کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان مشخصات من توی امضایم هست فقط آمده ام بگویم هوا ایروان سرد است و با سرمای ایران مقایسه نکنید و اگر کیس شما گیر خیلی خاصی نداشته باشد دچار هیچ گونه مشکلی در مصاحبه نمی شوید و من از روز مصاحبه به این نکته رسیدم که کم گیرترین کیس مهاجرت به آمریکا لاتاری است بچه ها فقط باید تمرکز را به برنامه ریزی برای چگونه زندگی کردن در شهر(آمریکا) مورد نظرتون باشد
کيس نامبر: 2016AS23## ♥
تعداد افراد:2نفر ♥
کنسولگری: آنکارا به ایروان (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
ارسال فرم : 10 می خودم همسرم 12 می
کارنت: 12august ♥
نامه دوم : august 25
تاریخ مصاحبه : 20 october
visa: من (لیسانس معماری و شاغل در مغازه شخصی خودم یک ضرب)
شوهرم(لیسانس عمران و شاغل در مغازه شخصی با سربازی ارتش ap)
Wink
آپديت فقط 29 فبريه از طرف كي سي سي
كلير ١ مارچ
تشکر کنندگان: sadaf44 ، Siamak ، chakavakl ، ed2008 ، matin86 ، K.ONE ، Interuniversal ، Amir.AA ، tamana2016
(2015-10-31 ساعت 20:51)S.R.Reza نوشته:  [quote='m.abdeahad' pid='677372' dateline='1446297618']
سلام من الان ارمنستان هستم منتظر ۳ نوامبر که برم مصاحبه

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: ed2008 ، matin86
(2015-10-31 ساعت 23:03)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه زمینی از مرز ارمنستان تا ایروان ماشینهای انجا برای ۱ نفر چقدر میگیرند؟چند دلار برای هر نفر یا چند درام ؟
یک ماشین در بست بین 50000 تا 60000 درام هست
ولی اگر 4 نفر بشید کمتر در میاد . در ضمن 8 تا 9 ساعت هم تو راه هستین

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
سلام
دوستان امروز من رفتم بانک ملت شهر مان گفتم اقا شما یک شعبه بانک ملت تو ایروان دارید من میخواستم ببینم اگر پول کم اوردیم ایروان میشه پول تو ایروان از ملت برداشت کنیم طرف گفت نه دیگه نمیشه پول بریزن از ایران تو حساب شما و شما در ایروان ان را به دلار برداشت کنید گفتم اگر حساب ارزی هم باز کنیم و انجا دلار برداریم گفت نمیشه

ایا صحت داره که نمیشه ار بانک ملت ایروان پول برداشت کرد و یعنی اگر پول کم اوردیم بجز راه صرافی (که شهر ما نداره ) راهی هست؟
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 19:15)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان امروز من رفتم بانک ملت شهر مان گفتم اقا شما یک شعبه بانک ملت تو ایروان دارید من میخواستم ببینم اگر پول کم اوردیم ایروان میشه پول تو ایروان از ملت برداشت کنیم طرف گفت نه دیگه نمیشه پول بریزن از ایران تو حساب شما و شما در ایروان ان را به دلار برداشت کنید گفتم اگر حساب ارزی هم باز کنیم و انجا دلار برداریم گفت نمیشه

ایا صحت داره که نمیشه ار بانک ملت ایروان پول برداشت کرد و یعنی اگر پول کم اوردیم بجز راه صرافی (که شهر ما نداره ) راهی هست؟

سلام دوست عزیز

وقتی بانک خودش به شما گفته که نمیشه انتظار دارید دوستان اینجا به شما بگن که بانک اشتباه میکنه و این کار شدنیه؟
یک مقدار در پرسش دقت کنید.

بهترین راه اینه که شما از بر آورد هزینه ای که برای سفرتون دارید یه مقدار بیشتر پول همراه خودتون ببرید
موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: ed2008 ، Hana2015 ، Interuniversal
(2015-11-02 ساعت 22:47)Siamak.k نوشته:  

سلام دوست عزیز

وقتی بانک خودش به شما گفته که نمیشه انتظار دارید دوستان اینجا به شما بگن که بانک اشتباه میکنه و این کار شدنیه؟

بهترین راه اینه که شما از بر آورد هزینه ای که برای سفرتون دارید یه مقدار بیشتر پول همراه خودتون ببرید
موفق باشید
سلام فرمایش شما صحیح است بله اشتباه از من در طرح سوال بود چون امروز همیش درگیر صرافی و بانک ملت بودم
اما منظور از راه حل گفتم شاید یک صرافی انجا در ایروان باشه دوستان بشناسند که بشه با کارت ملت یا کارت های دیگه عضو شتاب ارز خرید و ادرس بدهند
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: Siamak

دوست عزیز شما با داشتن هر نوع عابر بانک که جزو شبکه شتاب باشد میتوانید هر مقدار ارز میخواهید از همان بانک ملت (واقع در حوالی میدان جمهوری ) به نرخ آزاد بگیرید(در ساعات اداری)..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: chakavakl ، ed2008 ، matin86
دوستای گلم
عزیزانی که به سفارت رفتن . آفیشر از شما ریز نمرات خواست؟
در کل ریز نمرات باید باشه؟
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

(2015-11-02 ساعت 23:02)ed2008 نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 22:47)Siamak.k نوشته:  

سلام دوست عزیز

اونجا هم شعبه بانک ملت هست هم صرافی

موفق باشید
سلام فرمایش شما صحیح است بله اشتباه از من در طرح سوال بود چون امروز همیش درگیر صرافی و بانک ملت بودم
اما منظور از راه حل گفتم شاید یک صرافی انجا در ایروان باشه دوستان بشناسند که بشه با کارت ملت یا کارت های دیگه عضو شتاب ارز خرید و ادرس بدهند

اونجا هم شعبه بانک ملت هست هم صرافی، از هر دو میشه با کارت عضو شتاب ارز خرید
جای نگرانی نیست

(2015-11-03 ساعت 16:38)سعید صادقی فر2 نوشته:  دوستای گلم

از ما نخواستن، کارت ملی هم نخواستن
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: ed2008 ، Amir.AA
دوستان سلام من 3 نوامبر مصاحبه داشتم به من گفت مدارکت کامل و هیچ مشکلی نداری ولی پرسه اداری تو بین 3 تا 6 ماه ممکن طول بکشد به همین خاطر ویزا نداد[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
تشکر کنندگان: behjan ، ed2008 ، matin86
(2015-11-03 ساعت 16:38)سعید صادقی فر2 نوشته:  دوستای گلم

خیر.نیازی نیست.ولی همراهتان باشد ضرری ندارذ..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ed2008
سلام به همه دوستان

برای مصاحبه در ایروان آیا کپی از هر اصل هر مدرک باید همراهمون باشه، یا همان کپی که به ترجمه پیوست شده کافی است؟؟

به امید دریافت ویزا برای همه
تشکر کنندگان: shahin61 ، ed2008
(2015-11-04 ساعت 12:15)Behroooooz نوشته:  سلام به همه دوستان

برای مصاحبه در ایروان آیا کپی از هر اصل هر مدرک باید همراهمون باشه، یا همان کپی که به ترجمه پیوست شده کافی است؟؟

به امید دریافت ویزا برای همه
کلا همان کپی ضمیمه ترجمه کافبست...اصل تمام مدارک را هم پس میدهند..اما کار از محکم کاری عیب نمیکند...احتیاطآ کپی ها را هم همراه داشته باشذ..

(2015-11-04 ساعت 03:45)m.abdeahad نوشته:  دوستان سلام من ۳ نوامبر مصاحبه داشتم به من گفت مدارکت کامل و هیچ مشکلی نداری ولی پرسه اداری تو بین ۳ تا ۶ ماه ممکن طول بکشد به همین خاطر ویزا نداد[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

پس خوشبختانه کیس قبول شده...نگران پروسه نباشید زود میاید انشااله..

(2015-11-02 ساعت 15:02)m.abdeahad نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 23:03)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه زمینی از مرز ارمنستان تا ایروان ماشینهای انجا برای ۱ نفر چقدر میگیرند؟چند دلار برای هر نفر یا چند درام ؟
یک ماشین در بست بین 50000 تا 60000 درام هست
ولی اگر ۴ نفر بشید کمتر در میاد . در ضمن ۸ تا ۹ ساعت هم تو راه هستین

8 نوامبر اونجا هستیم و 2 نفریم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان