کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2016-10-13 ساعت 10:02)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 08:36)Ali--usa نوشته:  دوستان بهرحال اين ليميتي كه براي ايران گذاشتن اصلاً خوب نيست
اگر هم ميان تو سايتشون توجيه ميكنن كه اين براي شما مشكلي ايجاد نميكنه بخاطر فرار از خيل ايميل هاي برندگان نگران است!
چرا پارسال اين شكلي نبوده!
يادتون باشه به هيچ عنوان رو لاتاري حساب باز نكنيد ، به هيچ عنوان
يك خواهش هم از مديران سايت دارم مخصوصاً آقاي سپهر كه در اين مواقع با توضيح دادن به موقع وقايع از نگراني و شايعه پراكني جلوگيري كنن
همانطور كه در كانال تلگرامشون تبليغ اين موضوع رو ميكنند لطفاً كمي هم به نگراني هاي ما اهميت بدن.
ممنون

۱- لیمیت گذاشتن ولی کارنتی ایران نسبت به سالهای قبل فرق زیادی نکرده. توجه کن که سه تا سفارته و تراکم ایرانیو یه سری آدم که باید با اینها مصاحبه کنن و نزدیک انتخابات و غیره.. هرسال بعد از ژانویه فشار کار کم میشه و اوج میگیره دعوت ها
۲- کسی جایی تو سایت دولتی وزارت خارجه چیزی رو توجیه نکرده. کسی جوابی به چیزی نداده رسما که بخواد توجیه کنه

دو تا راه داریم یا قصه و حرص بخوریم و واسه خودمون تحلیل در بیاریم ۷-۸-۱۰ ماه یا زندگیمونو بکنیم.( خودمم با اینکه زود میرم مصاحبه به هر حال ای پی میخورم و حسابم، پس نگید این خرش از پل گذشته داره دلداری میده)

امسال بیشتر از پازسال - بیش از 90000انتخاب کردن دو بار گرفتن یعنی اینکه نسبت به پارسال تعداد زیاد شده این احتمال کارنت نشدن همه و نبودن ویزا هست چون پارسال کمتر بودن از امسال.
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
مهران جان، کمی انرژی مثبت بفرست. هرچی خدا بخواد همون میشه و همه ماهم استرس خودمونو داریم. فکر میکنم اینطوری بخوای پیش بری شش ماهم دووم نمیاری چه برسه کل ماراتن که یک ساله.

مثبت فکر کن تا مثبت هم سمتت بیاد
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، فرناز٥٧
دوستان اگه ممکنه آدرس گروه تلگرام برندگان 2017 رو برام ارسال کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تعداد ويزا لاتاري مشخصه ٥٠هزار عدد در سال
حالا اينكه براي ايران ليميت ميذارن دليل نميشه كه ويزا براي بقيه كشورها صادر نكنن
هرروز دارن براي مصاحبه شوندگان ويزا صادر ميشه و از تعداد ٥٠هزار عدد كم ميشه
كلاً ليميت خوب نيست
انشالله كه همه كارنت بشن و ويزا بهشون برسه
در ضمن دوستان عزيز بنده ١٠٠٪‏ خدمتتون عرض ميكنم كه + بيانديشيد.
شكي توش نيست.
امّا واقع گرا هم باشيد.
لطفاً
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-13 ساعت 16:01)Alferedodiestefano نوشته:  سلام با عرض پوزش در جدول اشتباه وارد شده برای ماه دسامبر تا 3200 هستش نه ماه نوامبر. در ماه نوامبر تا 3000 اعلام شده بود

(2016-06-10 ساعت 09:38)siamak نوشته:  مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
KCCکی سی سی ‎(Kentucky Consular Center‎ )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به ‎DV - Lottory‎ که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین ۶ تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در ۳ سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند.

در عکس زیر از سال ‎2005‎ تا ‎2016‎ را به طور کامل روند کارنتی ها را ملاحضه میکنید و سال ‎2017‎ نیز به این لیست اضافه شده و به مراتب توسط مدیران بروز رسانی خواهد شد .

[عکس: new451.jpg]

دوستان سری سوم ویزا بولتن برندگان 2017 اعلام شد و تا کیس نامبر 3200 از ایران برای مصاحبه در ماه دسامبر کارنت شدند .

ممنون از توجهتون
تصحیح شد
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، Alferedodiestefano ، soruosh
(2016-10-15 ساعت 04:29)siamak نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 16:01)Alferedodiestefano نوشته:  سلام با عرض پوزش در جدول اشتباه وارد شده برای ماه دسامبر تا 3200 هستش نه ماه نوامبر. در ماه نوامبر تا 3000 اعلام شده بود

(2016-06-10 ساعت 09:38)siamak نوشته:  مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
KCCکی سی سی ‎(Kentucky Consular Center‎ )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به ‎DV - Lottory‎ که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین ۶ تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در ۳ سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند.

در عکس زیر از سال ‎2005‎ تا ‎2016‎ را به طور کامل روند کارنتی ها را ملاحضه میکنید و سال ‎2017‎ نیز به این لیست اضافه شده و به مراتب توسط مدیران بروز رسانی خواهد شد .

[عکس: new451.jpg]

دوستان سری سوم ویزا بولتن برندگان 2017 اعلام شد و تا کیس نامبر 3200 از ایران برای مصاحبه در ماه دسامبر کارنت شدند .

ممنون از توجهتون
تصحیح شد

امسال بیشتر از 90000 تا شده حتی بیشتر از پارسال خواهشا تعداد امسال رو تصحیح کنید و چون معلوم نیست دقیق اون رو خالی بزازید
پاسخ
تشکر کنندگان: Alferedodiestefano
(2016-10-13 ساعت 12:45)خوش لحن نوشته:  دوستان اگه به فروم نامه دوم مراجعه کنید می بینید که واسه خیلی از کسانی که کیس نامبرشون زیر 3000 هست نامه دوم نیومده و دلیلش هم آینه که فرم 260 رو دیر ارسال کردن در نتیجه مصاحبه اونها هم افتاده توی دسامبر.  بنابراین تراکم مصاحبه در دسامبر زیاده.  علاوه بر اون هفته آخر دسامبر به دلیل کریسمس عملا تعطیله.
پس نگران نباشید و با انرژی مثبت به مصاحبه فکر کنید.
به امید موفقیت همه

منم فکر کنم خیلی ها دیر فرستادن فرم رو و ایتکه سفارت انکارا هم به نظر میرسه ممکنه کمتر مصاحبه گذاشتع باشه برای این ماه .
پاسخ
دوستان هنوز روند کار شروع نشده و برای قضاوت خیلی خیلی زوده الان مشکلی هنوز پیش نیومده یه سری دیر فرم فرستادن و سفارت ترکیه هم بعلت شرایط که داره کمتر مصاحبه گذاشته اینها جم شده روی هم و این ماه کمتر برای مصاحبه گرفتن .

من خودم اول خیلی ناراحت این موضوع بودم ولی با پرس و جو و متوجه شدم موضوعی نبوده تاریخ مصاحبه ها اقتاده همه توی این بکی دو ماه چون دیر فرستادن
پاسخ
تشکر کنندگان:
من نمي دونم چرا بعضي از دوستان اينقدر إصرار دارند كه وضعيت بده من فكر مي كنم هر كدوم از ما كه برنده شديم به أندا زه كافي استرس هاي مختلفي داريم كه دوست داريم وقتي مي اييم اينجا هم أروم بشيم هم اطلاعاتمون زياد بشه نه اين كه با حدس و گمان بعضي ها و پيش بيني هاي شخصي شون همه را ناآرام كنند اگه از سايت معتبري اطلاعات داريم يا أفراد آگاه به اين موضوع خيلي هم خوبه كه اينجا بيان كنيم ما رآه خيلي طولاني در پيش داريم پس بهتره اينجا مثل يه خانواده بأهم همراه باشيم و به هم آرامش بديم تا اين دوران زودتر بگذره
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، رازان ، farid993 ، mostafa2017 ، sabmn ، soruosh
دوستان عزیز سلام
اینطور که از امضاهای ثبت شده دوستان تازه کارنت شده معلومه ظاهرآ همه هفته اول دسامبر مصاحبه هاشون هست
چرا بعد از 8 دسامبر کسی نیست؟
با این اوصاف وقتی کارنتی های دسامبر اعلام بشن آیا احتمال داره اونها از 10 دسامبر به بعد باشن یا دیگه حتما میرن برای ژانویه؟
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn
(2016-10-15 ساعت 19:53)فرناز٥٧ نوشته:  من نمي دونم چرا بعضي از دوستان اينقدر إصرار دارند كه وضعيت بده   من فكر مي كنم هر كدوم از ما كه برنده شديم به أندا زه كافي استرس هاي مختلفي داريم كه دوست داريم وقتي مي  اييم اينجا هم أروم بشيم هم اطلاعاتمون زياد بشه نه اين كه با حدس و گمان بعضي ها و پيش بيني هاي شخصي شون همه را ناآرام كنند اگه از سايت معتبري اطلاعات داريم يا أفراد آگاه به اين موضوع خيلي هم خوبه كه اينجا بيان كنيم ما رآه خيلي طولاني در پيش داريم پس بهتره اينجا مثل يه خانواده بأهم همراه باشيم و به هم آرامش بديم تا اين دوران زودتر بگذره

سلام دوستان ، تازه سه ماه رو اعلام کردند و بعضی ها که کیس بالا دارند ناامید هستند در صورتیکه اینطور نیست ، 3500 شماره برای کل آسیا که حدود 38 کشور هست که اعلام کردند و سهمیه هر کشور 7% کل سهمیه (50000تا ویزا ) هست برای همینه که در سال 3741 ، 2013 ویزا برای ایرانیها صادر کردند و در 20 سپتامبر اعلام کردند سهمیه ایرانیها پر شده که دیگه ویزا برای ایرانیها ویزا صادر نمیشه و در کل سفارت دنیا قطع کردند برای ما هم که پاس مون تو سفارت بود ویزا صادر نشد و پاس بدون ویزا بما برگردوندند- کل ویزای آسیا در 9480 - 2013 ویزا بود . در سال 2014 کل ویزا برای آسیا 8193 ویزا و برای ایرانیها 2326 ویزا - در سال 2015 برای آسیا 7377 تا و برای ایرانیها 2627 ویزا که تا روز آخر ویزا صادر شد- برای 2016 چون هنوز سال تمام نشده هنوز آمار اعلام نکردند . ضمن اینکه برای امسال تا الان که 3500 شماره اعلام شده ممکنه بعضی ها اصلا پشیمان شده باشند و ادامه ندن و ممکنه بین 3500 شماره بعضی ها خالی باشه و یا اون شماره اصلا فرم 260 پر نکرده باشه . پس همه امیدوار باشیم و مثبت فکر کنیم . زبان بخونید که حداقل چیزی از دست نمیدید.
عزت زیاد.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، Nasirighartavol ، mostafa2017 ، matin.sh
با سلام
اول اینکه این ظرفیت ۳۵۰۰ نفر ویزایی که میگویند برای ایران وجود داره تصور من اینست که فقط مربوط به لاتری است اگر غیر از این هست لطفا راهنمایی کنید یعنی بقیه موارد ویزا ها رو هم شامل می شه؟
دوم اینکه با توجه به تعداد برندگان ایرانی ثبت شده در این سایت یعنی ۲۴۳ نفر و با احتساب نفراتی که ثبت نکرده اند در بدترین حالت تقریبی ۵۰۰ نفر برنده وجود دارد که با احتساب میانگین ۳ نفر برای هر کیس (باز هم بدترین حالت) می شود ۱۵۰۰ ویزا اصلا می گوییم ۲۰۰۰ ویزا باز هم با ۳۵۰۰ فاصله هست بنابراین مصمم باشید و امیدوار
دوستان اگر نظری متفاوت دارند لطفا بحث کنید.به هر حال من فکر نمی کنم مشکلی باشد Shy
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
(2016-10-17 ساعت 06:32)فافافا نوشته:  با سلام
اول اینکه این ظرفیت ۳۵۰۰ نفر ویزایی که میگویند برای ایران  وجود داره تصور من اینست که فقط مربوط به لاتری است اگر غیر از این هست لطفا راهنمایی کنید یعنی بقیه موارد ویزا ها رو هم شامل می شه؟
دوم اینکه با توجه به تعداد برندگان ایرانی ثبت شده در این سایت یعنی ۲۴۳ نفر و با احتساب نفراتی که ثبت نکرده اند در بدترین حالت تقریبی ۵۰۰ نفر برنده وجود دارد که با احتساب میانگین ۳ نفر برای هر کیس (باز هم بدترین حالت) می شود ۱۵۰۰ ویزا اصلا می گوییم ۲۰۰۰ ویزا باز هم با ۳۵۰۰ فاصله هست بنابراین مصمم باشید و امیدوار
دوستان اگر نظری متفاوت دارند لطفا بحث کنید.به هر حال من فکر نمی کنم مشکلی باشد Shy

بله سهمیه ایران برای لاتاری 3500 نفره من مصاحبه خانم سارا گرو رو گوش دادم خودش میگفت در چند سال اخیر اتفاق نیفتاده که قبل از ماه آگوست یا حتی سپتامبر ویزای لاتاری تموم بشه
پاسخ
مدرک دانشگاهی از خارج از ایران امکان داره کلیرنس نخوره مثلا فوق لیسانس اونم توی رشته ای که اصلا کار براش نیست توی ایران مدیریت ساخت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 21:30)saeidsh نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 09:07)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز سلام
اینطور که از امضاهای ثبت شده دوستان تازه کارنت شده معلومه ظاهرآ همه هفته اول دسامبر مصاحبه هاشون هست
چرا بعد از 8 دسامبر کسی نیست؟
با این اوصاف وقتی کارنتی های دسامبر اعلام بشن آیا احتمال داره اونها از 10 دسامبر به بعد باشن یا دیگه حتما میرن برای ژانویه؟

salam vaghte mosahebe man bad az 8 december hast

دوست عزیز ممنون میشم امضاتونو تکمیل کنین. با سپاس
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان