کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
با سلام من تازه تو اکتبر متوجه شدم قبول شدم شماره کیسم حدود 700 هست الان که فرم ds260 پرکنم فکر میکنید با حدود چه شماره هایی کارنت بشم. اصلا امیدی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من هفته پیش 14 اکتبر به KCC ایمیل زدم پرسیدم که وقت مصاحبم کی هست .
Dear Sir/Madam,
Please Make me known when the time of interview is .
Thank You

که پاسخ دادند فرم شما دریافت شده چند هفته پردازش فرم طول میکشه و بعد با توجه به شماره کیس به ترتین هرماه کارنت میشید .

Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are currently processing.  Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از اینکه دیدم نامه دومم نیومد یه سوال ازشون پرسیدم :چرا هنور فرم من هنوز در حال پردازشه در صورتیکه ماه آگوست من کارنت شدم ؟

Dear Sir/Madam,
Please make me know Why my form is still processing in case my case number in August was current
Thank You

پاسخ دادن که :اگر فرمتونو فرستادین چند هفته ای باید برای پردازش صبر کنید و اینکه اولویت پردازش کیس ها بر اساس روزی که دریافت مشوند میباشد.

If you have submitted your DS-260, please allow several weeks for processing. Cases are processed in the order of the date received.

گفتم شاید این سوال بعضی از شماها که وضعیتتون مثل من هست باشه  همین Smile
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، tak77
(2016-10-18 ساعت 13:28)gharibe_666 نوشته:  با سلام من تازه تو اکتبر متوجه شدم قبول شدم شماره کیسم حدود 700 هست الان که فرم ds260 پرکنم فکر میکنید با حدود چه شماره هایی کارنت بشم. اصلا امیدی هست؟

اکه ۷۰۰ هستید الان کارنت شدید و ربطی به اینکه فرم فرستادید یا نه نداره.. بله امید هست چون هنوز اول کاره.. شما فرم رو بفرستید احتمالا ۲-۳ ماه پراسس فرم طول میکشه.. بعد اون می تونید منتظر وقت مصاحبه باشید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-10-19 ساعت 09:11)fortminor نوشته:  بچه ها من هفته پیش 14 اکتبر به KCC ایمیل زدم پرسیدم که وقت مصاحبم کی هست .
Dear Sir/Madam,
Thank You

که پاسخ دادند فرم شما دریافت شده چند هفته پردازش فرم طول میکشه و بعد با توجه به شماره کیس به ترتین هرماه کارنت میشید .

Your forms have been received and are currently processing.  Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از اینکه دیدم نامه دومم نیومد یه سوال ازشون پرسیدم :چرا هنور فرم من هنوز در حال پردازشه در صورتیکه ماه آگوست من کارنت شدم ؟

Dear Sir/Madam,
Please make me know Why my form is still processing in case my case number in August was current
Thank You

پاسخ دادن که :اگر فرمتونو فرستادین چند هفته ای باید برای پردازش صبر کنید و اینکه اولویت پردازش کیس ها بر اساس روزی که دریافت مشوند میباشد.

If you have submitted your DS-260, please allow several weeks for processing. Cases are processed in the order of the date received.

دوست عزیز میشه لطفا آدرس ایمیل که این ایمیل رو براشون فرستادید برای من بذارید
ممنون
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-10-19 ساعت 16:16)sf_home81 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 09:11)fortminor نوشته:  بچه ها من هفته پیش 14 اکتبر به KCC ایمیل زدم پرسیدم که وقت مصاحبم کی هست .
Dear Sir/Madam,
Thank You

Dear Sir/Madam,
Thank You

دوست عزیز میشه لطفا آدرس ایمیل که این ایمیل رو براشون فرستادید برای من بذارید
ممنون

KCCDV@state.gov
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام میخواستم بدونم اگر کسی امسال لاتاری برنده شده باشه و این احتمال رو بده که شاید ویزا بهش نرسه میتونه بازم واسه سال بعد ثبت نام کنه؟البته هنوز کارنت هم نشده،یعنی اگه تو این حالت بازم ثبت نام کنه مشکلی واسش پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 00:37)faegheh_niazmand نوشته:  سلام میخواستم بدونم اگر کسی امسال لاتاری برنده شده باشه و این احتمال رو بده که شاید ویزا بهش نرسه میتونه بازم واسه سال بعد ثبت نام کنه؟البته هنوز کارنت هم نشده،یعنی اگه تو این حالت بازم ثبت نام کنه  مشکلی واسش پیش نمیاد؟

سلام

بله میتونید ثبت نام کنید و هیچ مشکلی پیش نمیاد
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، hsh85 ، soruosh
(2016-10-19 ساعت 00:56)mrticoen نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 13:28)gharibe_666 نوشته:  با سلام من تازه تو اکتبر متوجه شدم قبول شدم شماره کیسم حدود 700 هست الان که فرم ds260 پرکنم فکر میکنید با حدود چه شماره هایی کارنت بشم. اصلا امیدی هست؟

سلام

منظورتون 7000 هست یا 700؟

700*****2017as
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 12:30)gharibe_666 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 00:56)mrticoen نوشته:  

سلام

منظورتون 7000 هست یا 700؟

700*****2017as

شما پیشاپیش کارنت شدید. DS 260 رو بفرستیدو منتظر نامه دوم باشید. با توجه به اینکه دیر میفرستید احتمالا بهتون وقت سفارت تو فوریه یا مارچ بدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام دوستان عزیز
آیا از دوستان کسی هست که وقت مصاحبش در هفته سوم دسامبر باشد؟
ممنون میشم که دوستان اطلاع بدن
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
این کارنت این سری خیلی مهمه ایا تعداد بیشتری کارنت میشن با توجه به محدودیت ایرانیها سری قبل یا لاک پشتی کارنت میکنند

ما همچنان limited داریم یا عادی شده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 19:12)saeidsh نوشته:  سلام دوستان عزیز

سلام
من 15 dec
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
برای کیس های 5000-6000 به بالا چطوری وقت سفارت میدن ایا بر اساسی زمانی که فرم ها سابمیت شده فرض یکی may فرستاده شمارش 6900
یکی سپتامبر فرستاده فرم شمارش 6840 ایا زود فرستادن فرم اینجا تاثیر داره یا کیس با شماره پایین تر زودتر مصاحبه میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-04 ساعت 15:53)m0na نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 19:12)saeidsh نوشته:  سلام دوستان عزیز

سلام
من 15 dec

من برای هفته دوم دسامبر وقت گرفتم برای دکتر دوستانی که علاقمند هستند اعلام کنند که با هم هماهنگ بشیم و وقت دکتر را با هم بگیریم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان شمارش معكوس براي اين ماه تا شماره ها رو اعلام كنن ديگه اين چند روز بايد آماده باشيم. درسته كه اينجا كلاً امسال خلوته ولي بياييد خودمون چند نفر به هم روحيه بديم
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، saeidsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان