کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام میخواستم بدونم اگر کسی امسال لاتاری برنده شده باشه و این احتمال رو بده که شاید ویزا بهش نرسه میتونه بازم واسه سال بعد ثبت نام کنه؟البته هنوز کارنت هم نشده،یعنی اگه تو این حالت بازم ثبت نام کنه مشکلی واسش پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 20:13)faegheh_niazmand نوشته:  سلام میخواستم بدونم اگر کسی امسال لاتاری برنده شده باشه و این احتمال رو بده که شاید ویزا بهش نرسه میتونه بازم واسه سال بعد ثبت نام کنه؟البته هنوز کارنت هم نشده،یعنی اگه تو این حالت بازم ثبت نام کنه  مشکلی واسش پیش نمیاد؟

سلام
شما مي تونيد شركت كنيد
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 22:47)119arash نوشته:  برات آرزوی موفقیت می کنم. سلام ما را نیز برسان Rolleyes  هر جا که دلت بخواد میتونی بری؟ یا اون ها مشخص می کنن که مثلاً کدوم ایالت یا شهر بری؟ کجا از همه بهتره؟ من تعریف  کالیفرنیا (لوسانجلس ) رو شنیدم.

مرسی. هرجا بخوای میتونی بری
کالیفرنیا جز دو سه ایالت گرون امریکاس حتی لس انجلس بین 10 شهر گرون دنیاس. اگه فامیل اونجا نداشته باشی اولش یه مقدار سخت میشه از لحاظ مالی. با هزینه ای که توی لس انجلس و اطرافش میشه هم خونه شد و یه اتاق گرفت توی بعضی از ایالت ها کاخ شاه رو به ادم میدن Big Grin البته اغراق بود ولی خب دست کمی نداره Big Grin
در مورد عکس هم سخت نگیر همونجور که گفتم عکس من رو اگه ببینی اصلا باورت نمیشه Big Grin فقط نکته هاش رو رعایت کن. جلوی یه دیوار سفید وایستا. توی روز باشه که زرد نیوفته و صورتت هم سایه نیوفته و صاف باشه
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milade
بازم سلام
تشکر از پاسخاتون.....
یه سوال دیگه داشتم ما توی فرم ds260 تاریخ ازدواجمون رو یک سال کم زدیم.... آیا مشکلی پیش میاد؟
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 20:57)grimfandango نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 20:11)Sepidehsalehi نوشته:  بازم سلام
تشکر از پاسخاتون.....
یه سوال دیگه داشتم ما توی فرم ds260 تاریخ ازدواجمون رو یک سال کم زدیم.... آیا مشکلی پیش میاد؟

با سلام روز مصاحبه قبل از سوگند حتما بگید درستش رو

اگه هنوز نامه دومتون نیومده انلاک کنین و درستش کنین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:43)grimfandango نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 10:30)grimfandango نوشته:  دوستان

توی رزومه برای سفر های خارجی تا پنج سال گذشته رو بنویسیم یا از بدو کودکی؟

دوستان کسی اطلاعی نداره در این رابطه ؟ پیشاپیش سپاسگزار ام Shy

منظورتون از رزومه چیه؟ واسه روز مصاحبه؟ مگه رزومه لازمه؟
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امسال برنده شدم. اگه تهران هستید برید میدون پونک عکاسی سفیر. من ائنجا عکس انداختم.
(2016-10-20 ساعت 14:09)farid993 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 19:28)119arash نوشته:  با سلام خدمت دوستان

نمی دونم آیا می تونم این سئوال رو اینجا مطرح کنم یا نه! لطفاً در صورت امکان سریع پاسخ بدید

برای من یک مسئله ای راجع به عکس لاتاری پیش اومده. به این صورت که اکثر عکاس هایی که من دیدم، فهم درستی از ویژگی های عکس لاتاری ندارن؛ خصوصاً مسئله ی 300 دی پی آی و پشت زمینه ی روشن. این عکاسان عزیز بعد از این که عکس رو با 72 دی پی آی گرفتن، اون رو از طریق نرم افزار به 300 دی پی آی تبدیل می کنن و پشت زمینه ی عکس رو هم سفید می کنن. اما اون طور که من در سایت اصلی خوندم نوشته بود بعد از گرفتن عکس نباید اون رو با نرم افزار تغییر بدید. حالا به نظر شما چه باید کرد؟ لطفاً دوستانی که آگاهی دقیق و مستند دارن پاسخ بدن. ای کاش آدرس عکاسی هایی که در شهرهای بزرگ میشناسیم که با این نکات آشنا هستند رو در این جا بذاریم. ضمنا دوستانی که قبول شدن داستان عکسشون رو بگن که چه جوریا بوده.

پیشاپیش از لطف دوستان سپاس گزارم

من اگه عکسی که برای لاتاری ارسال کردم رو به کسی نشون بدم عمرا باور نمیکنه با این عکس من برنده شدم Big Grin
با موبایل گرفتم و به سادگی با همون ابزار سایت لاتاری تنظیمش کردم و کراپ کردم و الان هم برنده ام Big Grin
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 23:58)grimfandango نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:08)فام مج نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 20:57)grimfandango نوشته:  با سلام روز مصاحبه قبل از سوگند حتما بگید درستش رو

اگه هنوز نامه دومتون نیومده انلاک کنین و درستش کنین

با توجه به کبس نامبر اگه الان انلاک کنن ممکنه مصاحبه شون عقب بیافته واسه همین انلاک رو پیشنهاد نکردم.  تصمیم‌گیری با خودشون
ممنون که حوصله به خرج میدین و سوالارو پاسخ میدین
یه نامه به kcc زدیم و سوال کردیم اما هنوز جواب ندادن.... الان که آنلاک نکنیم بهتره چون احتمالا ماه دیگه کارنت میشیم....
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعیتش اینه ما انقدر ذوق داشتیم که زودتر فرم رو پر کنیم و ارسال کنیم که کلی توی تاریخا اشتباه کردیم .... چون به جای استفاده از تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از تقویم استفاده کردیم، تازه متوجه شدیم بعضی از تاریخارو یه روز جابجا زدیم.... این تاریخ ازدواجمونم که نوبر بوده که شوهرم با یه سال تفاوت زده.... حالا میترسم الکی الکی کار دست خودمون داده باشیم....
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من نمیتونم وامضامو تغییر بدم.... تو تنطیمات حساب کاربریم گزینه تغییر امضا نیست... از کجا باید برم؟
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 19:16)grimfandango نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 17:16)Sepidehsalehi نوشته:  واقعیتش اینه ما انقدر ذوق داشتیم که زودتر فرم رو پر کنیم و ارسال کنیم که کلی توی تاریخا اشتباه کردیم .... چون به جای استفاده از تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از تقویم استفاده کردیم، تازه متوجه شدیم بعضی از تاریخارو یه روز جابجا زدیم.... این تاریخ ازدواجمونم که نوبر بوده که شوهرم با یه سال تفاوت زده.... حالا میترسم الکی الکی کار دست خودمون داده باشیم....

بنظر من شما قبل از مصاحبه همین واقعیت رو بگید. که تو تبدیل اشتباه شده . خیلی ها این اشتباهات رو می کنن

مرسی از اینکه جواب دادین.....
ما یه ایمیل به kcc زدیم و خودش گفت که آنلاک کنیم حالا اگه آنلاک کنیم باتوجه به کیس نامبر که نزدیک 4000 هست آیا ممکنه خیلی عقب بیفتیم نسبت به تاریخ مصاحبه؟
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 18:05)Sepidehsalehi نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 19:16)grimfandango نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 17:16)Sepidehsalehi نوشته:  واقعیتش اینه ما انقدر ذوق داشتیم که زودتر فرم رو پر کنیم و ارسال کنیم که کلی توی تاریخا اشتباه کردیم .... چون به جای استفاده از تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از تقویم استفاده کردیم، تازه متوجه شدیم بعضی از تاریخارو یه روز جابجا زدیم.... این تاریخ ازدواجمونم که نوبر بوده که شوهرم با یه سال تفاوت زده.... حالا میترسم الکی الکی کار دست خودمون داده باشیم....

بنظر من شما قبل از مصاحبه همین واقعیت رو بگید. که تو تبدیل اشتباه شده . خیلی ها این اشتباهات رو می کنن

مرسی از اینکه جواب دادین.....
ما یه ایمیل به kcc زدیم و خودش گفت که آنلاک کنیم حالا اگه آنلاک کنیم باتوجه به کیس نامبر که نزدیک 4000 هست آیا ممکنه خیلی عقب بیفتیم نسبت به تاریخ مصاحبه؟

نه تاریخ مصاحبه تغییر نمیکنه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزيز ...
دوستان عزيز من چند تا سوال دارم مصاحبه‌ى من نزديك شده‌ و من 10ى نوڤمبر مصاحبه‌ دارم ..و خيلى نيگران بخاتر اين كه‌ اول من در فورم مشاركه‌ در لاتارى اسم پدر بزرگم و را به‌ جاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم 260 دروستش كردم ايا مشكلى پيش مياد ?دووه‌م من چند اشتباه‌ سپيلينگ كردم ايا اين مشكل ساز ميشه‌ برام ?
خيلى ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 14:18)farshad.r نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 20:36)Pedraaam نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 20:12)mone نوشته:  سلام
از دوستان برنده کسی هست که بعد از پر کردن فرم ‎Ds-260‎ ازدواج کرده باشه؟

سلام ...
اگر بعد فرم ۲۶۰ ازدواج کردید باید حتماااااا انلاک کنید و همسرتون رو به عنوان همراه معرفی کنید ... در غیر اینصورت احتمال ریجکتی هستش ... بعد از انلاکی و معرفی ایشووون هم باید اسناد و مدارک محکمی ارائه کنید تا یه وقت افیسر به صوری بودنش شک نکنه .... به هرحال اگر بشه به بعد پروسه ی گرین کارت منتقل بشه خیلی کم ریسک تر و مطمعن تره ... ولی  چنانچه بعد از گرین کارت عقد کنید بردن همسر و درخواست گرین کارت براشون ... ممکنه ۱سال و نیم تا ۲ سال زمانبر باااشه !!!

سلام.با توجه به تحقیقات من هیچ مشکلی نیست.شما حتی بعد از نامه دوم هم میتونید به سفارت اعلام کنید که ازدواج کردین و اونها به همسرتون هم وقت مصاحبه میدم.بازهم شما از افراد متخصص تر تو همین سایت بپرسین.
دوست عزیز لطفا به همین راحتی از ریجکت صحبت نکنین.شما با یه پاسخی که واقعا مطمئن نیستین ،میتونید تاثیر منفی روی یک نفر بذارید.مطمئنا اگر صداقت باشه ،هیچوقت هیچ کیسی ریجکت نمیشه.

سلام دوست عزیز
یکی از اشتباهات غیر قابل بخشش و خطرناک عدم اعلام افرادی مثل فرزند ... فرزند خوانده ... همسر و .... هست که موجب ریجکتیه ۱۰۰% میشه !!!!
من عرض کردم اگر ازدواج کردید ... حتمااااا اعلام کنید .... نه اینکه ازدواج باعث ریجکتی تون میشه .... ازدواج و عدم اعلام همسر .... جزو اشتباهات خطرنااااک منجر به ریجکتی است ....
عزیزان صاحب نظر میتونن نظر بدن باز ....
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-26 ساعت 19:40)grimfandango نوشته:  دوستان عزیز

یک تجربه. اگربعد از ارسال فرم دی اس 260 تغییری در شرایط تون پیش اومد (به جز ازدواج و طلاق و تولد فرزند و اینا که جزو واجبات و مسلماته)  مثلا تغییر شغل طا بیکار شدن و شاغل شدن و یا دانشجو شدن و فارق التحصیل شدن و این موارد که  صد درصد میشه روزه مصاحبه قبل از سوگند هم ذکر کرد و هیچ مشکل  یا عیبی نداره چون بالاخره هر کسی شرایطش تغییر میکنه.  اما این گونه تغییراتو حتما (شاید الزامی هم نباشه)  با ایمیل به سفارت اطلاع  بدید.  دلیلش اینکه من خودم یک تغییری داشتم که میشد راحت روز مصاحبه گفت اما ایمیل زدم.  بعد سفارت دو تا ایمیل بهم زد که اولا ممنون بابت اطلاع  و دوما  ما مورد جدید رو هم تو لیست بررسی ها قرار میدهیم که پروسه چک شما کوتاه تر باشه( یعنی اگه روز اینترویو تازه میگفتم اون ها هم راحت قبول میکردن اما ممکن بود فقط بخاطر همین مورد چک بخوریم یا اگه قراره کلا چکم بخوریم طولانی تر میشد.)

پس این تغییرات کوچک رو دسته کم نگیرید.

تغییر اسم شرکت رو هم نیاز گزارش کنیم بنظرتون؟
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان