کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام دوستان ببخشید میشه یه زمان بندی خیلی کلی برام بیان کنید؟مثلا اردیبهشت که نتایج اولیه میاد بعدش حدودا چه موقع برا مصاحبه باید بریم و در صورت قبولی تا کی وقت داریم که وارد آمریکا بشم؟ممنون
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 16:56)Erebour نوشته:  سلام دوستان ببخشید میشه یه زمان بندی خیلی کلی برام بیان کنید؟مثلا اردیبهشت که نتایج اولیه میاد بعدش حدودا چه موقع برا مصاحبه باید بریم و در صورت قبولی تا کی وقت داریم که وارد آمریکا بشم؟ممنون

سلام
دوست عزیز منظور از نتایج اولیه چیه ؟ نامه دوم رو می‌فرمائید ؟
لطف کنید امضأ خودتون رو کامل کنید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنند .
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم زمان با فوق لیسانش به عنوان research assistant هم مشغول به کار هستم در دانشگاه. توی فرم DS-260 هم شغل اول رو دانشجو و شغل دوم رو هم research assistant زدم. در قسمت شغلی که پرسیده چه شغلی رو ترجیح میدم در امریکا هم نوشتم شغلی در حیطه تحصیلی خودم.

1 - حالا سوال من اینه اگه من شرکت، دانشگاه و یا موقعیتی رو پیدا کنم الان در امریکا که بگن وقت اوکی شد کارت و اومدی میتونی بیای و اینجا کار کنی، به نظر شما اگه روز مصاحبه پرسیدند میخوای چیکار کنی در امریکا بهشون نشون بگم که فلان شرکت یا دانشگاه گفته میتونم برم اونجا و باهاشون کار کنم یا نه؟
2 - اگر هم همچین موقعیتی رو تا روز مصاحبه پیدا نکردم، و اگه آفیسر درباره شغلم در امریکا پرسید، با توجه به این که توی فرم نوشته بودم "شغلی در حیطه تحصیلی خودم"، اشکالی نداره هم این رو بگم و هم اینکه حالا هرشغلی که بشه پیدا کرد و مشغول به کار شد (منظورم اینه نخوام اصرار کنم حتمن میخوام تو رشته خودم کار پیدا کنم، چون ممکنه آفیسر سخت بگیره به هر دلیلی که شاید نتونی با نوع رشته ات کار پیدا کنی)

ممنون
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه انلاک کنم اطلاعات قبلی تو سیستمشون میمونه و میتونن با هم مقایسه کنن بعد بگن اینجا را داره دروغ میگه یا نه؟

من قرار بود برم جایی کار کنم یه شرکت خصوصی بعد هم تو فرم پر کردن اسم شرکت زدم اما نخواستن من برم اونجا خوب من بیکارم منم انلاک کردم و زدم بیکار یعنی واقعیت رو نوشتم چون من کاری اصلا ندارم حالا اینها میگن من دروغ گفتم که عوض کردم یا فقط اطلاعات جدید رو میخونن من کیسم 7000 خیلی مونده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 16:40)grimfandango نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 13:09)mostafa2017 نوشته:  من هم زمان با فوق لیسانش به عنوان research assistant هم مشغول به کار هستم در دانشگاه. توی فرم DS-260 هم شغل اول رو دانشجو و شغل دوم رو هم research assistant  زدم. در قسمت شغلی که پرسیده چه شغلی رو ترجیح میدم در آمریکا هم نوشتم شغلی در حیطه تحصیلی خودم.

1 - حالا سوال من اینه اگه من شرکت، دانشگاه و یا موقعیتی رو پیدا کنم الان در آمریکا که بگن وقت اوکی شد کارت و اومدی میتونی بیای و اینجا کار کنی، به نظر شما اگه روز مصاحبه پرسیدند میخوای چیکار کنی در آمریکا بهشون نشون بگم که فلان شرکت یا دانشگاه گفته میتونم برم اونجا و باهاشون کار کنم یا نه؟
2 - اگر هم همچین موقعیتی رو تا روز مصاحبه پیدا نکردم، و اگه آفیسر درباره شغلم در آمریکا پرسید، با توجه به این که توی فرم نوشته بودم "شغلی در حیطه تحصیلی خودم"، اشکالی نداره هم این رو بگم و هم اینکه حالا هرشغلی که بشه پیدا کرد و مشغول به کار شد (منظورم اینه نخوام اصرار کنم حتمن میخوام تو رشته خودم کار پیدا کنم، چون ممکنه آفیسر سخت بگیره به هر دلیلی که شاید نتونی با نوع رشته ات کار پیدا کنی)

ممنون

منم نوشتم در زمینه درسی و سابقه کاریم دوست دارم ادامه بدم.  اما همه ما ممکنه اولش حتی مجبور شیم کارای دیگه ای رو اول شروع کنیم.  منم همینرو خواهم گفت.  مهم اینکه بگی من میخوام آمریکا بمونم زندگی کنم و کار کنم.  اگه تو موندن یا نموندنت و اینکه بخوای کار نکنی شک کنه بده اما اینکه بخوای کار نرمال و قانونی داشته باشی حالا هرچی اوکی هست

آره. تو اون شکی نیس. به طور طبیعی طول میکشه تا کار مربوط به تجربتو بدست بیاری. Smile
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 20:16)mone نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 16:10)omidevatan نوشته:  دوستان اگه ممکنه آدرس گروه تلگرام برندگان 2017 رو برام ارسال کنید
ممنون

سلام

https://telegram.me/mohajersara

سلام ممنون لطف کردین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستان کسی هست که از آدرس یه سایت معتبر در آمریکا برای ثبت رزومه کاری برای استخدام مطلع باشه.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید؟
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 14:04)elahehmp نوشته:  سلام
از دوستان کسی هست که از  آدرس یه سایت معتبر در آمریکا برای ثبت رزومه کاری برای استخدام مطلع باشه.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید؟

https://www.monster.com/

http://www.indeed.com/

و شبکه اجتماعی لینکدین
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان

نمی دونم آیا می تونم این سئوال رو اینجا مطرح کنم یا نه! لطفاً در صورت امکان سریع پاسخ بدید

برای من یک مسئله ای راجع به عکس لاتاری پیش اومده. به این صورت که اکثر عکاس هایی که من دیدم، فهم درستی از ویژگی های عکس لاتاری ندارن؛ خصوصاً مسئله ی 300 دی پی آی و پشت زمینه ی روشن. این عکاسان عزیز بعد از این که عکس رو با 72 دی پی آی گرفتن، اون رو از طریق نرم افزار به 300 دی پی آی تبدیل می کنن و پشت زمینه ی عکس رو هم سفید می کنن. اما اون طور که من در سایت اصلی خوندم نوشته بود بعد از گرفتن عکس نباید اون رو با نرم افزار تغییر بدید. حالا به نظر شما چه باید کرد؟ لطفاً دوستانی که آگاهی دقیق و مستند دارن پاسخ بدن. ای کاش آدرس عکاسی هایی که در شهرهای بزرگ میشناسیم که با این نکات آشنا هستند رو در این جا بذاریم. ضمنا دوستانی که قبول شدن داستان عکسشون رو بگن که چه جوریا بوده.

پیشاپیش از لطف دوستان سپاس گزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 19:28)119arash نوشته:  با سلام خدمت دوستان

نمی دونم آیا می تونم این سئوال رو اینجا مطرح کنم یا نه! لطفاً در صورت امکان سریع پاسخ بدید

برای من یک مسئله ای راجع به عکس لاتاری پیش اومده. به این صورت که اکثر عکاس هایی که من دیدم، فهم درستی از ویژگی های عکس لاتاری ندارن؛ خصوصاً مسئله ی 300 دی پی آی و پشت زمینه ی روشن. این عکاسان عزیز بعد از این که عکس رو با 72 دی پی آی گرفتن، اون رو از طریق نرم افزار به 300 دی پی آی تبدیل می کنن و پشت زمینه ی عکس رو هم سفید می کنن. اما اون طور که من در سایت اصلی خوندم نوشته بود بعد از گرفتن عکس نباید اون رو با نرم افزار تغییر بدید. حالا به نظر شما چه باید کرد؟ لطفاً دوستانی که آگاهی دقیق و مستند دارن پاسخ بدن. ای کاش آدرس عکاسی هایی که در شهرهای بزرگ میشناسیم که با این نکات آشنا هستند رو در این جا بذاریم. ضمنا دوستانی که قبول شدن داستان عکسشون رو بگن که چه جوریا بوده.

پیشاپیش از لطف دوستان سپاس گزارم

من اگه عکسی که برای لاتاری ارسال کردم رو به کسی نشون بدم عمرا باور نمیکنه با این عکس من برنده شدم Big Grin
با موبایل گرفتم و به سادگی با همون ابزار سایت لاتاری تنظیمش کردم و کراپ کردم و الان هم برنده ام Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، milade ، soruosh
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید من کارت معافیت از نوع فرزندان ج ا ن ب ا ز دارم بنظر دوستان که تجربه دارن این نوع معافیت مشکل ایجاد نمیکنه برای ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
برات آرزوی موفقیت می کنم. سلام ما را نیز برسان Rolleyes هر جا که دلت بخواد میتونی بری؟ یا اون ها مشخص می کنن که مثلاً کدوم ایالت یا شهر بری؟ کجا از همه بهتره؟ من تعریف کالیفرنیا (لوسانجلس ) رو شنیدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی کسی رو د اشتیم که خودش دی پی آی عکس رو از 72 برده 300 و قبول هم شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ببخشید من کاملاً گیج شدم. کانفرمیشن پارسال من اولش 2015 است اما وقتی می خوام چک کنم ببینم که آیا جزو قبولی های مجدد هستم یا نه میگه باید اولش 2017 باشه!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام میخواستم بدونم اگر کسی امسال لاتاری برنده شده باشه و این احتمال رو بده که شاید ویزا بهش نرسه میتونه بازم واسه سال بعد ثبت نام کنه؟البته هنوز کارنت هم نشده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان