولی نمیدونم چطوری فرم CSC جدید رو بگیریم وقتی وارد سایتش میشم فقط تاریخ قدیمی هست که توش مصاحبه شده بودم لطفا راهنمایی کنید مراحل ثبت نام دوباره CSC بعد از کلیر شده چیه؟ با تشکر

در صفحه اول همين تاپيك توضيحات همراه عكس داده شده است
تشکر کنندگان:
(2016-04-15 ساعت 17:17)usmamal نوشته:  

منظور منو متوجه نشدید من قبلا CSC برای مصاحبه ثبت نام کرده بودم و رسیدش را هنگام مصاحبه تحویل سفارت داده بودم که آن زمان به AP برخوردم و حالا که کلیر شدم میخوام برم برای دریافت ویزا الان باید در سایت ais.usvisa-info.com چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-15 ساعت 18:13)yashar041 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 17:17)usmamal نوشته:  

منظور منو متوجه نشدید من قبلا CSC برای مصاحبه ثبت نام کرده بودم و رسیدش را هنگام مصاحبه تحویل سفارت داده بودم که آن زمان به AP برخوردم و حالا که کلیر شدم میخوام برم برای دریافت ویزا الان باید در سایت ais.usvisa-info.com چیکار کنم؟

منظورتان را خيلي خوب متوجه شدم يك سري مراحل را بايد دوباره انجام دهيد و در انتها يك صفحه حاوي باركد را بايد پرينت بگيرد
تشکر کنندگان:
دوستان دیشب نامه دوم من برای مصاحبه اومد...اما موقع ثبت نام در سایت کیس نامبر منو نمیشناسه...تمام مراحل رو درست رفتم اما همش میگه این پرونده برای مصاحبه اماده نیست
لطفا اساتید کمک کنن فوری
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان: sherwean001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان