کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت اعتباری یا کردیت کارت چیست؟
دوست عزیز درخصوص این شرط مشکلی وجود نداره
Your direct deposit needs to be an electronic deposit of you
r paycheck, pension or government benefits (such as Social Security) from your employer or the government.
اگربا این شرایط ما۱۵۰۰دلار بگذاریم و ۷ ماه بعد حساب رو ببندیم مشکلی نخواهد داشت ؟

(2013-12-28 ساعت 23:07)marco250 نوشته:  بانک Chase تا تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۴ یک پروموشن ۱۵۰ دلاری برای اشخاصی که نزد بانک Chase حساب ندارند و بخواهند حساب بانکی Checking باز کنند گذاشته.
به لینک زیر بروید و روی گزینه Email My coupon کلیک کنید و در صفحه بعد ایمیل خودتون رو وارد کنید تا کوپن ۱۵۰ دلاری رو براتون بفرستند. بعد از پرینت کوپن به شعبه بروید و یک حساب Chase Total Checking باز کنید و می بایست حداقل ۱۰۰ دلار طی ۱۰ روز کاری از تاریخ افتتاح حساب به حسابتون واریز کنید. شما این مبلغ رو می بایست ۶۰ روز از تاریخ افتتاح حساب در حسابتون نگه دارید. شما باید این حساب رو حداقل ۶ ماه باز نگه دارید در غیر اینصورت این پروموشن از حسابتون کم می شود.
حداقل موجودی برای افتتاح حساب ۲۵ دلار است و ماهانه شما رو ۱۲ دلار (۱۰ دلار برای ایالتهای CA, OR, WA) برای نگهداری حساب شارژ می کنند ولی شما می توانید هزینه نگهداری رو با شرایط زیر ویو کنید :
- داشتن حداقل موجودی ۱۵۰۰ دلار در این حساب
- داشتن حداقل موجودی ۵۰۰۰ دلار در کلیه حسابهای بانک Chase
- واریز ماهانه ۵۰۰ دلار Direct Deposit در این حساب

لینک :
https://www.chase.com/ccp/index.jsp?pg_n...0000015845
پاسخ
تشکر کنندگان: خانه ، آلیس-1980
در ضمن موقع افتتاح حساب در بانکها حتی چیس اول یک سری به سایت ئی بی بزنید چون مردم اونجا این کوپنهای افتتاح حساب رو میفروشند.
من موقع افتتاح حساب کوپن صد دولاری داشتم اما از ئی بی یک کوپن 250 دولاری خریدم که البته یادم نیست چند و با این حساب یک عالمه بیشتر به سودم شد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: kopol ، Saeedv13 ، sib 24 ، romance33 ، خانه ، behfaza ، آلیس-1980
(2013-12-29 ساعت 01:25)amir1345 نوشته:  دوست عزیز درخصوص این شرط مشکلی وجود نداره
Your direct deposit needs to be an electronic deposit of you
r paycheck, pension or government benefits (such as Social Security) from your employer or the government.
اگربا این شرایط ما۱۵۰۰دلار بگذاریم و ۷ ماه بعد حساب رو ببندیم مشکلی نخواهد داشت ؟

(2013-12-28 ساعت 23:07)marco250 نوشته:  بانک Chase تا تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۴ یک پروموشن ۱۵۰ دلاری برای اشخاصی که نزد بانک Chase حساب ندارند و بخواهند حساب بانکی Checking باز کنند گذاشته.
به لینک زیر بروید و روی گزینه Email My coupon کلیک کنید و در صفحه بعد ایمیل خودتون رو وارد کنید تا کوپن ۱۵۰ دلاری رو براتون بفرستند. بعد از پرینت کوپن به شعبه بروید و یک حساب Chase Total Checking باز کنید و می بایست حداقل ۱۰۰ دلار طی ۱۰ روز کاری از تاریخ افتتاح حساب به حسابتون واریز کنید. شما این مبلغ رو می بایست ۶۰ روز از تاریخ افتتاح حساب در حسابتون نگه دارید. شما باید این حساب رو حداقل ۶ ماه باز نگه دارید در غیر اینصورت این پروموشن از حسابتون کم می شود.
حداقل موجودی برای افتتاح حساب ۲۵ دلار است و ماهانه شما رو ۱۲ دلار (۱۰ دلار برای ایالتهای CA, OR, WA) برای نگهداری حساب شارژ می کنند ولی شما می توانید هزینه نگهداری رو با شرایط زیر ویو کنید :
- داشتن حداقل موجودی ۱۵۰۰ دلار در این حساب
- داشتن حداقل موجودی ۵۰۰۰ دلار در کلیه حسابهای بانک Chase
- واریز ماهانه ۵۰۰ دلار Direct Deposit در این حساب

لینک :
https://www.chase.com/ccp/index.jsp?pg_n...0000015845
باز خودتان می توانید با مراجعه به شعبه همراه با پرینت این کوپن از کارکنان بانک استعلام بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
دوست عزیز
ظاهرا شرایط خوبی داره ولی باید سودی هم برای بانک داشته باشه
متاسفانه ما در ویرجینیا هستیم و اینجا حتی تو واشنگتن دی سی هم شعبه نداره
به هر حال اگر شما مشکلی ندیدین
اطلاع رسانی کنین شاید بشه به صورت اینترنتی عمل کرد.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، behfaza ، آلیس-1980
دوستان یک موضوع خیلی مهم
اگه قصد دارید ایران سفر کنید وقصددارید حساب بانکیتون روچک کنید یا قصدپرداخت قبض برق تلفن و.....روداریدحتماقبل سفربه بانک اطلاع بدید.من سفراولم به ایران به بانک (Wells Fargo)حرفی نزدم وازایران قبض اب روپرداخت کردم وقتیکه برگشتم امریکادیدم حسابم قفل کردن و 10$ گرفتن وحسابم بازشد.برای سفردومم قبل سفر به کاستومرسرویس بانک زنگ زدم واطلاع دادم هیچ مشکلی پیش نیومد
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
دوستان مطلع اگر امکان داره در مورد سیکیور کریدیت یک توضیحاتی بدید
!-قبض ها ی اب و برق و گاز و.... نمیشه با هاش پرداخت کرد درسته؟
2- اجاره خونه هم همینطور؟
3- خریدهای روزانه و بنزین رومیشه با هاش پرداخت کرد؟
4-بیشتر از 50% نباید خرج کنید؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Saeedv13 ، behfaza ، آلیس-1980
(2013-12-29 ساعت 12:44)usa lover نوشته:  دوستان مطلع اگر امکان داره در مورد سیکیور کریدیت یک توضیحاتی بدید
سکیورد فرقی با کردیت کارت معمولی نداره. فقط به اندازه کردیت لاین شما از حسابتون پول برداشت می کنند یا بلاکش می کنند. من اجاره خونه رو با چک میدم چون اگر بخوام با کردیت کارت بدم ازم کارمزد می گیره. منم زورم میاد هر ماه 20-30 دلار پول کارمزد بدم. بقیه همه رو با کردیت کارت میدم. بیشتر از 20 درصد کردیت لاینتون خرج نکنین بهتره.
پاسخ
(2013-12-29 ساعت 15:10)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:44)usa lover نوشته:  دوستان مطلع اگر امکان داره در مورد سیکیور کریدیت یک توضیحاتی بدید
سکیورد فرقی با کردیت کارت معمولی نداره. فقط به اندازه کردیت لاین شما از حسابتون پول برداشت می کنند یا بلاکش می کنند. من اجاره خونه رو با چک میدم چون اگر بخوام با کردیت کارت بدم ازم کارمزد می گیره. منم زورم میاد هر ماه 20-30 دلار پول کارمزد بدم. بقیه همه رو با کردیت کارت میدم. بیشتر از 20 درصد کردیت لاینتون خرج نکنین بهتره.
شما یعنی قبض ها گاز و برق رو هم با سیکیور میدین؟
چون کسانیکه اینجا کردیت کارد دارن میگن ما همیشه با دبیت پرداخت کردم مگه با کردیت کارتم میشه؟؟؟
کلا همه چیز براشون تازگی داره سیکیور رو هم تا حالا نشنیده بودنBig Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Saeedv13 ، AFSHIN-PIC ، behfaza ، آلیس-1980
هيچكس نبود منو راهنمايي كنه؟
(2013-12-27 ساعت 17:06)mohamadtj نوشته:  سلام
بچه ها من تا 2-3 هفته دیگه میرم آمریکا در مورد حساب سوال داشتم:
1) خانم من که الان 3 سالی هست که اونجاست و تو chase کردیت داره که به نظر کردیتش بدم نیست به من میگه بیا حساب جوینت با من باز کن و زیر مجموعه من شو و از کردیت من استفاده کن، سوال من اینجاست که آیا این راه خوبی هست یا نه ؟ یعنی برای شخص خودم هم کردیت حساب میشه یا نه امتیازی نداره؟ کلا راه منطقی در این شرایط چیه؟ اگه حسابم رو با خانمم یکی کنم آیا امتیازهای اون به من هم میرسه یا نه؟
2) خانم من زیاد سرش تو این جیزایی که میگین نیست که مثلا 20 درصد بیشتر خرج نکنین و ... میخواستم بدونم شما این حرف رو از کجا شنیدید خود بانک بهتون گفته؟
3) شنیدم چک کردن امتیاز کردیت خودش نمره منفی داره و سالی یکی دو بار بیشتر نباید چک بشه اینو میدونستید؟
4) چطور میشه امتیاز حساب خانمم رو چک کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-30 ساعت 12:06)usa lover نوشته:  شما یعنی قبض ها گاز و برق رو هم با سیکیور میدین؟
چون کسانیکه اینجا کردیت کارد دارن میگن ما همیشه با دبیت پرداخت کردم مگه با کردیت کارتم میشه؟؟؟
قبض گاز؟! گازمون کجا بود؟!!!Big Grin
من برای 3 مورد چک می کشم. اجاره، آب، برق. چک اجاره و آب رو میدم به آفیس. برق رو هم پست می کنم. پول تلفن ها، اینترنت و تلوزیون کابلی رو با کردیت میدم. اونها چون چند ساله تو اون سیستم جا افتادن و مثل ما مهاجرهای صفر کیلومتر نیستند خیلی چیزها رو نمی دونن و حتی ممکنه تازه واردها رو به اشتباه بندازند. اوایل حتی به من سفارش می کردن کردیت کارت نگیرم. چون بلد نیستم باهاش کار کنم و کار دست خودم میدمTongue.
پاسخ
(2013-12-31 ساعت 05:05)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 12:06)usa lover نوشته:  شما یعنی قبض ها گاز و برق رو هم با سیکیور میدین؟
قبض گاز؟! گازمون کجا بود؟!!!Big Grin
من برای 3 مورد چک می کشم. اجاره، آب، برق. چک اجاره و آب رو میدم به آفیس. برق رو هم پست می کنم. پول تلفن ها، اینترنت و تلوزیون کابلی رو با کردیت میدم. اونها چون چند ساله تو اون سیستم جا افتادن و مثل ما مهاجرهای صفر کیلومتر نیستند خیلی چیزها رو نمی دونن و حتی ممکنه تازه واردها رو به اشتباه بندازند. اوایل حتی به من سفارش می کردن کردیت کارت نگیرم. چون بلد نیستم باهاش کار کنم و کار دست خودم میدمTongue.
اتفاقا بهتره که همین روشی که سعید عزیز میگه رفتار کنیم.امروز تو محل کارم هم همین موضوع مطرح بود.یکی از همکارام که اتفاقا اون هم برنده لاتاری بوده گفت که ترجیحا سعی کن اکثر پرداخت های خودت رو با کردیت کارت انجام بدی.واقعا دم این بچه های مهاجر سرا گرم.اون بعد از 1 سال تازه به این نتایج رسیده بود.من تا امروز خیلی می رفتم عابر بانک و عمدتا هم واسه خرید از دبیت استفاده می کردم.از الان دیگه میرم تو کار کردیت و تا قبل از صدور استیتمنت هم بدهی خودم رو با ترانسفر از چکینگ به کردیت تو سقف 20 درصد کردیت لاین نگه می دارم.خرید با کردیت مخصوصا از نوع کردیت لاین پایین به مراتب امن تر هم هست تا اینکه بخوای با دبیت کارتت که به حساب سیوینگ هم وصل هست همه جا استفاده کنی.من هم از چک تا الان فقط واسه پرداخت کرایه خونه استفاده کردم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
(2013-12-25 ساعت 12:53)Saeedv13 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 12:41)soheilbadami نوشته:  ...سعید جان همونطور که قبلا فکر کنم توی همین تاپیک هم بحث شد کردیت کمپانی شما از اون دسته ای هست که کردیت ریپورت رو در موعد کلوزینگ دیت/بیلینگ سایکل رد میکنه پس شما وقتی یکی 2 روز قبل از دو دیتت داری پرداخت میکنی متوجه این نکته کنکوری باش که بدهی ماه پیش رو داری میدی یعنی استیتمنت قبلی رو تصفیه میکنی ( استیتمنت بعدی شما الان ملاک نیست) ولی در اون موقع که استیتمنت رو گرفتی روش بالانسی بوده که ریپورت شده که بیش از مثلا 20 یا 30 درصد بوده.
اما مطمئنا حالا که استیتمنت نزدیک صفر خواهی گرفت ( در مثالی که خودت زدی) هیچ تغییر اسکوری نباید برای ماه بعدی داشته باشی و اگر داری علتش چیز دیگه ای هست . در ضمن در اون پست بالا که گفتم راجع تعیین دو دیت (اکثر کمپانیها قبول میکنند که خودتون تعیینش کنین) بهترین حالتش همین چند روز مونده به بیلینگ سایکل هست چون شما با یک تیر 2 نشون میزنی ! هم بدهی استیمنت قبلی رو تصفیه میکنی که بهره ندی و هم بالانست رو پایین میاری برای حفظ اسکورت در استیمنتی که چند روز دیگه میاد ( و همزمان هم ریپورت میشه ) فقط به شرطی که این چند روز رو تراکنش سنگین نداشته باشی چون میاد روی همون استیتمنت.
سهیل جریان یه کم پیچیده شد باز. من یک روز قبل از دو دیت به Current Balance نگاه می کنم و هر چی باشه رو صفر می کنم. دو دیت ها رو هم تا حالا خودشون تعیین کردند و ما هم اطاعت کردیم. اصلاً درک نمی کنم که چرا باید دو دیت ها با فاصله بیشتر از 1-2 روز از بسته شدن استیتمنت باشه؟

یک دوستی سوال راجع این پست کردن چند روز پیش که اولا میبخشید ثانیا ممنون از اینکه خونده بودیدش عذر میخوام اشتباه لبی درشه بود منظورم از استیتمنت قبلی همون جاری بود یعنی اونیکه الان بدهکارید بابتش و منظور از بعدی استمنتی هست که قرازه بیاد یعنی دوری که الان توشید و دارید با اعتبارش کارد میکشین.ایشالا ایند یک پست با مثال بتونم بزنم گرچه هیچ موضوع مهمی هم زیاد نیست.تشکر
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Saeedv13 ، AFSHIN-PIC ، behfaza ، Rock ، آلیس-1980
سلام دوستان
در مورد حساب کردیت یک سوال داشتم ، برا من خوب جا نیفتاده (متوجه نمی شم )
فرض کنیم 1000 دلار کردیت داریم و 300 دلار خرج کنیم ، استیتمنت بانک بیاد و duo رو بنویسه (50$)
حالا باید همش رو پرداخت کنیم ؟
یا چقدر رو پرداخت کنیم تا اسکورمون بالا بره
ممنون می شم راهنمایی کنید .
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
داشتم تو سایت Mastercard دنبال موارد خاص می گشتم Tongue یک راهنمای مصور پیدا کردم از مراحلی که بعد هر بار استفاده از یک کردیت کارت اتفاق میوفته. به نظرم این همه عملیات بعد از هر خریدی که برای ما خیلی ساده به نظر میاد جالب هست. یه کم بیشتر که بهش فکر کنین می بینید حجم و تعداد ترنزکشن هایی که در یک زمان تو این مملکت اتفاق میوفته ممکنه چقدر بالا باشه و سیستمی که این حجم از اطلاعات مالی رو پردازش می کنه چقدر باید پیشرفته طراحی شده باشه که اشتباهات اندکی مرتکب بشه و بتونه خیلی سریع هم اشتباهاتش رو برطرف کنه. آدرس این صفحه اینجاست. البته فایل pdf شو به این پستم هم ضمیمه کردم.
[عکس: attachment.php?aid=3381]

[عکس: attachment.php?aid=3382]

[عکس: attachment.php?aid=3383]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

.pdf   Anatomy_of_a_Transaction_030212.pdf (اندازه 538.18 KB / تعداد دانلود: 172)
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، soheilbadami ، nasim ، yami ، eybaba ، sce ، romance33 ، Soap McTavish ، behfaza ، Rock ، gbtm ، آلیس-1980 ، Essy
دوستان برای خرید اینترنتی بیشتر چه نوع کارتی پیشنهاد میکنید ؟

ایا با دبیت کارت میشه پرداخت ها رو انجام داد ؟ کارمزد هم میگیره ؟ چقدر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان