کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان عضو كانال تلگرام مهاجرسرا هم بشيد
خيلب اطلاعاتش جالب و مفيده
می گذرد ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، Interuniversal ، jack87 ، jsmlz
(2016-01-02 ساعت 11:06)msr839 نوشته:  رفتن که بهانه نميخواهد ،
يک چمدان ميخواهد از دلخوريهاى تلنبار شده
و گاهى حتى دلخوشيهاى انکار شده ...
رفتن که بهانه نميخواهد
وقتى نخواهى بمانى ،
با چمدان که هيچ، بى چمدان هم ميروى !

"فروغ فرخزاد"
خیلی قشنگه! من اینو قبلا خونده بودم ولی نوشته بود از سهراب سپهری[emoji1]
[عکس: b9dfadd828dfc4536a9a0e650a849422.jpg]
تشکر کنندگان: ofrfar ، msr839 ، matin.sh ، jack87 ، نسل سوخته ، mona_ir ، jsmlz
پروردگارا
کاش آنقدر صبور بودم که گره های زندگیم را سختی نمی پنداشتم؛
زیرا که همین گره ها هستند که عاقبت فرش زیبایی خواهند شد که بر روی آن لم میدهم و به خود افتخار میکنم که ناشکرت نبودم و همیشه تو را سپاس گفتم.
چه زیباست که در اندیشه‌مان
دوست داشتن‌ است
چه شادی‌بخش است
وقتی نگاه‌مان می‌خندد.
چه مست می‌شود این دنیا آنگاه که
دلمان پر از امید به فردایی روشن است.
من می‌دانم
از همین صبح زیبا
از این گنجشکانی که رقصان آواز می‌خوانند
از این صدای گذر آب در نهر کوچک زندگیمان می‌دانم
آری، امروز روز خوبی‌ست
بی‌شک معجزه‌ای در راه است
تشکر کنندگان: msr839 ، jack87 ، نسل سوخته ، jalayevatan ، jsmlz ، mehrdadi
اينو يه جا خوندم كلي خنديدم
گفتم شما هم بخونيد و يكم روحيه تون خوب بشه
یه رفیق داشتم خارج کشور زندگی میکرد و کارشناس غذا بود و همش میگفت آدم نون خشک وطن رو بخوره بهتره تا مرغ کشور بیگانه.!
بگذریم
یه روز اومد ایران، خونه ما
میوه گذاشتیم جلوش خورد، دل درد گرفت و فهمید که به میوه ها پارافین میزنن.
گفت شام بخورم خوب میشم. شام برنج هندی و قیمه با گوشت برزیلی و مرغ هورمونی و ماست پالمدار خورد، مسموم شد.
داشتیم میبردیمش بیمارستان تو ترافیک گیر کردیم و تو آلودگی هوا تنگی نفس گرفت.!
رسیدیم درمانگاه گفتن ببریدش فلان بیمارستان، راه افتادیم، آدرس بلد نبودیم از نت گوشی خواستیم کمک بگیریم که چون سرعت نت پایین بود بالا نیومد.!
رسیدیم بیمارستان و دکترا بهش پروفن دادن و گفتن خوب میشه.
تو بیمارستان کیف و گوشیشو دزدیدن و اومدیم خونه.!
فردا صبح پا شدیم دیدیم نیست و یه نامه گذاشته و نوشته: "غلط کردم"
می گذرد ...
بچه ها تاپیک شده شب شعر و شاعری Big Grin
یکم بیاید از مهاجرت و شیوه های مختلفشو کلا خوبیای بلاد کفر حرف بزنیم دلمون باز شه Big Grin
اینجوری بیشتر افسرده میشیم Sad Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jack87 ، msr839 ، alirezanz ، mohammad_esf59 ، jsmlz
سلام هموطنان ایرونی خودم(ایران نه ها همون ایرووون) Cool
تصویر منو از در تعطیلات سال نو در کوه راشمور با مجسمه های ابرام آقا لینکولن، مَش تئودور روزولت، توماس خان جفرسون و حاج جرج واشنگتن خودمون مینگرید Smile
نمیدونم چرا گردنم انقدر دراز افتاده فقط که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشیدBig Grin
انشالله پا بده سال بعد همگی با هم با این دسته چوبا همینجا سلفی بگیریم Wink

(اگه انجمن آپلود سنتر اختصاصی داره آدرس بدید همینجا اپلود کنم! خودم ندیدم)

[عکس: 79b_cxvzdvzdv.jpg]
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: lighter ، LORDAmiroo ، msr839 ، Danoosh ، نسل سوخته ، alirezanz ، babak_m ، امی ، milade ، sheghi ، jsmlz ، limbo
(2016-01-02 ساعت 22:37)jack87 نوشته:  سلام هموطنان ایرونی خودم(ایران نه ها همون ایرووون) Cool
تصویر منو از در تعطیلات سال نو در کوه راشمور با مجسمه های ابرام آقا لینکولن، مَش تئودور روزولت، توماس خان جفرسون و حاج جرج واشنگتن خودمون مینگرید Smile
نمیدونم چرا گردنم انقدر دراز افتاده فقط که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشیدBig Grin

ببخشید داشتم میگرفتم زاویه رو رعایت نکردم گردنت دراز شد شما به بزرگی خودت ببخش CoolBig Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: Danoosh ، jack87 ، msr839 ، alirezanz
طرفو تو پوست خر قایم کردن
از کوه و جنگل ردش کردن قاچاقی رسوندنش ترکیه .
از اونجا رفته ۶ ماه کمپ پناهجوها ۳ بار پلیس دستگیرش کرده .
باز فرار کرده...
آخر خودشو رسونده انگلیس .
هنوز دو ماه نشده میره بفرمایید شام .
میگه تنها آرزوم اینه همه باهم برگردیم ایران!
می گذرد ...
تشکر کنندگان: taptan ، jack87 ، usatravel ، alirezanz ، Danoosh ، babak_m ، sheghi ، jsmlz ، dv2017
(2016-01-03 ساعت 00:19)msr839 نوشته:  طرفو تو پوست خر قایم کردن
از کوه و جنگل ردش کردن قاچاقی رسوندنش ترکیه .
از اونجا رفته ۶ ماه کمپ پناهجوها ۳ بار پلیس دستگیرش کرده .
باز فرار کرده...
آخر خودشو رسونده انگلیس .
هنوز دو ماه نشده میره بفرمایید شام .
میگه تنها آرزوم اینه همه باهم برگردیم ایران!
بسیار عالی بود ....
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-02 ساعت 21:34)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها تاپیک شده شب شعر و شاعری Big Grin
یکم بیاید از مهاجرت و شیوه های مختلفشو کلا خوبیای بلاد کفر حرف بزنیم دلمون باز شه Big Grin
اینجوری بیشتر افسرده میشیم Sad Big Grin

گر خواهی روی سفر، عزم سفر کن

سفر نرفته را عمری هرز بیش نیست.

یا خدا شعر گفتم، همین الان خودم گفتم. شعر گفتم شعر گفتم :l
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-02 ساعت 22:37)jack87 نوشته:  سلام هموطنان ایرونی خودم(ایران نه ها همون ایرووون) Cool

شرمنده من رست روم بودم تو عکس نیوفتادمSmile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jack87 ، بازگشت
رفقا یه سوال فنی
در صورت انتخاب شدن در لاتری امسال، چه زمانی نیاز به ارسال مدارک (کارت پایان خدمت) هست و کی کلیرنس میخوره معمولا؟
اینا رو میپرسم که تنظیم کنم اتفاقات رو واسه کارای خدمت
دمتون جیززززز
No one dies a virgin, life f#cks us all...
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-02 ساعت 20:53)msr839 نوشته:  اينو يه جا خوندم كلي خنديدم
گفتم شما هم بخونيد و يكم روحيه تون خوب بشه
یه رفیق داشتم خارج کشور زندگی میکرد و کارشناس غذا بود و همش میگفت آدم نون خشک وطن رو بخوره بهتره تا مرغ کشور بیگانه.!
بگذریم
یه روز اومد ایران، خونه ما
میوه گذاشتیم جلوش خورد، دل درد گرفت و فهمید که به میوه ها پارافین میزنن.
گفت شام بخورم خوب میشم. شام برنج هندی و قیمه با گوشت برزیلی و مرغ هورمونی و ماست پالمدار خورد، مسموم شد.
داشتیم میبردیمش بیمارستان تو ترافیک گیر کردیم و تو آلودگی هوا تنگی نفس گرفت.!
رسیدیم درمانگاه گفتن ببریدش فلان بیمارستان، راه افتادیم، آدرس بلد نبودیم از نت گوشی خواستیم کمک بگیریم که چون سرعت نت پایین بود بالا نیومد.!
رسیدیم بیمارستان و دکترا بهش پروفن دادن و گفتن خوب میشه.
تو بیمارستان کیف و گوشیشو دزدیدن و اومدیم خونه.!
فردا صبح پا شدیم دیدیم نیست و یه نامه گذاشته و نوشته: "غلط کردم"

آقا من از بچگی هم عاشق مرغ همسایه بودم . نیست که مرغ همسایه غازه !!! خلاصه اینکه اگه اسممون در بیاد غلط بکنیم هوس نون خشک بکنیم . Cool
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، jsmlz
در نظرسنجی برگزار شده از خوانندگان پرسیده شد که شهرهای آمریکا را بر اساس "دوست داشتنی بودن" آنها رتبه بندی کنند. نتیجه این نظرسنجی به قرار زیر است.

دوست داشتنی ترین شهرها:

10. برانسون، میزوری

تازه واردین به برانسون مردم آن را مردم خوبی می یابند و این شهر برای بازدیدکنندگان مقصد محبوبی محسوب می شود و شهری عالی برای تفریح خانوادگی در جنوب آمریکا است. مردم آن بسیار خونگرم هستند و در کل شهر آرام و زیبایی است. در هر گوشه ای از آن تفریح و سرگرمی وجود دارد.

9. تلوراید، کلرادو (رتبه مشترک)

این شهر که مقصد محبوب اسکی بازان است، مردم خونگرم و مهربانی نیز دارد. رستوران های عالی و موسیقی زنده عالی به جذابیت های آن می افزاید و طرفداران همیشگی این شهر گردشگران را دعوت می کنند تا به بازدید از جشنواره های تابستانی این شهر بیایند.

8. سونوما، کالیفرنیا (رتبه مشترک)

این شهر مقصد محبوب عاشقان خوراکی و نوشیدنی است. سونوما شهر خوش منظره و جالبی است و بیشتر برای یافتن آرامش و آزاد گشتن و لذت بردن از روز شناخته می شود.

7. جکسون، می سی سی پی (رتبه مشترک)

افرادی که از مرکز ایالت می سی سی پی بازدید می کنند به مردم خونگرم و غذای عالی این شهر اشاره می کنند. خیابان های این شهر پر از تاریخ است و فضاهای سبز و زیبای آن فراوان است. می توانید در این فضاها به پیک نیک بروید و با اهالی دوست داشتنی آن گپ بزنید.

6. ناچز، می سی سی پی (رتبه مشترک)

این شهر که بخاطر بقایای معماری پیش از جنگ داخلی مشهور است، خانه های بسیار زیبایی دارد و اهالی جنوبی آن بسیار خونگرم هستند. مردم مهمان نواز و سرعت کم زندگی باعث می شود که ناچز شهر خوبی برای بازدید و استراحت باشد.

5. آستین، تگزاس

بر هیچ کس پوشیده نیست که آستین غذا و موسیقی شگفت انگیزی دارد. البته کمتر کسی در مورد مردم محلی مهمان نواز و بی شتاب آن و فضای سالم و جوان آن سخن می گوید. محلی ها و گردشگران از فرهنگ گوناگون آستین، خریدهای غیرعادی و تاریخ بزرگ آن لذت می برند.

4. اشویل، کارولینای شمالی

گردشگران حرفه ای این شهر را به خاطر مردمش و غذای خوبش تحسین می کنند و اشویل اغلب به خاطر روشنفکران و مهمان نوازی جنوبی اش مشهور است. مناظر هنری محلی، رستوران های عالی و گنجینه های پنهان در هر گوشه ای از شهر از موارد محبوب گردشگران است. مردم این شهر به گردشگران اهمیت می دهند و با آنها رفتار خوبی دارند.

3. ساوانا، جورجیا

قدیمی ترین شهر در ایالت جورجیا، ساوانا است که فضای بسیار دوستانه و مکان هایی عالی برای اقامت و غذا خوردن دارد و درهای موزه های آن همیشه به روی عموم باز است. فضای این شهر آنقدر گرم و صمیمی است که اگر می خواهید حس در خانه بودن به شما دست بدهد، حتماً از این شهر دیدن کنید. در ساوانا هیچ وقت به کسی بد نمی گذرد.

2. گالنا، ایلینویز

گالنا شهری شگفت انگیز است که بخاطر فضای مهمان نوازش مشهور است. افرادی که به این شهر معدنی سفر می کنند آن را شهر راحتی توصیف می کنند. این شهر پر از مراکز خرید و بناهای تاریخی است.

1. چارلستون، کارولینای جنوبی

این شهر پر از "شن، آفتاب، تاریخ، غذای خوب و مردم دوست داشتنی" است. چارلستون مقصد دائمی گردشگران حرفه ای است که به دنبال شهری زیبا و مهربان هستند. پلاژهای متعدد و معماری تأثیرگذار با رستوران های فراوان و فرهنگ خوبش موجب جذب افراد زیادی می شود. مردم آن بسیار خوب و خونگرم هستند و متل های عالی و مراکز خرید بسیار خوبی هم دارد.

غیردوست داشتنی ترین شهرها

10. ساکرامنتو، کالیفرنیا

ساکرامنتو شاید مرکز ایالت کالیفرنیا باشد، ولی واقعاً ناامیدکننده است. نظر گردشگران در مورد این شهر خوب نیست و هیچ کس آن را به عنوان مرکز یک ایالت به این زیبایی مناسب نمی داند و شهر تأثیرگذار، باکلاس یا جالبی نیست.

9. آناهیم، کالیفرنیا

علیرغم آنکه این شهر کانون دیزنی لند است، ولی شادترین شهر روی زمین نیست. در واقع تنها دلیل رفتن به آناهیم فقط بازدید از دیزنی لند است. بعضی از مردم این شهر را شهری "کثیف"، "خشن" و "مکانی خطرناک برای گشت و گذار میکی ماوس" می دانند!

8. ویلمینگتون، دِلاور

ویلمینگتون که بزرگترین شهر ایالت است، به اندازه شهرهای ساحلی دیگر دِلاور، جالب نیست. بعضی ها اصولاً از این شهر اجتناب می کنند و فقط اگر برای کار مجبور شوند از آن بازدید می کنند.

7. آلبانی، نیویورک

این شهر را بیشتر به عنوان شهر بین ایستگاهی می شناسند تا یک مقصد گردشگری. نظردهندگان این نظرسنجی از این شهر زیاد تعریف نکردند و حتی بعضی ها گفتند که بهتر است خصوصاً در زمستان از رفتن به آن اجتناب شود.

6. لوس آنجلس

لوس آنجلس شاید مظهر زرق و برق باشد، ولی مردم آن را شهری کثیف و شلوغ توصیف می کنند و می گویند که لوس آنجلس جذابیت خود را از دست داده است.

5. آتلانتیک سیتی، نیوجرسی

مردم فکر می کنند که این شهر فقط به قمار معروف است و سایه محوی از لاس وگاس است. این شهر طرفداری ندارد و اغلب مردم از آن متنفرند. حتی یک از نظردهندگان می گوید: «این شهر یک آشغالدونی است و قطعاً هیچ کس دوست ندارد از خیابان های اصلی آن دورتر شود، مخصوصاً شب ها. اصلاً شهر امنی نیست.»

4. دیترویت، میشیگان

دیترویت هم این روزها به دلایل مختلف محبوب هیچ کس نیست. حتی بعضی ها آن را "قبرستان دنیا" نامیده اند.

3. نیو هیون، کانکتیکات

نیو هیون به لطف فعالیت های فرهنگی شهر، زادگاه دانشگاه ییل (Yale) است. ولی لیگ دانشگاه های آیوی (گروهی از 8 دانشگاه پرآوازه دنیا) هم باعث نشده که این شهر دوست داشتنی شود. مردم آن بی ادب هستند و اصلاً خونگرم نیستند.

2. اوکلند، کالیفرنیا

اغلب مردم موافقند که اوکلند مشکل وجهه و شخصیت چندگانه دارد. بعضی از مکان های آن جالب است ولی جاهای دیگر آن آنقدر ناامن است که گردشگران جرأت ندارند پایشان را در آن جاها بگذارند. بعضی ها این شهر را شهری کثیف و غیردوست داشتنی می نامند و توصیه می کنند زیاد نباید در این شهر ماند.

1. نیووارک، نیوجرسی

نیووارک بیشتر به عنوان مکان فرودگاهی در نزدیکی نیویورک شناخته می شود. بعضی ها این شهر را برای هیچ چیزی توصیه نمی کنند، مگر فرودگاه ارزان و خلوتش و پرواز از این فرودگاه به شهرهای دیگر. بعضی ها از غذای پرتغالی منطقه آیرونباند آن تعریف می کنند و بعضی ها نظری منفی درباره شلوغی آن دارند و مردم آن را بی ادب توصیف می کنند.
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، babak_m ، jalayevatan ، Danoosh ، sheghi ، shahram LA ، Fardad205 ، lighthouse ، jsmlz
دقیقا چهار ماه مونده به اعلام نتایج...نبود 120 روز دیگه.................
نمیدونم چرا استرس دارم الکی.........
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، Fardad205 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان