کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
..................................
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
......................................................
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: nimashariat
.................................................
تشکر کنندگان: shahin61 ، Hana2015 ، chakavakl
سلام میخواستم بدونم چه معایناتی تو ایروان انجام میشه معاینه چشم هم هست؟
تشکر کنندگان: ed2008
دوستان عزیز برای کسانی که نقص مدرک ندارن فقط پاسپورت رو بدیم ویزارو بگیریم هم باید به پست بدیم ؟این قانون جدید ؟خوب قبل از رفتن باید چیکار کنیم فقط میل بدیم وپسورد رو وارد کنیم همین؟چون گزینه هایی که دارن شامل حال کسایی هست که مصاحبه میخوان این دوست خوبمون همed2008 کلی توضیح دادن ولی باز برای کسایی هست که میخوان مدرک بفرستن ما فقط باید پاس رو با برگهap بفرستیم و سوال آخر اینکه اگر لازم باشه برای ارسال پاسپورت به سفارت وتحویل آن از این پست اقدام کنیم قبل از رفتن به ارمنستان باید چیکار کنیم فقط ثبت نام کنیم پس این بارکد چیه که باید بگیریم؟ممنون میشم کمک کنید
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

.....................................................
تشکر کنندگان: tico ، shahin61 ، lotfe.kh ، chakavakl ، hamidzxc
................................................................
تشکر کنندگان: tico
(2016-07-23 ساعت 09:09)ed2008 نوشته:  سلام

نمیدونم ولی قاعدتا باید کیس شما اول اعلام بشه !!!
کسی اینجا نگفته که باید و حتما ثبت نام کنید این کار بعد از این هست که شما مدارک را اماده کردید و بروید دم سفارت فرم221جی را بگیرید
این پروسه اصلا برای این نیست که از قبل بدون اینکه شماره کیس شما اعلام بشه بعد از اف ب. ای. چک بروید ثبت نام کنید اصلا فکر کنم این کار بی مورد باشه

لطفا دوستان شلوغش نکنید و همه را کیج نکنید مراحل ثبت نام بعد ارز رویت کیس شما هست که باید مدارک یا پاس را تحویل دهید
و مرحل درست هم این هست که اول بروید دم سفارت فرم را بگیرید و ببیند اصلا احتیاج هست شما ثبت نام کنید یا نه
بنظر من اول یک ایمیل بزنید به سفارت و پرس و جو کنید که ثبت نام کنید یا نه برای ارسال مدارک
بعد اگر میخواهید زنگ بازی در بیارید (بدون رو درواسی ) قبل اینکه بروید ارمنستان مدارک بدهید ثبت نام کنید (نظر شخصی)
که اگر مشکل بود تا رفتن شما به ارمنستان اکانت شما هم درست بشه

روز خوش

با سلام و تشکر دوست عزیز 2 سوال دارم اگر محبت کنی و پاسخم رو بدی
1-فرم 221جی همون برگه آبی هست؟آخه من در زمان مصاحبه برگه آبی گرفتم که هم ap خوردم و هم نقص مدرک درش علامت خورده بود،اگر این فرم 221 برگه آبی نیست پس چی هست؟
2-آیا شما فقط نقص مدرک داشتید و ap نخوردید که مجبور شدید 14 روز هم اونجا بمونید و ثبت نام کنید؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان:
........................................................
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، tico
(2016-07-23 ساعت 13:03)ed2008 نوشته:  
(2016-07-23 ساعت 11:47)lotfe.kh نوشته:  
(2016-07-23 ساعت 09:09)ed2008 نوشته:  سلام

نمیدونم ولی قاعدتا باید کیس شما اول اعلام بشه !!!
کسی اینجا نگفته که باید و حتما ثبت نام کنید این کار بعد از این هست که شما مدارک را اماده کردید و بروید دم سفارت فرم221جی را بگیرید
این پروسه اصلا برای این نیست که از قبل بدون اینکه شماره کیس شما اعلام بشه بعد از اف ب. ای. چک بروید ثبت نام کنید اصلا فکر کنم این کار بی مورد باشه

لطفا دوستان شلوغش نکنید و همه را کیج نکنید مراحل ثبت نام بعد ارز رویت کیس شما هست که باید مدارک یا پاس را تحویل دهید
و مرحل درست هم این هست که اول بروید دم سفارت فرم را بگیرید و ببیند اصلا احتیاج هست شما ثبت نام کنید یا نه
بنظر من اول یک ایمیل بزنید به سفارت و پرس و جو کنید که ثبت نام کنید یا نه برای ارسال مدارک
بعد اگر میخواهید زنگ بازی در بیارید (بدون رو درواسی ) قبل اینکه بروید ارمنستان مدارک بدهید ثبت نام کنید (نظر شخصی)
که اگر مشکل بود تا رفتن شما به ارمنستان اکانت شما هم درست بشه

روز خوش

با سلام و تشکر دوست عزیز 2 سوال دارم اگر محبت کنی و پاسخم رو بدی
1-فرم 221جی همون برگه آبی هست؟آخه من در زمان مصاحبه برگه آبی گرفتم که هم ap خوردم و هم نقص مدرک درش علامت خورده بود،اگر این فرم 221 برگه آبی نیست پس چی هست؟
2-آیا شما فقط نقص مدرک داشتید و ap نخوردید که مجبور شدید 14 روز هم اونجا بمونید و ثبت  نام کنید؟
سلام
1.برگه ابی فرق میکنه با فرم 221جی از این لینک دانلود کن تو  پست بالا پشت ان هم که انگلیسی هست گذاشتم
https://www.sendspace.com/file/yt2fyt
این فرم را باید از سفارت بگیرید
2.من ap خوردم و نقص مدارک داشتم بعد از 5 ماه که اسم من کلیر شد من رفتم برای داده مدارک ناقصی که قبلا میرفتی دم سفارت و مدارک را میدادید و زنگ میزدند میگفتند بیا ویزا بگیر که العان دیگه اینطوری نیست برای ارسال مدارک باید ثبت نام کنی
البته بعد از اینکه جواب ap  شما امد و مدارک را میخواهید برای گرفتن ویزا تحویل بدهید
14 روز هم برای این بود که تازه من فهمیدم مراحل به چه صورت هست و روال کار چی هست و اکانت مشکلدار من را درست کردند

ممنونم دوست عزیز موفق و سر بلند باشید
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: ed2008 ، SAEED TEHRANI
دوستان برای تمدید مدیکال این خانم کریستین شنبه یکشنبه هستن یا تعطیل هستن به نظر شما کی برم که هم مدیکال بدم هم ویزارو بگیرم چند روز طول میده ویزارو بدن؟
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 10:51)rah-is نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 11:48)Haniusa نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 09:23)R@#@ نوشته:  من نمیتونم بهتون درصد بگم به خاطر اینکه اولا اون دو تای دیگرو نرفتم دوما بستگی به بلیط و تور و... داره که خودتون از کجا و برای چه کلاسی انتخاب کنید ولی چیزی که مشخصه اینه که توی بیشتر چیزای یکسان ارمنستان ارزون تره وی من بهتون توصیه میکنم ترکیه برین چون ارمنستان زیاد به ما خوش نگذشت(درواقع چیز دیدنی جالب توجهی نداشت)
منم موافقم ارمنستان اصلا جای دیدنی نداره. ما تو 5 روز حوصلمون سر رفت گرچه که خودمون آنکارا زده بودیم و اونا تغییرش دادن.

افراد کیس: 2/ کیس نامبر: **66/ارسال فرم: 15 می/ سفارت: آنکارا زده بودیم انداختن ایروان /تاریخ مصاحبه: نیمه اول می

از نظر من ارمنستان بهتره چون هزینه هائی مثل مدیکال ، حمل و نقل ، هزینه هتل ،غذا و بلیط هواپیما ارزونتره . من شهر ایروان را دوست داشتم 6 روز اونجا بودیم و اصلا حوصله ام سر نرفت خیلی هم بهمون خوش گذشت  Wink دوستان مهاجر سرائی اگه راهنمائی ( در همه زمینه ها) خواستند با کمال میل در خدمتم می تونید  خصوصی پیام بدید .
سلام به همه دوستان.مدارک واسه همراهان بجز کیس اصلی چی میخواد
تشکر کنندگان:
سلام.میخوام بدونم کیسای 2017 رو کجای سایت میشه باهاشون در ارتباط بود.اگه لطف کنین بفرمایید ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
(2015-09-11 ساعت 09:46)sara20e نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 12:47)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 09:19)sara20e نوشته:  سلام دوستان. من پنجشنبه صبح (اول اکتبر) مصاحبه دارم. با فرض بر گرفتن ویزای یک ضرب، به نظرتون برای کی بلیط برگشتم رو بگیرم؟

سلام. برادرزاده منم همزمان با شما مصاحبه داره. شما با تور سفر میکنید؟
[/quot

درود. بله ما با تور قراره بریم.
سلام
امیدوارم که ویزا یک ضرب بگیرید...
اما احتمالات رو باید در نظر گرفت...
به نظر من شما بلیط برگشت رو برای فردای روز مصاحبه قطعی کن ... تو ایروان دفتر هواپیمایی ماهان هست اگر ویزا یک ضرب به یاری حق گرفتین برید بلیط برگشتتون رو تغییر بدید.
این رو بخاطر تجربه شخصی خودمون میگم...
شرایط کیس ما 100% یکضرب بود اما یکضرب نداد Sad
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

(2016-07-23 ساعت 14:59)tico نوشته:  دوستان برای تمدید مدیکال این خانم کریستین شنبه یکشنبه هستن یا تعطیل هستن به نظر شما کی برم که هم مدیکال بدم هم ویزارو بگیرم چند روز طول میده ویزارو بدن؟
دکتر شنبه و یکشنبه تعطیل،
از طریق ایمیل با دکتر هماهنگ کنید.
شما برای بار اول دارید مصاحبه میرید؟
ايشالا اگه بخوان بدن حدود 4 روز

***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016