کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
منظورتون از نامه دوم چي هست

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 17:11)masod3 نوشته:  دوستان دیشب نامه دوم من برای مصاحبه اومد...اما موقع ثبت نام در سایت کیس نامبر منو نمیشناسه...تمام مراحل رو درست رفتم اما همش میگه این پرونده برای مصاحبه اماده نیست
لطفا اساتید کمک کنن فوری
اصلاً عجله نکنید حداکثر 30 روز قبل از مصاحبه می تونید مرکز پستی رو ثبت کنید و همینطور وقت دکتر بگیرید. مرکز پستی رو چون نوبتی نیست و سقف نداره حتی یک روز قبل از مصاحبه هم میشه انتخاب کرد. باید صبر کنید تا سی روز قبل مصاحبه و با خیال راحت ثبت کنید.

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
تشکر کنندگان: masod3 ، copol ، golia ، sherwean001
سلام دوستان. من الان برای PTT ثبت نام کردم با ایمیل برام یه کد اومد.ولی ادامه ندادم چون نمیدونستم برای 260 number چی بنویسم. لطفا راهنمایی کنید و در ضمن دوباره چطور میتوانم ادامه دهم تا تایید نهایی.ممنونم
تشکر کنندگان:
دوستان من هرچی میخوام ثبت نام کنم کیس نامبر منو نمیشناسه...بدونه صفر هم گذاشتم تاثیری نداشت...لطفا راهنمایی کنین وقتی نمونده برای من
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من نمی تونم ایجاد حساب کاربری رو برای پست پیدا کنم سایتشون تغییر کرده ؟
کیس نامبر : 7XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : ۱ / ارسال فرمهای سری اول: 30 june / کارنت شدن کیس:  20 April / مصاحبه:  6 June
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان مشکلی دارم برای ثبت دفتر پستی با وجود اینکه تعیین وقت شدم و دعوت به مصاحبه اما وقتی میخوام از سایت دفتر پستی انتخاب کنم میگه کیس تون آماده نیست !!! واقعا نمیدونم چه کنم همه مدارک آماده ارساله و فقط رسید پستی مونده . لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند .....مصاحبه اول آگوسته فرصت زیادی اصلا نمونده برا ارسال .... یعنی مدارک رو بدون رسید پستی بفرستم ؟
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 10:03)siyavash-2 نوشته:  سلام.
دوستان مشکلی دارم برای ثبت دفتر پستی با وجود اینکه تعیین وقت شدم و دعوت به مصاحبه اما وقتی میخوام از سایت دفتر پستی انتخاب کنم میگه کیس تون آماده نیست !!! واقعا نمیدونم چه کنم همه مدارک آماده ارساله و فقط رسید پستی مونده . لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند .....مصاحبه اول آگوسته فرصت زیادی اصلا نمونده برا ارسال .... یعنی مدارک رو بدون رسید پستی بفرستم ؟
با سلام ایمیل بزنید بهشون و بهشون بگید که تاریخ مصاحبه این تاریخ هست و اطلاعات رو بگید و بگید که سیستم من رو نمیشسناسه.
البته من خودم و همچنین دوستان دیگه روش صحیح ثبت نام در سیستم جدید رو اینجا قرار دادن میتونید برید مطالعه کنید و ببینید که با روش صحیح و همونطور که خودتون هم انجام میدادین مشکل هست یا خیر اگر مشکل نبود که هیچ موفق باشید ولی اگر مشکلی مجدداً ایجاد شد نگران نباشید ایمیل بزنید.
موفق باشید چیز مهمی نیست که زیاد نگرانش بشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 14:11)ho_tasha نوشته:  
با سلام ایمیل بزنید بهشون و بهشون بگید که تاریخ مصاحبه این تاریخ هست و اطلاعات رو بگید و بگید که سیستم من رو نمیشسناسه.
البته من خودم و همچنین دوستان دیگه روش صحیح ثبت نام در سیستم جدید رو اینجا قرار دادن میتونید برید مطالعه  کنید و ببینید که با روش صحیح و همونطور که خودتون هم انجام میدادین مشکل هست یا خیر اگر مشکل نبود که هیچ موفق باشید ولی اگر مشکلی مجدداً ایجاد شد نگران نباشید ایمیل بزنید.
از همون روش امتحان کردم نشد .

از سایت https://ceac.state.gov کیسم رو چک میکنم پیغام In Transit را می دهد و آنطوریکه در مهاجر سرا توضیح داده بودند این یعنی هنوز کیس از KCC به سفارت منتقل نشده و به عبارتی هنوز کیسم به آنکارا اعلام نشده است. از طرفی وقتی می خوام دفتر پستی انتخاب کنم سایت http://usvisa-info.com پیغام میده کیس آماده نیست . بنظرم خب هنوز اطلاعات رو سفارت نداره که کی وقت مصاحبه تعیین شده که بتونه مجاز به انتخاب دفتر پستی بشم .
**** برای رفع مشکل ایمیلی به KCC باید بزنم یا به سفارت؟
هیچ کس نمی تونه راهنمایی کنه ؟!!!!!
همه از این مرحله گذشتن و سراغی از این بخش نمیگیرن :-(
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
آپدیتهای من:
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

تشکر کنندگان:
دوستان قسمتی شماره تلفن میخواد چه شماره ایی بدیم ایران یا مثلا من که ارمنستان بودم شماره ایی از ارمنستان بدم؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 10:04)siyavash-2 نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 14:11)ho_tasha نوشته:  
البته من خودم و همچنین دوستان دیگه روش صحیح ثبت نام در سیستم جدید رو اینجا قرار دادن میتونید برید مطالعه  کنید و ببینید که با روش صحیح و همونطور که خودتون هم انجام میدادین مشکل هست یا خیر اگر مشکل نبود که هیچ موفق باشید ولی اگر مشکلی مجدداً ایجاد شد نگران نباشید ایمیل بزنید.
از همون روش امتحان کردم نشد .

از سایت https://ceac.state.gov کیسم رو چک میکنم پیغام  In Transit را می دهد و آنطوریکه در مهاجر سرا توضیح داده بودند این یعنی هنوز کیس از KCC به سفارت منتقل نشده و به عبارتی هنوز کیسم به آنکارا اعلام نشده است. از طرفی وقتی می خوام دفتر پستی انتخاب کنم سایت  http://usvisa-info.com پیغام میده کیس آماده نیست . بنظرم خب هنوز اطلاعات رو سفارت نداره که کی وقت مصاحبه تعیین شده که بتونه مجاز به انتخاب دفتر پستی بشم .
****  برای رفع مشکل ایمیلی به KCC باید بزنم یا به سفارت؟
هیچ کس نمی تونه راهنمایی کنه ؟!!!!!
همه از این مرحله گذشتن و سراغی از این بخش نمیگیرن  :-(

موقع ثبت نام در scs وقتی پیغام داد کیس آماده نیست خواسته بود به ایمیلی مورد اشکال رو اعلام کنیم منهم همین کار رو کردم به این ایمیل :
esee_contactus+tr+ivcasenumber+fa@visaops.net
منهم هم به این آدرس هم به kcc , هم به سفارت متن زیر رو فرستادم:
Case Number:
Name:...........
Date of birth.............
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam,

My interview is scheduled for August 1th in Ankara. I have tried to designate a post office on CSC website, but it is not possible since my case status is: "IN TRANSIT". Considering that I must send the post office registration receipt along with my other documents to US embassy as soon as , I would really appreciate if you kindly consider solving this matter.
Regards,
.................
جالبه که از این ایمیل : info@gssvisa.zendesk.com پاسخهایی به این شکل برام اومد :

# Please type your reply above this line #
Your request (#.................) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:
http://gssvisa.zendesk.com/requests/.................
The Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)

Jul 11, 3:19 PM EDT

Dear Applicant,

Your case number has been loaded to the system and is good to schedule appointment as well as registering for courier services.

Best regards,
The Contact Desk Support Team

و وقتی لینکش رو باز میکنه صفحه ای میاد : https://gssvisa.zendesk.com
و ایمیل و پسورد میخواد بنظرتون اینها واقعا از طرف سفارت و ... است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیده بودم تو مهاجر سرا بحث بود که فقط سایتهایی کهاخرش gov داره اصلی هست و بقیه قابل اعتماد نیست ؟؟؟
کسی از دوستان اطلاعی داره ؟
?قبولی2013 :

?قبولی2016 :
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
آپدیتهای من:
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

تشکر کنندگان:
سلام
پاسپورت همسر من 7 ماه و نیم اعتبار داره و هنوز تو مرحله ap هستیم و کلیر نشدیم سوال من اینست که با توجه به اینکه برای صدور ویزا پاسپورت باید 6 ماه اعتبار داشته باشد من باید چکار کنم؟ به کجا باید اطلاع بدم ؟ در سایت ‎usvisa‎ برای آنکارا زمان مصاحبه ثبت نام کردم و رسید دارم آیا میتوانم اطلاعات پاسپورت جدید را در صفحه مربوط آپدیت کنم و رسید جدید بگیرم و با آن به اداره پست مراجعه کنم؟
آیا باید هر دو پاسپورت را همراه داشته باشم و به اداره پست بدم؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید و یا اگر آدرسی جهت مکاتبه میدانید بفرمایید.
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 10:03)nasimm1 نوشته:  سلام من هم دیروز کلیر شدم و اقدامی که در صفحه قبل راهنمایی کردید رو تو csc انجام  دادم  صفحه مربوط به پیک رو پرینت گرفتم
اول اینکه میتونم خودم به آنکارا نرم و مدارکم رو بدم به یک فرد مورد اعتماد تا ویزام رو بگیره؟
اگه اکی هست الان باید ویزام و یکسری مدارکرو اون فرد بده مرکز پستی که قبلا انتخاب کردم تا پست ویزام رو تحویل بگیره؟
من چه مدارکی باید بفرستم از کجا بفهمم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز، این سوال منم هست! وقتی که مدارک و پاس رو باید از طریق پست ارسال کنیم، آیا میشه کسی جای ما انجام بده؟ و سوال دیگه اینکه، من احتمالا بخوام برم استانبول که بعد از اونجا برم آمریکا. آیا میشه مدارک رو از استانبول به سفارت آنکارا پست کنم؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره، ممنون میشم راهنمائی کند.
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
تشکر کنندگان:
(2016-08-14 ساعت 21:15)رضام نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 10:03)nasimm1 نوشته:  سلام من هم دیروز کلیر شدم و اقدامی که در صفحه قبل راهنمایی کردید رو تو csc انجام  دادم  صفحه مربوط به پیک رو پرینت گرفتم
اول اینکه میتونم خودم به آنکارا نرم و مدارکم رو بدم به یک فرد مورد اعتماد تا ویزام رو بگیره؟
اگه اکی هست الان باید ویزام و یکسری مدارکرو اون فرد بده مرکز پستی که قبلا انتخاب کردم تا پست ویزام رو تحویل بگیره؟
من چه مدارکی باید بفرستم از کجا بفهمم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز، این سوال منم هست! وقتی که مدارک و پاس رو باید از طریق پست ارسال کنیم، آیا میشه کسی جای ما انجام بده؟ و سوال دیگه اینکه، من احتمالا بخوام برم استانبول که بعد از اونجا برم آمریکا. آیا میشه مدارک رو از استانبول به سفارت آنکارا پست کنم؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره، ممنون میشم راهنمائی کند.
سلام دوستان عزیز خوب گوش کنید ببینید چی میگم
زمانی که شما در آنکارا تایید شد که ویزا بگیرید.
1- باید در سایت CSC ادامه مراحل ثبت نام رو انجام بدین تا اون 2 صفحه که بارکد روش هست رو دریافت کنید.
2- تشریف میبرید آنکا یا استامبول یا هرجای دیگه در خاک ترکیه شما میتونید از طریق PTT ارسال کنید و هیچ مشکلی نداره
مهم
********* اینجا مهم هست دوستان عزیز مگه شما فراموش کردین زمانی که برگه پیکاپ پر کردین به شما میگه تا ساعت 6 روز مصاحبه زمان دارید که PTT رو تغییر بدین اینو میتونید در برگه هاتون مشاهده کنید. حالا زمانی که شما مدارک رو از هرجایی از PTT ترکیه ارسال کردین که باز دفاتری که بیشتر میخواهید بدونید در همون سایت CSC نشوته که از کجا میشه ولی مطمئن هستم که آنکارا و استامبول دفاتر زیادی داره دوستان توجه دوستان توجه:::::::::::: مدارک شما به اونجایی که شما از اونجا مدارک رو ارسال کردین به سفارت نمیره شما برید ویزا رو تحویل بگیرید. ویزا شما و اون پاکت زرد معروف به اون پست PTT خواهد رفت که شما در ابتدا در CSC مشخص کردین و برگه رسیدشو به سفارت تحویل دادین اینو توجه داشته باشید.*********************
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: Pargosha
1- باید در سایت CSC ادامه مراحل ثبت نام رو انجام بدین تا اون 2 صفحه که بارکد روش هست رو دریافت کنید.
2- تشریف میبرید آنکا یا استامبول یا هرجای دیگه در خاک ترکیه شما میتونید از طریق PTT ارسال کنید و هیچ مشکلی نداره
مهم
********* اینجا مهم هست دوستان عزیز مگه شما فراموش کردین زمانی که برگه پیکاپ پر کردین به شما میگه تا ساعت 6 روز مصاحبه زمان دارید که PTT رو تغییر بدین اینو میتونید در برگه هاتون مشاهده کنید. حالا زمانی که شما مدارک رو از هرجایی از PTT ترکیه ارسال کردین که باز دفاتری که بیشتر میخواهید بدونید در همون سایت CSC نشوته که از کجا میشه ولی مطمئن هستم که آنکارا و استامبول دفاتر زیادی داره دوستان توجه دوستان توجه:::::::::::: مدارک شما به اونجایی که شما از اونجا مدارک رو ارسال کردین به سفارت نمیره شما برید ویزا رو تحویل بگیرید. ویزا شما و اون پاکت زرد معروف به اون پست PTT خواهد رفت که شما در ابتدا در CSC مشخص کردین و برگه رسیدشو به سفارت تحویل دادین اینو توجه داشته باشید.*********************
سفرنامه
تشکر کنندگان:
[/quote]
مهم
[/quote]

دوست عزیز ممنون از راهنمائیتون. البته اینکه فقط تا صبح روز مصاحبه وقت تعویض پست هست، کاملا منطقی هست. ولی این محدودیت برا این هست که مثلا شما بناس ویزای یک ضرب بگیرید. حال که ما دچار فرایند کلیرنس شدیم، حدس من اینه شاید امکان تعویض پست تا روز ارسال مدارک وجود داشته باشد. چون به همراه مدارکی که پست میکنیم مدرک مربوط به پست انتخابی را نیز باید ارسال کنیم. هرچند در روز مصاحبه از من فیش پست را نگرفت شاید دلیلش این بود که در آن زمان نیاز نبوده. تنها وقتی لازم هست که بناس ویزا ارسال شود. از دوستان اگر کسی تجربه تعویض پست بعد از زمان مصاحبه را دارد ممنون میشم راهنمائی کنند
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان