کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
چندساعت بايد در كشورهاى مختلف كاركنيد تا بتوانيد آيفون 6بخريد:

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: ستوده ، behjan ، battosai ، matin86 ، Interuniversal ، chakavakl ، Hana2015 ، panizrm
بچه ها از وقتی وارد آمریکا میشی میتونی برای پدر و مادرت درخواست گرین کارت بدی؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: battosai
سلام و عرض ادب
یک سوال از دوستان سیتیزن یا دارای گرین کارت دارم
همانطور که مستحضرید بر اساس تحریم های اولیه تجارت و هر گونه دادوستد اشخاص امریکایی با ایران ممنوع شده به نحوی که حتی افتتاح و بستن حساب بانکی انان در ایران هم بدون کسب اجازه ممنوع شده. فارغ از اینکه اجرا میشه یا نه ، من میخوام بدونم ایا کسی اطلاع دقیقی در این مورد داره ؟
من در واقع می خوام بدونم کسی که گرین کارت می گیره از چه زمانی موظف میشه مبادلات تجاریش رو با ایران قطع کنه و بیزنسش رو تعطیل کنه؟
ممنونم اگر کسی اطلاع داره لطف کنه جواب بده
قربان همگی
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان:
(2016-01-30 ساعت 13:53)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب
یک سوال از دوستان سیتیزن یا دارای گرین کارت دارم
همانطور که مستحضرید بر اساس تحریم های اولیه تجارت و هر گونه دادوستد  اشخاص آمریکایی با ایران ممنوع شده به نحوی که حتی افتتاح و بستن حساب بانکی انان در ایران هم بدون کسب اجازه ممنوع شده. فارغ از اینکه اجرا میشه یا نه ، من میخوام بدونم ایا کسی اطلاع دقیقی در این مورد داره ؟
من در واقع می خوام بدونم کسی که گرین کارت می گیره از چه زمانی موظف میشه مبادلات تجاریش رو با ایران قطع کنه و بیزنسش رو تعطیل کنه؟
ممنونم اگر کسی اطلاع داره لطف کنه جواب بده
قربان همگی
دوست گرامی
متوجه منظورتون از اشخاص ا م ر ی ک ا ی ی نشدم ولی اگه منظورتون ایرانیان مقیم اونجاست خدمتتون عرض کنم
تا این تاریخ (یعنی حتی سالهای قبل که در تحریم بودیم) بنده فقط با داشتن یک وکالت کاری ,هیچ مشکلی برای انچام امور مالی و بانکی و ملکی مربوط به اعضای خانواده ی خود که ساکن ا م ر ی ک ا (سیتی زن) هستند نداشته ام . اگه خیلی نگران هستید شما هم قبل از رفتن یه وکالت کاری به فرد امین خود بدهید .
البته قکر نمیکنم داشتن گرین کارد مشکلی جهت مبادلات تجاری شما با ایران ایجاد کنه .مگه اینکه تو لیست افراد ممنوع المعامله ی ایران قرار داشته باشید.
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، behjan
سلام ممنون از زحمتتون
من منظورم تجارت با ایران بود اگر کسی تجربه دازه لطفا راهنمایی کنه
با تشکر
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام
دوستان یه سوال كسي ك از امريكا براش دعوت نامه اومده چطوري بايد وقت سفارت بگيره بره برا ويزا و چه مداركي لازم داره؟
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام دوستان ..يه سوالى داشتم از خدمتتون. ما از مصاحبه بىگشتيم انشاالله يه روز سروقت سفرناممو مى نويسم.منو مادرم و برادرم ويزاى يك ضرب و پدرم ادارى شد.حالا سوالم اينه كه ميشه كسى تو اين مراحل ادارى رد بشه؟ اگه ميشه به چه دلايلى ممكنه بشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 13:38)saraza نوشته:  سلام دوستان ..يه سوالى داشتم از خدمتتون. ما از مصاحبه بىگشتيم انشاالله يه روز سروقت سفرناممو مى نويسم.منو مادرم و برادرم ويزاى يك ضرب و پدرم ادارى شد.حالا سوالم اينه كه ميشه كسى تو اين مراحل ادارى رد بشه؟ اگه ميشه به چه دلايلى ممكنه بشه؟
با سلام دوست عزیز.
ضمن عرض تبریک برای آگاهی بیشتر اطلاعات سال 2015 رو توصیه به مطالعه میکنم.
امیدوارم که هرچه زودتر کلیر پدرتون هم بیاد.
امکانش هست نفر ریجکت بشه. ولی این احتمال خیلی کم هست و جای نگرانی نیست. 
میشه مثلاً تشابه اسمی باشه، میشه بگن اونجایی که کار میکرده ولی هیچ کدام اصلاً جای نگرانی نداره و به روزهای خوب فکر کنید.
و بدترین حالت این هست که مثلاً شما اطلاعاتی دادین و خلاف اون برای هر یک از اعضا هم ثابت بشه ویزا باطل میشه حتی اگر رفته باشین امریکا دیپورت میشین و گرین کارت باطل میشه. در قوانین لاتاری این رو نوشته.
دروغ گفتن گناه با بخشودنی است. البته جسارتم به شما نیست کلی گویی کردم 
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,486)
تشکر کنندگان: matin86 ، nimashariat ، matin.sh ، sahar2016 ، saraza
سلام دوستان
آیا تو نیویورک دانشگاه خوب برای رشته های هنر هست و آیا در زمینه هنرمشاغل خوب در این شهر هست؟
من چطور میتونم سرچ کنم ؟
اگه لینکی هم وجود داره لطفا بزارید .
ممنون .
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 13:38)saraza نوشته:  سلام دوستان ..يه سوالى داشتم از خدمتتون. ما از مصاحبه بىگشتيم انشاالله يه روز سروقت سفرناممو مى نويسم.منو مادرم و برادرم ويزاى يك ضرب و پدرم ادارى شد.حالا سوالم اينه كه ميشه كسى تو اين مراحل ادارى رد بشه؟ اگه ميشه به چه دلايلى ممكنه بشه؟

دوست عزیز لطف میفرمایید قبل از تنظیم سفرنامه !
حداقل امضاتون رو تکمیل بفرمایید تا مدیران و دوستان پیشکسوت بهتر بتونن کمکتون کنن .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، saraza
دوستان عزيز خواهشمندم در منتظر سرا هم مشخصاتتون رو ثبت كنيد خيلى امسال تعداد دوستانى كه در منتظر سرا مشخصاتشون رو ثبت كردن كمه!اونجا بهتر ميشه وضعيت ها رو چك و مقايسه كرد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: Interuniversal
(2016-02-12 ساعت 20:28)nasimm1 نوشته:  سلام دوستان
آیا تو نیویورک دانشگاه خوب برای رشته های هنر هست و آیا در زمینه هنرمشاغل خوب در این شهر هست؟
من چطور میتونم سرچ کنم ؟
اگه لینکی هم وجود داره لطفا بزارید .
ممنون .
خانوم نسيم سلام 
بنظرم بهتره شما اين سوال رو در تاپيك مربوطه در نيويورك كه بچه هاي اونجا حضور دارند مطرح بفرمائيد مطمئنا زودتر به جواب ميرسيد
بعدم شما براحتي ميتونيد با يه گشتن در اينترنت و خواندن نظرات ديگر متقاضي ها انتخابتون رو انجام بديد
موفق باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: matin.sh ، پرسپولیس6 ، nimashariat ، matin86
با سلام خدمت دوستان عزیز و بویژه مدیران محترم
من تاپیک زبان مهاجر سرا رو بررسی کردم در مورد فراگیری زبان مطالب مختلفی وجود داره ولی هیچکدوم جنبه آموزشی نداره من یه پیشنهاد دارم یکی از مهمترین عوامل یادگیری زبان در درازمدت افزایش دایره لغات می باشد اگه میشه یه تاپیک تو 2016 درست بشه و بجای اینکه همش آپدیت ها رو چک کنیم روزی 2 تا لغت یاد بگیریم یا یاد بدیم. Smile
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: omid40 ، chakavakl ، غنچه ، behjan ، sahar2016 ، matin86
(2016-02-12 ساعت 22:38)پرسپولیس6 نوشته:  

دوست عزیز لطف میفرمایید قبل از تنظیم سفرنامه !
حداقل امضاتون رو تکمیل بفرمایید تا مدیران و دوستان پیشکسوت بهتر بتونن کمکتون کنن .
موفق باشید
کیس نامبر =   **44
?تعداد افراد کیس =4نفر
تاریخ مصاحبه =4feb
وضعیت = پدر AP
سه نفر دیگه یکضرب
شرایط پدرم =
سربازی=س
مدرک= لیسانس مهندسی مکانیک
شرکت نیمه دولتی
اپدیت ها =
سفارت=4feb
سیس = 27jun(به خاطر ایمیل ) ،9feb
و در نهایت بعد از8ماه تقریبا انتظار پدرم موفق به دریافت ویزا شد و یک ماه بعد به جمع ما در امریکا پیوست
زندگی به مدت 8ماه در امریکا (هیوستون،تگزاس)_گرفتن پاس سفید _5اسفند مجددا عازم امریکا (لس انجلس_کالیفرنیا)
5 شهریور 1400 سفر مجدد بعد از دو سال غیبت
ارزوی سعادت و کلیر شدن براتون دارم ?
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan
سلام خدمت دوستان عزیز

مدیر فنی سایت @Kaveh@ عزیز زحمت کشیدن و یک انجمن به نام امور کاربران ایجاد کردن که پیشنهاد میکنم حتما بهش سر بزنید و مدیران رو در جهت بهبود خدمات سایت راهنمایی بفرمایید.
همچنین میتونید با مراجعه به انجمن مربوطه درخواست های خودتون رو در رابطه با تغییر نام کاربری و موارد دیگه مطرح کنید .

در ضمن شما میتونید با مراجعه به قسمت راهنمای سایت از امکانات جدید سایت مطلع بشید .

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان عزیز
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: nimashariat ، hamiham007 ، Kaveh ، matin86 ، پرسپولیس6 ، matin.sh ، ofrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان