کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2016-10-10 ساعت 08:53)Nasirighartavol نوشته:  سلام به دوستان همراه.
من کیس نامبرم 8xxx هست و احتمالا مصاحبه ام بیفته برای May یا Jun. با توجه به اینکه من تو سپاه خدمت کردم، ممنون میشم اگه یه نفر مطلع در مورد پروسه FBIcheck بیشتر بهم توضیح بده. من سرباز معلم بودم و در فرم DS-260 نوشتم که رسته ام Education بوده و Soldire Teacher بودم. این موضوع برام یکم استرس آوره چون زمان من محدوده. سوالم اینه که
1-اولا چقد احتمال داره من FBICheck بخورم؟
2- مدت زمانش چقد طول می کشه؟
3- آیا من رسته ام رو درست نوشتم یا بهتره عوضش کنم؟

با سپاس
به امید موفقیت همه

احتمال چک خوردن برای همه وجود داره همونطور که دوستمون گفت ولی اینارو هم تا حدودی بستگی به خودتون داره موقع مصاحبه... من میشناسم کسی که 7 سال تو سپاه بوده ولی یه ضرب بهش ویزا دادن

چک معمولا 6 ماه هست تا حالا نشنیدم بیشتر از 6 ماه بشه

رسته ای که انتخاب کردین رو یکی از دوستان که هم وضعیت شما بود همین زده بود و مشکلی براش پیش نیومد ( به جای سربازی رفته بود معلم شده بود، که میگفت افیسر اصلا نپرسید جریانش رو )
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 17:23)mostafa2017 نوشته:  دوستان از بچه های برنده قبل، کسی هست که ایران زندگی نمیکرده و چند سال مثلن 4-5 سال هم ایران نیومده باشه تا روز مصاحبه و دوره کلیرنسش کوتاه باشه؟ میخواستم ببینم زندگی در بیرون از ایران و عدم حضور در ایران تا روز مصاحبه، کمکی به کوتاهتر شدن دوره کلیرنس میکنه یا خیر؟ منظورم زندگی کردن صرف در بیرون از ایران نیست بلکه نیومدن به ایران به مدت 4-5 سال تو روز مصاحبه است. مخصوصن از وقتی که قانون جدید هم پارسال تصویب شده بود، این قانون:

آمریکا با 38 کشور موسوم به «دوست آمریکا» آمریکا که عمدتاً کشورهای اروپایی هستند قراردادی موسوم به «معافیت از روادید» دارد. به موجب این قرارداد اتباع این کشورها می‌توانند بدون اخذ روادید به آمریکا سفر کنند.

اما کنگره آمریکا دی‌ماه سال جاری بعد از مشورت با مقامات کاخ سفید طرحی را به تصویب رساند که به موجب آن اتباع هر یک از این 38 کشور در صورت سفر به ایران، عراق، سوریه و سودان در 5 سال گذشته نمی‌توانند از این امتیاز استفاده کنند و بایستی برای اخذ روادید متقاضی شوند. باراک اوباما، این طرح را امضا و آن را به قانون تبدیل کرد.

دوست عزیز فرایند چک خوردن صرفا به نظر و عقیده افیسر بستگی داره، اگه حس کنه شما مشکلی دارین و چیزی باقی مونده برای بررسی چک رو میزنه
حالا شما چه تو ایران بودی چه نبودی...

یهو دیدی سر همین ایران نبودنت لج کرد که اقا چه مشکلی داشتی که برنگشتی و شما مجبور شدی توضیح بدی بابت این نبودنت
منظور اینه که نظرات شخصیه آفیسر هست
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 19:15)فافافا نوشته:  با سلام
بچه ها من توی سایتی که فرم ds260 رو پر کردیم و آخرش completed شده گه گاه سر می زنم و البته چیزی رو تغییر نمی دم احیانا اشکالی که نداره؟؟ یه مقدار استرس گرفتم سر این موضوع. همچنین هیچ عکسی با فرم آپلود نشده. لطفا از نگرانی من در بیارید.
ممنونم

سلام دوست عزیز ...
نه اشکالی نداره ولی دلیلش رو متوجه نمیشم .. فکر میکنم یه مقداری وسواس دارید
عکس و فرم اونجا اپلود نمیشه .... بعد از کارنتی نامه ی دوم دعوت به مصاحبه جایگزین نامه ی اولتون میشه .. یه پرینت از نامه ی اول داشته باشین ... همین !
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: فافافا
فوق لیسانس هم ap داره در هر شرایطی حتی اگه رشته کشاورزی باشه و بیکار هم باشه کیس مصاحبه ؟یا رشته و سابقه کار توش موثره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 23:39)Mehran11 نوشته:  فوق لیسانس هم ap داره در هر شرایطی حتی اگه رشته کشاورزی باشه و بیکار هم باشه کیس مصاحبه ؟یا رشته و سابقه کار توش موثره

سلام دوست عزیز .... هیچ قطعیتی وجود نداره و فقط احتمال ها مطرحه ، عوامل زیر ممکنه ... ممکنه .... ممکنه باعث اف بی آی چک بشه :
فوق لیسانس
سربازی
رشته های تحصیلی خاص مثل نفتی و وابسته و ...
کار دولتی
زماااان و طوول کشیدنش اصلا معلوم نیست ... مواردی هم بوده که شامل موارد بالا بوده و یک ضرب گرفتن !!!!!!
فکرتون رو مشغول نکنید و با ارامش این ایام رو سپری کنید
به امید ویزای یک ضرب برای همه ی عزیزان ????
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، از بین بانکهای ایرانی کدوم بانک رو پیشنهاد میدین برای گرفتن نامه؟ ممنون میشم تجربه خودتونو بگین. من ایران نیستم و باید از خانواده بخوام که برام حساب بانکی باز بکنند تا بتونم نامه بگیرم.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
این bank statement چقدر قبل از مصاحبه باید گرفت تا کی اعتبار داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 12:54)grimfandango نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 12:27)mostafa2017 نوشته:  دوستان، از بین بانکهای ایرانی کدوم بانک رو پیشنهاد میدین برای گرفتن نامه؟ ممنون میشم تجربه خودتونو بگین. من ایران نیستم و باید از خانواده بخوام که برام حساب بانکی باز بکنند تا بتونم نامه بگیرم.

تجربه های من از بانک ملی و پاسارگاد و اقتصاد نوین بوده تا به حال.

اما کلا اگه شعبه بانک مورد نظرت باهات آشنا باشن از همه راحت تره . مثلا من ملی رو تا پول گذاشتم بهم داد تمکن رو .
اقتصاد نوین و پاسارگاد با یک روز تاخیر. Big Grin

راستی لازم نیست از بانک مالزی بگیری؟ من از بانک آلمانی گرفتم

به اون هم اتفاقن فکر کردم. اما به تفاوت ترانسفر اون مقدار پول از ایران و بالعکس و مابه التفاوتش فکر میکردم. تازه، من دانشجو هستم اینجا و این مقدار پول بیاد و بره خودش ممکنه سوال ایجاد کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 14:02)grimfandango نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 13:44)mostafa2017 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 12:54)grimfandango نوشته:  تجربه های من از بانک ملی و پاسارگاد و اقتصاد نوین بوده تا به حال.

اما کلا اگه شعبه بانک مورد نظرت باهات آشنا باشن از همه راحت تره . مثلا من ملی رو تا پول گذاشتم بهم داد تمکن رو .
اقتصاد نوین و پاسارگاد با یک روز تاخیر. Big Grin

راستی لازم نیست از بانک مالزی بگیری؟ من از بانک آلمانی گرفتم

به اون هم اتفاقن فکر کردم. اما به تفاوت ترانسفر اون مقدار پول از ایران و بالعکس و مابه التفاوتش فکر میکردم. تازه، من دانشجو هستم اینجا و این مقدار پول بیاد و بره خودش ممکنه سوال ایجاد کنه.

درست میگید.  منم خودم یک مقداری داشتم یکم دیگه هم روش گذاشتم.  چون حقوق بهش واریز میشد گفتم میگم اینارو کم کم جمع کردم که البته دروغ ام نگفتم.  اما کلا یک دور رفتم بانک چون اکثرا وقتی پول زیاد جا بجا میشه( زیاد از 500 €)  میگن به پول شویی مشکوکه  Big Grin

درسته. منم حقوق میگیرم اما باز با این حال، حقوق من کجا و حضور گرم یکپارچه این همه پول کجا. تصمیم گرفتم فعلن به همون بانک ایران اکتفا کنم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
هزینه سفر برای کذوم کشور گرونتره من فک کنم دبی خیلی میشه به نسبت ترکیه و ارمنستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 13:29)Mehran11 نوشته:  این  bank statement  چقدر قبل از مصاحبه  باید گرفت تا کی اعتبار داره ؟

دو هفته قبل از مصاحبه خیلی خوبه

حتی میتونید یکماه قبل از مصاحبه هم بگیرید

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستان برنده کسی هست که بعد از پر کردن فرم ‎Ds-260‎ ازدواج کرده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 16:10)omidevatan نوشته:  دوستان اگه ممکنه آدرس گروه تلگرام برندگان 2017 رو برام ارسال کنید
ممنون

سلام

https://telegram.me/mohajersara
پاسخ
تشکر کنندگان: Civilizable
(2016-10-15 ساعت 20:12)mone نوشته:  سلام

سلام ...
اگر بعد فرم ۲۶۰ ازدواج کردید باید حتماااااا انلاک کنید و همسرتون رو به عنوان همراه معرفی کنید ... در غیر اینصورت احتمال ریجکتی هستش ... بعد از انلاکی و معرفی ایشووون هم باید اسناد و مدارک محکمی ارائه کنید تا یه وقت افیسر به صوری بودنش شک نکنه .... به هرحال اگر بشه به بعد پروسه ی گرین کارت منتقل بشه خیلی کم ریسک تر و مطمعن تره ... ولی چنانچه بعد از گرین کارت عقد کنید بردن همسر و درخواست گرین کارت براشون ... ممکنه ۱سال و نیم تا ۲ سال زمانبر باااشه !!!
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-15 ساعت 20:36)Pedraaam نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 20:12)mone نوشته:  سلام

سلام ...
اگر بعد فرم ۲۶۰ ازدواج کردید باید حتماااااا انلاک کنید و همسرتون رو به عنوان همراه معرفی کنید ... در غیر اینصورت احتمال ریجکتی هستش ... بعد از انلاکی و معرفی ایشووون هم باید اسناد و مدارک محکمی ارائه کنید تا یه وقت افیسر به صوری بودنش شک نکنه .... به هرحال اگر بشه به بعد پروسه ی گرین کارت منتقل بشه خیلی کم ریسک تر و مطمعن تره ... ولی  چنانچه بعد از گرین کارت عقد کنید بردن همسر و درخواست گرین کارت براشون ... ممکنه ۱سال و نیم تا ۲ سال زمانبر باااشه !!!

سلام.با توجه به تحقیقات من هیچ مشکلی نیست.شما حتی بعد از نامه دوم هم میتونید به سفارت اعلام کنید که ازدواج کردین و اونها به همسرتون هم وقت مصاحبه میدم.بازهم شما از افراد متخصص تر تو همین سایت بپرسین.
دوست عزیز لطفا به همین راحتی از ریجکت صحبت نکنین.شما با یه پاسخی که واقعا مطمئن نیستین ،میتونید تاثیر منفی روی یک نفر بذارید.مطمئنا اگر صداقت باشه ،هیچوقت هیچ کیسی ریجکت نمیشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان