کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2015-10-27 ساعت 21:19)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 19:23)آرادایمان نوشته:  برای ثبت نام عکسها رو قبول نمی کنه و پیغامش اینه:
you have already uploaded your photograph file. if you wish to change the photograph please follow the instruction below

باید چکار کنم...

عکسا جدید هستند ... چرا میگه قبلا آپلود شده...؟؟؟؟

دوست عزیز سوالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید.
میگه شما عکس هاتون رو قبلا آپلود کردید. یا شما حواستون نبوده و اول عکس رو آپلود کردید و مجددا هم خواستید آپلود کنید، یا به دلیل ترافیک سایت یا هر مشکل دیگه این خطا رو مشاهده میکنید. در هر صورت اگر امکانش هست یا عکس رو حذف کنید و مجددا آپلود کنید و یا طبق دستورالعملی که خودش در انتها برای تعویض گفته، عکس رو با عکس مد نظرتون تعویض کنید. و یا اگر ثبت نام نهایی نشده مجددا اقدام کنید.
موفق باشید

باز همین پیغام رو می ده.... من فکر میکنم که مشکل عکس به این تاپیک هم مربوط میشه چون توضیح در مورد قسمت های مختلف ثبت نامه...درسته!!!!
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:
سلام يه سوْال برام پيش اومده در قسمت ٧فرم ثبت نام اگر گزينه no رو انتخاب كنيم چه اتفاقي ميافته؟يعني ثبت نام باطل ميشه

تشکر کنندگان:
قسمت 7 مربوط به عکس هست، No نداره. اگر منظورتون پایین قسمت 6 هست که پرسیده "آیا براساس کشور محل تولدتون خودتون رو واجد شرایط اعلام می کنید؟" باید Yes بزنید. البته اگر بهش دست نزنید خود بخود Yes هست. اگر No بزنید احتمالا حذف می شید. (میگم احتمالا چون بالاخره کشور محل تولدتون رو ایران انتخاب کردید و همون مهمه).
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
يكي از دوستانم noزده ودرانتخاب كشور ايران رو انتخاب كرده چون از صفحات فرم پرينت گرفته نوشته ايران

تشکر کنندگان:
باید دقت می کردن که چنین اشتباهی نشه. امیدوارم مشکلی براشون پیش نیاد.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 19:44)we are one نوشته:  چند سوال
۱-خراسان رضوی رو چجوری بنویسم؟ Khorasan Razavi
Khorasan_E_ Razavi
۲-چرا واسه آدرس منزل دو تا لاین داره؟ واقعا چرا؟
مثلا آدرس من اینه : بلوار ... - ... 50 پلاک ... - طبقه ...
الان مثلا خیلی ها بلوار رو خیابون هم میگن.فرق خیابون با بلوار چیه الان؟
مثلا اگه بگیم بلوار میثاق-میثاق ۱۰،فرقش با خیابون میثاق-میثاق ۱۰ چیه؟
خوب حالا تا کجاشو تو لاین ۱ بنویسم و تا کجاشو تو لاین ۲ بنویسم؟

درود
1. به این شکل Khorasan Razavi
2. شما آدرستون رو از Line1 شروع میکنید و اگر در کادر مربوطه جا نشد، بقیه رو در Line 2 وارد میکنید.
دوست عزیز میثاق مشهد خیابان نیست و بلواره. در کل زیاد مهم نیست و انقدر سخت نگیرید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
اقا بالاخره این سیدو چیکار کنم؟

دوتا y بزارم یا یکی؟؟؟؟
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان:
خسته نباشید آیا در این مرحله گزینه ای مربوط به شغل هم موجود هست؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 14:56)shideh91 نوشته:  خسته نباشید آیا در این مرحله گزینه ای مربوط به شغل هم موجود هست؟

درود
خیر. اطلاعات کامل تر در فرم های بعدی و بعد از برنده شدن ثبت خواهد شد.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: shideh91 ، ehsan TT
با آرزوی قبولی تک تک دوستان
[/quote]
عاليييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
[/quote]

سلام خیلی عالی بود.با این توضیحاتی که من دیدم.امسال همه برنده میشن و اشتباهی پیش نمیاد
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT NEEN SELECTED
Watch it count down to the end of the day
the clock ticks life away
تشکر کنندگان:
سلام
من ثبت نام کردم اما در آخر این پیغام داده میشود و هر چه دکمه check Submission را میزنم باز هم همین پیغام می آید. آیا میشه فهمید که ثبت نام انجام شده یا نه؟ و آیا باید دوباره ثبت نام کنم یا خیر؟! ممنون
[عکس: 2000_error.jpg]
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 16:50)SOBH1384 نوشته:  سلام
من ثبت نام کردم اما در آخر این پیغام داده میشود و هر چه دکمه check Submission را میزنم باز هم همین پیغام می آید. آیا میشه فهمید که ثبت نام انجام شده یا نه؟ و آیا باید دوباره ثبت نام کنم یا خیر؟! ممنون

سلام
چون ثبت نامتون نهایی نشده و کانفیرمیشن نامبر دریافت نکردید، میتونید مجددا اقدام کنید. ظاهرا عکستون مشکل داره، میگه قبلا عکس رو آپلود کردید. دوست دیگه ای هم بودن که همین مشکل رو داشتن. من شخصا برای چند نفر ثبت نام کردم ولی چنین مشکلی نبود. با مرورگرهای مختلف مجددا امتحان کنید. Instruction یا دستورالعمل خود سایت رو هم دنبال کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: victor2016 ، jalayevatan ، ehsan TT
سلام دوستان خواهشا جواب منو بدین
موقع ثبت نام در فرم 8 یعنی قسمت ادرس
District/County/Province/State این گزینه بجای اسم استان بنویسیم من اسم شهرستان نوشتم ایا این باعث حذف شخص میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-30 ساعت 02:07)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان خواهشا جواب منو بدین
موقع ثبت نام در فرم ۸ یعنی قسمت ادرس
District/County/Province/State این گزینه بجای اسم استان بنویسیم من اسم شهرستان نوشتم ایا این باعث حذف شخص میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز اگر انتخاب بشید بعدا میتونین اصلاحش کنین
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 14:21)alirezanz نوشته:  اقا بالاخره این سیدو چیکار کنم؟

دوتا y بزارم یا یکی؟؟؟؟

اگر پاس داری عین پاس بنویس
اگر نداری هر طور دوست داری بنویس بعد که که می خوای پاس بگیری توی فرم تقاضای پاس دقیقا این شکلی نویس
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: victor2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان