کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
با سلام خدمت همراهان عزيز
در كانال لاتاري مبحثي امروز مطرح شد كه ديدم بي ارتباط با اون موضوعي كه اوايل اين تاپيك در موردش صحبت ميكرديم نيست
دوست داشتم باهاتون به اشتراك بزارم تا حرفها و ترسهامون شنيده و بطبع اون شناسايي بشه،از دوستان خواهش ميكنم در صورت صلاحديد در اين بحث و پرسش و پاسخ شركت كنند:

دوستان سلام
امروز می خوام سوالی رو مطرح کنم و کلیه دوستان تا ٤٨ ساعت آینده جوابشون رو با هشتگ #ترس برای آیدی @ParizTravelChannel ارسال کنند تا جواب های زیبا رو توی همین کانال قرار بدم.
لطفا توی پیام ارسالیتون حتما اسمتون رو بنویسید و همچنین هشتگ #ترس فراموش نشه.
سوال روز :
بزرگترين ترس شما از مهاجرت در مورد چيست؟
مثل هميشه منتظر جوابهاي زيباي شما هستيم.

@ParizTravel
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Danoosh ، Ali Sepehr ، Siamak ، matin.sh ، gama ، Farbod13
سلام
من برنده لاتاری 2008 بودم و البته الان سیتیزن شدم.
ابن تاپیک خوبه برای گفتگوهای ازاد و انتقال تجارب . من ایران هستم الان و خوشحال میشم اگه کمکی از من بر بیاد برای باری به دوستان .
(2016-01-15 ساعت 20:38)mhdshg نوشته:  سلام
من برنده لاتاری 2008 بودم و البته الان سیتـیزن شدم.
ابن تاپیک خوبه برای گفتگوهای ازاد و انتقال تجارب . من ایران هستم الان و خوشحال میشم اگه کمکی از من بر بیاد برای باری به دوستان .

بسیار عالی، ممنون میشم دوست عزیز اگه خودتون یکی دو تا از تجاربتون رو برای ما بازگو کنید، چیزهایی که فکر میکنید باقی دوستان که در ابتدای راه هستن، معمولا نمیدونن و لازمه بدونن. مثلا مشابه تاپیک های آرش که امیدوارم خونده باشید اونا رو، مثلا برخوردهای آمریــکایی ها هنگام صحبت کردن چطوره و به چه چیزهایی اهمیت میدن و از چه چیزهای ناراحت میشن؟

و همینطور بی زحمت در مورد موضوع مهم شغـل پیدا کردن بگید، آسونه؟ سخته؟ یکی میگه خیلی به مـدرک توجه میکنن و دنبال اینجور کاغـذبازی ها هستن واسه استخدام، باز یکی دیگه میگه نه اصلا مدرک گرا نیستن و فقط مهم واسشون اینه که کار بلد باشی!
مثلا در مورد هر کدوم از شغل های کامپیوتـری، مثلا برنامه نویسی یا شغل های عمـران یا معمـاری وضعیت کار چطوریه؟ روند استخدام ها چطوره؟ اینکه میگن شما مثلا باید فلان قدر سابقه کار داشته باشی آیا جدی هستش و چجوری اصلا میخوان این رو پیگیر بشن واسه کسی که قبلا در کشـور دیگه ای کار کرده؟
تشکر کنندگان: شباهنگ100 ، matin86 ، Interuniversal
(2016-01-15 ساعت 20:38)mhdshg نوشته:  سلام
من برنده لاتاری 2008 بودم و البته الان سیتیزن شدم.

با سلام و تشکر از شما
ممنون میشم اگه مقایسه ای کلی بین زندگی در ایران و امریکارو برامون بیان کنید و اینکه از نظر شما کدومش برای زندگی بهتر و مناسبتره؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام بر دوست عزیز برنده 2008 .
از علا قمندی شما در خصوص کمک به دوستان 2016 سپاسگذارم. من از شما خواهش میکنم بهترین وموثرترین تجربه های مهاجرتت را در مدت 8 سال
از زمان سفر به امریکا تا امروز بنویسید شاید بتواند کمکی باشد. قبلا" از زحمتی که میکشید واطلاعات خود را در اختیار دوستان 2016 قرار میدهید کمال تشکر را دارم.
تشکر کنندگان:
با سلام
خدمت دوستان ا یک سوالی داشتم
بعد از این که ویزای آمریکا بر روی گذرنامه چسبانده شد میتوان قبل از رفتن به آمریکا به ایران رفت؟!
آیا در مرز ایران مخصوصا مرز زمینی میتوانند به ویزای آمریکا گیر بدهند من را بازداشت، گذرنامه را ضبط کرده و یا پاکت پلمپ شده سفارت را به زور باز کنند؟!
تشکر کنندگان: behjan
Sad 
(2016-01-16 ساعت 18:22)yashar041 نوشته:  با سلام
بعد از این که ویزای آمریکا بر روی گذرنامه چسبانده شد میتوان قبل از رفتن به آمریکا به ایران رفت؟!
آیا در مرز ایران مخصوصا مرز زمینی میتوانند به ویزای آمریکا گیر بدهند من را بازداشت، گذرنامه را ضبط کرده و یا پاکت پلمپ شده سفارت را به زور باز کنند؟!

سلام.دوست عزیز اینایی که پرسیدین یه کمی شبیه سناریوی فیلمهای ترسناکه.راستش درموردمرز های زمینی که چیزی نخوندم ولی اینومیدونم که دوستای زیادی بودند که یکی دونفرازاعضای خانواده ویزاگرفتن ویکی نگرفته .به راحتی هم اومدن ایران وبعدبه اتفاق رفتن .تااین لحظه که اینطوری بوده .نگران نباشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Danoosh ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، matin86 ، عاشق
Big Grin 
سلام دوست عزیز شما دعا کن ما ویزا رو بگیریم یه جوری برنامه ریزی می کنیم از اونجا یکسر بریم امریکا.
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS3###:‎ ‎‎
تعداد افراد: 4 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 21 DEC
وضعیت :  نفر اول و دوم AP و فرزندان Ready
شرایط نفر اول: کار دولتی
شرایط نفر دوم: سربازی س ،کار دولتی
آپدیت ها : خیلی زیاد Wink
کلیرنفر اصلی: 22 می     ایشود:26 می  
کلیر دوم:28    july          ایشود:1  Aug
ورود به امریکا:12 jun
مقصد : بوستون،ماساچوست
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan
سلام دوستان
يه سوالي داشتم
ميخواستم بدونم اگر ان شاءالله موفق به دريافت گرين كارت بشيم، آيا مهلت و مدت زمان خاصي داريم تا كار يا بيزنسي در امريكا راه اندازي كنيم و كسب درآمد كنيم؟ يا اينكه اگر منبع درآمدي در ايران داشته باشيم، يا كسي ماهيانه برامون پول ارسال كنه مشكلي برنميخوريم؟
ممنون از دوستان مطلعي كه جواب ميدن
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
سلام
نه عزيزم هيچ مهلتى نيست شما تا هر وقت بخواين ميتونين كار نكنيد و از جيب بخوريد .فقط چون ارزش پولمون خيلى كمه بهتره پول همونجا در بياريد و خرج كنيد تا بخوايد پول ايران رو تبديل به دلار كنيد .البته ممكنه تا يكسال هم مجبور باشيم از جيب بخوريم تا زمانى كه كار پيدا كنيم.
موفق باشيد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Hana2015 ، غنچه

سلام ما از مرز زمینی ایروان برگشتیم دوستانی که همراه ما بودند و ویزای آمریکارو تو پاسشون داشتند مامور بازرسی بردند دفتر شون و حدودا ۴۵ دقیقه سوال و جواب کرده بودند که چطور ویزا گرفتین و تو سفارت چه برخوردی با شما داشتند و از این سوالها، البته میگفتند با احترام برخورد کرده بودند، به من هم گفتند برو گذرنامتو نشون بده ولی من در رفتم و خودمو زدم به اون راه? کسی هم متوجه نشد بالاخره ما این موها رو تو آسیاب سفید نکردیم که ?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin86 ، غنچه ، Interuniversal ، Hana2015 ، mehre cyrus ، behjan
(2016-01-18 ساعت 00:05)behjat نوشته:  

سلام ما از مرز زمینی ایروان برگشتیم دوستانی که همراه ما بودند و ویزای آمریکارو تو پاسشون داشتند مامور بازرسی بردند دفتر شون و حدودا ۴۵ دقیقه سوال و جواب کرده بودند که چطور ویزا گرفتین و تو سفارت چه برخوردی با شما داشتند و از این سوالها، البته میگفتند با احترام برخورد کرده بودند، به من هم گفتند برو گذرنامتو نشون بده ولی من در رفتم و خودمو زدم به اون راه? کسی هم متوجه نشد بالاخره ما این موها رو تو آسیاب سفید نکردیم که ?
سلام بهجت خانم عزيز
ميخواستم بدونم اگر قسمت شد ان شاءالله كه اين ويزا توي پاسپورتمون زده بشه، آيا مشخص هست كه ويزاي لاتري هست؟ و موقع سوال و جواب كردن در مرز ايران بايد گفت كه چطور ويزا دريافت شده يا خير؟
ممنونم
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-01-18 ساعت 00:42)Rira_1982 نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 00:05)behjat نوشته:  

سلام بهجت خانم عزيز
ميخواستم بدونم اگر قسمت شد ان شاءالله كه اين ويزا توي پاسپورتمون زده بشه، آيا مشخص هست كه ويزاي لاتري هست؟ و موقع سوال و جواب كردن در مرز ايران بايد گفت كه چطور ويزا دريافت شده يا خير؟
ممنونم

سلام روی ویزا نوعش نوشته شده و مشخص هست که مال لاتاریه، حتی ماموران مرز ایران هم میفهمند که لاتاریه، انشاالله بزودی تو پاسپورتتون میچسبه ، میبینین ?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Rira_1982 ، Hana2015 ، matin86 ، panizrm ، behjan ، Daneshjo
سلام.من کیس نامبرم **47 هستش  الان بولتنم اعلام شده اما هنوز صفحه ی بررنده برام جایگزین نشده.مشکلم اینجاس که من اون صفحه ی ثبت نام CSC رو گم کردم الانم هرچی توی سایت CSC میرم میگه سایت اپگرید شده و ممنم هرچی user pass ام رو میزنم پروفایل ام پیدا نمیشه...
الانم اومدم پروفایل جدید بسازم تو csc میگه نوبت ویزات اعلام نشده....
من او برگه رجیستر رو لازم دارم برای ارسال به سفارت توی انکارا...
لطفا بگین چیکار کنم الان حسابی گیج شدم. 
ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-01-18 ساعت 11:28)yasaminbabaee نوشته:  سلام.من کیس نامبرم **47 هستش  الان بولتنم اعلام شده اما هنوز صفحه ی بررنده برام جایگزین نشده.مشکلم اینجاس که من اون صفحه ی ثبت نام CSC رو گم کردم الانم هرچی توی سایت CSC میرم میگه سایت اپگرید شده و ممنم هرچی user pass ام رو میزنم پروفایل ام پیدا نمیشه...
الانم اومدم پروفایل جدید بسازم تو csc میگه نوبت ویزات اعلام نشده....
من او برگه رجیستر رو لازم دارم برای ارسال به سفارت توی انکارا...
لطفا بگین چیکار کنم الان حسابی گیج شدم. 
ممنون

سلام دوست عزیز

شما هنوز نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت نکردید از کجا میدونید که سفارت شما آنکارا ست؟
ممکنه kcc سفارت شما رو تغییر داده باشه .اگر هم تغییر پیدا نکرده باشه باید نامه دعوت به مصاحبتون بیاد بعد توی سایت csc ثبت نام کنید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، پرسپولیس6 ، Danoosh ، panizrm ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان