کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-05 ساعت 06:33)karaoke نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 04:28)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 22:14)karaoke نوشته:  از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.
این قسمت از حرفتون رو قبول ندارم چون کاملا بدون اطلاعات صحبت کردید! آرزوتون مثل داشتن غول چراغ جادو می مونه!
خودمو مثال میزنم:
بنده کارمند رسمی با درآمد ۳ میلیون تومان در ماه و حقوق و مزایای کافی هستم!
فرض مثال اگر در ماه ماهی ۱ میلیون تومان کنار بگذارم در سال میشه ۱۲ میلیون ذخیره کردم!!!
و اگر در ۱۰ سال ؛میشه ۱۲۰ میلیون تومان
فرض بگیریم که این مبلغ رو با توجه به اضافه حقوق ووو... سیستم money make money  در طی ۱۰ سال ۱۲۰ تا رو کردم ۲۴۰ میلیون و با کارهای دیگه و وووو همه چیز و همه چیز پول رو کردم ۵۰۰ میلیون تومان!
حالا به نظر شما تا ۱۰ سال دیگه بازم می گیم دلار همین ۳۵۰۰ تومان بمونه!!!!!  
حالا ۵۰۰میلیون(حدود ۱۵۰هزار دلار) کجاااااا
و ۱میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان(حدود ۵۰۰k)  کجااااااا !!!!!!
شاید بشه با دزدی و اختلاص زودتر از این به همچین پولی رسید اما به طور روتین و معمول نمیشه برادر! نمیشه!
یا شایدم با ارث باد آورده!!!
از حرفام دلخور نشید.
راسی امیدتون رو از دست ندید

کجای اطلاعاتی که گفتم اشتباه بود دقیقاً؟! این که گفتم اگه 500 هزار دلار داشته باشید مثل آقا میتونید با  ماهی 50 میلیون تومن از محل اون کسب و کار به حسابش واریز میشه. این آدم هم یکی مثل خیلی از ماست. یک جفت چشم.....
.
..
.
.
داره ، دو تا دست داره ، دوتا پا داره و از مریخ هم فکر نمی کنم اومده باشه. غول چراغ جادو هم البته نداره!!!! حالا دوستان بیان بگن آدمی که سالی 600 میلیون تومن درآمد داره ، بعد از 3 سال نمیتونه از طریق سرمایه گذاری بره آمریکا؟!!!!

من دیگه حرفی ندارم!

منظورم از اطلاعاتتون ، در مورد سرمایه گزاری نبود! ( خصفر تا ۱۰۰ سرمایه گزاری eb5 و e2 رو نیز بلدم!)
منظورم اطلاعات شما درباره ی سطح درآمدی خیلی از ایرانی ها و مخصوصا افرادی که در پی مهاجرتن بود!
(جایی که کار میکنم، سطح درآمدیه ی میلیون ها ایرانیو که در ایران به صورت رسمی یا پیمانکاری یا شرکتی کار میکنن، رو، آمارشو دقیق دارم) (به غیر از چند قشر مثل دکترها و آقازاده ها)!
توی ایران واقعا نمیشه برنامه ریزی کرد که مثلا تا ۱۰ سال یا حتی ۵ سال دیگه مثلا فلان خونه رو بگیرم چه برسه به برنامه ریزی برای eb5 و ...
چون تورم مانع برنامه ریزی میشه
اگر در خوده آمریکا باشیم امکان برنامه ریزی با کارو تلاش فراوون وجود داره .(مثل رسیدن و به خاک امریکا و اقدام از طریق E2 و سپس تبدیل و eb5؛ که خودم دنبال این موضوع هستم)
هیچ کجا وطن وطن آدم نمیشه!
تماااام کسانی که در پی مهاجرت هستن همشون یه سری مشکلات خاص دارن که بیش از ۹۰% اونا  مشکلاتشون نبود امکانات با توجه به درآمدشونه!

به نظرم کسی که سطح درآمدش در ایران ماهی ۵۰ میلیون تومان باشه (حدود ۱۴هزار دلار در ماه!!!!)  انقدر عشق و حال توی ایران و مسافرت های دور دنیا داره که اصن گرفتن ویزای EB5  براش یه جورایی بچه بازیه ی !   قبول کن که درآوردن ماهیی ۱۴ هزار دلار در ماه در خود آمریکا تقریبا غیر ممکنه
ولی منکر این نیستم که نشه!
اما یک در چنصد میلیون!
امیدوارم تونسته باشم کل مطلب رو برسونم
شما دقیقا مثل برادر من (که ساکن هیوستن هست) صحبت میکنید
اما خوب ایشون با توجه به تمام زرنگ بازیشو و.... بیشتر از ۴ هزار تا نتونسته در ماه دربیاره
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: sahar2016 ، tabim4 ، storagemeter ، mohsenjoon
درامد ماهی چهارده هزار چیز عجیبی در امریکا نیست.
ماهی چهارده هزار دلار یعنی روزی پانصد دلار.
روزی پانصد دلار یعنی ساعتی شصت دلار.
این درامد حداقل درامد ساعتی یک ماساژور، یک آرایشگر خوب، یک مکانیک معمولی، یک متخصص کامپیوتر نه خیلی ویژه، یک سیم کش یا لوله کش هست.
البته میدونم حساب خیلی دم دستی بود اما صرفا خواستم مطلبو برسونم.
تشکر کنندگان: karaoke ، sahar2016 ، alireza_guitar ، tabim4 ، storagemeter ، قصه گو ، milade ، lighter ، amin_j ، mohsenjoon
(2016-05-05 ساعت 07:40)yami نوشته:  درامد ماهی چهارده هزار چیز عجیبی در آمریکا نیست.
این درامد حداقل درامد ساعتی یک ماساژور، یک آرایشگر خوب، یک مکانیک معمولی، یک متخصص کامپیوتر نه خیلی ویژه، یک سیم کش یا لوله کش هست.

شما خیلی رویایی فکر می کنید!
لیست مشاغل و درامد هارو از سایت سرچ کنید!
در ضمن خواهر بنده یک آرایشگر حرفه ای هست اما از ۱۴ تا خیلی فاصله داره!
وقتی شما می گید یک ماساژور ساعتی فلان
و محاسبه مکنید که در روز ۸ ساعت و در هفته ۷ روز ماساژ میده یکم با عقل جور در نمیاد!!
ساعتی ۶۰ دلار دور از ذهن نیست!
اما نه برای همه!
شما کلی نگاه کن
به کل ایالات و درامدشون نگاه کن!
الان از آشناهای ما توی تگزاس ساعتی نزدیک به ۱۰۰ دلار درآمد داره(جزو سن بالاهای یه شرکته نفتی هست)
اما همه مثل اون نمیشن!!!
یا اینکه مثلا فلان ماساژور میره بازیگر هارو ماساژ میده و فلان قدر میگیره؛ همه که اون نمیشن!
خداییش کلی به قضیه نگاه کن دوست من
اونور مثل ایران نیست که درآمد ها مشخص نباشه!
کاری به میلیاردرها ندارم!
منظورم قشر مهاجر و متوسط با اطلاعات متوسط زبان در حد هست
...
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: sahar2016 ، tabim4 ، storagemeter ، fairy ، mohsenjoon
(2016-05-05 ساعت 07:46)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 07:40)yami نوشته:  درامد ماهی چهارده هزار چیز عجیبی در آمریکا نیست.

شما خیلی رویایی فکر می کنید!
لیست مشاغل و درامد هارو از سایت سرچ کنید!
در ضمن خواهر بنده یک آرایشگر حرفه ای هست اما از ۱۴ تا خیلی فاصله داره!
وقتی شما می گید یک ماساژور ساعتی فلان
و محاسبه مکنید که در روز ۸ ساعت و در هفته ۷ روز ماساژ میده یکم با عقل جور در نمیاد!!
ساعتی ۶۰ دلار دور از ذهن نیست!
اما نه برای همه!
شما کلی نگاه کن
به کل ایالات و درامدشون نگاه کن!
الان از آشناهای ما توی تگزاس ساعتی نزدیک به ۱۰۰ دلار درآمد داره(جزو سن بالاهای یه شرکته نفتی هست)
اما همه مثل اون نمیشن!!!
یا اینکه مثلا فلان ماساژور میره بازیگر هارو ماساژ میده و فلان قدر میگیره؛ همه که اون نمیشن!
خداییش کلی به قضیه نگاه کن دوست من
اونور مثل ایران نیست که درآمد ها مشخص نباشه!
کاری به میلیاردرها ندارم!
منظورم قشر مهاجر و متوسط با اطلاعات متوسط زبان در حد هست
...

من ماساژور هنرپیشه ها رو نمیدونم ولی همسایه بلوک بغلی من در سالت لیک یه دختر ماساژور بود و در خانه اش هم کار میکرد و ساعتی هفتاد دلار میگرفت. مشتری هم داشت. تاره میگفت من تازه کارم و کم میگیرم.
مکانیکم مثل همه مکانیکها حداقل ساعتی هشتاد پنج دلار دستمزد میگرفت. حالا بماند انچه از فروش قطعات و مواد بدست میارن.
یگی دو تا قیمت در مورد دستمزد لوله کشها و سیم کشها و بناها و... بگیرید امار دستتون میاد.
یا اشنای دور دیگری پرستار با سابقه هست و ساعتی پنجاه دلار میگیره از بیمارستان.
خیلیها راحت پولای خوبی میگیرن و صداشو در نمیارن.
شما فکر میکنی صاحبهای این پمپ بنزینای معمولی ماهی چقدر درامد دارند؟ پنج شبش هزار دلار؟
تشکر کنندگان: tabim4 ، storagemeter ، milade ، alireza_guitar
توجه مهم: این فقط یک نظریه و احتمال است دقت فرمائید اثبات شده نیست تا اینکه یه نفر از برنده های امسال بیاد زحمت بکشه این نظریه را اثبات کنه
گویا کسانی که برنده شده اند اگه در قسمت بازیابی کانفیرمیشن نامبر اطلاعاتشان را وارد کنند تا کانفیرمیشن نامبر را بازیابی کنه پاسخ میده اطلاعات نادرسته از برندگان امسال خواهشمندم یکی زحمت بکشه چک کنه ببینه برای او هم این پیغام را میده یا نه؟
تشکر کنندگان: mehran.bash ، milade ، j@vad
درود
من هی میرم نتیجه رو بخونم میزنه Warning: Session timed out. تا دیروزم هی میگه اطلاعاتتون غلطه
تشکر کنندگان: hamedDV
(2016-05-05 ساعت 09:47)majidhiro نوشته:  درود
من هی میرم نتیجه رو بخونم میزنه Warning: Session timed out. تا دیروزم هی میگه اطلاعاتتون غلطه
پس به این نتیجه می رسیم با توجه به تجربه سال قبل این دو پیغام زیر به احتمال قریب به یقین نشون میده که اگه اطلاعات را واقعا درست وارد کرده باشیم به معنی برنده شدنه!
Session timed out
Information entered is not valid
تشکر کنندگان: msr839 ، mehran.bash
(2016-05-05 ساعت 10:02)hamedDV نوشته:  
پس به این نتیجه می رسیم با توجه به تجربه سال قبل این دو پیغام زیر به احتمال قریب به یقین نشون میده که اگه اطلاعات را واقعا درست وارد کرده باشیم به معنی برنده شدنه!
Session timed out

یه احتمال دیگه هم هست که شما به جای حرف "او" ..."صفر" وارد می کنی منم این مشکل را داشتم به جای او صفر می زدم همین پیغام می اومد
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 04:28)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 22:14)karaoke نوشته:  از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.
این قسمت از حرفتون رو قبول ندارم چون کاملا بدون اطلاعات صحبت کردید! آرزوتون مثل داشتن غول چراغ جادو می مونه!
خودمو مثال میزنم:
بنده کارمند رسمی با درآمد ۳ میلیون تومان در ماه و حقوق و مزایای کافی هستم!
فرض مثال اگر در ماه ماهی ۱ میلیون تومان کنار بگذارم در سال میشه ۱۲ میلیون ذخیره کردم!!!
و اگر در ۱۰ سال ؛میشه ۱۲۰ میلیون تومان
فرض بگیریم که این مبلغ رو با توجه به اضافه حقوق ووو... سیستم money make money  در طی ۱۰ سال ۱۲۰ تا رو کردم ۲۴۰ میلیون و با کارهای دیگه و وووو همه چیز و همه چیز پول رو کردم ۵۰۰ میلیون تومان!
حالا به نظر شما تا ۱۰ سال دیگه بازم می گیم دلار همین ۳۵۰۰ تومان بمونه!!!!!  
حالا ۵۰۰میلیون(حدود ۱۵۰هزار دلار) کجاااااا
و ۱میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان(حدود ۵۰۰k)  کجااااااا !!!!!!
شاید بشه با دزدی و اختلاص زودتر از این به همچین پولی رسید اما به طور روتین و معمول نمیشه برادر! نمیشه!
یا شایدم با ارث باد آورده!!!
از حرفام دلخور نشید.
راسی امیدتون رو از دست ندید

کاملاً با شما موافقم
اصلاً با این ارزش پول ایران ، ما تا آخر عمرمون مثل خ -ر کار کنیم (سالم، درست) باز نمیشه به این پول یعنی 500 هزار دلار رسید
تازه فرض کن به احتمال 0.000000001 درصد هم سر پیری و آخر عمری رسیدیم، به چه درد میخوره اون موقع

تشکر کنندگان: alireza_guitar ، zinaram2004
درست شد ولی هی میگه اطلاعات غلطه
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 07:14)yami نوشته:  واقعیت اینه که در سیستمهای دمکراتیک، رییس جمهور کی باشه زیاد مهم نیست. کره شمالی که نیست هر چی گفت مو به مو عمل بشه.
با این حال ترامپ صد بار از کلینتون بهتره.
با ترامپ یه چیزی بالاخره میشه، بد یا خوب. با کلینتون هیچی نمیشه، فقط وقت تلف کنی...

من دارم شوخی می کنم که بچه ها ناراحت نباشن
شما چه جدی گرفتی Big Grin
هرچند که از ترامپ خیلی بدم میاد Big Grin ولی قصدم چیز دیگه ایی بود Tongue
we fight for a better life
تشکر کنندگان: milade ، yami ، dv2017 ، j@vad
Session timed out

یعنی من الان قبول شدم؟ من مطمئنم درست وارد کردم اطلاعاتم و پرینت دارم ازش ولی هی میگه اینفورمیشن غلطه
تشکر کنندگان: milade
(2016-05-05 ساعت 11:13)majidhiro نوشته:  یعنی من الان قبول شدم؟ من مطمئنم درست وارد کردم اطلاعاتم و پرینت دارم ازش ولی هی میگه اینفورمیشن غلطه
نه. یعنی داری اطلاعاتت رو اشتباه وارد میکنی!

این فازها که دوستان راه انداختند فقط مال پارسال بود که در ارتباط با دیتابیس چند روزی مشکل بود که اول هفته مشکل رو حل کردند.

بیخواد به خودتون امید ندید.

موفق باشید سال دیگه.
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 11:13)majidhiro نوشته:  
Session timed out

یعنی من الان قبول شدم؟ من مطمئنم درست وارد کردم اطلاعاتم و پرینت دارم ازش ولی هی میگه اینفورمیشن غلطه
اگر صد در صد مطمئنی که اطلاعات را کاملاََ درست وارد میکنی احتمال داره بین قبول شدگان باشی من هم وضعیت شما را دارم پیغام خصوصی دادم به مدیریت محترم فنی انجمن تا لطف کنند صحت و سقم این احتمال را با استفاده از تخصص و تجربیات ارزنده ای که در اختیار دارند بررسی بفرمایند باید صبر کنیم گفته میشه پارسال تا ۵ روز بعد از اعلام نتایج هنوز پیغامهای خطا اصلاح نشده بود
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 11:24)milade نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 11:13)majidhiro نوشته:  یعنی من الان قبول شدم؟ من مطمئنم درست وارد کردم اطلاعاتم و پرینت دارم ازش ولی هی میگه اینفورمیشن غلطه
نه. یعنی داری اطلاعاتت رو اشتباه وارد میکنی!

این فازها که دوستان راه انداختند فقط مال پارسال بود که در ارتباط با دیتابیس چند روزی مشکل بود که اول هفته مشکل رو حل کردند.

بیخواد به خودتون امید ندید.

موفق باشید سال دیگه.

میدونم دوست عزیز سالهاست در حال ثبت نامم، ولی اطلاعاتم مطمئنم درسته ولی نمیدونم چرا امسال این اخطار رو میده
تشکر کنندگان: milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: