کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
HR158 یا اصلاحیه جدید قانون لغو روادید آمریکا با 38 کشور
چیزی که برای من سواله اینه که چرا همه می گن بخاطر حملات فرانسه یا 2 تا ت.ر.و.ر.ی.س.ت پاکستانی که به عربستان هم سفر داشتن دارن این وسط ایرانیها رو قربانی می کنن. در حالیکه طرح این قانون اصلاً هیچ ربطی به این مسائل نداره. برای حرفم هم شاهد دارم. شما برید تو لینک سایت کنگره آمریکا یعنی اینجا: https://www.congress.gov/bill/114th-cong...8/all-info
و خواهید دید که این طرح توسط نماینده ی ایالت میشیگان در تاریخ 6 ژانویه 2015 داده شده که می شه حدوداً یک سال پیش. پس همچین تصمیمی از یک سال پیش بوده و وقایع اخیر فقط بهش فوریت بخشیده. در واقع ایرانیها بخاطر حملات اخیر scapegoat نشدن و اینقدر نیاین از بلخ و شوشتر حرف بزنین. این داستان قدیمی تر ماجراهای اخیر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، rs232
سلام
اتفاقن همین حالا اومدم که این لینک رو بزارم و بگم هنوز سنا تعیید نکرده
و اما پاسخ شما
همفرومی محترم... اگر به حمله های تRوRیستی خیلی وقت پیش هم برگردید رد پای همچین افرادی رو مشاهده میکنید... فقط ملت خبر ندارن که چه تاریخی این پیشنهاد در کنگره مطرح شده
درمورد بلخ و شوشتر هم کسی حرفی نزده و این مطلب رو فکر کنم توی وبسایت گاردین خوندم... کسی توی ایت تاپیک همچین حرفی نزد ...
هرچند که من هم تعیید میکنم همچین پیشنهادی به هیچ عنوان ربطی به ایران نداره و هرجور که فکر میکنم نمیتونم دلیل اومدن نام ایران در این پیشنهاد رو متوجه بشم

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، online27H ، rs232
(2015-12-23 ساعت 16:39)Danoosh نوشته:  سلام
اتفاقن همین حالا اومدم که این لینک رو بزارم و بگم هنوز سنا تعیید نکرده
و اما پاسخ شما
همفرومی محترم... اگر به حمله های تRوRیستی خیلی وقت پیش هم برگردید رد پای همچین افرادی رو مشاهده میکنید... فقط ملت خبر ندارن که چه تاریخی این پیشنهاد در کنگره مطرح شده
درمورد بلخ و شوشتر هم کسی حرفی نزده و این مطلب رو فکر کنم توی وبسایت گاردین خوندم... کسی توی ایت تاپیک همچین حرفی نزد ...
هرچند که من هم تعیید میکنم همچین پیشنهادی به هیچ عنوان ربطی به ایران نداره و هرجور که فکر میکنم نمیتونم دلیل اومدن نام ایران در این پیشنهاد رو متوجه بشم

موفق باشید
البته سنا تأیید کرده و ریس جمهور هم امضا کرده اما هنوز تو سایت آپدیت نشده
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، lingni ، rs232 ، Danoosh
نه‌ صفحه است دارید بحث می‌‌کنید هنوز نفهمیدید چه اتفاقی‌ افتاده؟

برادران و خواهرن عزیز، شهروندان سی‌ و هشت کشور دنیا (اروپا، ژاپن، کره جنوبی) می‌تونن بدون ویزا بیان آمریکا برای اقامت کمتر از نود روز. در عوض شهروندان امریکائی هم می‌تونن بدون ویزا به این سی‌ و هشت کشور مسافرت کنن برای اقامت کمتر از نود روز.

حالا این ایچ آر صد و پنجاه و هشت میفرماید که کسایی که شهروند این چهارتا کشور هستن، یا اینکه والدینشون مال این چهار تا کشور هست یا تو پنج سال گذشته به این چهار تا کشور سفر کردن دیگه نمی‌تونن از این برنامه استفاده کنن و بیان آمریکا. یعنی‌ مثلا دایی بنده که ایرانی‌-نروژی هست و پاسپورت نروژی داره دیگه نمیتونه مثل بقیه شهروندان نروژ مستقیم بیاد آمریکا و اول باید درخواست ویزا بکنه. یا فرزندان داییم که نروژ به دنیا اومدن و کلا تا حالا پاشون رو هم ایران نزاشتن بازم برای آمریکا اومدن باید درخواست ویزا بکنن. خوب این برنامه Visa waiver program روی مقابله به مثل کار میکنه (reciprocal program) یعنی‌ وقتی‌ H.R. 158 قانون شد مثلا من که ایرانی‌-امریکائی هستم و پاسپورت امریکائی دارم باید برای مثلا مسافرت کردن به آلمان اوّل تقاضای ویزا بکنم و دیگه نمیتونم مثل قبلا مستقیم برم اونجا.

تا دیر نشده این پتیشن رو امضا کنید باشد که رستگار شویم.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، yami ، Danoosh ، j.modarres ، hamed_gh ، rs232 ، aaraam ، شوشینا
(2015-12-23 ساعت 03:44)elima1980 نوشته:  
(2015-12-23 ساعت 02:33)yami نوشته:  
(2015-12-21 ساعت 23:27)elima1980 نوشته:  ازاین به بعدهرمسافری که گرین کارت وسیتیزن باشه دربازگشت تو فرودگاه قبل پرواز کانکشن استانبول دبی قطر به سیخ داغ میکشن اش معلوم نیست تو ورود به آمریکا چیکارش کنند توصیه میکنم از فرودگاه های نیویورک بوستون شیکاگو تگزاس دالاس وهیستون و سیاتل وارد نشید که شمر ذالجوشن اونجا منتظرتون Smile

آیا موردی بوده تاکنون؟ چه کسی؟ کجا؟ چه زمانی؟

من که دیگه موقع ورود مجددم در چارچوب قانون از هر گونه جواب دادن به افسر مهاجرت خودداری خواهم کرد. بسسه انفعال و سست عنصری.
شورشو دراوردن اینا. با اینکه این کامیونتی ایرانی چقدر بی آزاره، تازه آزارشم نهایتا به خودشون میرسه، باز دست از سر ما بر نمیدارن.
بعدم هر سال برامون تبریک سال نو شمسی تدارک میبینن.
ببندین آقا در این دکون شون وووووو. اینا رو بحال خودشون ول کنیم، تا ما رو نکشن، ول کن ماجرا نیستن.
این قانون برای نارنجی پوشان آینده تصویب شده تا مثل سبزیها جفتک نندازند و یک خلقی رو سرکار وعلاف نذارند ومنابع مادی بردارند و بزنند به چاک خیلی نمیتونم توضیح بدم جز اینکه ازتصویب این قانون هدف مهم وموثری درنظربوده که ازاتفاقات پنهانی وآگاه جهان حکایت میکند. فقط نازنجی پوشان به خاطر بسپارید درآینده این پازل ومعما براتون حل خواهد شد Cool

آقا یکی Key Pair اینو بده من Decryptش کنم!!! هیچی ازش متوجه نشدم Smile

کماکان فکر میکنم دلیل گذاشتن نام ایران در لیست یکی بخاطر نداشتن اشراف اطلاعاتی بر داخل ایران و نداشتن همکاریهای امنیتی با دولت ایران هست و همچنین حفظ اهرمهای فشار تا ایران فکر نکنه که با اجرای برجام و لغو تحریمها دیگه آمریکا هیچ «کاری» نمیتونه بکنه!!!
میخوان بگن کماکان خیلی «کارها» میتونیم بکنیم! و میکنیم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، online27H ، battosai ، rs232 ، sami2004
اشراف کامل به ایران دارند. دارند میگن که آقا و خانم شما که دستت تو امضا و ... خیلی‌ خوب کار می‌کنه و همش از ما (آمریکا) انتقاد میکنی‌ که ما چرا این کار‌ها را می‌کنیم این است که:  یک نامه با چندین میلیون امضا جمع کن، سفارت آمریکا را تو ایران باز کن. تا مجبور نشی‌ نیازی به کشور‌های معلوم حال دیگه به خاطر ویزا  آمریکا  بری و پولت را اون جا تلف کنی‌.  واگر نه از این به بعد لأبی‌های شما را تو هر جای  دنیا هستند و برای و حکومت شما کار می کنند حق وارد شدن به اروپا و آمریکا را ندارند و باید خونه نشین بشوند و با کار بازو مثل خیلی‌‌های دیگه امرأر معاش کنند. دارند اعلام خطر میکنند که آقا و خانمی که ایران دستت است، فکر نکن که خیلی‌ زرنگ هستی‌ به خواهی‌ هم خدا و هم خرما را باهم داشته باشی‌  و از ما بکنی با دیگران بخوری. دیگه واضح تر از این فکر کنم اگر نوشته بشه پست حذف می‌شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، rs232
یک خانواده مسلمان یازده نفره شامل دو برادر و نه فرزند آنها قصد داشتند به آمریکا سفر کنند اما از سوار شدن آنان به هواپیما در فرودگاه گاتویک لندن جلوگیری شد.

پدر این خانواده گفته: درباره اینکه چرا نمی توانند به سفر بروند هیچ علتی ارائه نشد فقط گفتند شما اجازه ندارید به آمریکا سفر کنید.

وی افزود: وارد فرودگاه شدیم و کارت های پرواز را دریافت کردیم. کمی وقت داشتیم، برای همین رفتیم داخل سالن انتظار دور زدیم. سپس وارد گیت پرواز شدیم و داخل صف ایستادیم. یکی از ماموران کنترل مرز آمد و گذرنامه های ما را خواست و گفت دستگاه الکترونیکی صدور مجوز سفر خراب است و باید بررسی کنیم.

وی افزود: مامور فرودگاه گذرنامه ها را برد و ده پانزده دقیقه بعد بازگشت و گفت اجازه ندارید سوار هواپیما شوید. چندین بار از او پرسیدیم چه اتفاقی افتاده پاسخی نداشت. دست آخر گفت از واشنگتن دی سی تماس گرفتند و گفتند شما نمی توانید سوار هواپیما شوید. همین، همه پاسخی که به ما دادند همین بود
گفتم تو فرودگاه قبل پرواز شیردون میکشن این اولیش تازه این لندن بوده خدا میدونه تو استانبول ترکیه ودوحه قطر ودبی امارات که داخل کشورهای آدم نیستن ازاین به بعد چه قانفوتی در کنند همین طور بدون قانون دنگشون میدونگه چه برسه به اینکه دونالد ترامپ عر زده باشه یا قانون تصویب کرده باشند
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، lingni ، rs232
پلیس گیت فرودگاه که تحت استخدام دولت آمریکا هست این حق را داره که ویزا را باطل کنه.اگر حس کنه که شخص یا اشخاص ممکن خطری برای کشور آمریکا باشند.حتما این خانواده مشکلی‌ داشتند که نزاشتن وارد آمریکا بشوند.ضمن این که جدیدا معلوم شده که ت.ر.و.ر.ی.س.ت‌ ها ماشین‌های چاپ ویزا و پاسپورت ها ی مختلف را دارند. ت.ر.ا.م.پ هم فعلا جز شغل خودش ( دولتی نیست)، کاره‌ی  نیست که بخواهد از ورود یا خروج کسی‌ جلوگیری کنه.اگر برنده انتخابات بشه، کارش را از ژانویه ۲۰۱۷ شروع می‌کنه. پس سعی‌ نکنید که کاسه کوزه را سر اون خراب کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، j.modarres ، rs232
(2015-12-24 ساعت 23:56)elima1980 نوشته:  یک خانواده مسلمان یازده نفره شامل دو برادر و نه فرزند آنها قصد داشتند به آمریکا سفر کنند اما از سوار شدن آنان به هواپیما در فرودگاه گاتویک لندن جلوگیری شد.

پدر این خانواده گفته: درباره اینکه چرا نمی توانند به سفر بروند هیچ علتی ارائه نشد فقط گفتند شما اجازه ندارید به آمریکا سفر کنید.

وی افزود: وارد فرودگاه شدیم و کارت های پرواز را دریافت کردیم. کمی وقت داشتیم، برای همین رفتیم داخل سالن انتظار دور زدیم. سپس وارد گیت پرواز شدیم و داخل صف ایستادیم. یکی از ماموران کنترل مرز آمد و گذرنامه های ما را خواست و گفت دستگاه الکترونیکی صدور مجوز سفر خراب است و باید بررسی کنیم.

وی افزود: مامور فرودگاه گذرنامه ها را برد و ده پانزده دقیقه بعد بازگشت و گفت اجازه ندارید سوار هواپیما شوید. چندین بار از او پرسیدیم چه اتفاقی افتاده پاسخی نداشت. دست آخر گفت از واشنگتن دی سی تماس گرفتند و گفتند شما نمی توانید سوار هواپیما شوید. همین، همه پاسخی که به ما دادند همین بود
گفتم تو فرودگاه قبل پرواز شیردون میکشن این اولیش تازه این لندن بوده خدا میدونه تو استانبول ترکیه ودوحه قطر ودبی امارات که داخل کشورهای آدم نیستن ازاین به بعد چه قانفوتی در کنند همین طور بدون قانون دنگشون میدونگه چه برسه به اینکه دونالد ترامپ عر زده باشه یا قانون تصویب کرده باشند

اصلن هم اینطور نیست . من نمیدونم چرا بعضیا به خودشون گرفتن این خانواده حتمن مشکلی داشتن .
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، rs232 ، aaraam ، Ali Sepehr
دوستان، صحبت از اینه که از این به بعد خیلی میتونن دل به خواهی عمل کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232
سلام دوستان

داشتم نوشته های شما را می خواندم و گفتم که شاید بد نباشد که من هم نظرم را در این باره بنویسم.

بیایید ببینیم که اصلا موضوع اصلاح طرح ویزا از کجا آب می خورد.
زمانی که گفتگوهای برجام شروع شد موجی از انتقاد از جانب بسیاری از کشورهای متحد امریکا بر علیه اوباما شکل گرفت و آنها مخالفت کامل خود را با توافقات احتمالی برجام و برچیده شدن تحریم ها اعلام کردند. اگر یادتان باشد در آن زمان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه امریکا سفرهای متعددی را به آن کشورها انجام دادند و ظاهرا صحبت هایی بین آنها شد که دیگر آن کشورها به شدت گذشته اعتراضی به روند برجام نکردند. گرچه این مذاکرات در پشت درهای بسته بود ولی از جوابیه هایی که اوباما به سناتورهای مخالف برجام می داد می شد چنین برداشت کرد که اوباما قصد دارد تحریم های ناکارآمد و بی اثر گذشته را برچیند و به جای آن از تحریم های هوشمندی استفاده کند که نه تنها بار مسئولیت بین المللی به گردن دولت امریکا نداشته باشد بلکه ده ها برابر کارآمد تر باشد.

جالب است بدانید که طرح اصلاح ویزای توریستی بخش تکمیلی طرح هوشمند سازی تحریم بود که حتی خودشان هم هیچ امیدی به رای آوردن آن در مجلس سنا در شرایط عادی نداشتند و واقعه پاریس فرصتی شد که بتوانند آن را به صورت ضرب العجل در مجلس نمایندگان و سنا تصویب کنند و اوباما هم که به خودسری معروف است و محال است هیچ مصوبه ای را که مخالف میلش باشد امضا کند برای امضای آن لحظه ای درنگ نکرد تا به قول معروف تا تنور داغ است بخش مشکل آن طرح را اجرایی کنند. البته اروپایی ها هم نک و نالی کردند ولی به خاطر قرمز بودن وضعیت کسی آنها را جدی نگرفت.

ولی اصل طرح هوشمند سازی تحریم چیست؟

1- ارزان کردن قیمت نفت با همکاری کشورهای متحد امریکا و محدود کردن منابع مالی. این بخش الآن در حال پیگیری است و قصد دارند قیمت نفت را آنقدر پایین بیاورند که برای دولت های نفتی مثل ایران صادرات آن حتی زیان ده باشد.

2- لایحه داخلی وزارت خزانه داری امریکا برای منع فعالیت های اقتصادی شرکت هایی که مراودات مالی با ایران و غیره دارند به مدت پنج سال در خاک امریکا. این طرح در وزارت خزانه داری امریکا در حال تهیه است و ممکن است به زودی برای تصویت به مجلس نمایندگان امریکا برود.

در این طرح بر خلاف تحریم های سنتی و قدیمی شرکت های بین المللی (غیر امریکایی) هیچ اجبار و منعی برای معامله تجاری با ایران ندارند ولی باید از خیر هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی در خاک امریکا به مدت پنج سال بگذرند. حال فکر کنید شرکت هایی مثل سونی, تویوتا, ال جی, سامسونک و حتی شرکت های کوچک تر چینی و روسی هم به میل خودشان از هر گونه قرارداد تجاری با ایران خودداری می کنند. این تحریم هوشمند و جدید هیچ گونه بار حقوقی بین المللی هم به گردن دولت امریکا ندارد و آنها می توانند همچون طرح اطلاح ویزا آن را به صورت یک قانون داخلی امریکا تلقی کنند.

در واقع دولت امریکا با طرح هوشمند سازی تحریم نه تنها از شر دعاوی بین المللی شرکت های ناقض تحریم راحت می شود بلکه مستقیما اقتصاد, توریسم و حتی بنگاه های علمی ایران را به صورت کاملا ناجوانمردانه و ویرانگر نشانه می گیرد.

گروه ایرانی برجام خوشحال بودند که آب ریخته را نذر امامزاده کرده اند و بدون این که از مواضع خود عقب نشینی کنند توانستند تحریم ها را لغو کنند در حالی که هوش و ذکاوت شیطان پیر را دست کم گرفته بودند و نمی دانستند که امریکا هم قصد دارد از شر آن تحریم های دردسر زا و ناکارآمد که متعلق به دهه های گذشته بود راحت شود و قوانین داخلی دیگری را وضع کند که وضعیت اقتصادی ایران را ده ها برابر بدتر از زمان تحریم ها کند.

غرض از این عرایض اینکه دوستانی که برنده گرین کارد شده اند و یا در مسیر گرفتن ویزا هستند نگران نباشند چون هدف از این طرح های جدید آنها نیستند و هرگز مشکلی برایشان پیش نمی آید ولی من در مجموع نگران این هستم که با طرح جدید امریکا به مردم ایران فشار به مراتب بیشتری از زمان تحریم ها بیاید و مشکلات اقتصادی آنها بیشتر از پیش شود.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
نظر من هم به نظر rs232 نزدیکتر هست.

متاسفانه لینکی که گذاشتید چون مربوط به سایتی مسدود شده است حذف شد. ناظم
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، jsmlz
سلام
دوستان عزیز من پریروز با پاسپورت اروپایی وارد آمریکا شدم . هیچ مشکلی نبود. با اینکه محل تولدم ایرانه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، nimanoush ، j.modarres ، lingni ، alireza_guitar ، sahar2016 ، rs232 ، kasra ، aaraam ، jsmlz
(2015-12-26 ساعت 00:11)rs232 نوشته:  سلام دوستان

داشتم نوشته های شما را می خواندم و گفتم که شاید بد نباشد که من هم نظرم را در این باره بنویسم.

بیایید ببینیم که اصلا موضوع اصلاح طرح ویزا از کجا آب می خورد.
زمانی که گفتگوهای برجام شروع شد موجی از انتقاد از جانب بسیاری از کشورهای متحد آمریکا بر علیه اوباما شکل گرفت و آنها مخالفت کامل خود را با توافقات احتمالی برجام و برچیده شدن تحریم ها اعلام کردند. اگر یادتان باشد در آن زمان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا سفرهای متعددی را به آن کشورها انجام دادند و ظاهرا صحبت هایی بین آنها شد که دیگر آن کشورها به شدت گذشته اعتراضی به روند برجام نکردند. گرچه این مذاکرات در پشت درهای بسته بود ولی از جوابیه هایی که اوباما به سناتورهای مخالف برجام می داد می شد چنین برداشت کرد که اوباما قصد دارد تحریم های ناکارآمد و بی اثر گذشته را برچیند و به جای آن از تحریم های هوشمندی استفاده کند که نه تنها بار مسئولیت بین المللی به گردن دولت آمریکا نداشته باشد بلکه ده ها برابر کارآمد تر باشد.

جالب است بدانید که طرح اصلاح ویزای توریستی بخش تکمیلی طرح هوشمند سازی تحریم بود که حتی خودشان هم هیچ امیدی به رای آوردن آن در مجلس سنا در شرایط عادی نداشتند و واقعه پاریس فرصتی شد که بتوانند آن را به صورت ضرب العجل در مجلس نمایندگان و سنا تصویب کنند و اوباما هم که به خودسری معروف است و محال است هیچ مصوبه ای را که مخالف میلش باشد امضا کند برای امضای آن لحظه ای درنگ نکرد تا به قول معروف تا تنور داغ است بخش مشکل آن طرح را اجرایی کنند. البته اروپایی ها هم نک و نالی کردند ولی به خاطر قرمز بودن وضعیت کسی آنها را جدی نگرفت.

ولی اصل طرح هوشمند سازی تحریم چیست؟

۱- ارزان کردن قیمت نفت با همکاری کشورهای متحد آمریکا و محدود کردن منابع مالی. این بخش الآن در حال پیگیری است و قصد دارند قیمت نفت را آنقدر پایین بیاورند که برای دولت های نفتی مثل ایران صادرات آن حتی زیان ده باشد.

۲- لایحه داخلی وزارت خزانه داری آمریکا برای منع فعالیت های اقتصادی شرکت هایی که مراودات مالی با ایران و غیره دارند به مدت پنج سال در خاک آمریکا. این طرح در وزارت خزانه داری آمریکا در حال تهیه است و ممکن است به زودی برای تصویت به مجلس نمایندگان آمریکا برود.

در این طرح بر خلاف تحریم های سنتی و قدیمی شرکت های بین المللی (غیر آمریکایی) هیچ اجبار و منعی برای معامله تجاری با ایران ندارند ولی باید از خیر هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی در خاک آمریکا به مدت پنج سال بگذرند. حال فکر کنید شرکت هایی مثل سونی, تویوتا, ال جی, سامسونک و حتی شرکت های کوچک تر چینی و روسی هم به میل خودشان از هر گونه قرارداد تجاری با ایران خودداری می کنند. این تحریم هوشمند و جدید هیچ گونه بار حقوقی بین المللی هم به گردن دولت آمریکا ندارد و آنها می توانند همچون طرح اطلاح ویزا آن را به صورت یک قانون داخلی آمریکا تلقی کنند.

در واقع دولت آمریکا با طرح هوشمند سازی تحریم نه تنها از شر دعاوی بین المللی شرکت های ناقض تحریم راحت می شود بلکه مستقیما اقتصاد, توریسم و حتی بنگاه های علمی ایران را به صورت کاملا ناجوانمردانه و ویرانگر نشانه می گیرد.

گروه ایرانی برجام خوشحال بودند که آب ریخته را نذر امامزاده کرده اند و بدون این که از مواضع خود عقب نشینی کنند توانستند تحریم ها را لغو کنند در حالی که هوش و ذکاوت شیطان پیر را دست کم گرفته بودند و نمی دانستند که آمریکا هم قصد دارد از شر آن تحریم های دردسر زا و ناکارآمد که متعلق به دهه های گذشته بود راحت شود و قوانین داخلی دیگری را وضع کند که وضعیت اقتصادی ایران را ده ها برابر بدتر از زمان تحریم ها کند.

غرض از این عرایض اینکه دوستانی که برنده گرین کارد شده اند و یا در مسیر گرفتن ویزا هستند نگران نباشند چون هدف از این طرح های جدید آنها نیستند و هرگز مشکلی برایشان پیش نمی آید ولی من در مجموع نگران این هستم که با طرح جدید آمریکا به مردم ایران فشار به مراتب بیشتری از زمان تحریم ها بیاید و مشکلات اقتصادی آنها بیشتر از پیش شود.

از قبل هم زیاد به حرف های شما دوست عزیز نه اعتماد داشتم نه برام مهم بود الان هم این نظر شخصیه شماست به نظر من اینطور نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، jsmlz ، pishtaz611
اتفاقا این مساله بیانگر افزایش حساسیت روی پرونده اتباع ایرانی از این ببعد است،همیشه قانونی که تصویب میشود یک عنوان است و در عمل سختگیری بیشتری اعمال میشود.از زمان طرح این قانون حتی قبل از امضا آن پروسه اعطا ویزا و کلیرنس با سختگیری بیشتری مواجه شده است

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، sce ، lingni ، jsmlz ، pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان