کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
الان نگاه کردم تا کیس نامبر 3500 اعلام کردن چرا همش 500 تا اضافه کردن Sad
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 21:00)ekhveh نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 16:19)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 16:16)mostafa2017 نوشته:  بولتن ویزای برای ماه دسامبر اعلام شد. تا شماره 3500 خودشونو برای دریافت نامه دوم آماده کنند.

براي ايران تا ٣٢٠٠ اعلام شده.

ببخشيد اين براي ايران ٣٢٠٠ كجاي سايت نوشته
من متوجه نميشم ?

سلام توی عکس نشون دادم ضمیمه کردم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، ekhveh
(2016-10-12 ساعت 21:00)ekhveh نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 16:19)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 16:16)mostafa2017 نوشته:  بولتن ویزای برای ماه دسامبر اعلام شد. تا شماره 3500 خودشونو برای دریافت نامه دوم آماده کنند.

براي ايران تا ٣٢٠٠ اعلام شده.

ببخشيد اين براي ايران ٣٢٠٠ كجاي سايت نوشته
من متوجه نميشم ?

Except iran 3200 -->
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
(2016-10-12 ساعت 20:57)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:49)mostafa2017 نوشته:  انشالله این سومی دیگه انجام میشه دوست عزیز. مثبت فکر کن. موفق باشی

اقا شما police record  گرفتی از پلیس مالزی و الان انلاین شده  من چون کسیم اون اخرهاس گذاشتم یکی دو ماه دیکه درخواست بدم

نه نگرفتم. هنوز زوده. هرچند از وقتی بگیری حدود 1 سال اعتبار داره. ولی هنوز اقدام نکردم.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
اینکه کیس نامبر ایران پایین تر اعلام شده ممکنه بخاطر مصاحبه هاشون بوده باشه و اینکه احتمالا نفرات بیشتری نسبت به سالهای قبل رفتن مصاحبه. به نظرتون این مورد تاثیرش روی کیس های بالا چی میشه؟؟؟
کسی هست که اطلاعات دقیق داشته باشه که برای ایران محدودیت ویزا واقعا وجود داره یا نه؟ این 4500 ویزا سهمیه ایران از کجا اومده؟ جایی ثبت شده؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
کیس نامبر 8xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 21:38)grimfandango نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 21:16)mostafa2017 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 20:57)Mehran11 نوشته:  اقا شما police record  گرفتی از پلیس مالزی و الان انلاین شده  من چون کسیم اون اخرهاس گذاشتم یکی دو ماه دیکه درخواست بدم

نه نگرفتم. هنوز زوده. هرچند از وقتی بگیری حدود 1 سال اعتبار داره. ولی هنوز اقدام نکردم.

دوست عزیز صرفا چهت اطمینان خودتون میگم البته شاید شما قبلا پرسیده باشید.  من ساکن آلمان هستم و اینجا هم معمولا یک سال معتبر هست اما اکثر سازمان ها حداکثر تا 6 ماه رو قبول دارن. اما من برای سوپیشینه با سفارت در آلمان تماس گرفتم گفتن نباید 3 ماه بیشتر از تاریخ صدورش گذشته باشه در روز مصاحبه.  

البته در آلمان اینجوریه.  گفتم شما هم اگر نپرسیدید جویا شید که به مشکلی نخورید

ممنون. من یه بار سفارت رو چک کردم زده بود یک سال اعتبار و یک ماه هم طول میکشه صدورش. ولی بازم چک میکنم. با توجه به اون فرصت یکماهه، ماههای آخر در هر صورت اقدام میکنم که مشکلی پیش نیاد.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 21:38)grimfandango نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 21:16)mostafa2017 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 20:57)Mehran11 نوشته:  اقا شما police record  گرفتی از پلیس مالزی و الان انلاین شده  من چون کسیم اون اخرهاس گذاشتم یکی دو ماه دیکه درخواست بدم

دوست عزیز صرفا چهت اطمینان خودتون میگم البته شاید شما قبلا پرسیده باشید.  من ساکن آلمان هستم و اینجا هم معمولا یک سال معتبر هست اما اکثر سازمان ها حداکثر تا 6 ماه رو قبول دارن. اما من برای سوپیشینه با سفارت در آلمان تماس گرفتم گفتن نباید 3 ماه بیشتر از تاریخ صدورش گذشته باشه در روز مصاحبه.  

البته در آلمان اینجوریه.  گفتم شما هم اگر نپرسیدید جویا شید که به مشکلی نخورید

قانون پلیس رکورد واسه همه کشورها یکی هستش و سه ماه اعتبار داره
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2016-10-12 ساعت 18:42)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:24)mostafa2017 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:00)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 17:49)mostafa2017 نوشته:  مهران عزیز منم شوکه شدم و مطمئن هستم باقی دوستان هم همین طور با وبزا بولت نوامبر و سهمیه کم ایران. اما امیدت به خدا باشه. یادت باشه یک سال سخت پیش رو داریم و نباید زود تسلیم بشیم. من به شخصه مطمئن هستم پشت همین انتخاب شدن هریک از ما هم داستانی نهفته است که هیچ گاه آشکار نمیشه. پس امیدتو به خدا از دست نداه و در کنار این دوران صبر کارهای روزمره زندگیتو انجام بده. این موج منفی و ناراحتیت نمیذاره دوران خوبی رو تا یک سال دیگه طی کنی. الان که فشار کار Kcc زیاده(حتا تا 4000 ویا 4500)، مطمئن هستم پس از طی شماره های اولیه، در ماههای پیش رو شماره های بیشتری کارنت میشن. پس امیدت به خدا باشه و راضی باش به رضاش. ایشالله که هرکی هرچی قسمتش هست انجام بشه، ماها دیگه کاری ازمون برنمیاد جز صبر کردن.
من به خاطر همین پروسه طولانی و نا مشخصم دو تا بورس استاد رو ار دست دادم الان کاری ندارم بکنم اقلا یک سال و نیم بیکارم بعدم مشکل  کارنتی نیست که اینها کارنت میکنند سفارت پول مصاحبه بگیره الان احتمال  نرسیدن ویزا برای کیس های بالا خیلی زیاد شده . این نشون داد اکثر کیس های ایران شمارشون پایینه و این یعنی ویزا به بالایی ها نمیرسه برای ایران نه بقیه اسیا .

هممون مجبوریم یک سری فداکاریهایی بکنیم. من هم انجام دادم. اما کنارش نمیخوام اجازه بدم موج منفی منو از پای در بیاره. هم زمان 2-3 نقشه دیگه هم میبرم جلو. شد خدا رو شکر. نشد هم از زندگی عقب نیوفتم. این طوری فکر کن و + فکر کن. حتا امسال هم اگه میخوای میتونی ثبت نام کنی دوباره وقتی شانستو کم میبینی.

من واسه دو تا کشور fund گرفتم هر دوشم به مشکل ویزا و مهاجرت برخوردم و fund  کنسل شد.
دوستای عزیز نگران نباشید چون 25 دسامبر کریسمس هستش و یک هفته سفارتها تعطیل هستن و بعدش هم به سال نو میخوره وبازم تعطیلی پشت سر هم دارن و اهمه کاراشون رو باید توی این سال تموم کنن و الان هم موقع انتخاباتشون هستش واسه همین خیلی ماه دسامبر و این چند ماه اول سرشون شلوغه بعد سال نوشون بیشتر کارنت میشن و روند ویزا هم تند تر میشه . ایشاله همه ویزا میگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان: Alferedodiestefano ، TiredAdmin ، فرناز٥٧ ، Paniz888 ، mostafa2017
سلام دوستان،
اگر به این لینک پاراگراف پنجم سر بزنید دلیل اینکه چرا کشور ایران استثنا شده از بولتن اعلام شده رو متوجه میشید.
http://britsimonsays.com/november-visa-b...released-3
صراحتا نوشته شده که دلیلش اینه که تعداد انتخاب شده های بعضی کشورها (در اینجا منظور ایران و نپال هستش) زیاده و تراکم اونها در این رنج اعلام شده بالاست و در ادامه نوشته شده که به دلایل زیادی از جمله حجم متقاضیان برای مصاحبه و دریافت ویزا این استثنا بوجود اومده! و در انتهای اون پاراگراف هم نوشته شده به این معنی نیست که نمیخوان به همه ی اون انتخاب شده ها ویزا بدن!
همین و بس و جای هیچ نگرانی برای کیس نامبر های بالا هم وجود نداره!
موفق و پیروز باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، فرناز٥٧ ، Paniz888
Thumbsup 
سلام با نظر شما موافقم و باید اضافه کنم علاوه بر انتخابات و سال نو میلادی، آنکارا هم شرایط خوبی نداره که رو روال همه برن مصاحبه یک ذره احتیاط می کنن... ایرانی هم چون بیشتر میرن آنکارا کمتر اعلام کردن که هجم مراجعه رو کم کنند... انشالله به همه ویزا میرسه... Wink

(2016-10-12 ساعت 22:52)فام مج نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:42)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:24)mostafa2017 نوشته:  هممون مجبوریم یک سری فداکاریهایی بکنیم. من هم انجام دادم. اما کنارش نمیخوام اجازه بدم موج منفی منو از پای در بیاره. هم زمان 2-3 نقشه دیگه هم میبرم جلو. شد خدا رو شکر. نشد هم از زندگی عقب نیوفتم. این طوری فکر کن و + فکر کن. حتا امسال هم اگه میخوای میتونی ثبت نام کنی دوباره وقتی شانستو کم میبینی.

من واسه دو تا کشور fund گرفتم هر دوشم به مشکل ویزا و مهاجرت برخوردم و fund  کنسل شد.
دوستای عزیز نگران نباشید چون 25 دسامبر کریسمس هستش و یک هفته سفارتها تعطیل هستن و بعدش هم به سال نو میخوره وبازم تعطیلی پشت سر هم دارن و اهمه کاراشون رو باید توی این سال تموم کنن و الان هم موقع انتخاباتشون هستش واسه همین خیلی ماه دسامبر و این چند ماه اول سرشون شلوغه بعد سال نوشون بیشتر کارنت میشن و روند ویزا هم تند تر میشه . ایشاله همه ویزا میگیریم
کیس نامبر :  2017AS000037##
ارسال فرم:   15 May
نامه مصاحبه: 20 Dec
وقت مصاحبه: 2 Feb) کنسل شد)

انتظاری تلخ از بدشانسی در عین خودشانسی در برنده شدن لاتاری....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 20:29)sf_home81 نوشته:  آقا با توجه به اعلام بولتن جدید الان داستان چجوریه؟
نامه های دعوت به مصاحبه از چه تاریخی شروع میشن؟ مصاحبه ها الان برای چه ماهی خواهند بود؟

یه سئوال؟ چرا اسمش نوامبر هست؟ یعنی دعوت شوندگان در ماه نوامبر باید بروند مصاحبه؟
اگه اینطوریه پس چرا کسانی که در بولتن اکتبر کارنت شدند مصاحبه هاشون در نوامبر بود؟ اینو من از روی امضاهای تکمیل شده دوستان میگم.

کارنتی های این واه واسه دسامبر میرن مصاحبه . دو ماه فاصله کارنت شدن و مصاحبه هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 20:37)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 20:29)sf_home81 نوشته:  آقا با توجه به اعلام بولتن جدید الان داستان چجوریه؟
نامه های دعوت به مصاحبه از چه تاریخی شروع میشن؟ مصاحبه ها الان برای چه ماهی خواهند بود؟

یه سئوال؟ چرا اسمش نوامبر هست؟ یعنی دعوت شوندگان در ماه نوامبر باید بروند مصاحبه؟
اگه اینطوریه پس چرا کسانی که در بولتن اکتبر کارنت شدند مصاحبه هاشون در نوامبر بود؟ اینو من از روی امضاهای تکمیل شده دوستان میگم.

سلام
نوامبر نامه دوم براشون میاد و تاریخ مصاحبه بهشون ابلاغ میشه تا ماه بعد .
امضاء شما چرا تکمیل نشده   Big Grin
ببخشیدا .

نوامبر که نامه دوم نمیاد . بیستم به بعد همین ماه میاد و مصاحبه واسه دسامبر میفته
پاسخ
تشکر کنندگان:
کارنتی دسامبر میفتن برای زانویه و هر ماه ماه بعدش مصاحبه اس یا قانونی نداره .

دلیل اینکه سفارت خودشون عوض میکنند چیه چون سال قبل همه انکار ها کیس های بالا رو دادن ذبی و ارمنستان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بهرحال اين ليميتي كه براي ايران گذاشتن اصلاً خوب نيست
اگر هم ميان تو سايتشون توجيه ميكنن كه اين براي شما مشكلي ايجاد نميكنه بخاطر فرار از خيل ايميل هاي برندگان نگران است!
چرا پارسال اين شكلي نبوده!
يادتون باشه به هيچ عنوان رو لاتاري حساب باز نكنيد ، به هيچ عنوان
يك خواهش هم از مديران سايت دارم مخصوصاً آقاي سپهر كه در اين مواقع با توضيح دادن به موقع وقايع از نگراني و شايعه پراكني جلوگيري كنن
همانطور كه در كانال تلگرامشون تبليغ اين موضوع رو ميكنند لطفاً كمي هم به نگراني هاي ما اهميت بدن.
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. گواهی عدم سوء پیشینه رو چه کسانی باید بگیرن و از کجا می شه تهیه کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان