کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
با درود ، از برندگان لاتاری 2017 هستیم البته خانمم با سهمیه اروپا برنده شده اند ، خانم من ایرانی نیستند و ازدواج ما هم تو روسیه ثبت شده نه تو ایران یعنی ازدواج اسلامی نکردیم که اسم ایشون تو شناسنامه من ثبت بشه اما طبق قانون روسیه ما زن و شوهر هستیم و عقد نامه روسی داریم ، آیا کسی در این مورد اطلاع داره با توجه به اینکه تو ترجمه شناسنامه ایرانی من تو قسمت ازدواج خالی میزنه آیا برام مشکل ساز میشه یا اصلا ربطی نداره چون ازدواج ایرانی ما کلا احتیاج نداشتیم ، ممنون میشم کسی اگر اطلاعاتی داره بهم کمک کنه !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام دوستان کسی فرمت گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی داره ؟؟ ممنون میشم
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
(2016-07-25 ساعت 21:47)naz s نوشته:  سلام  اگه فردی که برنده شده ادرسی رو در موقع تکمیل فرم260 در آمریکا برای ارسال گرین کارت داده باشه ولی الان دیگه اون ادرس قابل استفاده نباشه و ادرس جدیدیم واسه جایگزینی نداشته باشه چیکار باید بکنه لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز ایرادی نداره هم درزمان مصاحبه وهم انشاله تو فرودگاه آمریکا میتونید آدرس را تغییر بدهید
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، naz s ، milad.abadani
دوستان همانطوری که همه میدونید کارت های ملی انقضا شده اند در ترجمه هم تاریخ انقضا ذکر میشه به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
(2016-09-06 ساعت 11:58)h.mgh نوشته:  دوستان همانطوری که همه میدونید کارت های ملی انقضا شده اند در ترجمه هم تاریخ انقضا ذکر میشه به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

کارتهای ملی ابتدای امسال تا سال ۹۶ تمدید اعتبار شدن.
اعتبار کارتهای ملی تا پایان سال ۹۶ تمدید شد

کارت ملی هم کسی از شما نمیخواد تو سفارت. صراحتا گفته Certification Of Birth که میشه گواهی تولد و ما تو ایران شناسنامه داریم برای این کار. حالا سالهای قبل دوستان گفتن ترجمه کارت ملی هم بگیرید و هزینه اش هم کم میشه و.. ولی تو تمام سفرنامه های سالهای قبل بخونید کسی از مراجعان ترجمه کارت ملی نخواسته.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، ندا خانوم ، a_cute65 ، Kaveh ، KORYO ، alonak ، milad.abadani
با سلام

من به عنوان نفر اصلی و همسرم به عنوان همراه درکیس می باشد.
ارائه مدارک به سفارت در هنگام مصاحبه برای هر دو نفر الزامی هست یا نفر اصلی ؟ به عنوان مثال اصل مدرک کارشناسی خانمم به محل تحصیل ارشد تحویل شده جهت صدور دانشنامه ایشون و دسترسی به اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست.

با تشکر
پاسخ
(2016-09-06 ساعت 13:38)amir_esp نوشته:  با سلام

من به عنوان نفر اصلی و همسرم به عنوان همراه درکیس می باشد.
ارائه مدارک به سفارت در هنگام مصاحبه برای هر دو نفر الزامی هست یا نفر اصلی ؟ به عنوان مثال اصل مدرک کارشناسی خانمم به محل تحصیل ارشد تحویل شده جهت صدور دانشنامه ایشون و دسترسی به اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست.

با تشکر

https://www.mohajersara.org/forum/thread-...8%B1%DA%A9
دوست عزیز یه نگاه به این تایپک بندازین حتما جواب سوالتونو دریافت میکنید .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
(2016-09-06 ساعت 12:01)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-06 ساعت 11:58)h.mgh نوشته:  دوستان همانطوری که همه میدونید کارت های ملی انقضا شده اند در ترجمه هم تاریخ انقضا ذکر میشه به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

کارتهای ملی ابتدای امسال تا سال ۹۶ تمدید اعتبار شدن.

کارت ملی هم کسی از شما نمیخواد تو سفارت. صراحتا گفته Certification Of Birth که میشه گواهی تولد و ما تو ایران شناسنامه داریم برای این کار. حالا سالهای قبل دوستان گفتن ترجمه کارت ملی هم بگیرید و هزینه اش هم کم میشه و.. ولی تو تمام سفرنامه های سالهای قبل بخونید کسی از مراجعان ترجمه کارت ملی نخواسته.

سلام ،
کارت ملی جزو مدارک خواسته شده سفارت نیست و نمیگیرند .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، alonak ، milad.abadani
(2016-08-22 ساعت 02:03)a_cute65 نوشته:  شنیدم برای سفارت ایروان باید مهر دادگستري داشته باشه

تا چه حد صحت داره ؟

سفارت خانه های آمریکا ، تاییدیه وزارت امور خارجه و مهر دادگستری و عدم سو پیشینه صادره دولت ایران را قبول ندارند . فقط ترجمه دارالترجمه ها کافی است .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، milad.abadani
(2016-09-06 ساعت 15:27)soruosh نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 02:03)a_cute65 نوشته:  شنیدم برای سفارت ایروان باید مهر دادگستري داشته باشه

تا چه حد صحت داره ؟

سفارت خانه های آمریکا ، تاییدیه وزارت امور خارجه و مهر دادگستری و عدم سو پیشینه صادره دولت ایران را قبول ندارند . فقط ترجمه دارالترجمه ها کافی است .

با سلام

ممنون از پاسخ دهی شما

ممنون میشم مدیران به همین صورت پاسخ بدهند

سپاس
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
Lightbulb 
--> با سلام

من الان داشتم سایت سایمون رو چک می کردم به مطلب زیر رسیدم

کسانی که انتخاب نشدن برای لاتاری 2017 میتونن دوباره چک کنند نتیجه ها رو امکانش هست اسمشون انتخاب شده باشه .

لینک زیر رو میتونید چک کنید و متوجه صحت مطلب من بشید :

http://britsimonsays.com/dv-2017-2nd-dra...es-chosen/

عکس موضوع Tweet شده در Twitter سایت سفارت آمریکا در غنا رو براتون پیوست کردم .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
به كارت ملي نيازي نيست

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
(2016-08-25 ساعت 14:22)sadeghi2017 نوشته:  با درود ، از برندگان لاتاری 2017 هستیم البته خانمم با سهمیه اروپا برنده شده اند ، خانم من ایرانی نیستند و ازدواج ما هم تو روسیه ثبت شده نه تو ایران یعنی ازدواج اسلامی نکردیم که اسم ایشون تو شناسنامه من ثبت بشه اما طبق قانون روسیه ما زن و شوهر هستیم و عقد نامه روسی داریم ، آیا کسی در این مورد اطلاع داره با توجه به اینکه تو ترجمه شناسنامه ایرانی من تو قسمت ازدواج خالی میزنه آیا برام مشکل ساز میشه یا اصلا ربطی نداره چون ازدواج ایرانی ما کلا احتیاج نداشتیم ، ممنون میشم کسی اگر اطلاعاتی داره بهم کمک کنه !!!
درود بر دوست عزیز
در ابتدا اعلام کنم که من نه تجربه ایی مطابق با مورد شما داشتم نه در این مورد چیزی تا حالا شنیدم.
ولی این را مطمینم که شما از لحاظ قانون ایالات متحده هیچ مشکلی ندارید زیرا که ملاک ازدواج سند ازدواج قانونی (در ایران: عقدنامه) است نه ثبت در شناسنامه، یعنی اینکه شما لازم نیست ازدواج با مراسم مذهبی و یا طبق قانون کشوری که در آن بدنیا آمده اید داشته باشید و تنها شروط لازم ازدواج: ازدواج قانونی حضوری(ازدواج از راه دور قبول نیست) و تک همسری است.
در کل به نظرم شما لازم نیست نگران چیزی باشید ولی اگر هنوز شک واسترس دارید راحت ترین راه رفع کردنش تماس از طریق ایمیل با مرکز کنتاکی هست که خیلی هم سریع پاسخ میدن.
پیروز باشید.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

ترجمه ریزنمرات پیش دانشگاهی + ترجمه مدرک پیش دانشگاهی + ترجمه ریزنمرات دیپلم + ترجمه مدرک دیپلم

توسط دارالترجمه همگی به هم پانچ شده اند آیا سفارت گیر میده به اینکه چرا به هم پانچ شده اند ؟

ایا باید جدا جدا تحویل داده بشن؟

راهنمایی لطفا از سوی مدیران
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
(2016-09-12 ساعت 13:08)sabmn نوشته:  سلام به همه دوستان

ترجمه ریزنمرات پیش دانشگاهی + ترجمه مدرک پیش دانشگاهی + ترجمه ریزنمرات دیپلم + ترجمه مدرک دیپلم

توسط دارالترجمه همگی به هم پانچ شده اند آیا سفارت گیر میده به اینکه چرا به هم پانچ شده اند ؟  

ایا باید جدا جدا تحویل داده بشن؟

راهنمایی لطفا از سوی مدیران
در حالت کلی، جدا بودن ترجمه مدارک بهتره ولی در مورد مصاحبه لاتاری مشکل خاصی ایجاد نمیکنه چون همه این مدارک که به هم پانچ شدن (مدارک تحصیلی) برای اثبات شرط میزان تحصیلات هست و در آرشیو سفارت، همیشه کنار هم قرار میگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، sabmn ، matin.sh ، milad.abadani

کاربران در حال بازدید این موضوع: