کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-11-04 ساعت 13:55)shahin61 نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 03:45)m.abdeahad نوشته:  دوستان سلام من ۳ نوامبر مصاحبه داشتم به من گفت مدارکت کامل و هیچ مشکلی نداری ولی پرسه اداری تو بین ۳ تا ۶ ماه ممکن طول بکشد به همین خاطر ویزا نداد[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

پس خوشبختانه کیس قبول شده...نگران پروسه نباشید زود میاید انشااله..

شاهين جان اگه كيس قبول شده بود كه ويزا يكضرب صادر ميشدBig Grin( البته من منظورت از قبولي رو فهميدم،واسه روشن شدن بيشتر موضوع اينو گفتم)
امسال قول دادن كه زمان اف بي آي چك رو كم كنند،تا الان كه براي آنكارا حداقل در حرف صحبت از سه تا پنج هفتس براي اكثر دوستان ولي ارمنستان اينطوري ميگه،ابوظبي هم تو همين مايه هاست
انشالا كه همه دوستان اين مرحله رو زودتر سپري كنند!!!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: matin86 ، shahin61 ، ed2008 ، maral-map
دوستان عزیز
من سال ۲۰۱۲ مصاحبه داشتم و خواستم یه نکته ایی رو بگم.
من از هر مدرک، ۳ تا کپی داشتم.چون خصوصا متاهلین‌مدارک مشترک رو جدا جدا ازتون کپی میخوان.مثلا،سند ازدواج یک کپی از خانم میگیرن،یک کپی از آقا.و همینطور چیزهای دیگه. یه پوشه مرتب با خودتون بردارین و هر مدرک رو با کپی هاش در قسمت مشخص شده بذارید که اونجا به هیچ عنوان هول نشید و خیلی ریلکس مدارک رو از تو پوشه پیدا کنید.
راستی یه مطلب دیگه، بیش از حد حرف نزنید.بیش از سوالی که ازتون میپرسین جواب ندید. فقط در همون حد که جواب سوالشون رو بدین کافیه.
یه صبحونه توپ هم بخورید که ضعف نکنید.
انشاله هرچی خیر و صلاحتونه براتون پیش بیاد.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
(2015-11-05 ساعت 01:33)S.R.Reza نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 15:02)m.abdeahad نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 23:03)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه زمینی از مرز ارمنستان تا ایروان ماشینهای انجا برای ۱ نفر چقدر میگیرند؟چند دلار برای هر نفر یا چند درام ؟
یک ماشین در بست بین 50000 تا 60000 درام هست
ولی اگر ۴ نفر بشید کمتر در میاد . در ضمن ۸ تا ۹ ساعت هم تو راه هستین

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: ed2008 ، sam11 ، S.R.Reza ، Amir.AA ، tico
(2015-11-05 ساعت 10:09)m.abdeahad نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 01:33)S.R.Reza نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 15:02)m.abdeahad نوشته:  
دوستان کسی میدونه زمینی از مرز ارمنستان تا ایروان ماشینهای انجا برای ۱ نفر چقدر میگیرند؟چند دلار برای هر نفر یا چند درام ؟
یک ماشین در بست بین 50000 تا 60000 درام هست
ولی اگر ۴ نفر بشید کمتر در میاد . در ضمن ۸ تا ۹ ساعت هم تو راه هستین

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
تشکر کنندگان: ed2008 ، sam11 ، S.R.Reza ، Amir.AA

سلام دوست عزیز
(ترمینال غرب تهران) هر روز ساعت 12 و 13 از تهرا به ایروان اتوبوس داره
اتوبوس VIP 25صندلی - هر نفر 180 هزار تومن
برای برگشت هم هر نفر حدود 200 تومن میشه
از تهران تا ایروان با درنظرگرفتن توقفهای بین راهی و معطلی در مرز حدود 20 الی 24 ساعت طول میکشه

پارسا جان ميدونم نيتت كمك به دوستان ه ولي حتي المقدور تبليغات نكنيد،ميتونيد از پيام خصوصي استفاده كنيد
با تشكر ازت

م ح م د
تشکر کنندگان: matin86 ، ed2008 ، Interuniversal ، sam11 ، S.R.Reza ، Hana2015 ، Amir.AA ، sweety.alireza ، maral-map
خوب این واسه دوستمون که تنهاست خیلی خوبه به نظر من

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
تشکر کنندگان: ed2008
(2015-11-06 ساعت 02:20)m.abdeahad نوشته:  خوب این واسه دوستمون که تنهاست خیلی خوبه به نظر من

سلام.دوست عزیز اگه امکان داره شرایطتون رو بگید.ممنون.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من ایرون هستم کسی میتونه ادرس جایی که ون ها از انجا به مرز نوردوز می روند را بده من از هر کس تو میدان جمهوری می پرسم نمیدونه رفتم ایستگاه راه اهن هم کسی نمیدونه لطف کنید دوستان اگر مقدور هست ادرس خیابان را بنوسید ممنون
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
(2015-11-12 ساعت 20:09)ed2008 نوشته:  سلام دوستان من ایرون هستم کسی میتونه ادرس جایی که ون ها از انجا به مرز نوردوز می روند را بده من از هرایوایتو میدان جمهوری می پرسم نمیدونه رفتم ایستگاه راه اهن هم کسی نمیدونه لطف کنید دوستان اگر مقدور هست ادرس خیابان را بنوسید ممنون
سلام دوست عزيز موفق باشي
دوستان اگه ميدونستن كه چه بهتر ولي شما ميتوني در سفرنامه بچه هاي سالهاي گذشته مطلب مورد نظرتو راحت پيدا كني!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان:
سلام ممنون بخاطر جواب ولی بخدا فرصت نیست و اینجا جوری نیست که من بتونم فقط جواب را پیدا کنم کسی لطف میکنه اگه میدونه ادرس بده برگشتم دقیق خودم جزیات سفر را مینویسم
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من امروز از ارمنستان برگشتم و سه شنبه تاریخ مصاحبم بود، مطالب دوستان رو خوندم به نظر کامل میومد، اما فقط یه چیزو بگم شاید بتونه کمک کوچکی باشه واستون، اینکه ریز نمرات هیچ مقطعی به اضافه کارت ملی رو نیاز ندارید، چون خودشون میگن که لازم نیست، پس زیاد هزینه نکنید برای ترجمشون، آفیسر هم بر خلاف چهره ی جدیش میشه باهاش ارتباط برقرار کرد و اصلا استرسی وجود نداره، اگه کسی سوال دیگه ای داره مخصوصا تو زمینه شرایط اونجا و هزینه ها خصوصی پیام بده در خدمتتون هستم.
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان: matin86 ، Siamak ، Interuniversal ، Caspian_Wave ، chakavakl ، Amir.AA
(2015-11-13 ساعت 01:09)Mehdi0065 نوشته:  سلام دوستان، من امروز از ارمنستان برگشتم و سه شنبه تاریخ مصاحبم بود، مطالب دوستان رو خوندم به نظر کامل میومد، اما فقط یه چیزو بگم شاید بتونه کمک کوچکی باشه واستون، اینکه ریز نمرات هیچ مقطعی به اضافه کارت ملی رو نیاز ندارید، چون خودشون میگن که لازم نیست، پس زیاد هزینه نکنید برای ترجمشون، آفیسر هم بر خلاف چهره ی جدیش میشه باهاش ارتباط برقرار کرد و اصلا استرسی وجود نداره، اگه کسی سوال دیگه ای داره مخصوصا تو زمینه شرایط اونجا و هزینه ها خصوصی پیام بده در خدمتتون هستم.

سلام دوست عزیز.نتیجه مصاحبتون چی شد؟ آفیسر مگه عوض شده؟

تشکر کنندگان: matin86
(2015-11-13 ساعت 14:07)nimashariat نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 01:09)Mehdi0065 نوشته:  سلام دوستان، من امروز از ارمنستان برگشتم و سه شنبه تاریخ مصاحبم بود، مطالب دوستان رو خوندم به نظر کامل میومد، اما فقط یه چیزو بگم شاید بتونه کمک کوچکی باشه واستون، اینکه ریز نمرات هیچ مقطعی به اضافه کارت ملی رو نیاز ندارید، چون خودشون میگن که لازم نیست، پس زیاد هزینه نکنید برای ترجمشون، آفیسر هم بر خلاف چهره ی جدیش میشه باهاش ارتباط برقرار کرد و اصلا استرسی وجود نداره، اگه کسی سوال دیگه ای داره مخصوصا تو زمینه شرایط اونجا و هزینه ها خصوصی پیام بده در خدمتتون هستم.

من هم مثل اکثر سربازی رفته ها AP خوردم، نه آفیسر عوض نشده چطور مگه؟
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان: matin86
(2015-11-14 ساعت 01:31)Mehdi0065 نوشته:  

شما گفتید بر خلاف چهره جدیدش من فکر کردم عوض شده.ایشالا هرچه زودتر کلیر می شید.

تشکر کنندگان: پرشین20
(2015-11-14 ساعت 02:05)nimashariat نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 01:31)Mehdi0065 نوشته:  

شما گفتید بر خلاف چهره جدیدش من فکر کردم عوض شده.ایشالا هرچه زودتر کلیر می شید.
من عرض کردم بر خلاف چهره ی جدیش ، نه جدیدش Wink
تشکر کنندگان: behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: