کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-05 ساعت 13:50)SamueL.p نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 12:45)aspjava نوشته:  منم چک کردم پیام not selected گرفتم اما برای همسرم که چک میکنم پیام information is not valid  و راهنمای جایگزین کردن  0  ,  O  و ..... رو میده
همسرم بار اولش هست که شرکت میکنه
همه اطلاعات صحیح هست و از صفحه پایان ثبت نام پی دی اف هم گرفتم و تایپ هم میکنم در فرم چک
چه اتفاقی افتاده؟

شما احتمالا جای نام و نام خانوادگی رو جابجا وارد کردید موقع ثبت نام..

الان بجای نام فامیلی. نام رو وارد کنید

این دوستمون درست میگه منم همجین مشکلی داشتم جای نام و نام خانوادگی رو اشتباه زده بودم که بهتر شد قبول نشدم چون اگه قبول می شدم سوووووووووووووزشش بیشتر بود Shy
تشکر کنندگان: mehre cyrus
زندگی حتی وقتی انکارش می کنی، حتی وقتی نادیده اش می گیری، حتی وقتی نمی خواهی اش از تو قوی تر است. از هر چیز دیگری قوی تر است . آدم هایی که از بازداشتگاه های اجباری برگشته اند دوباره زاد و ولد کردند. مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند ، که مرگ نزدیکانشان و سوخته شدن خانه هاشان را دیده بودند ، دوباره به دنبال اتوبوس ها دویدند ، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند . باور کردنی نیست اما همین گونه است . زندگی از هر چیز دیگری قوی تر است ....
باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد . آن قدر که اشک ها خشک شوند ، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد . به چیز دیگری فکر کرد . باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد....
انا
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، dv2017 ، jalayevatan
باسلام خدمت دوستان جديد و قديم
پارسال كه انتخاب نشدم قول دادم تا امسال پست نزارم و رويا پردازي نكن خوشبختانه خيلي هم خوب بود تو همه كارهام به لطف خدا موفق بودم امشب ميخام چك كنم برام دعا كنين هر چي خيرم هست برام رقم بخوره ممنون همه عزيزان
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، milade ، algh90 ، mohsenjoon ، mehre cyrus ، dv2017 ، jalayevatan
(2016-05-05 ساعت 15:14)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 12:34)mehre cyrus نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 04:28)alireza_guitar نوشته:  این قسمت از حرفتون رو قبول ندارم چون کاملا بدون اطلاعات صحبت کردید! آرزوتون مثل داشتن غول چراغ جادو می مونه!
خودمو مثال میزنم:
بنده کارمند رسمی با درآمد ۳ میلیون تومان در ماه و حقوق و مزایای کافی هستم!
فرض مثال اگر در ماه ماهی ۱ میلیون تومان کنار بگذارم در سال میشه ۱۲ میلیون ذخیره کردم!!!
و اگر در ۱۰ سال ؛میشه ۱۲۰ میلیون تومان
فرض بگیریم که این مبلغ رو با توجه به اضافه حقوق ووو... سیستم money make money  در طی ۱۰ سال ۱۲۰ تا رو کردم ۲۴۰ میلیون و با کارهای دیگه و وووو همه چیز و همه چیز پول رو کردم ۵۰۰ میلیون تومان!
حالا به نظر شما تا ۱۰ سال دیگه بازم می گیم دلار همین ۳۵۰۰ تومان بمونه!!!!!  
حالا ۵۰۰میلیون(حدود ۱۵۰هزار دلار) کجاااااا
و ۱میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان(حدود ۵۰۰k)  کجااااااا !!!!!!
شاید بشه با دزدی و اختلاص زودتر از این به همچین پولی رسید اما به طور روتین و معمول نمیشه برادر! نمیشه!
یا شایدم با ارث باد آورده!!!
از حرفام دلخور نشید.
راسی امیدتون رو از دست ندید
به نظر من هیچ کس نیس تو ایران که بگه تونسته باشغل دولتی یا کارمندی چنین پولی بدست آورده.
اما گاهی ریسک هایی تو زندگی وجود دارن و گاهی کارهایی رو میشه انجام داد ک بیشتر از این ها هم میشه پول در اورد . ان شالله من بتونم تا سه سال دیگه به این مهم دست پیدا کنم خبرتون میکنم . راهشم بهتون میگم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
نمیشه همین الان بگین که تا سال دیگه ماهم میلیاردر باشیم
خب تا سال دیگه که نمیشه من سه سال دیگه میتونم بگم میشه یا نمیشه . باید خودم امتحانش کنم . Big Grin Big Grin Big Grin
میلیارد شدن پنج شش سال طول میکشه . ولی اگه بشه شدنیه Tongue Tongue Tongue Tongue
تشکر کنندگان: karaoke ، hamedDV
خدانگه دار دوستان تا اعلام نتایج DV-2018
تعجب آوره مثل اینکه امثال هم مانند سالهای قبل از تاپیک شمارس معکوس اعلام نتایج لاتاری هیچ کس برنده نشد فقط یک از اعضای انجمن بنام  azimi1368  اومد این تاپیک و گفت من برنده شدم دیپلم ندارم الان باید چکار کنم؟ البته اگه به شوخی نگفته باشه. در هر صورت از مدیریت محترم تقاضا دارم در صورت صلاحدید تا برطرف شدن خطاهای سیستم نرم افزاری اعلام نتایج KCC و رفع ابهام کامل تا روز سه شنبه 21 اردیبهشت این تاپیک بسته نشود چرا که چند نفری نفری هستند که هنوز با پیغامهای دائمی تایم اوت و عدم شناسایی اطلاعات برای بازیابی کانفیرمیشن نامبر مواجه هستند.
تشکر کنندگان:
خدایا شکرت
بالاخره بعد از 7سال ثبت نام کردن امسال یه نیم نگاهی به ما انداختی
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، امریکا رو به خاطر هواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile
In GOD We Trust
سلام
شنیدم تو سپتامبر تکمیل ظرفیت داره آیا صحت داره این موضوع ؟
امیدوار باشیم یا رفت برا 2018؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 18:38)عمو سام نوشته:  خدایا شکرت
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، آمریکا رو به خاطر حواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile
قبولیتان را تبریک می گم صد البته اول از همه بچسبید به دوستان و با اونها بروید کانادا تا خدای نکرده موجب رنجش روح تضعیف روحیه و یاس آنها که قطعاََ عذاب وجدان شما را هم بدنبال خواهد داشت نشوید اما پروسه گرین کارت را همزمان از آنجا پیگیر شوید و حتما گرین کارت را اخذ کنید.در ضمن تنها ضامن پیشرفت و موفقیت در آمریکا داشتن مدارک تحصیلی دانشگاههای کانادا یا آمریکاست پس با ادامه تحصیل در کانادا مثل این می موند که شما با یک تیر دو نشان زدید زیرا بعد از فارغ التحصیلی از کانادا می تونید به دلخواه خودتان در کانادا یا آمریکا جذب بازار کار شوید.
تشکر کنندگان: dv2017 ، alireza_guitar ، عمو سام
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، آمریکا رو به خاطر هواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile

عمو سام تبریک میگم
امیدوارم هر جا میری خوشحال و خوشبخت باشی دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: dv2017 ، hamedDV ، milade ، alireza_guitar ، tamana2016 ، عمو سام
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، آمریکا رو به خاطر هواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile

عمو سام شما برو کانادا ...اگه بچه شیرازی بیا قیافتو ببینم اگه شبیه هستیم من جات برم ....عمو سام !
منتظرم ی pv بده Big Grin
تشکر کنندگان: dv2017 ، alireza_guitar ، عمو سام ، Kamyab22
سلام
من که امسالم برنده نشدم
دلم نمیخواد وقتی برنده میشم دیگه حس و حال رفتن نداشته بشم
کاش 2018 برنده بشم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hamedDV ، karaoke ، alireza_guitar ، behjat ، tamana2016 ، عمو سام
مگه عموسام شوخی نمیکنه ؟؟؟
Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: عمو سام
(2016-05-05 ساعت 19:11)mehre cyrus نوشته:  مگه عموسام شوخی نمیکنه ؟؟؟
Big Grin Big Grin
شوخیم باشه قشنگه

شما بگید زد Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges

اقا بهتون تبریک میگم . Big Grin Big Grin Cool Cool Cool Cool Cool Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، bia2mob ، khorsandi ، عمو سام ، aram_hpanahi
اقا سام تبریک میگم
بالاخره یک ادم فعال تاپیک هم برنده شد ...... خدا بده برکت .....

نخاستی بری من جات میرم عمو سام ....... نمیزاری حاجی بره ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، LORDAmiroo ، bia2mob ، عمو سام ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان