کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
Soheila:
سلام

سوال داشتم از خدمتتون

ما الان ای پی خوردیم

وقتی کلییر بشیم باید دوباره قبلش بریم پاستور مجدد کارت زرد بگیریم؟
و بعدش بریم ان ام سی مدیکال رو مجدد انجام بدیم و با خودمون ببریم سفارت؟

یا لازم نیست ببریم سفارت برای ورود به امریکا باید دستمون باشه یلنی روز بعد از اینکا رفتیم سفارت مدیکالمون اماده شه مشکل داره یا نه حتما برای روز سفارت بازد ببریم؟

چون می خوایم ویزامون التبار داشته باشه؟

و وقتی کلیر شدیم پاسپورت رو چه جوری تحویل سفارت مزدیم؟و چند روز طول میکشه تا اماده شه؟
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 19:58)sspsk نوشته:  Soheila:
سلام

سوال داشتم از خدمتتون

ما الان ای پی خوردیم

یا لازم نیست ببریم سفارت برای ورود به آمریکا باید دستمون باشه یلنی روز بعد از اینکا رفتیم سفارت مدیکالمون اماده شه مشکل داره یا نه حتما برای روز سفارت بازد ببریم؟

و وقتی کلیر شدیم پاسپورت رو چه جوری تحویل سفارت مزدیم؟و چند روز طول میکشه تا اماده شه؟

سلام
دوست عزیز لطفا امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن
و اگر امکانش هست ، از خودتون یک سفرنامه هم بنویسید
تا دوستانی که هنوز نرفتن تجربه کسب کنن
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrcivil
سلام

سوال داشتم از خدمتتون

ما الان ای پی خوردیم

یا لازم نیست ببریم سفارت برای ورود به آمریکا باید دستمون باشه یلنی روز بعد از اینکا رفتیم سفارت مدیکالمون اماده شه مشکل داره یا نه حتما برای روز سفارت بازد ببریم؟

میشه دوستان لطفا منو راهنمایی کنید و جواب سوال من رو هم بدین
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 22:33)sspsk نوشته:  
سلام

سوال داشتم از خدمتتون

ما الان ای پی خوردیم

میشه دوستان لطفا منو راهنمایی کنید و جواب سوال من رو هم بدین
من خيليددقيق نميتونم كمكتون كنم بهتون پيشنهاد ميدم فروم كلير ٢٠١٦مطالعه كنيد حتما جوابتونوميگيريد
ولي يه سوال دقيق مي دونم اون كه از تاريخ انجام مديكالتون تا زمان دريافت ويزا نبايد بيشتر شش ماه گذشته باشه يعني اينكه اگر ويزاتون تا شش ماه اينده صادر نشد و تو ماه هفت صادر شد بايد حتما مديكالو انجام بدين
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sspsk
سلام

سوال داشتم از خدمتتون

ما الان ای پی خوردیم

دوست عزیز اعتبار مدیکالی که انجام دادین 6 ماهه است، اگه بعد از 6 ماه از تاریخ مدیکال و مصاحبه کلیر شدین که حتما باید مدیکال تمدید بشه ولی اگه زودتر از 6 ماه کلیر بشین 2 راه دارین یا بدون تمدید مدیکال به سفارت برای دریافت وایزاتون مراجعه کنید که در اون صورت تاریخ ویزای شما یعنی مهلتی که برای اولین ورود به عمه ریکا دارین 6 ماه از تاریخ مدیکال قبلیتونه که انجام دادین که مثلا چند ماهش گذشته . یه راه دیگه هم هست که میتونین دوباره مدیکالتون رو تمدید کنید و با پاس ها مدیکال جدید بفرستید که در این صورت تاریخ ویزای شما یعنی مهلتی که برای اولین ورود به عمه ریکا دارین 6 ماه از تاریخ مدیکال جدید هست.

در هر صورت اگه نیاز به تمدید مدیکال داشتید یا خودتون خواستین برای زمان بیشتر داشتن اونو تمدید کنید ، نیاز مراجعه مجدد به پاستور نیست و یه برگ ریپورتی که NMC به شما داده از مدیکال قبلی همراهتون باشه به جای کارت زرد عمل میکنه اگه هم تو مدیکال قبلی واکسنی براتون زده که چند مرحله ای هست یا نوبت واکسنتون تو اون بازه جدید میفته فقط اون واکسن رو اگه اینجا هست و ارزونتره بزنید و برای تمدید مدیکال ارائه بدید اگه هم که این کار رو نکنید خودشون اونجا تزریق رو انجام میدن.

موفق باشید
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، sspsk ، Mrcivil ، mehrshad65
(2016-11-08 ساعت 01:43)foad61 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 03:20)foad61 نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 14:01)farid993 نوشته:  اطلاعات پاستور یه مقدار قدیمیه مثلا به همه میگن که ازمایش ایدز توی اون ازمایش خونی که گرفته میشه هست ولی چند سالی هست که ایدز رو دیگه چک نمیکنن. من پزشک نیستم ولی فکر کنم اگه قرار بود یه غریبه رو به کشورم راه بدم ترجیح میدادم سفلیس (بیماری ای که توی ازمایش چک میکنن) داشته باشه تا ایدز Smile فکر کنم سفلیس قابل درمانه ولی خب ایدز قابل درمان نیست. یه مقدار قوانینشون عجیب غریبه

دوستان کسی میدونه HPV یا همون زگیل تناسلی مورد ازمایش قرار میگیره ایا برای سفارت مهمه این موضوع یا باعث مرددود شدن میشه؟

سلام من این آزمایش رو ندادم و از من نخواستن .موفق باشید
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام میخواستم به اطلاع دوستان برسونم غیر از انستیتو پاستور، برای صدور کارت واکسن بین المللی به مطب دکتر دهقان نیری در مشهد هم میتونید مراجعه کنید.من ازشون کارت گرفتم و راضی بودم ایشون چندین سال دراین رابطه سابقه دارن و کارتشون کاملا معتبره.در ضمن همه ی واکسنهای لازم مثل ‎MMR‎،کزاز دیفتری(تی دی)،هپاتیت،آنفلوانزا و آبله مرغون رو دارن و درصورت نیاز تزریق میکنند...کارتاشون رو هم تمام کلینیکهای ترکیه،دوبی،ایروان و جاهای دیگه قبول میکنن.با مقایسه کارت ایشون و انستیتو پاستور متوجه میشید که اطلاعات رو حتی کاملتر و دقیقتر از پاستور وارد کارت میکنن و احتمال بروز مشکل براتون کمتر میشه.هزینه صدور کارت هم مثل پاستور هستش.ایشون خیلی در حق من لطف کردن و کارم رو جلو انداختند و البته خیلی مودب و خوش اخلاق بودن منم تصمیم گرفتم تجربم رو در اختیار همه قرار بدم و معرفیشون کنم
آدرس:مشهد-فلکه بیمارستان امام رضا-اول خیابان ابن سینا-ساختمان پزشکان ابن سینا. تلفن ‎ ‎051-38597999‎
امیدوارم به کارتون بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 12:45)farid993 نوشته:  
(2016-11-03 ساعت 10:52)MUALL نوشته:  سلام خدمت دوستان از تجربم برای زدن واکسن ها میخوام بگم
واکسن هپاتیتو 10 سال پیش زده بودم و یاداورشو یک سال پیش. آبله مرغان هم بچگی گرفته بودم. با این حال پروسه اینطوریه که برای آبله باید تیتر آنتی بادی میدادم که ثابت کنه من قبلا گرفتم. همزمان باهاش خودم گفتم تیتر هپاتیت رو هم برام آزمایشگاه انجام بده. واکسن MMR رو هم در دو نوبت زدم. بهم هشدار داده بودن که یک هفته بعد از این واکسن ممکنه علایم سرماخوردگی و خارش گوش و گلو داشته باشم و دقیقا یک هفته بعد از اولین دوزه این واکسن علایمشو نشون داد. دومین دوزش بدون مشکل بود خدا رو شکر. خلاصه چشمتون روز بد نبینه. ممکنه خیلی ها هیچیشون هم نشه چون ایمنی بدن آدما متفاوته. آخر از همه هم واکسن آنفولانزا رو زدم.  برای کزاز و دیفتری که به TD معروفه هم چون 4 سال پیش خدمت رفته بودم بالاجبار اون موقع برام زده بودن که همون مورد قبول بود و وارد کارت زرد کردن.
ریزش اینطوری شد: هپاتیت و MMR مجانی، تیتر آبله و هپاتیت 64 هزار تومن، واکسن آنفولانزا 27 هزار، TD مجانی، وارد کردن به کارت زرد توسط پاستور 99 هزار تومن.
موفق باشید

سلام
هپاتیت و MMR رو کجا زدید که مجانی بود؟ هپاتیت رو اگه واکسنهاش رو دوباره میزدید ارزونتر در میود و البته طبق گفته ی همون خانوم دکتر پاستور وقتی که گفتم هپاتیت رو قبلا زدم گفت میشه همون رو وارد کنیم ولی اگه بزنی واسه خودت هم بهتره. که تا الان دو نوبت زدم و دونه ای هفت هشت تومن. شما تست هپاتیت رو 54 تومن بابتش پول دادید انگار (چون جمع ابله و هپاتیت رو 64 تومن زدید و ابله رو من 10 تومن دادم برای تستش)

برای زدن واکسن ها به نزدیکترین مرکز بهداشت محل زندگی تون مراجعه کنید، اینا دقیقا به اسمه «مرکز بهداشت» معروفند و دولتی هستند. تیتر آنتی بادی هپاتیت نزدیکه ۴۰ تومن و آبله مرغان ۲۴ تومن شد.
کیس نامبر: 41XX
روئیت نتیجه: 2 می Big Grin
ارسال فرم 260: 13 می
آنلاک: 7 آگوست برای تغییر شماره پاسپورت
تعداد افراد کیس: 1
تاریخ کارنتی: 10 ژانویه
مصاحبه: تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود KCC
آپدیت ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ekhveh
(2016-11-14 ساعت 10:25)h.mgh نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 01:43)foad61 نوشته:  دوستان کسی میدونه HPV یا همون زگیل تناسلی مورد ازمایش قرار میگیره ایا برای سفارت مهمه این موضوع یا باعث مرددود شدن میشه؟

سلام من این آزمایش رو ندادم و از من نخواستن .موفق باشید

با سلام

شما اطمینان دارید که تست بیمازی های مقاربتی رو ازتون نگرفتن ؟

این تست رو از همه ی ما گرفتن
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

و همچنین خوشحالم که تونستم تو این مدّت دوستان خوبی پیدا کنم .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ssahar ، omid1313 ، m0na
سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم که تزریق واکسن هپاتیت برای همه افراد الزامیه؟ آخه انیستیتو پاستور تجریش و چند نفر دیگه بهم گفتن که برای افراد بالای 18 سال نیازی به تزریق این واکسن نیست.
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-24 ساعت 21:11)mehdi 11 نوشته:  سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم که تزریق واکسن هپاتیت برای همه افراد الزامیه؟ آخه انیستیتو پاستور تجریش و چند نفر دیگه بهم گفتن که برای افراد بالای 18 سال نیازی به تزریق این واکسن نیست.
مرسی

سلام
دوست عزیز من سفارتم ارمنستان هس اینجا کارت واکسیناسیون رو چک میکنند و 3 مرحله واکسن رو باید زده باشی در غیر این صورت هزینه مدیکالت بیشتر میشه. همین واکسن هپاتیت در ارمنستان میشه 11000 درام یعنی 77000 تومان. به مسئول پاستور بگو شرایطتو حتما انجام میدن.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، mehdi 11 ، Paniz888 ، a_cute65
(2016-11-25 ساعت 11:50)saeidsh نوشته:  
مرسی

سلام
دوست عزیز من سفارتم ارمنستان هس اینجا کارت واکسیناسیون رو چک میکنند و 3 مرحله واکسن رو باید زده باشی در غیر این صورت هزینه مدیکالت بیشتر میشه. همین واکسن هپاتیت در ارمنستان میشه 11000 درام یعنی 77000 تومان. به مسئول پاستور بگو شرایطتو حتما انجام میدن.

سلام.
دکتر پاستور میگه نمیخواد ولی شما حتما بزنید..بگین ما میخوایم تزریق بشه...اون موقع میرین مدیکال و چند برابر باید پول بیشتری بدین....
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، mehdi 11 ، Paniz888 ، a_cute65
(2016-11-25 ساعت 13:21)grimfandango نوشته:  
مرسی

به پزشک خیلی بستگی داره . پزشک ما هپاتیت براش مهم نبود در عوض ام ام آر - دیفتری و کزاز - مننژیت براش خیلی خیلی مهم بود و همچنین آبله مرغان که البته به گفته ی شفاهی که در بچگی گرفتیم قناعت کرد اما ما برای اطمینان آنتی بادی هم برده بودیم

دوستمون درست میگن بستگی به پزشک داره مثلا ارمنستان منشی دکتر گفت Td همون 2 مرحله اوکی هس(بعضی جاها اشاره به 3 مرحله میشه) ولی هپاتیت مرحله 3 رو بزن تا کامل شه(چون من 2 مرحله زده بودم).
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: m0na ، sabmn ، mehdi 11 ، a_cute65
سلام. ی سوال داشتم. در معاینه مدیکال، معاینه بدنی هم صورت میگیره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان