کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2015-10-30 ساعت 02:13)Srod نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 02:07)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان خواهشا جواب منو بدین
موقع ثبت نام در فرم ۸ یعنی قسمت ادرس
District/County/Province/State این گزینه بجای اسم استان بنویسیم من اسم شهرستان نوشتم ایا این باعث حذف شخص میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز اگر انتخاب بشید بعدا میتونین اصلاحش کنین

مرسی دوست عزیز
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 16:14)amirkkk2 نوشته:  عاليييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
سلام خیلی عالی بود.با این توضیحاتی که من دیدم.امسال همه برنده میشن و اشتباهی پیش نمیاد

من هم برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم اما برنده شدن اونقدری که به شانس بستگی داره به دقت شما تو زمان پرکردن فرم بستگی نداره! مگر این که اشتباهات عمده ای تو فرم باشه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
دوست گرامي لطفااگر امكانش هست چند اشتباه عمده كه ممكنه پيش بياد رو اينجا مطرح كنيد؟

تشکر کنندگان:
من موقع ثبت نام لاتاری فراموش کردم قسمت دوم فامیلم رو وارد کنم آخه فامیل من ۲ قسمتی بعدا برا من مشکلی پیش میاد خواهش میکنم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2015-10-30 ساعت 12:49)masiarmita نوشته:  دوست گرامي لطفااگر امكانش هست چند اشتباه عمده كه ممكنه پيش بياد رو اينجا مطرح كنيد؟

وارد کردن اشتباه کشور محل تولد، وضعیت تأهل (یعنی متاهل باشید بزنید مجرد و برعکس)، تعداد فرزندان مجرد زیر 21 سال، تمام نبودن 12 سال تحصیل در زمان ثبت نام، آپلود عکس اشتباه یا با مشخصات نامناسب (زمینه تیره یا غیر یکنواخت، پوشیده بودن قسمتی از صورت، کج بودن سر یا عدم نگاه به دوربین، دستکاری تابلو در عکس و... ) حتی درصورت برنده شدن، باعث رد شدنتون میشه.
بقیه اشتباه های جزئی اگر در حد معقول باشن، در صورت برنده شدن قابل حل هستن (مثلا غلط تایپی جزئی در نام و نام خانوادگی، آدرس و...).
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Amir.AA
(2015-10-30 ساعت 13:04)saba71 نوشته:  من موقع ثبت نام لاتاری فراموش کردم قسمت دوم فامیلم رو وارد کنم آخه فامیل من ۲ قسمتی بعدا برا من مشکلی پیش میاد خواهش میکنم راهنمایی کنید

مشکل خاصی پیش نمیاد. در صورت برنده شدن، امکان اصلاح در فرم DS260 دارید. نگران نباشید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
دوستان
فایل زیر pdf مربوط به توضیحات لاتاری 2016 و تکمبل فرم ها هستش. (البته با ترجمه فارسی)فک نکنم تغییری با 2017 داشته باشن.
http://s3.picofile.com/file/8220112542/D...i.pdf.html
تشکر کنندگان:
سلام
فرم رو با حروف بررگ بنویسیم یا کوچک؟
(2015-10-31 ساعت 20:14)vahidrezam نوشته:  سلام
فرم رو با حروف بررگ بنویسیم یا کوچک؟
اسامی خاص رو با حروف بزرگ شروع کنید و ادامشو با حروف کوچیک
بقیه کلمات کوچیک
هر چند شما هر طور هم وارد کنید بزرگ ثبت میشه Big Grin
به چه چیزایی گیر میدید Smile
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: Srod
سلام دوستان
یکی از دوستان تازه خدا بهش یک دختر داده آیا الان که قصد ثبت نام داره باید از این دختر سه چهار روزه عکس بگیره ؟ چون زمانی که در واقع تعداد بچه ها اضافه میکنید از شما اطلاعات کامل بچه میخواهد که عکس هم یکی از اون اطلاعاته
اسمش امیر حسین ایا باید جدا وارد کنه یعنی منظورم اینه که Middle Name محسوب میشه ؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 00:53)majidgbox نوشته:  سلام دوستان
یکی از دوستان تازه خدا بهش یک دختر داده آیا الان که قصد ثبت نام داره باید از این دختر سه چهار روزه عکس بگیره ؟ چون زمانی که در واقع تعداد بچه ها اضافه میکنید از شما اطلاعات کامل بچه میخواهد که عکس هم یکی از اون اطلاعاته

سلام
بله باید عکس بگیرن از دخترشون
ایشالا که خوش قدم باشه و برنده بشن Smile
تشکر کنندگان: majidgbox
سلام ببخشید برای افراد متأهل تعداد فرزندان زیر 21 سال فقط باید نوشته بشه یا تمام فرزندان؟ تو اینترنت مطالب متناقض هست، ویدئوی وزارت خارجه آمریکا تأکید می کنه تمام فرزندان اما سایت های راهنما فقط نوشتن فرزندان زیر 21 سال
فقط خواهشاً سریع کمک کنید
سپاس
تشکر کنندگان:
سلام
اگه عکس ما اشتباهی ۱۲۰۰*۱۲۰۰ با حجم ۵۰۰ کیلو و dpi ۶۰۰ فرستاده بشه و توی فرم ثبت نام هم قبول بشه امکان داره که پرونده بخاطر سایز عکس مردود بشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 01:50)kami_kami نوشته:  سلام
اگه عکس ما اشتباهی ۱۲۰۰*۱۲۰۰ با حجم ۵۰۰ کیلو و dpi ۶۰۰ فرستاده بشه و توی فرم ثبت نام هم قبول بشه امکان داره که پرونده بخاطر سایز عکس مردود بشه؟

فکر نکنم اگه باشه ارور میداد مثل من سایز بزرگ بود ارور داد 600 *600 دادم هیچ مشکلی نیست
تشکر کنندگان: Srod ، kami_kami
(2015-11-01 ساعت 00:53)majidgbox نوشته:  اسمش امیر حسین ایا باید جدا وارد کنه یعنی منظورم اینه که Middle Name محسوب میشه ؟

ما در ایران چیزی به بنام "اسم میانی" نداریم این اسم میانی بیشتر در کشورهای اسپانیایی زبان مرسومه ...کل امیر حسین باید بصورت حروف انگلیسی و پشت هم در قسمت اسم قرار بگیرد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان