کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2016-10-13 ساعت 08:42)Abisarab نوشته:  سلام دوستان. گواهی عدم سوء پیشینه رو چه کسانی باید بگیرن و از کجا می شه تهیه کرد؟

فقط كسايي كه بالاي شش ماه خارج از ايران بودن
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 08:36)Ali--usa نوشته:  دوستان بهرحال اين ليميتي كه براي ايران گذاشتن اصلاً خوب نيست
اگر هم ميان تو سايتشون توجيه ميكنن كه اين براي شما مشكلي ايجاد نميكنه بخاطر فرار از خيل ايميل هاي برندگان نگران است!
چرا پارسال اين شكلي نبوده!
يادتون باشه به هيچ عنوان رو لاتاري حساب باز نكنيد ، به هيچ عنوان
يك خواهش هم از مديران سايت دارم مخصوصاً آقاي سپهر كه در اين مواقع با توضيح دادن به موقع وقايع از نگراني و شايعه پراكني جلوگيري كنن
همانطور كه در كانال تلگرامشون تبليغ اين موضوع رو ميكنند لطفاً كمي هم به نگراني هاي ما اهميت بدن.
ممنون

۱- لیمیت گذاشتن ولی کارنتی ایران نسبت به سالهای قبل فرق زیادی نکرده. توجه کن که سه تا سفارته و تراکم ایرانیو یه سری آدم که باید با اینها مصاحبه کنن و نزدیک انتخابات و غیره.. هرسال بعد از ژانویه فشار کار کم میشه و اوج میگیره دعوت ها
۲- کسی جایی تو سایت دولتی وزارت خارجه چیزی رو توجیه نکرده. کسی جوابی به چیزی نداده رسما که بخواد توجیه کنه

دو تا راه داریم یا قصه و حرص بخوریم و واسه خودمون تحلیل در بیاریم ۷-۸-۱۰ ماه یا زندگیمونو بکنیم.( خودمم با اینکه زود میرم مصاحبه به هر حال ای پی میخورم و حسابم، پس نگید این خرش از پل گذشته داره دلداری میده)
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، farid993
خدایا چنان کن سرانجام کار---------------------------تو خشنود باشی ما رستگار

به دلتون بد راه ندید. Shy
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، Paniz888 ، soruosh
مطالبی که دوستان مطرح میکنن بیشتر بر مبنای حدس و گمان هستش و اطمینان ندارن پس بهتره با گفتن مطالب منفی باعث استرس بیشتر برای بقیه دوستان نشیم
بهتر اینه که همزمان تمرکز روی این مساله داریم به جریان عادی زندگی خودمون ادامه بدیم
من دوستانی دارم که سالهای گذشته این شرایط رو تجربه کردن و دقیقا همین استرسهارو داشتن ولی الان حتی با کیسای بالا توی آمریکا هستن
به امید موفقیت برای همه دوستان گرامی
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، farid993
دوستان اگه به فروم نامه دوم مراجعه کنید می بینید که واسه خیلی از کسانی که کیس نامبرشون زیر 3000 هست نامه دوم نیومده و دلیلش هم آینه که فرم 260 رو دیر ارسال کردن در نتیجه مصاحبه اونها هم افتاده توی دسامبر.  بنابراین تراکم مصاحبه در دسامبر زیاده.  علاوه بر اون هفته آخر دسامبر به دلیل کریسمس عملا تعطیله.
پس نگران نباشید و با انرژی مثبت به مصاحبه فکر کنید.
به امید موفقیت همه

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، فرناز٥٧ ، علیا
سلام با عرض پوزش در جدول اشتباه وارد شده برای ماه دسامبر تا 3200 هستش نه ماه نوامبر. در ماه نوامبر تا 3000 اعلام شده بود

(2016-06-10 ساعت 09:38)siamak نوشته:  مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
KCCکی سی سی ‎(Kentucky Consular Center‎ )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به ‎DV - Lottory‎ که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین ۶ تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در ۳ سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند.

در عکس زیر از سال ‎2005‎ تا ‎2016‎ را به طور کامل روند کارنتی ها را ملاحضه میکنید و سال ‎2017‎ نیز به این لیست اضافه شده و به مراتب توسط مدیران بروز رسانی خواهد شد .

[عکس: new4-1.jpg]

دوستان سری سوم ویزا بولتن برندگان 2017 اعلام شد و تا کیس نامبر 3200 از ایران برای مصاحبه در ماه دسامبر کارنت شدند .
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-12 ساعت 20:24)farid993 نوشته:  اگه به جدول صفحه ی اول نگاه کنید میشه دید که امسال تعداد برندگان اسیا کم هستند و نسبت به سالهای اخیر (منهای 2015 که قضیه اش کلا فرق داره) عدد 3500 شاید حتی عدد خیلی بزرگی باشه برای این ماه! استنباط من اینه که برندگان ایرانی رو که زیاد هستند کمتر اعلام کردن که تا ماه اخر مشغول باشن به جای اینکه چند ماه اخر سماق بمکن چون همین الان هم عدد 3200 برای ایران نسبت به تعداد کل برنده های امسال و مقایسه با سالهای اخیر عدد بزرگیه و جای نگرانی نیست. روی 100 هزار و نود هزار اینا به وضعیت کارنتی همه ی شرکت کنندگان رسیده اند 80 هزارتای امسال که به جز سال 2007 کمترین تعداد برنده توی ادوار برگزاری لاتاری هست! به نظر من هیچ حای نگرانی ای وجود نداره

این تعداد 83000 نفر بود که برای امسال سری اول انتخاب شدند 7000 نفر کمتر از پارسال اما در sep یا اواخر agust یه سری اضافه کردن به جمع برتدگان اگر کیسهای بالای ایران رو ببنید متوجه میشید امسال کیس بالا زیاد شده پس بع احتمال زیاد رقم selected ها همون پارسال میشه 900000 و فرقی با پارسال نداره . ایا شما لینک جدیدی ذارید که امار امسال گفته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 16:09)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 20:24)farid993 نوشته:  اگه به جدول صفحه ی اول نگاه کنید میشه دید که امسال تعداد برندگان اسیا کم هستند و نسبت به سالهای اخیر (منهای 2015 که قضیه اش کلا فرق داره) عدد 3500 شاید حتی عدد خیلی بزرگی باشه برای این ماه! استنباط من اینه که برندگان ایرانی رو که زیاد هستند کمتر اعلام کردن که تا ماه اخر مشغول باشن به جای اینکه چند ماه اخر سماق بمکن چون همین الان هم عدد 3200 برای ایران نسبت به تعداد کل برنده های امسال و مقایسه با سالهای اخیر عدد بزرگیه و جای نگرانی نیست. روی 100 هزار و نود هزار اینا به وضعیت کارنتی همه ی شرکت کنندگان رسیده اند 80 هزارتای امسال که به جز سال 2007 کمترین تعداد برنده توی ادوار برگزاری لاتاری هست! به نظر من هیچ حای نگرانی ای وجود نداره

این تعداد 83000 نفر بود که برای امسال سری اول انتخاب شدند 7000 نفر کمتر از پارسال اما در sep یا اواخر agust یه سری اضافه کردن به جمع برتدگان اگر کیسهای بالای ایران رو ببنید متوجه میشید امسال کیس بالا زیاد شده پس بع احتمال زیاد رقم selected ها همون پارسال میشه 900000 و فرقی با پارسال نداره . ایا شما لینک جدیدی ذارید که امار امسال گفته باشه؟

من کلا قصدم اینه که بهتون انرژی مثبت بدم و بگم که ناامید نباشید و امسال هم مثل سالهای قبله و فرقی نکرده و حتی بهتره ولی خب اگه شما اصرار دارید پس حق با شماس Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
(2016-10-13 ساعت 16:19)farid993 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 16:09)Mehran11 نوشته:  

من کلا قصدم اینه که بهتون انرژی مثبت بدم و بگم که ناامید نباشید و امسال هم مثل سالهای قبله و فرقی نکرده و حتی بهتره ولی خب اگه شما اصرار دارید پس حق با شماس Big Grin

من واقعا میخام بدونم بالاخره چند نفر شدند امسال ولی هیچ جا اماری نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 16:01)Alferedodiestefano نوشته:  سلام با عرض پوزش در جدول اشتباه وارد شده برای ماه دسامبر تا 3200 هستش نه ماه نوامبر. در ماه نوامبر تا 3000 اعلام شده بود

(2016-06-10 ساعت 09:38)siamak نوشته:  مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
KCCکی سی سی ‎(Kentucky Consular Center‎ )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به ‎DV - Lottory‎ که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین ۶ تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در ۳ سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند.

در عکس زیر از سال ‎2005‎ تا ‎2016‎ را به طور کامل روند کارنتی ها را ملاحضه میکنید و سال ‎2017‎ نیز به این لیست اضافه شده و به مراتب توسط مدیران بروز رسانی خواهد شد .

[عکس: new4-1.jpg]

دوستان سری سوم ویزا بولتن برندگان 2017 اعلام شد و تا کیس نامبر 3200 از ایران برای مصاحبه در ماه دسامبر کارنت شدند .

این تعداد draws شما مطمینی 83000 چون دو بار draw داشتیم و من فک کنم اندازه سال قبل باشه من دنبال اینم که یه جایی بگن چند نفر شده کلا ولی ندیدم جایی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بعد اینکه در جدول بولتن مشخص شد که جزء کارنتی ها هستیم باید واسه Kcc چیزی بفرستیم که نامه دوم جایگزین بشه؟یا اینکه فقط منتظر باشیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 18:40)faegheh_niazmand نوشته:  سلام بعد اینکه در جدول بولتن مشخص شد که جزء کارنتی ها هستیم باید واسه Kcc چیزی بفرستیم که نامه دوم جایگزین بشه؟یا اینکه فقط منتظر باشیم؟؟
سلام
باید منتظر بمونید Smile
----------------------------------------------------------------
شماره کیس: ‎##46‎
تاریخ رویت قبولی: 12 می
تعداد اعضا: 3
ارسال فرم: 10 جون
محل مصاحبه: ارمنستان
تاریخ مصاحبه: *
دریافت ویزا: *
ورود به آمریکا: *
مقصد: *
تاریخ دریافت گرین کارت: *
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
(2016-10-13 ساعت 18:40)faegheh_niazmand نوشته:  سلام بعد اینکه در جدول بولتن مشخص شد که جزء کارنتی ها هستیم باید واسه Kcc چیزی بفرستیم که نامه دوم جایگزین بشه؟یا اینکه فقط منتظر باشیم؟؟

سلام

لازم نیست چیزی واسه کی سی سی بفرستید. فقط دو هفته دیگه برید همون سایتی که برنده شدنتون رو چک کردید نامه دوم رو جایگزین میکنن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
این امار شزکت کننذگان امسال 83910 نفر نیست و بیشتر از پارسال شده یعنی از 90000 هم گذشته پس احتمال نرسیدن ویزا هست بدلیل ایتکه از پارسال بیشتر شده تعداد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان عزیز

یه سوال دارم و یک راهنمایی میخواستم،

من کیس نامبرم زیر 1200 هست ساکن تهران، تاریخ قبولی 3 می و فرم را هم 27 می سابمیت کردم و کامفرم گرفتم ( دو نفر هستیم)، محل مصاحبه را هم تغییر ندادم و همان انکارا هست، تا این لحظه نامه دوم هنوز جایگزین نشده، به توصیه یکی از دوستان که قبولی 2014 هستند هنوز به KCC ایمیل نزدم، ایشان معتقد هستند که هنوز دیر نشده، لطفا اگر عزیزی کامنتی داره لطفا منو راهنمایی کنه- با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان