کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-04 ساعت 14:11)hamed8151 نوشته:  
(2016-01-04 ساعت 12:34)msr839 نوشته:  
(2016-01-04 ساعت 03:56)hamed8151 نوشته:  سلام
بچه ها من يه سوال داشتم..من ديپلم فني دارم (١١ سال)و سه سال سابقه تو يه شركت ،،،آيا به مشكل برميخورم براي تكميل مدارك؟ناگفته نماند چند ترم دانشگاه خوندم ولي رها كردم و سه تا مدرك فني و حرفه اي..ميشه بگيد شرايطشو دارم برا لا..ري
تشكر

نه مشکلی پیش نمیاد چون سابقه کار دارید

با سه سال سابقه تو شركت ميشه و يه گواهي از اون شركت؟

بله، طبق قانون آمریکا یا باید دیپلم 12 ساله باشه یا حداقل 2 سال سابقه کار داشته باشید.
تنها با استعلام سابقه کارتون میتونید مدارک رو کامل کنید.
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: hossein_1987 ، jsmlz
(2016-01-04 ساعت 04:27)mehrdad.mohajersara نوشته:  بازم من سر شبی تو فکرم مهاجرت کردن از ایران افتاد کلی سایت گشتم کلی مطلب خوندم اما دیگه نه با ذوق و شوق ب حالت نیش خند ب این دنیا و اینکه دیگه با اینکه 27 سالمه و حس میکنم دیگه از من گذشته این کارا واقعیتش از بس سختیم کشیدم تو زندگیم دیگه حال و حوصله سختی کشیدنم ندارم ک بخام با مشکلات مهاجرت دست و پنجه نرم کنم خلاصه همینجور ول میچرخیدم یادم افتاد م تو لاتریم انگار ثبت نام کردم امدم تو این سایت خدمتتون عرض سلام و ادب و احترامی داشته باشم.میبینم ک هستن هنوز دوستانی ک انقد ذوق و شوق قبول شدن دارن ک همش انلاینن اینجا مثل سال اول ثبت نام خودم.ب هر حال ب امید موفقیت همه.یا علی

سلام . شرایط شما رو درک میکنم منم چندین سالی میشه که ثبت نام میکنم و اسمم در نمیاد نمیدونم شاید حکمتی داره (اینجوری حداقل خودم رو قانع میکنم ) منم دیگه الان اون ذوق و شوق قدیم رو ندارم همیشه اونایی که واقعا میخوان برن و نیاز دارند که برن براشون شرایط سختره تو اکیپ ما اونی که کمترین رقبت رو داشت و اصن نمیخواست همون سری اول اسمش در اومد ..... اینجا میایم پیشرفت کاری بقیه رو میبینم واقعا خوشحال میشم میبنم بقیه به ارزوهاشون برسن و امیدوارم که اونایی که قبول شدن هر جه زودتر ویزاشون رو بگیرن و در اخر , ماه می 2016 پر برکت و توام با امار قبولی بالا برای اعضای مهاجرسرا را ارزومندم
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: Interuniversal ، jsmlz
به نظرتون میشه سوابق کاری رو به آمریکا منتقل کرد؟
مثلا 8 سال سابقه کار داشته باشی و بیمه برات رد شده باشه و بخوای این سوابق رو به آمریکا انتقال بدی
آیا راهی داره برای انجام این کار؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-04 ساعت 21:14)msr839 نوشته:  به نظرتون میشه سوابق کاری رو به آمریکا منتقل کرد؟
مثلا 8 سال سابقه کار داشته باشی و بیمه برات رد شده باشه و بخوای این سوابق رو به آمریکا انتقال بدی

ایا سوال جدی است ? هدف از انتقال چیست ?Cool
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان:
(2015-12-27 ساعت 22:43)LORDAmiroo نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 19:49)tenardie2bai نوشته:  سلام و درود ... ناظم عزیز ممنون بابت بازگشایی مجدد تاپیک ... دوستای گلم بیایید خودمون ناظم خودمون باشیم .. از الان تمرین کنیم مطلب یا بحثی که باعث میشه که فروم به دردسر بیفته و خلاف قوانین داخلی است رو پست نکنیم .. این همه صفحات و سایت های اجتماعی در دسترسمون است برای بحث های آنچنانی اینجا رو اجازه بدیم همون فروم مهاجرتی باقی بمونه نه بیشتر نه کمتر ...

از همه اینها که بگذریم آخر سال ۲۰۱۵ مصادف شد با ریجکت شدن ویزای توریستی بنده ... با یه بدبختی وقت گرفته بودیم واسه ۲۰ دسامبر شانس بد ما خورد به این شرایط بد بعد حمله تروریستی کالیفرنیا ... افیسر محترم اخمو و بداخلاق و بد عنق بنده بدون چک کردن مدارک برگه زشت و کریه سفید رنگو عینهو کارت قرمز بعد تکل از پشت تو فوتبال نشونم داد ..

نشد که عیدو بریم لاس وگاس ... ایشالا ماه مِی تلافی این شکست رو سرشون در میاریم ( جاست کیدنیگ ... دوباره بازم واسه ویزای توریستی اپلای میکنم تا قبل مِی )

شماها در چه حالین ؟ دوستان قدیمی ؟ دوستان جدید ؟ بابا قهرو بزارید کنار بیاید با هم دوست باشیم Smile چراغ اینجا رو نزارید خاموش بشه

واقعا متاسفم...
همه رو جدیدا ریجکت میکنن؟؟ من یه چند ماه دیگه باید برم مصاحبه نکنه ویزا ندن Sad

یه نکته جالبی هم که فهمیدم اینه که تمام پست هایی که توی تاپیک قبلی گذاشته بودیم از تعداد پست های ارسالیمون کم شده! :|
من 81 پست ارسالی داشتم شده 40 تا :| Sad

خدایی این همه ساله شرکت میکنی ؟ دمت گرم انشا اله امسال سالت باشه
من فکر میکردم پیشکسوت منم که از 2006 دارم میفرستم
(2016-01-04 ساعت 21:33)sheghi نوشته:  
(2016-01-04 ساعت 21:14)msr839 نوشته:  به نظرتون میشه سوابق کاری رو به آمریکا منتقل کرد؟

هدف بازنشستگیستWink

من تو فرومای مختلف یه چیزیایی خونده بودم در این باره، فک کنم غیر ممکن نباشه ولی خیلی هم ممکن نی...
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، Interuniversal ، jsmlz
(2016-01-04 ساعت 23:23)shahram LA نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 22:43)LORDAmiroo نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 19:49)tenardie2bai نوشته:  سلام و درود ... ناظم عزیز ممنون بابت بازگشایی مجدد تاپیک ... دوستای گلم بیایید خودمون ناظم خودمون باشیم .. از الان تمرین کنیم مطلب یا بحثی که باعث میشه که فروم به دردسر بیفته و خلاف قوانین داخلی است رو پست نکنیم .. این همه صفحات و سایت های اجتماعی در دسترسمون است برای بحث های آنچنانی اینجا رو اجازه بدیم همون فروم مهاجرتی باقی بمونه نه بیشتر نه کمتر ...

از همه اینها که بگذریم آخر سال ۲۰۱۵ مصادف شد با ریجکت شدن ویزای توریستی بنده ... با یه بدبختی وقت گرفته بودیم واسه ۲۰ دسامبر شانس بد ما خورد به این شرایط بد بعد حمله تروریستی کالیفرنیا ... افیسر محترم اخمو و بداخلاق و بد عنق بنده بدون چک کردن مدارک برگه زشت و کریه سفید رنگو عینهو کارت قرمز بعد تکل از پشت تو فوتبال نشونم داد ..

نشد که عیدو بریم لاس وگاس ... ایشالا ماه مِی تلافی این شکست رو سرشون در میاریم ( جاست کیدنیگ ... دوباره بازم واسه ویزای توریستی اپلای میکنم تا قبل مِی )

شماها در چه حالین ؟ دوستان قدیمی ؟ دوستان جدید ؟ بابا قهرو بزارید کنار بیاید با هم دوست باشیم Smile چراغ اینجا رو نزارید خاموش بشه

واقعا متاسفم...
همه رو جدیدا ریجکت میکنن؟؟ من یه چند ماه دیگه باید برم مصاحبه نکنه ویزا ندن Sad

یه نکته جالبی هم که فهمیدم اینه که تمام پست هایی که توی تاپیک قبلی گذاشته بودیم از تعداد پست های ارسالیمون کم شده! :|
من 81 پست ارسالی داشتم شده 40 تا :| Sad

خدایی این همه ساله شرکت میکنی ؟ دمت گرم انشا اله امسال سالت باشه
من فکر میکردم پیشکسوت منم که از 2006 دارم میفرستم

ممنون عزیزم Rolleyes انشاالله شما و هرکی شرکت میکنه و واقعا قصد رفتن داره هم اسمش در بیاد... Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان:

در خاطرات بعضي از دوستان قديمي خوندم كه سابقه بيمه ماشينشون در ايران رو بردن اونجا و اونا هم قبول كردن و بهشون تخفيف دادن
ميخواستم ببينم آيا امكان داره كه راهي باشه سوابق كاري رو هم منتقل كرد؟
و آيا اونا سوابق كاري در ايران رو قبول دارن؟؟

(2016-01-04 ساعت 23:56)alirezanz نوشته:  

هدف بازنشستگیستWink

من تو فرومای مختلف یه چیزیایی خونده بودم در این باره، فک کنم غیر ممکن نباشه ولی خیلی هم ممکن نی...

دقيقا درست هدفم رو تشخيص دادين دوست خوبم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، alirezanz ، Interuniversal ، jsmlz
الان با هرمنطقی حساب کردم دیدم رفتن خیلی بهتر از موندنه برا من
آقا ۵۰% قضیه حل شده ۴۹% قضیه هم که برمیگرده به جناب سروان تو سفارت که اونم ازونجایی که تو این همه سال لطف الهی شامل حالم شدو توی هیچ آزمون استخدامی قبول نشدم و سربازی نرفتم بازم مشکلی نیس

موند یک درصد شانس که ای بابا
خدا جون نود و نه درصد که حله جون من روت میشه برا یه درصد گیر بندازی تو کارم؟ من خودم روزی به هر مشتری بیشتر از پنج درصد تخفیف میدم حالا تو از یه درصد بگذر به نفع من

امضا مهاجر اعزامی به سیاتل ، سامانلایکیو
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: msr839 ، sheghi ، alirezanz ، Interuniversal ، jsmlz
اقا کی پایست بریم هندوستان 6 ماه دوره زبان ببینیم فول بشیم بیام برا امریکا خوبه .. با رنج سنی 18 الی 22سال بچه تهرون
تشکر کنندگان: msr839
هدف بازنشستگیستWink
[/quote]

دوست عزیز به نظرم بنده و طبق شواهد Big Grin بیمه بر اساس تعداد سالهایی که شما حق بیمه پرداخت کردین ، هر موقع که شرایط بازنشستگی رو داشته باشین درصدی از آخرین حقوق را به عنوان حقوق بازنشستگی براتون پرداخت میکنه . حالا اگه ما مهاجرت کنیم به نظرمن :

یا باید خودمون حق بیمه رو به صورت خویش فرما پرداخت کنیم تا به اون حداقل سابقه پرداخت حق بیمه برای بازنشستگی برسه، که باید حساب کتاب کرد مبالغی که از جیب باید بدیم و حقوقی که در آینده میگیریم چه نسبتی با هم دارن ؟! به صرفه هست ؟ اگه کسی حساب کرد به منم بگه

یا به صورت سوری توسط آشناها برامون بیمه رد شه اونم باید حساب کتاب کرد ...

یا واقعا بشه یه شرکت ایرانی پیدا کرد که شعبه داشته باشه تو کشور مقصد و به عنوان مامو اون شرکت کار کنیم و بیمه هم تو ایران برامون رد شه .

به نظر من مورد 1 و 2 برای افرادی که سابقه زیاد دارن و نزدیک بازنشستگین شاید معقول باشه ، گزینه 3 هم شبیه موارد گشتم نبود نگرد نیسته Cool

اگه دوستان نظر دیگه ای دارن خوشحال میشم بدونمShy
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-05 ساعت 03:49)DG-USA-Amir نوشته:  اقا کی پایست بریم هندوستان 6 ماه دوره زبان ببینیم فول بشیم بیام برا آمریکا خوبه .. با رنج سنی 18 الی 22سال بچه تهرون

آقا چرا راه دور میری، از اتاق فرمان میگن: یه 6 ماه برو رسپینا تاک ونک عین بلبل صحبت میکنیBig Grin
(2016-01-05 ساعت 01:55)someonelikeyou نوشته:  الان با هرمنطقی حساب کردم دیدم رفتن خیلی بهتر از موندنه برا من
آقا ۵۰% قضیه حل شده ۴۹% قضیه هم که برمیگرده به جناب سروان تو سفارت که اونم ازونجایی که تو این همه سال لطف الهی شامل حالم شدو توی هیچ آزمون استخدامی قبول نشدم و سربازی نرفتم بازم مشکلی نیس

موند یک درصد شانس که ای بابا
خدا جون نود و نه درصد که حله جون من روت میشه برا یه درصد گیر بندازی تو کارم؟ من خودم روزی به هر مشتری بیشتر از پنج درصد تخفیف میدم حالا تو از یه درصد بگذر به نفع من

امضا مهاجر اعزامی به سیاتل ، سامانلایکیو

ی و تو امضا جا افتاد دوست سابقه دارTongueBig GrinBig Grin

یا لهجه آمریکایی بود؟؟؟؟ :l Smile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839
(2016-01-05 ساعت 10:50)sheghi نوشته:  
هدف بازنشستگیستWink

دوست عزیز به نظرم بنده و طبق شواهد Big Grin بیمه بر اساس تعداد سالهایی که شما حق بیمه پرداخت کردین ، هر موقع که شرایط بازنشستگی رو داشته باشین درصدی از آخرین حقوق را به عنوان حقوق بازنشستگی براتون پرداخت میکنه . حالا اگه ما مهاجرت کنیم به نظرمن :

یا باید خودمون حق بیمه رو به صورت خویش فرما پرداخت کنیم تا به اون حداقل سابقه پرداخت حق بیمه برای بازنشستگی برسه، که باید حساب کتاب کرد مبالغی که از جیب باید بدیم و حقوقی که در آینده میگیریم چه نسبتی با هم دارن ؟! به صرفه هست ؟ اگه کسی حساب کرد به منم بگه

یا به صورت ******* توسط آشناها برامون بیمه رد شه اونم باید حساب کتاب کرد ...

یا واقعا بشه یه شرکت ایرانی پیدا کرد که شعبه داشته باشه تو کشور مقصد و به عنوان مامو اون شرکت کار کنیم و بیمه هم تو ایران برامون رد شه .

به نظر من مورد 1 و 2 برای افرادی که سابقه زیاد دارن و نزدیک بازنشستگین شاید معقول باشه ، گزینه 3 هم شبیه موارد گشتم نبود نگرد نیسته Cool

اگه دوستان نظر دیگه ای دارن خوشحال میشم بدونمShy
[/quote]

:l مگه ایرانه؟؟؟؟
تو ایرانم قبلا از این کارا نمیشد بازرس بیمه می اومد تو کارخونه چک می کرد که تعداد درسته یا نه ولی الان میاد پیشه بابام میگه شما خوبین؟Big Grin خو چندتا بیمه دوس دارین رد کنینTongueBig GrinTongue دیگه اونجا که از این حرکتا یکی بزنه که میره ابو...Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
قبل از بسته شدن تاپیک یکی از دوستان زحمت کشیده بودن لینک مستندی سریالی از مناطق مختلف عمه ریکا رو گذاشته بودن، دیدنش خالی از لطف نیست، پیشنهاد میشه:

مستند سریالی Aerial America مجموعه تلویزیونی است که در حال پخش از کانال Smithsonian Channel در حال پخش می باشد . این مستند در هر قسمت به فیلمبرداری هوایی از مناطق یا کشور های مختلف ایالات متحده پرداخته است .
http://download.ir/دانلود-مستند-سریالی-aerial-america/
[/align]
تشکر کنندگان: Interuniversal ، msr839 ، jalayevatan ، roadhog ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان